Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II.tř. sk.A Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Horní Jiřetín AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SKST Baník Most ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Horni JiretinRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 12. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1129:38 SKST Baník Most E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hylský Zdeněk
Pech Martin st.
 
 
Lukaščuk Miroslav
Vondráček Filip
 
 
595  3010
2.Vondráček Josef
Röber Jakub
 
 
Lipiner Petr
Fiška Václav
 
 
79-78 3120
3.Röber JakubVondráček Filip-10-8-9  0321
4.Pech Martin st.Lukaščuk Miroslav-9-59-9 1322
5.Vondráček JosefLipiner Petr-7-7-8  0323
6.Hylský ZdeněkFiška Václav8-666 3133
7.Pech Martin st.Vondráček Filip-8-59-11 1334
8.Vondráček JosefLukaščuk Miroslav-9-6-6  0335
9.Hylský ZdeněkLipiner Petr-52-98103245
10.Röber JakubFiška Václav997  3055
11.Mikač JiříVondráček Filip8-6-2-3 1356
12.Hylský ZdeněkLukaščuk Miroslav6-5-511-52357
13.Röber JakubLipiner Petr-8392 3167
14.Pech Martin st.Fiška Václav12-23-5-22368
15.Hylský ZdeněkVondráček Filip-9-5-6  0369
16.Röber JakubLukaščuk Miroslav-5-9-8  03610
17.Pech Martin st.Lipiner Petr-88-7-6 13611
18.Mikač JiříFiška Václav     30711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Röber Jakub22Vondráček Filip40
Pech Martin st.04Lukaščuk Miroslav40
Vondráček Josef02Lipiner Petr22
Hylský Zdeněk22Fiška Václav13
Mikač Jiří11   



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II.tř. sk.A Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Most BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Klášterec nad Ohří ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Albrechtická 414, 434 01 Most, Budova SVČ Most - modrá hernaRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 12. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:835:34625:612KST Most B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zvolánek Pavel
Hofmann Martin st.
 
 
Kraus Václav
Hlaváč Vít
 
 
7-6-7-9 1301
2.Vaník Jiří ml.
Nemazal Zdeněk
 
 
Větrovský Milan
Jícha Milan
 
 
65-114 3111
3.Hofmann Martin st.Větrovský Milan-2-7-6  0312
4.Zvolánek PavelJícha Milan-5-4-4  0313
5.Nemazal ZdeněkHlaváč Vít425  3023
6.Ruta VladimírKraus Václav-8529 3133
7.Zvolánek PavelVětrovský Milan-4-11-5  0334
8.Nemazal ZdeněkJícha Milan9-8-11-5 1335
9.Ruta VladimírHlaváč Vít-76-4-8 1336
10.Hofmann Martin st.Kraus Václav-965-6-52337
11.Nemazal ZdeněkVětrovský Milan-610116 3147
12.Ruta VladimírJícha Milan910-78 3157
13.Hofmann Martin st.Hlaváč Vít1067  3067
14.Vaník Jiří ml.Kraus Václav-5115-983277
15.Ruta VladimírVětrovský Milan-5-9-9  0378
16.Hofmann Martin st.Jícha Milan7-955 3188
17.Vaník Jiří ml.Hlaváč Vít85-72 3198
18.Nemazal ZdeněkKraus Václav9-76-8932108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hofmann Martin st.22Větrovský Milan31
Zvolánek Pavel02Jícha Milan22
Nemazal Zdeněk31Hlaváč Vít13
Ruta Vladimír22Kraus Václav13
Vaník Jiří ml.20   



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II.tř. sk.A Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Baník Březenecká Chomutov AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sever Žatec CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kryt CO, Zahradní ChomutovRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 12. 2017 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
17:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:839:32694:644TJ Baník Březenecká Chomutov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kučera Lubomír
Drahota David
 
 
Leska Vojtěch
Průša Dominik
 
 
677  3010
2.Sučík Jan
Kroc Tomáš
 
 
Plečinda Jiří
Šmidílek Pavel
 
 
136-6-8-62311
3.Kučera LubomírLeska Vojtěch-7-11-9  0312
4.Kroc Tomᚊmidílek Pavel255  3022
5.Sučík JanPrůša Dominik-9376 3132
6.Drahota DavidPlečinda Jiří24-109 3142
7.Kroc TomášLeska Vojtěch-9-10-6  0343
8.Sučík JanŠmidílek Pavel510-6-983253
9.Drahota DavidPrůša Dominik-97-78-22354
10.Kučera LubomírPlečinda Jiří13-10-13-5 1355
11.Sučík JanLeska Vojtěch108-610 3165
12.Drahota DavidŠmidílek Pavel68-88 3175
13.Kučera LubomírPrůša Dominik-99-7-7 1376
14.Kroc TomášPlečinda Jiří-7-88-10 1377
15.Drahota DavidLeska Vojtěch-9-98453287
16.Kučera LubomírŠmidílek Pavel774  3097
17.Kroc TomášPrůša Dominik-789-5-52398
18.Sučík JanPlečinda Jiří71211  30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kučera Lubomír13Leska Vojtěch22
Kroc Tomáš13Šmidílek Pavel04
Sučík Jan40Průša Dominik31
Drahota David31Plečinda Jiří22



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II.tř. sk.A Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Baník Meziboří AVrchní
rozhodčí:
Burš Ivan
HOSTUJÍCÍ:OÚ Blažim Tygři ARozhodčí:Slivoň Miloš
Hráno v místnosti
přesná adresa
Komenského 340, Meziboří, PSČ 435 13, Malá tělocvičnaRozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 12. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:740:34713:698TJ Baník Meziboří A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Burš Pavel
Kadlec Zdeněk
 
 
Káninský Jaroslav
Gaži Radek
 
 
-10-68-9 1301
2.Čtvrtečka Petr
Král Erich
 
 
Bartko Ondřej
Uhlík Jiří
 
 
7-810-9123211
3.Burš PavelBartko Ondřej10-78-12103221
4.Kadlec ZdeněkUhlík Jiří8-6-5-10 1322
5.Král ErichKáninský Jaroslav8-756 3132
6.Čtvrtečka PetrGaži Radek58-79 3142
7.Kadlec ZdeněkBartko Ondřej8-107-5-112343
8.Král ErichUhlík Jiří-8-5-6  0344
9.Čtvrtečka PetrKáninský Jaroslav10-8-59103254
10.Burš PavelGaži Radek589  3064
11.Král ErichBartko Ondřej-6-8-10  0365
12.Čtvrtečka PetrUhlík Jiří5-78-8103275
13.Burš PavelKáninský Jaroslav8-695 3185
14.Kadlec ZdeněkGaži Radek785  3095
15.Čtvrtečka PetrBartko Ondřej-8-107-10 1396
16.Burš PavelUhlík Jiří-898-5-102397
17.Kadlec ZdeněkKáninský Jaroslav874  30107
18.Král ErichGaži Radek-8-5951032117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Burš Pavel31Bartko Ondřej31
Kadlec Zdeněk22Uhlík Jiří31
Král Erich22Káninský Jaroslav04
Čtvrtečka Petr31Gaži Radek04



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II.tř. sk.A Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Jirkov DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Litvínov CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kryt CO při 4. ZŠ JirkovRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 12. 2017 17:30 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
19:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:737:25577:438KST Jirkov D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Fürst Ladislav
Krejčí Ladislav
 
 

 
 
WO    3010
2.Fürst Jan
Šístek Pavel
 
 
Bláha Radek
Glajc Martin
 
 
-7-5-10  0311
3.Fürst LadislavJankovič Štěpán74-93 3121
4.Fürst JanGlajc Martin107-39 3131
5.Šístek PavelBláha Radek-6-76-7 1332
6.Krejčí LadislavWO    3042
7.Fürst JanJankovič Štěpán-7-4810-82343
8.Šístek PavelGlajc Martin6115  3053
9.Krejčí LadislavBláha Radek-10-78-6 1354
10.Fürst LadislavWO    3064
11.Šístek PavelJankovič Štěpán-10-5-7  0365
12.Krejčí LadislavGlajc Martin997  3075
13.Fürst LadislavBláha Radek-5-6-8  0376
14.Fürst JanWO    3086
15.Krejčí LadislavJankovič Štěpán8-8-8783296
16.Fürst LadislavGlajc Martin657  30106
17.Fürst JanBláha Radek-2-7-4  03107
18.Šístek PavelWO    30117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Fürst Ladislav21Jankovič Štěpán22
Fürst Jan12Glajc Martin04
Šístek Pavel12Bláha Radek40
Krejčí Ladislav21   
WO50WO05



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II.tř. sk.A Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Libědice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:ST Kopisty ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Libědice 96, 438 1 Žatec, bývalá školaRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 12. 2017 17:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:542:23642:530KST Libědice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hadbávny Jan
Soutner Václav ml.
 
 
Kafka Milan
Nosek Jaroslav
 
 
10103  3010
2.Lhotský Milan
Kalánek Josef
 
 
Soukup Rudolf
Knieradl Josef
 
 
84-910 3120
3.Soutner Václav ml.Soukup Rudolf8-67-1193230
4.Hadbávny JanKafka Milan-5-7-5  0331
5.Lhotský MilanKnieradl Josef798  3041
6.Kalánek JosefNosek Jaroslav668  3051
7.Hadbávny JanSoukup Rudolf-72-7-12 1352
8.Lhotský MilanKafka Milan-9736 3162
9.Kalánek JosefKnieradl Josef-7579 3172
10.Soutner Václav ml.Nosek Jaroslav1127  3082
11.Lhotský MilanSoukup Rudolf-8-6-9  0383
12.Kalánek JosefKafka Milan54-86 3193
13.Novobilský JanKnieradl Josef97-69 31103
14.Hadbávny JanNosek Jaroslav414  30113
15.Kalánek JosefSoukup Rudolf-10-768-323114
16.Novobilský JanKafka Milan-11-8-6  03115
17.Hadbávny JanKnieradl Josef-8695 31125
18.Lhotský MilanNosek Jaroslav545  30135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Soutner Václav ml.20Soukup Rudolf31
Hadbávny Jan22Kafka Milan22
Lhotský Milan31Knieradl Josef04
Kalánek Josef31Nosek Jaroslav04
Novobilský Jan11   

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS