Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II.tř. sk.A Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:OÚ Blažim Tygři AVrchní
rozhodčí:
Bartko Pavel st.
HOSTUJÍCÍ:SKST Baník Most ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
KD BlažimRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 11. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:736:31611:616OÚ Blažim Tygři A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Káninský Jaroslav
Lakatoš Roman
 
 
Vondráček Filip
Lukaščuk Miroslav
 
 
-5-6-7  0301
2.Bartko Ondřej
Uhlík Jiří
 
 
Lipiner Petr
Mandík Ladislav
 
 
8-89-763211
3.Káninský JaroslavVondráček Filip-7-6-8  0312
4.Uhlík JiříLipiner Petr678  3022
5.Lakatoš RomanMandík Ladislav5711  3032
6.Bartko OndřejLukaščuk Miroslav107-109 3142
7.Uhlík JiříVondráček Filip-7-2-8  0343
8.Lakatoš RomanLipiner Petr689  3053
9.Bartko OndřejMandík Ladislav74-6-8103263
10.Káninský JaroslavLukaščuk Miroslav-3-8-9  0364
11.Lakatoš RomanVondráček Filip-6-8-10  0365
12.Bartko OndřejLipiner Petr6812  3075
13.Káninský JaroslavMandík Ladislav-85-2-5 1376
14.Uhlík JiříLukaščuk Miroslav8-9-5863286
15.Bartko OndřejVondráček Filip108-6-5-82387
16.Káninský JaroslavLipiner Petr-5-69893297
17.Uhlík JiříMandík Ladislav7-937 31107
18.Lakatoš RomanLukaščuk Miroslav769  30117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Káninský Jaroslav13Vondráček Filip40
Uhlík Jiří31Lipiner Petr04
Lakatoš Roman31Mandík Ladislav13
Bartko Ondřej31Lukaščuk Miroslav13



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II.tř. sk.A Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sever Žatec CVrchní
rozhodčí:
Farkota Jiří ml.
HOSTUJÍCÍ:TTC Litvínov CRozhodčí:Šmidílek Pavel
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní hala, Plzeňská 2787, 43801 Žatec, Podměstí (u řeky Ohře)Rozhodčí:Leska Vojtěch
Datum dle rozpisu03. 11. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:05Rozhodčí:Průša Dominik
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1131:40665:713TTC Litvínov C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Leska Vojtěch
Průša Dominik
 
 
Jankovič Štěpán
Glajc Martin
 
 
-115-9-14 1301
2.Šmidílek Pavel
Štěpnička Michal
 
 
Bláha Radek
Fencl Jakub
 
 
-9-79-5 1302
3.Leska VojtěchJankovič Štěpán11-298 3112
4.Štěpnička MichalBláha Radek-8-6-9  0313
5.Průša DominikGlajc Martin-4127-6-82314
6.Šmidílek PavelFencl Jakub-7-812-8 1315
7.Štěpnička MichalJankovič Štěpán-2-5-6  0316
8.Průša DominikBláha Radek467  3026
9.Šmidílek PavelGlajc Martin-9-78-9 1327
10.Leska VojtěchFencl Jakub117-9-933237
11.Průša DominikJankovič Štěpán874  3047
12.Šmidílek PavelBláha Radek11-5-9-10 1348
13.Leska VojtěchGlajc Martin12-699 3158
14.Štěpnička MichalFencl Jakub-10-55-5 1359
15.Plečinda JiříJankovič Štěpán-4-10-5  03510
16.Leska VojtěchBláha Radek-10-91110-723511
17.Štěpnička MichalGlajc Martin7-109-9732611
18.Průša DominikFencl Jakub-77917 31711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Leska Vojtěch31Jankovič Štěpán22
Štěpnička Michal13Bláha Radek31
Průša Dominik31Glajc Martin22
Šmidílek Pavel03Fencl Jakub22
Plečinda Jiří01   



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II.tř. sk.A Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Klášterec nad Ohří AVrchní
rozhodčí:
Hlaváč František
HOSTUJÍCÍ:ST Kopisty ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Gymnázium Klášterec nad Ohří, Chomutovská 459Rozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 11. 2017 17:30 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
20:14Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:545:27 TJ Klášterec nad Ohří A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hlaváč Jiří
Hlaváč Vít
 
 
Kafka Milan
Nosek Jaroslav
 
 
     1301
2.Větrovský Milan
Jícha Milan
 
 
Soukup Rudolf
Knieradl Josef
 
 
     2302
3.Jícha MilanKafka Milan     3112
4.Hlaváč VítSoukup Rudolf     3122
5.Kraus VáclavKnieradl Josef     3032
6.Větrovský MilanNosek Jaroslav     3042
7.Hlaváč VítKafka Milan     3252
8.Kraus VáclavSoukup Rudolf     1353
9.Větrovský MilanKnieradl Josef     3263
10.Jícha MilanNosek Jaroslav     3073
11.Kraus VáclavKafka Milan     3283
12.Větrovský MilanSoukup Rudolf     3293
13.Jícha MilanKnieradl Josef     31103
14.Hlaváč VítNosek Jaroslav     30113
15.Větrovský MilanKafka Milan     31123
16.Hlaváč JiříSoukup Rudolf     03124
17.Hlaváč VítKnieradl Josef     23125
18.Kraus VáclavNosek Jaroslav     30135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Jícha Milan30Kafka Milan04
Hlaváč Vít31Soukup Rudolf22
Kraus Václav31Knieradl Josef13
Větrovský Milan40Nosek Jaroslav04
Hlaváč Jiří01   



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II.tř. sk.A Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Horní Jiřetín AVrchní
rozhodčí:
Piskáček Václav
HOSTUJÍCÍ:KST Libědice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Horská 138, Horní JiřetínRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 11. 2017 10:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1324:44575:687KST Libědice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hylský Zdeněk
Pech Martin st.
 
 
Stütz Rainer
Hadbávny Jan
 
 
1199  3010
2.Vondráček Josef
Piskáček Ondřej
 
 
Soutner Václav st.
Soutner Václav ml.
 
 
-7-3-3  0311
3.Piskáček OndřejSoutner Václav st.-3-10-3  0312
4.Hylský ZdeněkSoutner Václav ml.66-4-5-32313
5.Pech Martin st.Hadbávny Jan-16-8-5  0314
6.Vondráček JosefNovobilský Jan-6-5-8  0315
7.Hylský ZdeněkSoutner Václav st.-8-108-9 1316
8.Pech Martin st.Soutner Václav ml.-8-810-10 1317
9.Vondráček JosefHadbávny Jan87-10-9-112318
10.Piskáček OndřejNovobilský Jan8-108-463228
11.Pech Martin st.Soutner Václav st.-5-9-8  0329
12.Vondráček JosefSoutner Václav ml.-7-912-10 13210
13.Piskáček OndřejHadbávny Jan-1-3-7  03211
14.Hylský ZdeněkNovobilský Jan7-997 31311
15.Vondráček JosefSoutner Václav st.-8-54-4 13312
16.Piskáček OndřejSoutner Václav ml.-9-79-9 13313
17.Hylský ZdeněkHadbávny Jan979  30413
18.Pech Martin st.Novobilský Jan82-3-6932513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Piskáček Ondřej13Soutner Václav st.40
Hylský Zdeněk22Soutner Václav ml.40
Pech Martin st.13Hadbávny Jan31
Vondráček Josef04Novobilský Jan13



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II.tř. sk.A Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Most BVrchní
rozhodčí:
Hofmann Martin ml.
HOSTUJÍCÍ:KST Jirkov DRozhodčí:Městka Petr
Hráno v místnosti
přesná adresa
Albrechtická 414, 434 01 Most, Budova SVČ Most - modrá hernaRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 10. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1035:35676:646KST Jirkov D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zvolánek Pavel
Hofmann Martin st.
 
 
Fürst Jan
Fürst Ladislav
 
 
-10836 3110
2.Nemazal Zdeněk
Vaník Jiří ml.
 
 
Krejčí Ladislav
Pašek Lukáš
 
 
83-9-893220
3.Hofmann Martin st.Krejčí Ladislav-8-379-92321
4.Vaník Jiří ml.Fürst Jan1238  3031
5.Nemazal ZdeněkFürst Ladislav-7-6-8  0332
6.Ruta VladimírPašek Lukáš5-577 3142
7.Vaník Jiří ml.Krejčí Ladislav-9-67-8 1343
8.Nemazal ZdeněkFürst Jan572  3053
9.Ruta VladimírFürst Ladislav-6-710-6 1354
10.Hofmann Martin st.Pašek Lukáš-38-114-132355
11.Nemazal ZdeněkKrejčí Ladislav-4-11-6  0356
12.Ruta VladimírFürst Jan-11710-8-122357
13.Hofmann Martin st.Fürst Ladislav-8-11-9  0358
14.Vaník Jiří ml.Pašek Lukáš656  3068
15.Ruta VladimírKrejčí Ladislav1068  3078
16.Hofmann Martin st.Fürst Jan-9-97-6 1379
17.Vaník Jiří ml.Fürst Ladislav3-89-7-923710
18.Nemazal ZdeněkPašek Lukáš8-14107 31810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Hofmann Martin st.04Krejčí Ladislav31
Vaník Jiří ml.22Fürst Jan22
Nemazal Zdeněk22Fürst Ladislav40
Ruta Vladimír22Pašek Lukáš13



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II.tř. sk.A Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Baník Březenecká Chomutov AVrchní
rozhodčí:
Sojka Theodor
HOSTUJÍCÍ:TJ Baník Meziboří ARozhodčí:Brůha Oldřich
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kryt CO, Zahradní ChomutovRozhodčí:Drahota David
Datum dle rozpisu04. 11. 2017 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
17:00Rozhodčí:Kučera Lubomír
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1424:45585:676TJ Baník Meziboří A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kučera Lubomír
Drahota David
 
 
Smejkal Vít
Burš Pavel
 
 
-313-5-8 1301
2.Cipro Petr
Brůha Oldřich
 
 
Smolka Michael
Čtvrtečka Petr
 
 
8-9-910103211
3.Drahota DavidSmolka Michael-10-8-1  0312
4.Brůha OldřichSmejkal Vít11-9-8-3 1313
5.Cipro PetrBurš Pavel-4-7-4  0314
6.Kučera LubomírČtvrtečka Petr965  3024
7.Brůha OldřichSmolka Michael-7-12-9  0325
8.Cipro PetrSmejkal Vít32-7-6-92326
9.Kučera LubomírBurš Pavel738  3036
10.Drahota DavidČtvrtečka Petr-4993 3146
11.Cipro PetrSmolka Michael-7-64-5 1347
12.Kučera LubomírSmejkal Vít-108-7-8 1348
13.Drahota DavidBurš Pavel8-57-10-62349
14.Tichý JiříČtvrtečka Petr4-6-510-723410
15.Kučera LubomírSmolka Michael-9-9-12  03411
16.Drahota DavidSmejkal Vít-311-3-5 13412
17.Tichý JiříBurš Pavel-6-5-8  03413
18.Cipro PetrČtvrtečka Petr4-9-8-9 13414

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Drahota David13Smolka Michael40
Brůha Oldřich02Smejkal Vít40
Cipro Petr04Burš Pavel31
Kučera Lubomír22Čtvrtečka Petr22
Tichý Jiří02   

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS