Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II.tř. sk.A Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Libědice AVrchní
rozhodčí:
Tomeš Jiří
HOSTUJÍCÍ:SKST Baník Most ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Libědice 96, 438 1 Žatec, bývalá školaRozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 03. 2018 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1227:42603:658SKST Baník Most E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Soutner Václav st.
Hadbávny Jan
 
 
Mandík Ladislav
Lipiner Petr
 
 
557  3010
2.Lhotský Milan
Kalánek Josef
 
 
Vondráček Filip
Záruba David
 
 
-6-4-7  0311
3.Hadbávny JanMandík Ladislav8-857 3121
4.Lhotský MilanLipiner Petr-69-11-8 1322
5.Kalánek JosefZáruba David68-8-7-42323
6.Soutner Václav st.Vondráček Filip-5-4-6  0324
7.Lhotský MilanMandík Ladislav45-44 3134
8.Kalánek JosefLipiner Petr-7-67-9 1335
9.Soutner Václav st.Záruba David7-94-893245
10.Hadbávny JanVondráček Filip-7-4-4  0346
11.Kalánek JosefMandík Ladislav-887-8-112347
12.Novobilský JanLipiner Petr-4-4-8  0348
13.Hadbávny JanZáruba David-8-11-11  0349
14.Lhotský MilanVondráček Filip-8-7-6  03410
15.Novobilský JanMandík Ladislav12-108-6-1123411
16.Hadbávny JanLipiner Petr101-810 31511
17.Lhotský MilanZáruba David6-786 31611
18.Kalánek JosefVondráček Filip9-8-6-9 13612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hadbávny Jan22Mandík Ladislav22
Lhotský Milan22Lipiner Petr31
Kalánek Josef04Záruba David22
Soutner Václav st.11Vondráček Filip40
Novobilský Jan02   



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II.tř. sk.A Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Jirkov DVrchní
rozhodčí:
Obracaník Štefan
HOSTUJÍCÍ:ST Kopisty ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kryt CO při 4. ZŠ JirkovRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 03. 2018 17:30 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
15:349:18683:513KST Jirkov D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šístek Pavel
Dosedělová Michaela
 
 
Soukup Rudolf
Kafka Milan
 
 
-4799 3110
2.Krejčí Ladislav
Pašek Lukáš
 
 
Loefner Tomáš
Feix Jiří
 
 
849  3020
3.Krejčí LadislavSoukup Rudolf5-9-5-8 1321
4.Pašek LukášKafka Milan91012  3031
5.Šístek PavelLoefner Tomáš8811  3041
6.Dosedělová MichaelaFeix Jiří314  3051
7.Pašek LukášSoukup Rudolf4-5-79-62352
8.Šístek PavelKafka Milan-65-6883262
9.Dosedělová MichaelaLoefner Tomáš709  3072
10.Krejčí LadislavFeix Jiří383  3082
11.Šístek PavelSoukup Rudolf-9-104-6 1383
12.Dosedělová MichaelaKafka Milan577  3093
13.Krejčí LadislavLoefner Tomáš36-10-9432103
14.Pašek LukášFeix Jiří565  30113
15.Dosedělová MichaelaSoukup Rudolf457  30123
16.Krejčí LadislavKafka Milan9-912-7832133
17.Pašek LukášLoefner Tomáš5-106-9732143
18.Šístek PavelFeix Jiří448  30153

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Krejčí Ladislav31Soukup Rudolf31
Pašek Lukáš31Kafka Milan04
Šístek Pavel31Loefner Tomáš04
Dosedělová Michaela40Feix Jiří04



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II.tř. sk.A Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Baník Meziboří AVrchní
rozhodčí:
Hocelík Viktor
HOSTUJÍCÍ:TTC Litvínov CRozhodčí:Slivoň Miloš
Hráno v místnosti
přesná adresa
Komenského 340, Meziboří, PSČ 435 13, Malá tělocvičnaRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 03. 2018 18:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:832:27554:531TJ Baník Meziboří A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sirotek Václav
Burš Pavel
 
 
Brožová Alena
Čmerda Ondřej
 
 
565  3010
2.Smolka Michael
Váňa Hynek
 
 
Bláha Radek
Jankovič Štěpán
 
 
-9-64-8 1311
3.Smolka MichaelBláha Radek-9-10-15  0312
4.Sirotek VáclavJankovič Štěpán5-755 3122
5.Váňa HynekBrožová Alena846  3032
6.Burš PavelČmerda Ondřej557  3042
7.Sirotek VáclavBláha Radek859  3052
8.Váňa HynekJankovič Štěpán9811  3062
9.Burš PavelBrožová Alena956  3072
10.Smolka MichaelČmerda Ondřej-10-12-9  0373
11.Váňa HynekBláha Radek-1088-11103283
12.Burš PavelJankovič Štěpán777  3093
13.Smolka MichaelBrožová Alena-10-12-15  0394
14.Sirotek VáclavČmerda Ondřej255  30104
15.Burš PavelBláha Radek10-9-9-6 13105
16.Smolka MichaelJankovič Štěpán-6-5-10  03106
17.Sirotek VáclavBrožová AlenaWO    03107
18.Váňa HynekČmerda OndřejWO    03108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Smolka Michael04Bláha Radek22
Sirotek Václav30Jankovič Štěpán13
Váňa Hynek30Brožová Alena12
Burš Pavel31Čmerda Ondřej12
WO02WO20



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II.tř. sk.A Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Baník Březenecká Chomutov AVrchní
rozhodčí:
Klíma Karel
HOSTUJÍCÍ:OÚ Blažim Tygři ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kryt CO, Zahradní ChomutovRozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 03. 2018 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:449:18692:588TJ Baník Březenecká Chomutov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Drahota David
Kučera Lubomír
 
 
Káninský Jaroslav
Lakatoš Roman
 
 
-3-898-102301
2.Tichý Jiří
Sučík Jan
 
 
Bartko Pavel ml.
Gaži Radek
 
 
55-712 3111
3.Kučera LubomírKáninský Jaroslav589  3021
4.Drahota DavidLakatoš Roman-7867 3131
5.Sučík JanBartko Pavel ml.10102  3041
6.Tichý JiříGaži Radek1239  3051
7.Drahota DavidKáninský Jaroslav9-9108 3161
8.Sučík JanLakatoš Roman-5511-8-32362
9.Tichý JiříBartko Pavel ml.668  3072
10.Kučera LubomírGaži Radek577  3082
11.Sučík JanKáninský Jaroslav1311-58 3192
12.Šmíd JiříLakatoš Roman5-10-11-8 1393
13.Kučera LubomírBartko Pavel ml.1088  30103
14.Drahota DavidGaži Radek1127  30113
15.Šmíd JiříKáninský Jaroslav-5-488-1423114
16.Kučera LubomírLakatoš Roman-26611 31124
17.Drahota DavidBartko Pavel ml.939  30134
18.Sučík JanGaži Radek9-9811 31144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kučera Lubomír40Káninský Jaroslav13
Drahota David40Lakatoš Roman22
Sučík Jan31Bartko Pavel ml.04
Tichý Jiří20Gaži Radek04
Šmíd Jiří02   



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II.tř. sk.A Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Most BVrchní
rozhodčí:
Hofmann Martin ml.
HOSTUJÍCÍ:TJ Sever Žatec CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Albrechtická 414, 434 01 Most, Budova SVČ Most - modrá hernaRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 03. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:929:35474:579nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ruta Vladimír
 
 
Průša Dominik
Keller Filip
 
 
WO    0301
2.Hofmann Martin st.
Vaník Jiří ml.
 
 
Zach František
Plečinda Jiří
 
 
4-979 3111
3.Hofmann Martin st.Keller Filip-4-79-7 1312
4.Vaník Jiří ml.Průša Dominik9-11-4-6 1313
5.Plečinda JiříWO    0314
6.Ruta VladimírZach František9-1066 3124
7.Vaník Jiří ml.Keller Filip778  3034
8.Průša DominikWO    0335
9.Ruta VladimírPlečinda Jiří9-1024 3145
10.Hofmann Martin st.Zach František-9-9-4  0346
11.Keller FilipWO    0347
12.Ruta VladimírPrůša Dominik8-697 3157
13.Hofmann Martin st.Plečinda Jiří6-8210 3167
14.Vaník Jiří ml.Zach František252  3077
15.Ruta VladimírKeller Filip-8-9-11  0378
16.Hofmann Martin st.Průša Dominik-3-710593288
17.Vaník Jiří ml.Plečinda Jiří112-94 3198
18.Zach FrantišekWO    0399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Hofmann Martin st.22Keller Filip21
Vaník Jiří ml.31Průša Dominik12
Ruta Vladimír31Plečinda Jiří03
   Zach František12
WO05WO50



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II.tř. sk.A Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Horní Jiřetín AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Klášterec nad Ohří ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Horská 138, Horní JiřetínRozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 03. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1033:33576:602TJ Klášterec nad Ohří A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hylský Zdeněk
Pech Martin st.
 
 
Jícha Milan
Větrovský Milan
 
 
-6-99-8 1301
2.Röber Jakub
Černuška Josef
 
 
Kraus Václav
Hlaváč Jiří
 
 
4-997 3111
3.Röber JakubJícha Milan1068  3021
4.Černuška JosefHlaváč Jiří-3-659-72322
5.Pech Martin st.Kraus Václav885  3032
6.Hylský ZdeněkVětrovský Milan-6108-13-32333
7.Černuška JosefJícha Milan-5-4-4  0334
8.Pech Martin st.Hlaváč Jiří10-4-8-8 1335
9.Hylský ZdeněkKraus Václav17-9-933245
10.Röber JakubVětrovský Milan-4-7-6  0346
11.Pech Martin st.Jícha Milan-4-838-72347
12.Hylský ZdeněkHlaváč Jiří677  3057
13.Röber JakubKraus Václav649  3067
14.Černuška JosefVětrovský Milan-3-2-5  0368
15.Hylský ZdeněkJícha Milan983  3078
16.Röber JakubHlaváč Jiří1399  3088
17.Černuška JosefHlaváč Vít6-5-5-6 1389
18.Pech Martin st.Větrovský Milan-8-5-10  03810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Röber Jakub31Jícha Milan22
Černuška Josef04Hlaváč Jiří22
Pech Martin st.13Kraus Václav03
Hylský Zdeněk31Větrovský Milan40
   Hlaváč Vít10

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy