Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II.tř. sk.A Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Baník Most EVrchní
rozhodčí:
Žielinský Tomáš
HOSTUJÍCÍ:KST Libědice ARozhodčí:Schmoranz František
Hráno v místnosti
přesná adresa
tř. Budovatelů 112/7, 434 01 Most, Sportovní hala, na křižovatce ulic U stadionu a BudovatelůRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 12. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:05Konec
utkání
12:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1614:52516:691KST Libědice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sebránek Jan
Záruba David
 
 
Soutner Václav st.
Soutner Václav ml.
 
 
-3-1-6  0301
2.Mandík Ladislav
Schmoranz Pavel
 
 
Lhotský Milan
Kalánek Josef
 
 
-910-7883211
3.Záruba DavidSoutner Václav st.-6-9-4  0312
4.Sebránek JanSoutner Václav ml.-1110-9-8 1313
5.Schmoranz PavelHadbávny Jan-4-86-9 1314
6.Mandík LadislavLhotský Milan-71-6-8 1315
7.Sebránek JanSoutner Václav st.-49-8-2 1316
8.Schmoranz PavelSoutner Václav ml.-98-9-4 1317
9.Mandík LadislavHadbávny Jan9-6-5-7 1318
10.Záruba DavidLhotský Milan9-8-4-5 1319
11.Schmoranz PavelSoutner Václav st.-2-9-6  03110
12.Mandík LadislavSoutner Václav ml.-9-12-8  03111
13.Záruba DavidKalánek Josef-7-8-9  03112
14.Sebránek JanLhotský Milan-8-6-8  03113
15.Mandík LadislavSoutner Václav st.-4-5-9  03114
16.Záruba DavidSoutner Václav ml.-8-512-7 13115
17.Sebránek JanKalánek Josef-7-5-11  03116
18.Schmoranz PavelLhotský Milan-1277-6532216

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Záruba David04Soutner Václav st.40
Sebránek Jan04Soutner Václav ml.40
Schmoranz Pavel13Hadbávny Jan20
Mandík Ladislav04Lhotský Milan31
   Kalánek Josef20



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II.tř. sk.A Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:ST Kopisty AVrchní
rozhodčí:
Dvořák Jiří
HOSTUJÍCÍ:KST Jirkov DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Hamerská 166,Litvínov 8, U fotbalového hřištěRozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 12. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1328:46 KST Jirkov D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Soukup Rudolf
Knieradl Josef
 
 
Krejčí Ladislav
Fürst Ladislav
 
 
     2301
2.Kafka Milan
Nosek Jaroslav
 
 
Pašek Lukáš
Šístek Pavel
 
 
     1302
3.Soukup RudolfFürst Ladislav     1303
4.Kafka MilanKrejčí Ladislav     0304
5.Nosek JaroslavPašek Lukáš     1305
6.Knieradl JosefŠístek Pavel     1306
7.Kafka MilanFürst Ladislav     3216
8.Nosek JaroslavKrejčí Ladislav     1317
9.Knieradl JosefPašek Lukáš     1318
10.Soukup RudolfŠístek Pavel     3128
11.Nosek JaroslavFürst Ladislav     0329
12.Knieradl JosefKrejčí Ladislav     3239
13.Soukup RudolfPašek Lukáš     13310
14.Kafka MilanŠístek Pavel     30410
15.Knieradl JosefFürst Ladislav     13411
16.Soukup RudolfKrejčí Ladislav     32511
17.Kafka MilanPašek Lukáš     13512
18.Nosek JaroslavŠístek Pavel     23513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Soukup Rudolf22Fürst Ladislav31
Kafka Milan22Krejčí Ladislav22
Nosek Jaroslav04Pašek Lukáš40
Knieradl Josef13Šístek Pavel22



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II.tř. sk.A Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Litvínov CVrchní
rozhodčí:
Fencl Radek
HOSTUJÍCÍ:TJ Baník Meziboří ARozhodčí:Rytich Milan
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Bílého sloupu 510, Litvínov 43601, 1 nadzemní podlažíRozhodčí:Cimerman Ladislav
Datum dle rozpisu09. 12. 2017 13:00 Začátek
utkání
13:00Konec
utkání
15:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1132:40641:661TJ Baník Meziboří A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bláha Radek
Fencl Jakub
 
 
Burš Pavel
Sirotek Václav
 
 
29-6-8-62301
2.Jankovič Štěpán
Brožová Alena
 
 
Smolka Michael
Čtvrtečka Petr
 
 
915-9-1033211
3.Brožová AlenaBurš Pavel-9-10-8  0312
4.Pich JanSmolka Michael59-7-8-82313
5.Jankovič ŠtěpánSirotek Václav5-3-5-3 1314
6.Bláha RadekČtvrtečka Petr493  3024
7.Pich JanBurš Pavel7-5-9-7 1325
8.Jankovič ŠtěpánSmolka Michael-5-557-72326
9.Bláha RadekSmejkal Vít-489-763236
10.Brožová AlenaČtvrtečka Petr944  3046
11.Jankovič ŠtěpánBurš Pavel8-8-10-10 1347
12.Fencl JakubSmolka Michael5-97-9-72348
13.Brožová AlenaSmejkal Vít-5-5-5  0349
14.Pich JanČtvrtečka Petr66-83 3159
15.Fencl JakubBurš Pavel116-512 3169
16.Brožová AlenaSmolka Michael-4-5-6  03610
17.Pich JanSmejkal Vít-13-9-4  03611
18.Jankovič ŠtěpánČtvrtečka Petr6-783 31711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Brožová Alena13Burš Pavel31
Pich Jan13Smolka Michael40
Jankovič Štěpán13Sirotek Václav10
Bláha Radek20Čtvrtečka Petr04
Fencl Jakub11Smejkal Vít21



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II.tř. sk.A Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:OÚ Blažim Tygři AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Baník Březenecká Chomutov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
KD BlažimRozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 12. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
19:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
15:348:15643:478OÚ Blažim Tygři A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Uhlík Jiří
Bartko Ondřej
 
 
Sojka Theodor
Šmíd Jiří
 
 
754  3010
2.Zámek Vladimír
Lakatoš Roman
 
 
Kučera Lubomír
Cipro Petr
 
 
5413  3020
3.Lakatoš RomanKučera Lubomír7-7-9-7 1321
4.Zámek VladimírCipro Petr3613  3031
5.Bartko OndřejŠmíd Jiří632  3041
6.Uhlík JiříSojka Theodor886  3051
7.Zámek VladimírKučera Lubomír-7-88-6 1352
8.Bartko OndřejCipro Petr8-568 3162
9.Uhlík JiříŠmíd Jiří563  3072
10.Lakatoš RomanSojka Theodor6-56-873282
11.Bartko OndřejKučera Lubomír-7-310-9 1383
12.Uhlík JiříCipro Petr-8658 3193
13.Lakatoš RomanŠmíd Jiří872  30103
14.Zámek VladimírSojka Theodor5-868 31113
15.Uhlík JiříKučera Lubomír999  30123
16.Lakatoš RomanCipro Petr-8238 31133
17.Zámek VladimírŠmíd Jiří1079  30143
18.Bartko OndřejSojka Theodor586  30153

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Lakatoš Roman31Kučera Lubomír31
Zámek Vladimír31Cipro Petr04
Bartko Ondřej31Šmíd Jiří04
Uhlík Jiří40Sojka Theodor04



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II.tř. sk.A Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sever Žatec CVrchní
rozhodčí:
Farkota Jiří ml.
HOSTUJÍCÍ:KST Most BRozhodčí:Průša Dominik
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní hala, Plzeňská 2787, 43801 Žatec, Podměstí (u řeky Ohře)Rozhodčí:Štěpnička Michael
Datum dle rozpisu08. 12. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
15:349:20703:581TJ Sever Žatec C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pejša Otto ml.
Štěpnička Michal
 
 
Vaník Jiří ml.
Kovařík Zdeněk
 
 
7411  3010
2.Leska Vojtěch
Průša Dominik
 
 
Ruta Vladimír
Zvolánek Pavel
 
 
58-96 3120
3.Leska VojtěchVaník Jiří ml.995  3030
4.Štěpnička MichalZvolánek Pavel-988-883240
5.Pejša Otto ml.Kovařík Zdeněk-11855 3150
6.Průša DominikRuta Vladimír75-77 3160
7.Štěpnička MichalVaník Jiří ml.588  3070
8.Pejša Otto ml.Zvolánek Pavel396  3080
9.Průša DominikKovařík Zdeněk789  3090
10.Leska VojtěchRuta Vladimír9-4-47-102391
11.Pejša Otto ml.Vaník Jiří ml.-648-5632101
12.Průša DominikZvolánek Pavel81110  30111
13.Leska VojtěchKovařík Zdeněk519  30121
14.Štěpnička MichalRuta Vladimír1310-7-7-1123122
15.Průša DominikVaník Jiří ml.-958-81432132
16.Leska VojtěchZvolánek Pavel776  30142
17.Štěpnička MichalKovařík Zdeněk-7-794732152
18.Plečinda JiříRuta Vladimír-6-6-8  03153

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Leska Vojtěch31Vaník Jiří ml.04
Štěpnička Michal31Zvolánek Pavel04
Pejša Otto ml.30Kovařík Zdeněk04
Průša Dominik40Ruta Vladimír31
Plečinda Jiří01   



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II.tř. sk.A Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Klášterec nad Ohří AVrchní
rozhodčí:
Hlaváč František
HOSTUJÍCÍ:Sokol Horní Jiřetín ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Gymnázium Klášterec nad Ohří, Chomutovská 459Rozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 12. 2017 17:30 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
20:14Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1228:40 Sokol Horní Jiřetín A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jícha Milan
Větrovský Milan
 
 
Röber Jakub
Mikač Jiří
 
 
     2301
2.Kraus Václav
Hlaváč Vít
 
 
Pech Martin st.
Hylský Zdeněk
 
 
     0302
3.Jícha MilanRöber Jakub     0303
4.Hlaváč VítHylský Zdeněk     0304
5.Kraus VáclavMikač Jiří     3114
6.Větrovský MilanPech Martin st.     3024
7.Hlaváč VítRöber Jakub     1325
8.Kraus VáclavHylský Zdeněk     0326
9.Větrovský MilanMikač Jiří     3136
10.Jícha MilanPech Martin st.     2337
11.Kraus VáclavRöber Jakub     0338
12.Větrovský MilanHylský Zdeněk     2339
13.Jícha MilanMikač Jiří     3049
14.Hlaváč VítPech Martin st.     13410
15.Větrovský MilanRöber Jakub     31510
16.Jícha MilanHylský Zdeněk     03511
17.Hlaváč VítMikač Jiří     23512
18.Kraus VáclavPech Martin st.     31612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Jícha Milan13Röber Jakub31
Hlaváč Vít04Hylský Zdeněk40
Kraus Václav22Mikač Jiří13
Větrovský Milan31Pech Martin st.22

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS