Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II.tř. sk.A Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Baník Most EVrchní
rozhodčí:
Žielinský Tomáš
HOSTUJÍCÍ:Sokol Horní Jiřetín ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tř. Budovatelů 112/7, 434 01 Most, Sportovní hala, na křižovatce ulic U stadionu a BudovatelůRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 03. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:837:35686:672SKST Baník Most E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vondráček Filip
Záruba David
 
 
Hylský Zdeněk
Pech Martin st.
 
 
-13-6107133210
2.Lipiner Petr
Schmoranz Pavel
 
 
Vondráček Josef
Röber Jakub
 
 
-11-496-62311
3.Lipiner PetrHylský Zdeněk79-98 3121
4.Záruba DavidRöber Jakub-76-8-8 1322
5.Schmoranz PavelPech Martin st.10-66-683232
6.Vondráček FilipVondráček Josef6-1469 3142
7.Záruba DavidHylský Zdeněk487  3052
8.Schmoranz PavelRöber Jakub-4-96-6 1353
9.Vondráček FilipPech Martin st.68-4-863263
10.Lipiner PetrPiskáček Ondřej-6-91-8 1364
11.Schmoranz PavelHylský Zdeněk9-6-9-3 1365
12.Vondráček FilipRöber Jakub912-117 3175
13.Lipiner PetrPech Martin st.-8-5-5  0376
14.Záruba DavidPiskáček Ondřej597  3086
15.Vondráček FilipHylský Zdeněk5109  3096
16.Lipiner PetrRöber Jakub4-6-8-5 1397
17.Záruba DavidPech Martin st.10-8-93332107
18.Schmoranz PavelPiskáček Ondřej-11-9-13  03108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Lipiner Petr13Hylský Zdeněk13
Záruba David31Röber Jakub31
Schmoranz Pavel13Pech Martin st.13
Vondráček Filip40Vondráček Josef01
   Piskáček Ondřej21



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II.tř. sk.A Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Klášterec nad Ohří AVrchní
rozhodčí:
Hlaváč František
HOSTUJÍCÍ:KST Most BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Gymnázium Klášterec nad Ohří, Chomutovská 459Rozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 03. 2018 17:30 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:645:25 TJ Klášterec nad Ohří A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jícha Milan
Větrovský Milan
 
 

 
 
WO    3010
2.Kraus Václav
Hlaváč Jiří
 
 
Vaník Jiří ml.
Nemazal Zdeněk
 
 
     3120
3.Jícha MilanHofmann Martin st.     2321
4.Hlaváč JiříVaník Jiří ml.     3231
5.Kraus VáclavNemazal Zdeněk     3041
6.Větrovský MilanWO    3051
7.Hlaváč JiříHofmann Martin st.     2352
8.Kraus VáclavVaník Jiří ml.     1353
9.Větrovský MilanNemazal Zdeněk     3063
10.Jícha MilanWO    3073
11.Kraus VáclavHofmann Martin st.     3283
12.Větrovský MilanVaník Jiří ml.     2384
13.Hlaváč VítNemazal Zdeněk     1385
14.Hlaváč JiříWO    3095
15.Větrovský MilanHofmann Martin st.     30105
16.Hlaváč VítVaník Jiří ml.     13106
17.Hlaváč JiříNemazal Zdeněk     32116
18.Kraus VáclavWO    30126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Jícha Milan01Hofmann Martin st.22
Hlaváč Jiří21Vaník Jiří ml.31
Kraus Václav21Nemazal Zdeněk13
Větrovský Milan21   
Hlaváč Vít02   
WO50WO05



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II.tř. sk.A Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sever Žatec CVrchní
rozhodčí:
Farkota Jiří ml.
HOSTUJÍCÍ:TJ Baník Březenecká Chomutov ARozhodčí:Šmidílek Pavel
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní hala, Plzeňská 2787, 43801 Žatec, Podměstí (u řeky Ohře)Rozhodčí:Zach František
Datum dle rozpisu23. 03. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
16:251:17718:555TJ Sever Žatec C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Plečinda Jiří
Štěpnička Michal
 
 
Kroc Tomáš
Sučík Jan
 
 
-9-755-92301
2.Průša Dominik
Keller Filip
 
 
Kratochvíl Jiří
Šmíd Jiří
 
 
-11457 3111
3.Keller FilipKroc Tomáš3-7-8423221
4.Leska VojtěchSučík Jan-7-109-9 1322
5.Průša DominikKratochvíl Jiří12-567 3132
6.Štěpnička MichalŠmíd Jiří6-898 3142
7.Leska VojtěchKroc Tomáš768  3052
8.Průša DominikSučík Jan577  3062
9.Štěpnička MichalKratochvíl Jiří9-10711 3172
10.Keller FilipŠmíd Jiří81012  3082
11.Průša DominikKroc Tomáš4116  3092
12.Štěpnička MichalSučík Jan-1010-691032102
13.Keller FilipKratochvíl Jiří8-1137 31112
14.Leska VojtěchŠmíd Jiří753  30122
15.Plečinda JiříKroc Tomáš-10954 31132
16.Keller FilipSučík Jan997  30142
17.Leska VojtěchKratochvíl Jiří-7796 31152
18.Průša DominikŠmíd Jiří689  30162

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Keller Filip40Kroc Tomáš04
Leska Vojtěch31Sučík Jan13
Průša Dominik40Kratochvíl Jiří04
Štěpnička Michal30Šmíd Jiří04
Plečinda Jiří10   



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II.tř. sk.A Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:OÚ Blažim Tygři AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Baník Meziboří ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
KD BlažimRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 03. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1033:38681:676TJ Baník Meziboří A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Káninský Jaroslav
Lakatoš Roman
 
 
Čtvrtečka Petr
Smolka Michael
 
 
-89610 3110
2.Zámek Vladimír
Uhlík Jiří
 
 
Burš Ivan
Kadlec Zdeněk
 
 
105-69 3120
3.Uhlík JiříČtvrtečka Petr-9-6-10  0321
4.Káninský JaroslavKadlec Zdeněk-8-6-10  0322
5.Lakatoš RomanBurš Ivan5810  3032
6.Zámek VladimírSmolka Michael10-8-9863242
7.Káninský JaroslavČtvrtečka Petr-8-109-7 1343
8.Lakatoš RomanKadlec Zdeněk10-5-8-9 1344
9.Zámek VladimírBurš Ivan-865-10-92345
10.Uhlík JiříSmolka Michael10-867 3155
11.Lakatoš RomanČtvrtečka Petr-8710-9-92356
12.Zámek VladimírKadlec Zdeněk-5-6-9  0357
13.Uhlík JiříBurš Ivan7510  3067
14.Káninský JaroslavSmolka Michael-1057-983277
15.Zámek VladimírČtvrtečka Petr-108-7-7 1378
16.Uhlík JiříKadlec Zdeněk-9-7-8  0379
17.Káninský JaroslavBurš Ivan85-10-9-923710
18.Lakatoš RomanSmolka Michael5-798 31810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Uhlík Jiří22Čtvrtečka Petr40
Káninský Jaroslav13Kadlec Zdeněk40
Lakatoš Roman22Burš Ivan22
Zámek Vladimír13Smolka Michael04



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II.tř. sk.A Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Litvínov CVrchní
rozhodčí:
Kohutka Josef st.
HOSTUJÍCÍ:KST Jirkov DRozhodčí:Fencl Radek
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Bílého sloupu 510, Litvínov 43601, 2 nadzemní podlažíRozhodčí:Čejka Vratislav
Datum dle rozpisu22. 03. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:736:29607:576TTC Litvínov C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bláha Radek
Fencl Jakub
 
 
Šístek Pavel
Judák Jiří
 
 
-97-13-9 1301
2.Brožová Alena
Jankovič Štěpán
 
 
Krejčí Ladislav
Sýkora Libor
 
 
889  3011
3.Glajc MartinKrejčí Ladislav12-6-7-5 1312
4.Bláha RadekSýkora Libor452  3022
5.Jankovič ŠtěpánŠístek Pavel655  3032
6.Fencl JakubJudák Jiří556  3042
7.Bláha RadekKrejčí Ladislav-8-5-8  0343
8.Jankovič ŠtěpánSýkora Libor-7479 3153
9.Fencl JakubŠístek Pavel8-869 3163
10.Glajc MartinJudák Jiří-108-9963273
11.Jankovič ŠtěpánKrejčí Ladislav-7-103-9 1374
12.Fencl JakubSýkora Libor2-888 3184
13.Glajc MartinŠístek Pavel-77810 3194
14.Čmerda OndřejJudák Jiří-6-7-9  0395
15.Fencl JakubKrejčí Ladislav-76115 31105
16.Glajc MartinSýkora Libor-6-8-8  03106
17.Čmerda OndřejŠístek Pavel-610911 31116
18.Jankovič ŠtěpánJudák JiříWO    03117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Glajc Martin22Krejčí Ladislav31
Bláha Radek11Sýkora Libor13
Jankovič Štěpán21Šístek Pavel04
Fencl Jakub40Judák Jiří12
Čmerda Ondřej11   
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II.tř. sk.A Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:ST Kopisty AVrchní
rozhodčí:
Dvořák Jiří
HOSTUJÍCÍ:KST Libědice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Hamerská 166,Litvínov 8, U fotbalového hřištěRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 03. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:932:35 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Soukup Rudolf
Kafka Milan
 
 
Kalánek Josef
Lhotský Milan
 
 
     3210
2.Knieradl Josef
Nosek Jaroslav
 
 
Hadbávny Jan
Novobilský Jan
 
 
     0311
3.Soukup RudolfHadbávny Jan     3121
4.Kafka MilanLhotský Milan     1322
5.Nosek JaroslavKalánek Josef     0323
6.Knieradl JosefNovobilský Jan     1324
7.Kafka MilanHadbávny Jan     3134
8.Nosek JaroslavLhotský Milan     1335
9.Knieradl JosefKalánek Josef     3145
10.Soukup RudolfNovobilský Jan     3055
11.Karez JindřichHadbávny Jan     0356
12.Knieradl JosefLhotský Milan     3166
13.Soukup RudolfStütz Rainer     2367
14.Kafka MilanNovobilský Jan     3077
15.Knieradl JosefHadbávny Jan     3087
16.Soukup RudolfLhotský Milan     0388
17.Kafka MilanStütz Rainer     0389
18.Karez JindřichNovobilský Jan     3299

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Soukup Rudolf22Hadbávny Jan13
Kafka Milan22Lhotský Milan31
Nosek Jaroslav02Kalánek Josef11
Knieradl Josef31Novobilský Jan13
Karez Jindřich11Stütz Rainer20

předchozí kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS