Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II.tř. sk.A Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Baník Most EVrchní
rozhodčí:
Žielinský Tomáš
HOSTUJÍCÍ:TJ Baník Meziboří ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tř. Budovatelů 112/7, 434 01 Most, Sportovní hala, na křižovatce ulic U stadionu a BudovatelůRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 11. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:542:19 SKST Baník Most E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Schmoranz Pavel
Záruba David
 
 
Smolka Michael
Váňa Hynek
 
 
-1214-87-82301
2.Mandík Ladislav
Voda Milan
 
 
Čtvrtečka Petr
Král Erich
 
 
7104  3011
3.Mandík LadislavSmolka Michael-1-79-7 1312
4.Záruba DavidVáňa Hynek-6-9-3  0313
5.Schmoranz PavelČtvrtečka Petr761  3023
6.Voda MilanKrál Erich8-866 3133
7.Záruba DavidSmolka Michael-7-7-9  0334
8.Schmoranz PavelVáňa Hynek866  3044
9.Voda MilanČtvrtečka Petr-5848 3154
10.Mandík LadislavKrál Erich449  3064
11.Schmoranz PavelSmolka Michael-6-8-9  0365
12.Voda MilanVáňa Hynek947  3075
13.Mandík LadislavČtvrtečka Petr10-8-9293285
14.Záruba DavidKrál Erich688  3095
15.Voda MilanSmolka Michael1247  30105
16.Mandík LadislavVáňa Hynek     30115
17.Záruba DavidČtvrtečka Petr     30125
18.Schmoranz PavelKrál Erich91011  30135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Mandík Ladislav31Smolka Michael31
Záruba David22Váňa Hynek13
Schmoranz Pavel31Čtvrtečka Petr04
Voda Milan40Král Erich04



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II.tř. sk.A Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Jirkov DVrchní
rozhodčí:
Šístek Pavel
HOSTUJÍCÍ:TJ Baník Březenecká Chomutov ARozhodčí:Lacina Miloslav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kryt CO při 4. ZŠ JirkovRozhodčí:Obracaník Štefan
Datum dle rozpisu08. 11. 2017 17:30 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:935:36660:654nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sýkora Libor
Fürst Ladislav
 
 
Kučera Lubomír
Drahota David
 
 
6-3-5-5 1301
2.Pašek Lukáš
Krejčí Ladislav
 
 
Brůha Oldřich
Sučík Jan
 
 
-85-7-8 1302
3.Pašek LukášDrahota David-4710-7-42303
4.Sýkora LiborKučera Lubomír-7-6-9  0304
5.Krejčí LadislavBrůha Oldřich1195  3014
6.Fürst LadislavSučík Jan7-6106 3124
7.Sýkora LiborDrahota David-6-5-5  0325
8.Krejčí LadislavKučera Lubomír5-8-9533235
9.Fürst LadislavBrůha Oldřich-71065 3145
10.Pašek LukášSučík Jan42-8-10-32346
11.Krejčí LadislavDrahota David588  3056
12.Fürst LadislavKučera Lubomír7-1375 3166
13.Pašek LukášBrůha Oldřich-11-10-10  0367
14.Sýkora LiborSučík Jan13-1111-8-62368
15.Fürst LadislavDrahota David-104106 3178
16.Pašek LukášKučera Lubomír-5-9-6  0379
17.Sýkora LiborBrůha Oldřich8-469 3189
18.Krejčí LadislavSučík Jan78-10-1063299

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Pašek Lukáš04Drahota David22
Sýkora Libor13Kučera Lubomír22
Krejčí Ladislav40Brůha Oldřich13
Fürst Ladislav40Sučík Jan22



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II.tř. sk.A Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Libědice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:KST Most BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Libědice 96, 438 1 Žatec, bývalá školaRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 11. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1125:38562:612KST Most B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Novobilský Jan
Molnár Jiří
 
 
Wachtel Antonín
Zvolánek Pavel
 
 
1329  3010
2.Hadbávny Jan
Blažek Jan
 
 
Hofmann Martin st.
Ruta Vladimír
 
 
-310-10-11 1311
3.Hadbávny JanRuta Vladimír34-107 3121
4.Novobilský JanHofmann Martin st.-8-10-7  0322
5.Molnár JiříZvolánek Pavel-10-8-4  0323
6.Blažek JanWachtel Antonín-9889 3133
7.Novobilský JanRuta Vladimír-4-6-4  0334
8.Molnár JiříHofmann Martin st.-9-4-6  0335
9.Blažek JanZvolánek Pavel-5-4-9  0336
10.Hadbávny JanWachtel Antonín1058  3046
11.Molnár JiříRuta Vladimír-5-6-6  0347
12.Blažek JanHofmann Martin st.-8-4-8  0348
13.Hadbávny JanZvolánek Pavel9-788 3158
14.Novobilský JanWachtel Antonín-96105 3168
15.Blažek JanRuta Vladimír-8-8-9  0369
16.Hadbávny JanHofmann Martin st.-89611 3179
17.Novobilský JanZvolánek Pavel2-10-8-9 13710
18.Molnár JiříWachtel Antonín-697-10-823711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hadbávny Jan40Ruta Vladimír31
Novobilský Jan13Hofmann Martin st.31
Molnár Jiří04Zvolánek Pavel31
Blažek Jan13Wachtel Antonín13



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II.tř. sk.A Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:ST Kopisty AVrchní
rozhodčí:
Kafka Milan
HOSTUJÍCÍ:Sokol Horní Jiřetín ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Hamerská 166,Litvínov 8, U fotbalového hřištěRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 11. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1326:41 Sokol Horní Jiřetín A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Soukup Rudolf
Knieradl Josef
 
 
Pech Martin st.
Hylský Zdeněk
 
 
     1301
2.Kafka Milan
Nosek Jaroslav
 
 
Röber Jakub
Mikač Jiří
 
 
     1302
3.Soukup RudolfRöber Jakub     2303
4.Kafka MilanHylský Zdeněk     0304
5.Knieradl JosefPech Martin st.     1305
6.Nosek JaroslavMikač Jiří     0306
7.Kafka MilanRöber Jakub     1307
8.Knieradl JosefHylský Zdeněk     0308
9.Nosek JaroslavPech Martin st.     2309
10.Soukup RudolfMikač Jiří     3019
11.Knieradl JosefRöber Jakub     03110
12.Nosek JaroslavHylský Zdeněk     03111
13.Soukup RudolfPech Martin st.     30211
14.Kafka MilanMikač Jiří     23212
15.Nosek JaroslavRöber Jakub     13213
16.Soukup RudolfHylský Zdeněk     30313
17.Kafka MilanPech Martin st.     32413
18.Knieradl JosefMikač Jiří     30513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Soukup Rudolf31Röber Jakub40
Kafka Milan13Hylský Zdeněk31
Knieradl Josef13Pech Martin st.22
Nosek Jaroslav04Mikač Jiří22



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II.tř. sk.A Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Klášterec nad Ohří AVrchní
rozhodčí:
Hlaváč František
HOSTUJÍCÍ:TTC Litvínov CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Gymnázium Klášterec nad Ohří, Chomutovská 459Rozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 11. 2017 17:30 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1135:42 TTC Litvínov C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hlaváč Vít
Hlaváč Jiří
 
 
Bláha Radek
Fencl Jakub
 
 
     1301
2.Větrovský Milan
Jícha Milan
 
 
Brožová Alena
Jankovič Štěpán
 
 
     3211
3.Jícha MilanBláha Radek     1312
4.Hlaváč VítFencl Jakub     2313
5.Kraus VáclavBrožová Alena     3123
6.Větrovský MilanJankovič Štěpán     3133
7.Hlaváč VítBláha Radek     2334
8.Kraus VáclavFencl Jakub     1335
9.Větrovský MilanBrožová Alena     3145
10.Jícha MilanJankovič Štěpán     2346
11.Kraus VáclavBláha Radek     2347
12.Větrovský MilanFencl Jakub     3157
13.Jícha MilanBrožová Alena     3267
14.Hlaváč VítJankovič Štěpán     1368
15.Větrovský MilanBláha Radek     3178
16.Jícha MilanFencl Jakub     0379
17.Hlaváč VítBrožová Alena     13710
18.Kraus VáclavJankovič Štěpán     13711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Jícha Milan13Bláha Radek31
Hlaváč Vít04Fencl Jakub31
Kraus Václav13Brožová Alena13
Větrovský Milan40Jankovič Štěpán31



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II.tř. sk.A Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:OÚ Blažim Tygři AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sever Žatec CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
KD BlažimRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 11. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:546:27746:628OÚ Blažim Tygři A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Uhlík Jiří
Bartko Ondřej
 
 
Leska Vojtěch
Průša Dominik
 
 
84-77 3110
2.Lakatoš Roman
Zámek Vladimír
 
 
Plečinda Jiří
Šmidílek Pavel
 
 
-101010-11113220
3.Lakatoš RomanLeska Vojtěch-834-9-82321
4.Uhlík JiříPrůša Dominik95-68 3131
5.Bartko OndřejPlečinda Jiří410-92 3141
6.Zámek VladimírŠmidílek Pavel958  3051
7.Uhlík JiříLeska Vojtěch-99-1011-72352
8.Bartko OndřejPrůša Dominik529  3062
9.Zámek VladimírPlečinda Jiří775  3072
10.Lakatoš RomanŠmidílek Pavel98-10-9-112373
11.Bartko OndřejLeska Vojtěch-8979 3183
12.Zámek VladimírPrůša Dominik-10-98-11 1384
13.Lakatoš RomanPlečinda Jiří3-69-883294
14.Uhlík JiříŠmidílek Pavel2-868 31104
15.Zámek VladimírLeska Vojtěch887  30114
16.Lakatoš RomanPrůša Dominik-9-9-10  03115
17.Uhlík JiříPlečinda Jiří-9210-5532125
18.Bartko OndřejŠmidílek Pavel69-67 31135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Lakatoš Roman13Leska Vojtěch22
Uhlík Jiří31Průša Dominik22
Bartko Ondřej40Plečinda Jiří04
Zámek Vladimír31Šmidílek Pavel13

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS