Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II.tř. sk.A Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Baník Meziboří AVrchní
rozhodčí:
Hocelík Viktor
HOSTUJÍCÍ:SKST Baník Most ERozhodčí:Burš Ivan
Hráno v místnosti
přesná adresa
Komenského 340, Meziboří, PSČ 435 13, Malá tělocvičnaRozhodčí:Král Erich
Datum dle rozpisu16. 02. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:931:33603:588nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sirotek Václav
Burš Pavel
 
 
Lipiner Petr
Mandík Ladislav
 
 
-8517 3110
2.Čtvrtečka Petr
Váňa Hynek
 
 
Schmoranz Pavel
Vondráček Filip
 
 
-7-4-7  0311
3.Váňa HynekSchmoranz Pavel56-86 3121
4.Sirotek VáclavVondráček Filip-9-8-3  0322
5.Čtvrtečka PetrMandík Ladislav-2-610-6 1323
6.Burš PavelLipiner Petr-15-57-7 1324
7.Sirotek VáclavSchmoranz Pavel994  3034
8.Čtvrtečka PetrVondráček Filip-9-7-8  0335
9.Burš PavelMandík Ladislav11-1222 3145
10.Váňa HynekLipiner Petr-4-15-10  0346
11.Čtvrtečka PetrSchmoranz Pavel149-126 3156
12.Burš PavelVondráček Filip-9-3-9  0357
13.Váňa HynekMandík Ladislav4-697 3167
14.Sirotek VáclavLipiner Petr755  3077
15.Burš PavelSchmoranz Pavel104-105 3187
16.Váňa HynekVondráček Filip9-6-6-8 1388
17.Sirotek VáclavMandík Ladislav746  3098
18.Čtvrtečka PetrLipiner Petr9-5-9-10 1399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Váňa Hynek22Schmoranz Pavel04
Sirotek Václav31Vondráček Filip40
Čtvrtečka Petr13Mandík Ladislav13
Burš Pavel22Lipiner Petr31



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II.tř. sk.A Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Baník Březenecká Chomutov AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:KST Jirkov DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kryt CO, Zahradní ChomutovRozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 02. 2018 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:639:26635:585TJ Baník Březenecká Chomutov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kučera Lubomír
Drahota David
 
 
Krejčí Ladislav
Pašek Lukáš
 
 
-12-6-11  0301
2.Šmíd Jiří
Sučík Jan
 
 
Šístek Pavel
Judák Jiří
 
 
-6-6-6  0302
3.Kučera LubomírPašek Lukáš7412  3012
4.Sučík JanŠístek Pavel786  3022
5.Šmíd JiříJudák Jiří126-76 3132
6.Drahota DavidKrejčí Ladislav498  3042
7.Sučík JanPašek Lukáš88-1011 3152
8.Šmíd JiříŠístek Pavel12-10-3-6 1353
9.Drahota DavidJudák Jiří363  3063
10.Kučera LubomírKrejčí Ladislav-3-412-6 1364
11.Šmíd JiříPašek Lukáš-5588 3174
12.Drahota DavidŠístek Pavel8-675 3184
13.Kučera LubomírJudák Jiří-82210 3194
14.Sučík JanKrejčí Ladislav-79-4-10 1395
15.Drahota DavidPašek Lukáš5127  30105
16.Tichý JiříŠístek Pavel98-116 31115
17.Sučík JanJudák Jiří-7-11108432125
18.Šmíd JiříKrejčí Ladislav-11-6-5  03126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Kučera Lubomír21Pašek Lukáš04
Sučík Jan31Šístek Pavel13
Šmíd Jiří22Judák Jiří04
Drahota David40Krejčí Ladislav31
Tichý Jiří10   



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II.tř. sk.A Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Most BVrchní
rozhodčí:
Hofmann Martin ml.
HOSTUJÍCÍ:KST Libědice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Albrechtická 414, 434 01 Most, Budova SVČ Most - modrá hernaRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 02. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1416:45452:622KST Libědice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Wachtel Antonín
Belancová Jitka
 
 
Soutner Václav st.
Soutner Václav ml.
 
 
-2-7-6  0301
2.Hofmann Martin st.
Vaník Jiří ml.
 
 
Hadbávny Jan
Lhotský Milan
 
 
-5794 3111
3.Wachtel AntonínSoutner Václav ml.-3-1-4  0312
4.Vaník Jiří ml.Soutner Václav st.-9-3-3  0313
5.Hofmann Martin st.Hadbávny Jan-117-7-4 1314
6.Belancová JitkaLhotský Milan-4-7-4  0315
7.Vaník Jiří ml.Soutner Václav ml.-16-6-11  0316
8.Hofmann Martin st.Soutner Václav st.8-6-8-11 1317
9.Belancová JitkaHadbávny Jan-2-6-6  0318
10.Wachtel AntonínLhotský Milan-5-11-7  0319
11.Hofmann Martin st.Soutner Václav ml.-7-8-4  03110
12.Belancová JitkaSoutner Václav st.-6-88-8 13111
13.Wachtel AntonínHadbávny Jan-1-4-7  03112
14.Vaník Jiří ml.Lhotský Milan487  30212
15.Belancová JitkaSoutner Václav ml.9-4-2-5 13213
16.Wachtel AntonínSoutner Václav st.-4-8-9  03214
17.Vaník Jiří ml.Hadbávny Jan88-77 31314
18.Hofmann Martin st.Lhotský Milan2-8106 31414

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Wachtel Antonín04Soutner Václav ml.40
Vaník Jiří ml.22Soutner Václav st.40
Hofmann Martin st.13Hadbávny Jan31
Belancová Jitka04Lhotský Milan22



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II.tř. sk.A Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Horní Jiřetín AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:ST Kopisty ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Horská 138, Horní JiřetínRozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 02. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:544:24652:567Sokol Horní Jiřetín A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pech Martin st.
Hylský Zdeněk
 
 
Knieradl Josef
Karez Jindřich
 
 
649  3010
2.Röber Jakub
Mikač Jiří
 
 
Soukup Rudolf
Kafka Milan
 
 
-99-65-102311
3.Hylský ZdeněkSoukup Rudolf-9551 3121
4.Mikač JiříKafka Milan-69-49-52322
5.Pech Martin st.Knieradl Josef2-669 3132
6.Röber JakubKarez Jindřich697  3042
7.Mikač JiříSoukup Rudolf9-9-5-4 1343
8.Pech Martin st.Kafka Milan-51066 3153
9.Röber JakubKnieradl Josef75-3-8123263
10.Hylský ZdeněkKarez Jindřich1155  3073
11.Pech Martin st.Soukup Rudolf-105-87123283
12.Röber JakubKafka Milan67-9-583293
13.Hylský ZdeněkKnieradl Josef7116  30103
14.Mikač JiříKarez Jindřich-9-7-8  03104
15.Röber JakubSoukup Rudolf685  30114
16.Hylský ZdeněkKafka Milan251  30124
17.Mikač JiříKnieradl Josef-2-6-3  03125
18.Pech Martin st.Karez Jindřich1099  30135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hylský Zdeněk40Soukup Rudolf13
Mikač Jiří04Kafka Milan13
Pech Martin st.40Knieradl Josef13
Röber Jakub40Karez Jindřich13



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II.tř. sk.A Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Litvínov CVrchní
rozhodčí:
Kohutka Josef st.
HOSTUJÍCÍ:TJ Klášterec nad Ohří ARozhodčí:Čejka Vratislav
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Bílého sloupu 510, Litvínov 43601, 1 nadzemní podlažíRozhodčí:Pich Jan st.
Datum dle rozpisu17. 02. 2018 13:00 Začátek
utkání
13:00Konec
utkání
15:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1034:34642:631TJ Klášterec nad Ohří A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pich Jan
Glajc Martin
 
 
Větrovský Milan
Jícha Milan
 
 
8-8-136-32301
2.Brožová Alena
Jankovič Štěpán
 
 
Kraus Václav
Hlaváč Vít
 
 
489  3011
3.Brožová AlenaJícha Milan9103  3021
4.Glajc MartinHlaváč Jiří-78-11-11 1322
5.Pich JanKraus Václav-9-12-10  0323
6.Jankovič ŠtěpánVětrovský Milan-411-8-8 1324
7.Glajc MartinJícha Milan285  3034
8.Pich JanHlaváč Jiří6-7-8-9 1335
9.Jankovič ŠtěpánKraus Václav-13733 3145
10.Brožová AlenaVětrovský Milan-47-1-13 1346
11.Pich JanJícha Milan9-8-10-5 1347
12.Jankovič ŠtěpánHlaváč Jiří994  3057
13.Brožová AlenaKraus Václav-77-6-6 1358
14.Glajc MartinVětrovský Milan-689-7-22359
15.Jankovič ŠtěpánJícha Milan739  3069
16.Brožová AlenaHlaváč Jiří10-10-8893279
17.Glajc MartinKraus Václav-8-8-6  03710
18.Pich JanHlaváč Vít49-84 31810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Brožová Alena22Jícha Milan13
Glajc Martin13Hlaváč Jiří22
Pich Jan13Kraus Václav31
Jankovič Štěpán31Větrovský Milan30
   Hlaváč Vít01



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II.tř. sk.A Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sever Žatec CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:OÚ Blažim Tygři ARozhodčí:Průša Dominik
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní hala, Plzeňská 2787, 43801 Žatec, Podměstí (u řeky Ohře)Rozhodčí:Leska Vojtěch
Datum dle rozpisu16. 02. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:837:32648:628TJ Sever Žatec C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Leska Vojtěch
Štěpnička Michal
 
 
Bartko Ondřej
Uhlík Jiří
 
 
-6812-6-42301
2.Plečinda Jiří
Šmidílek Pavel
 
 
Zámek Vladimír
Káninský Jaroslav
 
 
-614-7-5 1302
3.Leska VojtěchKáninský Jaroslav8-988 3112
4.Šmidílek PavelUhlík Jiří-5-3-1  0313
5.Plečinda JiříZámek Vladimír-7-7-8  0314
6.Štěpnička MichalBartko Ondřej1057  3024
7.Šmidílek PavelKáninský Jaroslav-7-6-14  0325
8.Plečinda JiříUhlík Jiří-86-6-8 1326
9.Štěpnička MichalZámek Vladimír-98-7883236
10.Leska VojtěchBartko Ondřej-7756 3146
11.Plečinda JiříKáninský Jaroslav-957-9-62347
12.Štěpnička MichalUhlík Jiří81010  3057
13.Leska VojtěchZámek Vladimír-76-8783267
14.Keller FilipBartko Ondřej675  3077
15.Štěpnička MichalKáninský Jaroslav485  3087
16.Leska VojtěchUhlík Jiří3-1383 3197
17.Keller FilipZámek Vladimír68-96 31107
18.Plečinda JiříBartko Ondřej9-8-8-7 13108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Leska Vojtěch40Káninský Jaroslav22
Šmidílek Pavel02Uhlík Jiří22
Plečinda Jiří04Zámek Vladimír13
Štěpnička Michal40Bartko Ondřej13
Keller Filip20   

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS