Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II.tř. sk.A Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Klášterec nad Ohří AVrchní
rozhodčí:
Hlaváč František
HOSTUJÍCÍ:SKST Baník Most ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Gymnázium Klášterec nad Ohří, Chomutovská 459Rozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 12. 2017 17:30 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
20:14Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:445:16 TJ Klášterec nad Ohří A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hlaváč Jiří
Hlaváč Vít
 
 
Schmoranz Pavel
Záruba David
 
 
     0301
2.Větrovský Milan
Jícha Milan
 
 
Sebránek Jan
Hrodek Šimon
 
 
     3011
3.Jícha MilanZáruba David     3221
4.Hlaváč VítHrodek Šimon     3031
5.Kraus VáclavSebránek Jan     3041
6.Větrovský MilanSchmoranz Pavel     3051
7.Hlaváč VítZáruba David     3061
8.Kraus VáclavHrodek Šimon     3071
9.Větrovský MilanSebránek Jan     3081
10.Jícha MilanSchmoranz Pavel     1382
11.Kraus VáclavZáruba David     3092
12.Větrovský MilanHrodek Šimon     30102
13.Hlaváč JiříSebránek Jan     30112
14.Hlaváč VítSchmoranz Pavel     13113
15.Větrovský MilanZáruba David     30123
16.Hlaváč JiříHrodek Šimon     30133
17.Hlaváč VítSebránek Jan     32143
18.Kraus VáclavSchmoranz Pavel     13144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Jícha Milan11Záruba David04
Hlaváč Vít31Hrodek Šimon04
Kraus Václav31Sebránek Jan04
Větrovský Milan40Schmoranz Pavel31
Hlaváč Jiří20   



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II.tř. sk.A Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Horní Jiřetín AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sever Žatec CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Horská 138, Horní JiřetínRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 12. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1523:46611:700TJ Sever Žatec C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hylský Zdeněk
Pech Martin st.
 
 
Plečinda Jiří
Šmidílek Pavel
 
 
-13-6-8  0301
2.Vondráček Josef
Mikač Jiří
 
 
Leska Vojtěch
Průša Dominik
 
 
-6-15-11  0302
3.Pech Martin st.Leska Vojtěch-4-9-8  0303
4.Mikač JiříPlečinda Jiří-106-9-7 1304
5.Vondráček JosefŠmidílek Pavel748  3014
6.Hylský ZdeněkPrůša Dominik11-12110 3124
7.Mikač JiříLeska Vojtěch-1-67-7 1325
8.Vondráček JosefPlečinda Jiří-4-7-5  0326
9.Hylský ZdeněkŠmidílek Pavel-9-7411-92327
10.Pech Martin st.Průša Dominik-7-56-8 1328
11.Vondráček JosefLeska Vojtěch-79-8-8 1329
12.Hylský ZdeněkPlečinda Jiří5-9-88-423210
13.Pech Martin st.Šmidílek Pavel11-10-11-11 13211
14.Mikač JiříPrůša Dominik-44-46-1023212
15.Hylský ZdeněkLeska Vojtěch-69-811-623213
16.Pech Martin st.Plečinda Jiří-8-9-14  03214
17.Mikač JiříŠmidílek Pavel679  30314
18.Vondráček JosefPrůša Dominik-47-3-4 13315

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Pech Martin st.04Leska Vojtěch40
Mikač Jiří13Plečinda Jiří40
Vondráček Josef13Šmidílek Pavel22
Hylský Zdeněk13Průša Dominik31



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II.tř. sk.A Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Most BVrchní
rozhodčí:
Hofmann Martin ml.
HOSTUJÍCÍ:OÚ Blažim Tygři ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Albrechtická 414, 434 01 Most, Budova SVČ Most - modrá hernaRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 11. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:840:36736:717KST Most B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vaník Jiří ml.
Nemazal Zdeněk
 
 
Bartko Ondřej
Uhlík Jiří
 
 
-899-7-72301
2.Ruta Vladimír
Hofmann Martin st.
 
 
Káninský Jaroslav
Zámek Vladimír
 
 
-1010-66103211
3.Ruta VladimírZámek Vladimír-714-5-7 1312
4.Vaník Jiří ml.Uhlík Jiří-9-9121033222
5.Nemazal ZdeněkBartko Ondřej85-8-373232
6.Hofmann Martin st.Káninský Jaroslav5-118-6-122333
7.Vaník Jiří ml.Zámek Vladimír8910  3043
8.Nemazal ZdeněkUhlík Jiří-99-47-52344
9.Hofmann Martin st.Bartko Ondřej-8-6-7  0345
10.Ruta VladimírKáninský Jaroslav-15-78993255
11.Nemazal ZdeněkZámek Vladimír-613-8-9 1356
12.Hofmann Martin st.Uhlík Jiří-5-10-6  0357
13.Ruta VladimírBartko Ondřej768  3067
14.Vaník Jiří ml.Káninský Jaroslav5-9-45-72368
15.Hofmann Martin st.Zámek Vladimír51011  3078
16.Ruta VladimírUhlík Jiří6-793 3188
17.Vaník Jiří ml.Bartko Ondřej2-11-8183298
18.Nemazal ZdeněkKáninský Jaroslav-11587 31108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Ruta Vladimír31Zámek Vladimír22
Vaník Jiří ml.31Uhlík Jiří22
Nemazal Zdeněk22Bartko Ondřej13
Hofmann Martin st.13Káninský Jaroslav22



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II.tř. sk.A Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Baník Březenecká Chomutov AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Litvínov CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kryt CO, Zahradní ChomutovRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 12. 2017 14:00 Začátek
utkání
16:30Konec
utkání
19:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1321:45 TTC Litvínov C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Drahota David
Kučera Lubomír
 
 
Bláha Radek
Fencl Jakub
 
 
-6-2-8  0301
2.Sučík Jan
Šmíd Jiří
 
 
Jankovič Štěpán
Glajc Martin
 
 
8-9-9-8 1302
3.Drahota DavidJankovič Štěpán99-45 3112
4.Sučík JanBláha Radek-1-7-8  0313
5.Šmíd JiříFencl Jakub-6-9-8  0314
6.Kučera LubomírGlajc Martin-9-4-9  0315
7.Sučík JanJankovič Štěpán-5-3-8  0316
8.Šmíd JiříBláha Radek-6-9-7  0317
9.Kučera LubomírFencl Jakub-977-7-92318
10.Drahota DavidGlajc Martin-134-4-9 1319
11.Šmíd JiříJankovič Štěpán-5-5-6  03110
12.Kučera LubomírBláha Radek-7-6118432210
13.Drahota DavidFencl Jakub-9-4-8  03211
14.Sučík JanGlajc Martin11-88-91132311
15.Kučera LubomírJankovič Štěpán55-107 31411
16.Drahota DavidBláha Radek     03412
17.Sučík JanFencl Jakub-8-5610-1123413
18.Šmíd JiříGlajc Martin     30513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Drahota David13Jankovič Štěpán22
Sučík Jan13Bláha Radek31
Šmíd Jiří13Fencl Jakub40
Kučera Lubomír22Glajc Martin22



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II.tř. sk.A Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Baník Meziboří AVrchní
rozhodčí:
Burš Ivan
HOSTUJÍCÍ:ST Kopisty ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Komenského 340, Meziboří, PSČ 435 13, Malá tělocvičnaRozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 12. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
19:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
17:152:8638:377TJ Baník Meziboří A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Burš Pavel
Sirotek Václav
 
 
Nosek Jaroslav
Pribuš Michal
 
 
545  3010
2.Váňa Hynek
Smejkal Vít
 
 
Kafka Milan
Knieradl Josef
 
 
984  3020
3.Váňa HynekKafka Milan4-1098 3130
4.Sirotek VáclavKnieradl Josef675  3040
5.Smejkal VítNosek Jaroslav1018  3050
6.Burš PavelPribuš Michal571  3060
7.Sirotek VáclavKafka Milan3-896 3170
8.Smejkal VítKnieradl Josef92-96 3180
9.Burš PavelNosek Jaroslav194  3090
10.Váňa HynekPribuš Michal633  30100
11.Smejkal VítKafka Milan-48-8-7 13101
12.Burš PavelKnieradl Josef475  30111
13.Váňa HynekNosek Jaroslav626  30121
14.Čtvrtečka PetrPribuš Michal3-746 31131
15.Burš PavelKafka Milan7311  30141
16.Váňa HynekKnieradl Josef575  30151
17.Čtvrtečka PetrNosek Jaroslav71-105 31161
18.Smejkal VítPribuš Michal486  30171

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Váňa Hynek40Kafka Milan13
Sirotek Václav20Knieradl Josef04
Smejkal Vít31Nosek Jaroslav04
Burš Pavel40Pribuš Michal04
Čtvrtečka Petr20   



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II.tř. sk.A Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Jirkov DVrchní
rozhodčí:
Šístek Pavel
HOSTUJÍCÍ:KST Libědice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kryt CO při 4. ZŠ JirkovRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 11. 2017 17:30 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:741:34726:693KST Jirkov D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Fürst Ladislav
Krejčí Ladislav
 
 
Soutner Václav ml.
Hadbávny Jan
 
 
-842-9103210
2.Dosedělová Michaela
Pašek Lukáš
 
 
Lhotský Milan
Kalánek Josef
 
 
-8-7-9  0311
3.Pašek LukášSoutner Václav ml.-108-7-5 1312
4.Fürst LadislavHadbávny Jan-7-129853222
5.Krejčí LadislavKalánek Josef9611  3032
6.Dosedělová MichaelaLhotský Milan899  3042
7.Fürst LadislavSoutner Václav ml.10-612-4-82343
8.Krejčí LadislavHadbávny Jan786  3053
9.Dosedělová MichaelaKalánek Josef9-8-5823263
10.Pašek LukášLhotský Milan69-10-1093273
11.Krejčí LadislavSoutner Václav ml.8-6-8-8 1374
12.Dosedělová MichaelaHadbávny Jan65-310 3184
13.Pašek LukášKalánek Josef108-1010 3194
14.Fürst LadislavLhotský Milan55-8-9-72395
15.Dosedělová MichaelaSoutner Václav ml.-910-810-112396
16.Pašek LukášHadbávny Jan-10-9-3  0397
17.Fürst LadislavKalánek Josef3-77-8832107
18.Krejčí LadislavLhotský Milan77-66 31117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Pašek Lukáš22Soutner Václav ml.40
Fürst Ladislav22Hadbávny Jan13
Krejčí Ladislav31Kalánek Josef04
Dosedělová Michaela31Lhotský Milan13

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS