Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II.tř. sk.A Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Baník Březenecká Chomutov AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SKST Baník Most ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kryt CO, Zahradní ChomutovRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 02. 2018 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:447:22 TJ Baník Březenecká Chomutov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Drahota David
Kučera Lubomír
 
 
Fiška Václav
Čapský Miroslav
 
 
987  3010
2.Sučík Jan
Šmíd Jiří
 
 
Mandík Ladislav
Lipiner Petr
 
 
-9-7-5  0311
3.Drahota DavidLipiner Petr-1638 3121
4.Kroc TomášMandík Ladislav-47105 3131
5.Sučík JanFiška Václav-75129 3141
6.Kučera LubomírČapský Miroslav358  3051
7.Kroc TomášLipiner Petr-886-973261
8.Sučík JanMandík Ladislav3-79-763271
9.Kučera LubomírFiška Václav959  3081
10.Drahota DavidČapský Miroslav569  3091
11.Sučík JanLipiner Petr-9-27-8 1392
12.Kučera LubomírMandík Ladislav7-7-761132102
13.Drahota DavidFiška Václav9810  30112
14.Šmíd JiříČapský Miroslav1175  30122
15.Kučera LubomírLipiner Petr-96-83-923123
16.Drahota DavidMandík Ladislav     30133
17.Šmíd JiříFiška Václav4-4-68-623134
18.Sučík JanČapský Miroslav7-9710 31144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Drahota David40Lipiner Petr22
Kroc Tomáš20Mandík Ladislav04
Sučík Jan31Fiška Václav13
Kučera Lubomír31Čapský Miroslav04
Šmíd Jiří11   



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II.tř. sk.A Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Most BVrchní
rozhodčí:
Hofmann Martin ml.
HOSTUJÍCÍ:TJ Baník Meziboří ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Albrechtická 414, 434 01 Most, Budova SVČ Most - modrá hernaRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 01. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:837:30629:616KST Most B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hofmann Martin st.
Ruta Vladimír
 
 
Sirotek Václav
Burš Pavel
 
 
68-5-5-52301
2.Vaník Jiří ml.
Nemazal Zdeněk
 
 
Váňa Hynek
Burš Ivan
 
 
1629  3011
3.Nemazal ZdeněkBurš Pavel-2-11-5  0312
4.Hofmann Martin st.Váňa Hynek785  3022
5.Vaník Jiří ml.Sirotek Václav-711-9-3 1323
6.Ruta VladimírBurš Ivan8-999 3133
7.Hofmann Martin st.Burš Pavel10-5-5-5 1334
8.Vaník Jiří ml.Váňa Hynek6109  3044
9.Ruta VladimírSirotek Václav-1013-10863254
10.Nemazal ZdeněkBurš Ivan281  3064
11.Vaník Jiří ml.Burš Pavel-310-12-7 1365
12.Ruta VladimírVáňa Hynek-85-3263275
13.Nemazal ZdeněkSirotek Václav-12847 3185
14.Hofmann Martin st.Burš Ivan679  3095
15.Ruta VladimírBurš Pavel-510-85-82396
16.Nemazal ZdeněkVáňa Hynek-9-3-13  0397
17.Hofmann Martin st.Sirotek Václav-7-6-5  0398
18.Vaník Jiří ml.Burš Ivan868  30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Nemazal Zdeněk22Burš Pavel40
Hofmann Martin st.22Váňa Hynek13
Vaník Jiří ml.22Sirotek Václav22
Ruta Vladimír31Burš Ivan04



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II.tř. sk.A Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Horní Jiřetín AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:KST Jirkov DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Horní JiřetínRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 02. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1326:42610:692KST Jirkov D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pech Martin st.
Černuška Josef
 
 
Pašek Lukáš
Sýkora Libor
 
 
-82-7-9 1301
2.Röber Jakub
Mikač Jiří
 
 
Krejčí Ladislav
Fürst Ladislav
 
 
896  3011
3.Mikač JiříFürst Ladislav9-769 3121
4.Röber JakubPašek Lukáš10412  3031
5.Pech Martin st.Sýkora Libor-8-14-11  0332
6.Černuška JosefKrejčí Ladislav-8-611-8 1333
7.Röber JakubFürst Ladislav-5-6-7  0334
8.Pech Martin st.Pašek Lukáš1111-8-13-62335
9.Černuška JosefSýkora Libor-5-3-4  0336
10.Mikač JiříKrejčí Ladislav-489-9-102337
11.Pech Martin st.Fürst Ladislav-8-787103247
12.Černuška JosefPašek Lukáš-7-7-6  0348
13.Mikač JiříSýkora Libor7-9-418-72349
14.Röber JakubKrejčí Ladislav-6-8-7  03410
15.Černuška JosefFürst Ladislav-9-7-3  03411
16.Mikač JiříPašek Lukáš-65-6-6 13412
17.Röber JakubSýkora Libor855  30512
18.Pech Martin st.Krejčí Ladislav10-69-10-823513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Mikač Jiří13Fürst Ladislav22
Röber Jakub22Pašek Lukáš31
Pech Martin st.13Sýkora Libor31
Černuška Josef04Krejčí Ladislav40



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II.tř. sk.A Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Klášterec nad Ohří AVrchní
rozhodčí:
Hlaváč František
HOSTUJÍCÍ:KST Libědice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Gymnázium Klášterec nad Ohří, Chomutovská 459Rozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 02. 2018 17:30 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
20:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1028:37 KST Libědice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Větrovský Milan
Jícha Milan
 
 
Soutner Václav st.
Soutner Václav ml.
 
 
     3110
2.Hlaváč Vít
Kraus Václav
 
 
Hadbávny Jan
Stütz Rainer
 
 
     3220
3.Jícha MilanSoutner Václav st.     1321
4.Hlaváč VítSoutner Václav ml.     0322
5.Hlaváč JiříHadbávny Jan     3232
6.Kraus VáclavKalánek Josef     3042
7.Hlaváč VítSoutner Václav st.     0343
8.Hlaváč JiříSoutner Václav ml.     0344
9.Kraus VáclavHadbávny Jan     3254
10.Jícha MilanKalánek Josef     3064
11.Hlaváč JiříSoutner Václav st.     0365
12.Kraus VáclavSoutner Václav ml.     0366
13.Jícha MilanHadbávny Jan     2367
14.Větrovský MilanKalánek Josef     3077
15.Kraus VáclavSoutner Václav st.     0378
16.Jícha MilanSoutner Václav ml.     1379
17.Větrovský MilanHadbávny Jan     3089
18.Hlaváč JiříKalánek Josef     03810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Jícha Milan13Soutner Václav st.40
Hlaváč Vít02Soutner Václav ml.40
Hlaváč Jiří13Hadbávny Jan13
Kraus Václav22Kalánek Josef13
Větrovský Milan20   



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II.tř. sk.A Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sever Žatec CVrchní
rozhodčí:
Farkota Jiří ml.
HOSTUJÍCÍ:ST Kopisty ARozhodčí:Šmidílek Pavel
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní hala, Plzeňská 2787, 43801 Žatec, Podměstí (u řeky Ohře)Rozhodčí:Průša Dominik
Datum dle rozpisu02. 02. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
17:152:14677:525TJ Sever Žatec C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Průša Dominik
Keller Filip
 
 
Soukup Rudolf
Kafka Milan
 
 
7143  3010
2.Plečinda Jiří
Šmidílek Pavel
 
 
Knieradl Josef
Karez Jindřich
 
 
9-9105 3120
3.Keller FilipSoukup Rudolf999  3030
4.Šmidílek PavelKafka Milan410-58 3140
5.Plečinda JiříKnieradl Josef6-988 3150
6.Průša DominikKarez Jindřich764  3060
7.Zach FrantišekSoukup Rudolf-11-99483270
8.Plečinda JiříKafka Milan9-268 3180
9.Průša DominikKnieradl Josef6-524 3190
10.Keller FilipKarez Jindřich465  30100
11.Plečinda JiříSoukup Rudolf8108  30110
12.Průša DominikKafka Milan795  30120
13.Keller FilipKnieradl Josef587  30130
14.Zach FrantišekKarez Jindřich789  30140
15.Průša DominikSoukup Rudolf-2-657432150
16.Keller FilipKafka Milan-91495 31160
17.Zach FrantišekKnieradl Josef-710-6-3 13161
18.Plečinda JiříKarez Jindřich-8863 31171

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Keller Filip40Soukup Rudolf04
Šmidílek Pavel10Kafka Milan04
Plečinda Jiří40Knieradl Josef13
Průša Dominik40Karez Jindřich04
Zach František21   



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II.tř. sk.A Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Litvínov CVrchní
rozhodčí:
Kohutka Josef st.
HOSTUJÍCÍ:OÚ Blažim Tygři ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Bílého sloupu 510, Litvínov 43601, 2 nadzemní podlažíRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 02. 2018 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
18:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:545:23667:514TTC Litvínov C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Brožová Alena
Jankovič Štěpán
 
 
Lakatoš Robert
Káninský Jaroslav
 
 
24-75 3110
2.Bláha Radek
Glajc Martin
 
 
Zámek Vladimír
Bartko Ondřej
 
 
3102  3020
3.Brožová AlenaZámek Vladimír32-8-9103230
4.Glajc MartinLakatoš Roman-7-88-10 1331
5.Jankovič ŠtěpánBartko Ondřej4-11311 3141
6.Bláha RadekKáninský Jaroslav134  3051
7.Glajc MartinZámek Vladimír-3-2-3  0352
8.Jankovič ŠtěpánLakatoš Roman762  3062
9.Bláha RadekBartko Ondřej-9636 3172
10.Brožová AlenaKáninský Jaroslav10-863 3182
11.Jankovič ŠtěpánZámek Vladimír3106  3092
12.Bláha RadekLakatoš Roman766  30102
13.Brožová AlenaBartko Ondřej879  30112
14.Glajc MartinKáninský Jaroslav-1162-4-823113
15.Bláha RadekZámek Vladimír6410  30123
16.Brožová AlenaLakatoš Roman-89-82-723124
17.Glajc MartinBartko Ondřej-10-58101032134
18.Jankovič ŠtěpánKáninský Jaroslav-6-22-9 13135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Brožová Alena31Zámek Vladimír13
Glajc Martin13Lakatoš Roman22
Jankovič Štěpán31Bartko Ondřej04
Bláha Radek40Káninský Jaroslav22

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS