Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II.tř. sk.A Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:ST Kopisty AVrchní
rozhodčí:
Dvořák Jiří
HOSTUJÍCÍ:SKST Baník Most ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Hamerská 166,Litvínov 8, U fotbalového hřištěRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 09. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1129:41 SKST Baník Most E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Karez Jindřich
Nosek Jaroslav
 
 
Schmoranz Pavel
Záruba David
 
 
     3210
2.Kafka Milan
Knieradl Josef
 
 
Vondráček Filip
Voda Milan
 
 
     3020
3.Kafka MilanVondráček Filip     1321
4.Nosek JaroslavVoda Milan     0322
5.Knieradl JosefSchmoranz Pavel     3132
6.Karez JindřichZáruba David     0333
7.Nosek JaroslavVondráček Filip     1334
8.Knieradl JosefVoda Milan     0335
9.Karez JindřichSchmoranz Pavel     1336
10.Kafka MilanZáruba David     3246
11.Knieradl JosefVondráček Filip     3156
12.Karez JindřichVoda Milan     0357
13.Kafka MilanSchmoranz Pavel     2358
14.Nosek JaroslavZáruba David     2359
15.Karez JindřichVondráček Filip     13510
16.Kafka MilanVoda Milan     03511
17.Nosek JaroslavSchmoranz Pavel     30611
18.Knieradl JosefZáruba David     32711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kafka Milan13Vondráček Filip31
Nosek Jaroslav13Voda Milan40
Knieradl Josef31Schmoranz Pavel22
Karez Jindřich04Záruba David22



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II.tř. sk.A Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Libědice AVrchní
rozhodčí:
Tomeš Jiří
HOSTUJÍCÍ:TTC Litvínov CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Libědice 96, 438 1 Žatec, bývalá školaRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 09. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
15:345:17651:512KST Libědice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Soutner Václav st.
Kalánek Josef
 
 
Brožová Alena
Glajc Martin
 
 
412-12-993210
2.Hadbávny Jan
Lhotský Milan
 
 
Bláha Radek
Rytich Milan
 
 
-778-1093220
3.Hadbávny JanBláha Radek587  3030
4.Lhotský MilanGlajc Martin-10-10-9  0331
5.Kalánek JosefBrožová Alena498  3041
6.Soutner Václav st.Rytich Milan238  3051
7.Lhotský MilanBláha Radek-8-8-8  0352
8.Kalánek JosefGlajc Martin88-69 3162
9.Soutner Václav st.Brožová Alena6413  3072
10.Hadbávny JanRytich Milan6511  3082
11.Kalánek JosefBláha Radek-6-6-8  0383
12.Soutner Václav st.Glajc Martin779  3093
13.Hadbávny JanBrožová Alena889  30103
14.Lhotský MilanRytich Milan768  30113
15.Soutner Václav st.Bláha Radek376  30123
16.Hadbávny JanGlajc Martin26-910 31133
17.Lhotský MilanBrožová Alena7-1097 31143
18.Kalánek JosefRytich Milan-10747 31153

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Hadbávny Jan40Bláha Radek22
Lhotský Milan22Glajc Martin13
Kalánek Josef31Brožová Alena04
Soutner Václav st.40Rytich Milan04



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II.tř. sk.A Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:OÚ Blažim Tygři AVrchní
rozhodčí:
Bartko Pavel ml.
HOSTUJÍCÍ:KST Jirkov DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
KD BlažimRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 09. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1032:34634:603KST Jirkov D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Lakatoš Roman
Káninský Jaroslav
 
 
Dosedělová Michaela
Kočvara Michal
 
 
-7-12-8  0301
2.Uhlík Jiří
Bartko Ondřej
 
 
Pašek Lukáš
Krejčí Ladislav
 
 
8-888 3111
3.Lakatoš RomanDosedělová Michaela6-12-21-92312
4.Káninský JaroslavKočvara Michal844  3022
5.Bartko OndřejPašek Lukáš-10-9-12  0323
6.Uhlík JiříKrejčí Ladislav-15-4-5  0324
7.Káninský JaroslavDosedělová Michaela-7-8-5  0325
8.Bartko OndřejKočvara Michal687  3035
9.Uhlík JiříPašek Lukáš668  3045
10.Lakatoš RomanKrejčí Ladislav7-14-511-92346
11.Bartko OndřejDosedělová Michaela-956-9-102347
12.Uhlík JiříKočvara Michal-41048 3157
13.Lakatoš RomanPašek Lukáš862  3067
14.Káninský JaroslavKrejčí Ladislav-7-3-9  0368
15.Uhlík JiříDosedělová Michaela-9-6-8  0369
16.Lakatoš RomanKočvara Michal-10-612273279
17.Káninský JaroslavPašek Lukáš65-7-9-923710
18.Bartko OndřejKrejčí Ladislav676  30810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Lakatoš Roman22Dosedělová Michaela40
Káninský Jaroslav13Kočvara Michal04
Bartko Ondřej22Pašek Lukáš22
Uhlík Jiří22Krejčí Ladislav31



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II.tř. sk.A Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sever Žatec CVrchní
rozhodčí:
Farkota Jiří ml.
HOSTUJÍCÍ:TJ Baník Meziboří ARozhodčí:Pejša Otto ml.
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní hala, Plzeňská 2787, 43801 Žatec, Podměstí (u řeky Ohře)Rozhodčí:Čaja Stanislav
Datum dle rozpisu29. 09. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:Šmidílek Pavel
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1029:34 TJ Baník Meziboří A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pejša Otto ml.
Plečinda Jiří
 
 
Sirotek Václav
Smejkal Vít
 
 
-39-8-6 1301
2.Leska Vojtěch
Čaja Stanislav
 
 
Čtvrtečka Petr
Váňa Hynek
 
 
-5-88-8 1302
3.Čaja StanislavSirotek Václav-7-810-7 1303
4.Šmidílek PavelSmejkal Vít-6-27-4 1304
5.Leska VojtěchVáňa Hynek-98-7-11 1305
6.Pejša Otto ml.Čtvrtečka Petr6113  3015
7.Šmidílek PavelSirotek Václav-3-5-5  0316
8.Leska VojtěchSmejkal Vít367  3026
9.Pejša Otto ml.Váňa Hynek-7-9-13  0327
10.Čaja StanislavČtvrtečka Petr-8-6-7  0328
11.Leska VojtěchSirotek Václav9510  3038
12.Pejša Otto ml.Smejkal Vít-7-77653248
13.Čaja StanislavVáňa Hynek-5-7-6  0349
14.Plečinda JiříČtvrtečka Petr-991010 3159
15.Pejša Otto ml.Sirotek Václav-3997 3169
16.Čaja StanislavSmejkal Vít-10-8-8  03610
17.Plečinda JiříVáňa Hynek     30710
18.Leska VojtěchČtvrtečka Petr     30810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Čaja Stanislav04Sirotek Václav22
Šmidílek Pavel02Smejkal Vít22
Leska Vojtěch31Váňa Hynek31
Pejša Otto ml.31Čtvrtečka Petr13
Plečinda Jiří20   



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II.tř. sk.A Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Klášterec nad Ohří AVrchní
rozhodčí:
Hlaváč František
HOSTUJÍCÍ:TJ Baník Březenecká Chomutov ARozhodčí:Hlaváč Jiří
Hráno v místnosti
přesná adresa
Gymnázium Klášterec nad Ohří, Chomutovská 459Rozhodčí:Voříšek Jan
Datum dle rozpisu29. 09. 2017 17:30 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
20:30Rozhodčí:Hykyš Jiří
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:641:28 TJ Klášterec nad Ohří A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hlaváč Vít
Kraus Václav
 
 
Drahota David
Kučera Lubomír
 
 
     0301
2.Větrovský Milan
Jícha Milan
 
 
Cipro Petr
Kroc Tomáš
 
 
     3111
3.Jícha MilanDrahota David     2312
4.Hlaváč VítKučera Lubomír     1313
5.Kraus VáclavCipro Petr     3123
6.Větrovský MilanKroc Tomáš     3133
7.Hlaváč VítDrahota David     3243
8.Kraus VáclavKučera Lubomír     0344
9.Větrovský MilanCipro Petr     3054
10.Jícha MilanKroc Tomáš     3064
11.Kraus VáclavDrahota David     1365
12.Větrovský MilanKučera Lubomír     3075
13.Jícha MilanCipro Petr     3085
14.Hlaváč VítKroc Tomáš     1386
15.Větrovský MilanDrahota David     3196
16.Jícha MilanKučera Lubomír     32106
17.Hlaváč VítCipro Petr     32116
18.Kraus VáclavKroc Tomáš     30126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Jícha Milan31Drahota David22
Hlaváč Vít22Kučera Lubomír22
Kraus Václav22Cipro Petr04
Větrovský Milan40Kroc Tomáš13



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II.tř. sk.A Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Horní Jiřetín AVrchní
rozhodčí:
Baňka Jaroslav
HOSTUJÍCÍ:KST Most BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Horská 138, Horní JiřetínRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 09. 2017 10:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:837:35696:697Sokol Horní Jiřetín A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hylský Zdeněk
Pech Martin st.
 
 
Vaník Jiří ml.
Zvolánek Pavel
 
 
9-11109 3110
2.Röber Jakub
Vondráček Josef
 
 
Hofmann Martin st.
Nemazal Zdeněk
 
 
-98913 3120
3.Röber JakubHofmann Martin st.7-58-893230
4.Vondráček JosefVaník Jiří ml.9-9-7-9 1331
5.Pech Martin st.Nemazal Zdeněk-6-4-8  0332
6.Hylský ZdeněkZvolánek Pavel576  3042
7.Vondráček JosefHofmann Martin st.-5-10-4  0343
8.Pech Martin st.Vaník Jiří ml.-5-108-4 1344
9.Hylský ZdeněkNemazal Zdeněk7-1098 3154
10.Röber JakubZvolánek Pavel-89210 3164
11.Pech Martin st.Hofmann Martin st.-9-108-10 1365
12.Hylský ZdeněkVaník Jiří ml.89-7-093275
13.Röber JakubNemazal Zdeněk-6-1274-132376
14.Vondráček JosefZvolánek Pavel-9-7-9  0377
15.Hylský ZdeněkHofmann Martin st.845  3087
16.Röber JakubVaník Jiří ml.-1177-1673297
17.Vondráček JosefNemazal Zdeněk-9699 31107
18.Pech Martin st.Zvolánek Pavel-69-1010-623108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Röber Jakub31Hofmann Martin st.22
Vondráček Josef13Vaník Jiří ml.22
Pech Martin st.04Nemazal Zdeněk22
Hylský Zdeněk40Zvolánek Pavel22



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II.tř. sk.A Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Baník Most EVrchní
rozhodčí:
Houdková Helena
HOSTUJÍCÍ:KST Most BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tř. Budovatelů 112/7, 434 01 Most, Sportovní hala, na křižovatce ulic U stadionu a BudovatelůRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:934:31590:576nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Voda Milan
Lipiner Petr
 
 
Hofmann Martin st.
Ruta Vladimír
 
 
-8-95-8 1301
2.Vondráček Filip
Mandík Ladislav
 
 
Nemazal Zdeněk
Vaník Jiří ml.
 
 
-8-8-7  0302
3.Voda MilanHofmann Martin st.767  3012
4.Lipiner PetrRuta Vladimír-4-7-11  0313
5.Vondráček FilipNemazal Zdeněk86-68 3123
6.Mandík LadislavVaník Jiří ml.-83-9-7 1324
7.Lipiner PetrHofmann Martin st.78-3-7-82325
8.Vondráček FilipRuta Vladimír88-77 3135
9.Mandík LadislavNemazal Zdeněk-6-5-8  0336
10.Voda MilanVaník Jiří ml.4510  3046
11.Vondráček FilipHofmann Martin st.4810  3056
12.Mandík LadislavRuta Vladimír-57-4-8 1357
13.Voda MilanNemazal Zdeněk668  3067
14.Lipiner PetrVaník Jiří ml.864  3077
15.Schmoranz PavelHofmann Martin st.-3-6-5  0378
16.Voda MilanRuta Vladimír-898-11-62379
17.Lipiner PetrNemazal Zdeněk86-44 3189
18.Vondráček FilipVaník Jiří ml.8-1076 3199

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Voda Milan31Hofmann Martin st.22
Lipiner Petr22Ruta Vladimír31
Vondráček Filip40Nemazal Zdeněk13
Mandík Ladislav03Vaník Jiří ml.13
Schmoranz Pavel01   



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II.tř. sk.A Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Baník Březenecká Chomutov AVrchní
rozhodčí:
Sojka Theodor
HOSTUJÍCÍ:Sokol Horní Jiřetín ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kryt CO, Zahradní ChomutovRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 10. 2017 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
17:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1038:35674:656Sokol Horní Jiřetín A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kučera Lubomír
Drahota David
 
 
Hylský Zdeněk
Pech Martin st.
 
 
5118  3010
2.Brůha Oldřich
Kroc Tomáš
 
 
Röber Jakub
Mikač Jiří
 
 
106-88 3120
3.Kučera LubomírHylský Zdeněk-910-58-72321
4.Tichý JiříRöber Jakub8-10-5-6 1322
5.Kroc TomášPech Martin st.5-7-7-5 1323
6.Drahota DavidMikač Jiří434  3033
7.Tichý JiříHylský Zdeněk9-5-8-8 1334
8.Kroc TomášRöber Jakub8-5-78-72335
9.Drahota DavidPech Martin st.-475-7-82336
10.Kučera LubomírMikač Jiří84-117 3146
11.Kroc TomášHylský Zdeněk9-5-121-82347
12.Drahota DavidRöber Jakub-1294-7-82348
13.Kučera LubomírPech Martin st.-66-4-6 1349
14.Brůha OldřichMikač Jiří67-1010 3159
15.Drahota DavidHylský Zdeněk97-5-793269
16.Kučera LubomírRöber Jakub1095  3079
17.Brůha OldřichPech Martin st.-8-8-5  03710
18.Kroc TomášMikač Jiří644  30810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kučera Lubomír22Hylský Zdeněk31
Tichý Jiří02Röber Jakub31
Kroc Tomáš13Pech Martin st.40
Drahota David22Mikač Jiří04
Brůha Oldřich11   



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II.tř. sk.A Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Baník Meziboří AVrchní
rozhodčí:
Hocelík Viktor
HOSTUJÍCÍ:TJ Klášterec nad Ohří ARozhodčí:Burš Ivan
Hráno v místnosti
přesná adresa
Komenského 340, Meziboří, PSČ 435 13, Malá tělocvičnaRozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 10. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:546:22680:581TJ Baník Meziboří A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sirotek Václav
Burš Pavel
 
 
Kraus Václav
Hlaváč Vít
 
 
358  3010
2.Váňa Hynek
Smejkal Vít
 
 
Větrovský Milan
Jícha Milan
 
 
108-11-8-62311
3.Váňa HynekVětrovský Milan-5-10-5  0312
4.Smejkal VítJícha Milan6510  3022
5.Smolka MichaelHlaváč Vít4910  3032
6.Burš PavelKraus Václav6810  3042
7.Smejkal VítVětrovský Milan-3-611-10 1343
8.Smolka MichaelJícha Milan68-10-12-102344
9.Burš PavelHlaváč Vít5-387 3154
10.Váňa HynekKraus Václav456  3064
11.Smolka MichaelVětrovský Milan12-79-2-92365
12.Burš PavelJícha Milan759  3075
13.Váňa HynekHlaváč Vít835  3085
14.Smejkal VítKraus Václav36-65 3195
15.Burš PavelVětrovský Milan-9-794732105
16.Váňa HynekJícha Milan-9910-8932115
17.Čtvrtečka PetrHlaváč Vít-39106 31125
18.Smolka MichaelKraus Václav3137  30135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Váňa Hynek31Větrovský Milan31
Smejkal Vít21Jícha Milan13
Smolka Michael22Hlaváč Vít04
Burš Pavel40Kraus Václav04
Čtvrtečka Petr10   



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II.tř. sk.A Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Jirkov DVrchní
rozhodčí:
Lacina Miloslav
HOSTUJÍCÍ:TJ Sever Žatec CRozhodčí:Obracaník Štefan
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kryt CO při 4. ZŠ JirkovRozhodčí:Traspe Jan st.
Datum dle rozpisu04. 10. 2017 17:30 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:739:31694:683KST Jirkov D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Krejčí Ladislav
Dosedělová Michaela
 
 
Leska Vojtěch
Průša Dominik
 
 
-11-10118103210
2.Šístek Pavel
Sýkora Libor
 
 
Plečinda Jiří
Šmidílek Pavel
 
 
78-118 3120
3.Šístek PavelLeska Vojtěch-2-611-7 1321
4.Sýkora LiborPlečinda Jiří-14-8-6  0322
5.Krejčí LadislavŠmidílek Pavel4712  3032
6.Dosedělová MichaelaPrůša Dominik796  3042
7.Sýkora LiborLeska Vojtěch-4-86-7 1343
8.Krejčí LadislavPlečinda Jiří87-13-1093253
9.Dosedělová MichaelaŠmidílek Pavel976  3063
10.Šístek PavelPrůša Dominik-102-10-5 1364
11.Krejčí LadislavLeska Vojtěch-6989 3174
12.Dosedělová MichaelaPlečinda Jiří7-8-8-11 1375
13.Šístek PavelŠmidílek Pavel7-5613 3185
14.Sýkora LiborPrůša Dominik99-10-10-102386
15.Dosedělová MichaelaLeska Vojtěch-79810 3196
16.Šístek PavelPlečinda Jiří998  30106
17.Sýkora LiborŠmidílek Pavel-7-5-4  03107
18.Krejčí LadislavPrůša Dominik10-108-8932117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Šístek Pavel22Leska Vojtěch22
Sýkora Libor04Plečinda Jiří22
Krejčí Ladislav40Šmidílek Pavel13
Dosedělová Michaela31Průša Dominik22



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II.tř. sk.A Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Libědice AVrchní
rozhodčí:
Tomeš Jiří
HOSTUJÍCÍ:OÚ Blažim Tygři ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Libědice 96, 438 1 Žatec, bývalá školaRozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 10. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:544:21629:507KST Libědice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Soutner Václav st.
Soutner Václav ml.
 
 
Káninský Jaroslav
Bartko Pavel ml.
 
 
455  3010
2.Lhotský Milan
Kalánek Josef
 
 
Zámek Vladimír
Uhlík Jiří
 
 
-9-818103220
3.Soutner Václav ml.Uhlík Jiří888  3030
4.Lhotský MilanZámek Vladimír6-9-67-72331
5.Kalánek JosefKáninský Jaroslav5-3106 3141
6.Soutner Václav st.Bartko Pavel ml.8-923 3151
7.Lhotský MilanUhlík Jiří-4-7-6  0352
8.Kalánek JosefZámek Vladimír10-397 3162
9.Soutner Václav st.Káninský Jaroslav1034  3072
10.Soutner Václav ml.Bartko Pavel ml.365  3082
11.Kalánek JosefUhlík Jiří-710-7-4 1383
12.Soutner Václav st.Zámek Vladimír486  3093
13.Soutner Václav ml.Káninský Jaroslav-66-99-52394
14.Lhotský MilanBartko Pavel ml.767  30104
15.Soutner Václav st.Uhlík Jiří844  30114
16.Soutner Václav ml.Zámek Vladimír-9-6-7  03115
17.Lhotský MilanKáninský Jaroslav-9694 31125
18.Kalánek JosefBartko Pavel ml.647  30135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Soutner Václav ml.22Uhlík Jiří22
Lhotský Milan22Zámek Vladimír22
Kalánek Josef31Káninský Jaroslav13
Soutner Václav st.40Bartko Pavel ml.04



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II.tř. sk.A Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:ST Kopisty AVrchní
rozhodčí:
Franc Petr
HOSTUJÍCÍ:TTC Litvínov CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Hamerská 166,Litvínov 8, U fotbalového hřištěRozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 10. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1420:48 TTC Litvínov C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Soukup Rudolf
Nosek Jaroslav
 
 
Pich Jan
Fencl Jakub
 
 
     0301
2.Kafka Milan
Knieradl Josef
 
 
Bláha Radek
Glajc Martin
 
 
     0302
3.Kafka MilanBláha Radek     2303
4.Nosek JaroslavFencl Jakub     0304
5.Soukup RudolfPich Jan     3114
6.Knieradl JosefGlajc Martin     0315
7.Nosek JaroslavBláha Radek     0316
8.Soukup RudolfFencl Jakub     3126
9.Knieradl JosefPich Jan     1327
10.Kafka MilanGlajc Martin     0328
11.Soukup RudolfBláha Radek     1329
12.Knieradl JosefFencl Jakub     13210
13.Karez JindřichPich Jan     03211
14.Nosek JaroslavGlajc Martin     03212
15.Knieradl JosefBláha Radek     13213
16.Karez JindřichFencl Jakub     23214
17.Nosek JaroslavPich Jan     32314
18.Soukup RudolfGlajc Martin     32414

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Kafka Milan02Bláha Radek40
Nosek Jaroslav13Fencl Jakub31
Soukup Rudolf31Pich Jan22
Knieradl Josef04Glajc Martin31
Karez Jindřich02   



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II.tř. sk.A Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Baník Most EVrchní
rozhodčí:
Žielinský Tomáš
HOSTUJÍCÍ:TTC Litvínov CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tř. Budovatelů 112/7, 434 01 Most, Sportovní hala, na křižovatce ulic U stadionu a BudovatelůRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:837:32676:624SKST Baník Most E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Voda Milan
Mandík Ladislav
 
 
Brožová Alena
Pichová Martina
 
 
-10-92623210
2.Schmoranz Pavel
Záruba David
 
 
Fencl Jakub
Pich Jan
 
 
13-9-9-8 1311
3.Voda MilanBrožová Alena992  3021
4.Schmoranz PavelFencl Jakub-7611-10-92322
5.Záruba DavidPich Jan-3-8-5  0323
6.Mandík LadislavPichová Martina599  3033
7.Schmoranz PavelBrožová Alena38-93 3143
8.Záruba DavidFencl Jakub-6-2-5  0344
9.Mandík LadislavPich Jan1110-93 3154
10.Voda MilanPichová Martina483  3064
11.Záruba DavidBrožová Alena9-10-11-4 1365
12.Mandík LadislavFencl Jakub-54-8-7 1366
13.Voda MilanPich Jan10-9-5-7 1367
14.Schmoranz PavelPichová Martina79-106 3177
15.Mandík LadislavBrožová Alena-11654 3187
16.Voda MilanFencl Jakub6-10-12-9 1388
17.Schmoranz PavelPich Jan-710910 3198
18.Záruba DavidPichová Martina611-129 31108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Voda Milan22Brožová Alena13
Schmoranz Pavel31Fencl Jakub40
Záruba David13Pich Jan22
Mandík Ladislav31Pichová Martina04



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II.tř. sk.A Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:OÚ Blažim Tygři AVrchní
rozhodčí:
Říha Zdeněk
HOSTUJÍCÍ:ST Kopisty ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
KD BlažimRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 10. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:642:29722:642OÚ Blažim Tygři A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Káninský Jaroslav
Lakatoš Roman
 
 
Kafka Milan
Knieradl Josef
 
 
9-77-783210
2.Uhlík Jiří
Bartko Pavel ml.
 
 
Soukup Rudolf
Nosek Jaroslav
 
 
9-7-8-9 1311
3.Bartko Pavel ml.Kafka Milan-10-713-11 1312
4.Lakatoš RomanKnieradl Josef9135  3022
5.Uhlík JiříSoukup Rudolf712-8-593232
6.Káninský JaroslavNosek Jaroslav356  3042
7.Lakatoš RomanKafka Milan-984-763252
8.Uhlík JiříKnieradl Josef776  3062
9.Káninský JaroslavSoukup Rudolf-7-9-10  0363
10.Bartko OndřejNosek Jaroslav9146  3073
11.Uhlík JiříKafka Milan-73-6453283
12.Káninský JaroslavKnieradl Josef-6-45-8 1384
13.Bartko OndřejSoukup Rudolf-148915 3194
14.Lakatoš RomanNosek Jaroslav564  30104
15.Káninský JaroslavKafka Milan8-8-5-6 13105
16.Bartko OndřejKnieradl Josef45-89 31115
17.Lakatoš RomanSoukup Rudolf2-984 31125
18.Uhlík JiříNosek Jaroslav9-8-1011-1623126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Bartko Pavel ml.01Kafka Milan22
Lakatoš Roman40Knieradl Josef13
Uhlík Jiří31Soukup Rudolf13
Káninský Jaroslav13Nosek Jaroslav13
Bartko Ondřej30   



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II.tř. sk.A Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sever Žatec CVrchní
rozhodčí:
Farkota Jiří ml.
HOSTUJÍCÍ:KST Libědice ARozhodčí:Pejša Otto ml.
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní hala, Plzeňská 2787, 43801 Žatec, Podměstí (u řeky Ohře)Rozhodčí:Průša Dominik
Datum dle rozpisu13. 10. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:00Rozhodčí:Leska Vojtěch
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:542:29700:615TJ Sever Žatec C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Leska Vojtěch
Průša Dominik
 
 
Lhotský Milan
Hadbávny Jan
 
 
6-996 3110
2.Pejša Otto ml.
Šmidílek Pavel
 
 
Soutner Václav st.
Kalánek Josef
 
 
73-7-9113220
3.Leska VojtěchSoutner Václav st.-4-11-4  0321
4.Průša DominikHadbávny Jan-8-56933231
5.Plečinda JiříKalánek Josef-911-9953241
6.Pejša Otto ml.Lhotský Milan-5457 3151
7.Průša DominikSoutner Václav st.-9-6-7  0352
8.Plečinda JiříHadbávny Jan6-9-5-14 1353
9.Pejša Otto ml.Kalánek Josef-109-12653263
10.Leska VojtěchLhotský Milan-6564 3173
11.Plečinda JiříSoutner Václav st.-10-4-6  0374
12.Pejša Otto ml.Hadbávny Jan8510  3084
13.Leska VojtěchKalánek Josef-10718 3194
14.Průša DominikLhotský Milan916  30104
15.Pejša Otto ml.Soutner Václav st.97-7-9-723105
16.Šmidílek PavelHadbávny Jan6-8-613932115
17.Průša DominikKalánek Josef463  30125
18.Plečinda JiříLhotský Milan1379  30135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Leska Vojtěch21Soutner Václav st.40
Průša Dominik31Hadbávny Jan13
Plečinda Jiří22Kalánek Josef04
Pejša Otto ml.31Lhotský Milan04
Šmidílek Pavel10   



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II.tř. sk.A Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Klášterec nad Ohří AVrchní
rozhodčí:
Hlaváč František
HOSTUJÍCÍ:KST Jirkov DRozhodčí:Jícha Milan
Hráno v místnosti
přesná adresa
Gymnázium Klášterec nad Ohří, Chomutovská 459Rozhodčí:Hlaváč Jiří
Datum dle rozpisu13. 10. 2017 17:30 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
19:55Rozhodčí:Větrovský Milan
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:638:27 TJ Klášterec nad Ohří A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hlaváč Jiří
Hlaváč Vít
 
 
Šístek Pavel
Dosedělová Michaela
 
 
     1301
2.Větrovský Milan
Jícha Milan
 
 
Krejčí Ladislav
Pašek Lukáš
 
 
     3011
3.Jícha MilanDosedělová Michaela     0312
4.Hlaváč VítKrejčí Ladislav     0313
5.Kraus VáclavPašek Lukáš     3223
6.Větrovský MilanŠístek Pavel     3033
7.Hlaváč VítDosedělová Michaela     0334
8.Kraus VáclavKrejčí Ladislav     3144
9.Větrovský MilanPašek Lukáš     3154
10.Jícha MilanŠístek Pavel     3264
11.Kraus VáclavDosedělová Michaela     1365
12.Větrovský MilanKrejčí Ladislav     3175
13.Jícha MilanPašek Lukáš     3085
14.Hlaváč VítFürst Ladislav     3095
15.Větrovský MilanDosedělová Michaela     30105
16.Jícha MilanKrejčí Ladislav     03106
17.Hlaváč VítPašek Lukáš     31116
18.Kraus VáclavFürst Ladislav     31126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Jícha Milan22Dosedělová Michaela31
Hlaváč Vít22Krejčí Ladislav22
Kraus Václav31Pašek Lukáš04
Větrovský Milan40Šístek Pavel02
   Fürst Ladislav02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II.tř. sk.A Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Horní Jiřetín AVrchní
rozhodčí:
Baňka Jaroslav
HOSTUJÍCÍ:TJ Baník Meziboří ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Horská 138, Horní JiřetínRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:542:27 Sokol Horní Jiřetín A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Röber Jakub
Mikač Jiří
 
 
Čtvrtečka Petr
Váňa Hynek
 
 
76-76 3110
2.Hylský Zdeněk
Pech Martin st.
 
 
Sirotek Václav
Burš Ivan
 
 
76-9-7113220
3.Röber JakubVáňa Hynek-46-6-9 1321
4.Pech Martin st.Sirotek Václav-76-8-8 1322
5.Mikač JiříČtvrtečka Petr-4-44-2 1323
6.Hylský ZdeněkBurš Ivan551  3033
7.Pech Martin st.Váňa Hynek8-55-983243
8.Mikač JiříSirotek Václav-8-9-8  0344
9.Hylský ZdeněkČtvrtečka Petr91-66 3154
10.Röber JakubBurš Ivan755  3064
11.Mikač JiříVáňa Hynek-6-4-7  0365
12.Hylský ZdeněkSirotek Václav597  3075
13.Röber JakubČtvrtečka Petr10-626 3185
14.Pech Martin st.Burš Ivan104-75 3195
15.Hylský ZdeněkVáňa Hynek7-9-56832105
16.Röber JakubSirotek Václav96-8-8232115
17.Pech Martin st.Čtvrtečka Petr     30125
18.Mikač JiříBurš Ivan     30135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Röber Jakub31Váňa Hynek22
Pech Martin st.31Sirotek Václav22
Mikač Jiří13Čtvrtečka Petr13
Hylský Zdeněk40Burš Ivan04



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II.tř. sk.A Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Most BVrchní
rozhodčí:
Hofmann Martin ml.
HOSTUJÍCÍ:TJ Baník Březenecká Chomutov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Albrechtická 414, 434 01 Most, Budova SVČ Most - modrá hernaRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 10. 2017 18:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
20:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
16:250:19712:567KST Most B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vaník Jiří ml.
Nemazal Zdeněk
 
 
Kroc Tomáš
Cipro Petr
 
 
797  3010
2.Hofmann Martin st.
Zvolánek Pavel
 
 
Šmíd Jiří
Sučík Jan
 
 
687  3020
3.Ruta VladimírKroc Tomáš7-1298 3130
4.Zvolánek PavelCipro Petr-6-4-9  0331
5.Nemazal ZdeněkŠmíd Jiří-5883 3141
6.Vaník Jiří ml.Sučík Jan5611  3051
7.Zvolánek PavelKroc Tomáš-9789 3161
8.Nemazal ZdeněkCipro Petr537  3071
9.Vaník Jiří ml.Šmíd Jiří-101173 3181
10.Ruta VladimírSučík Jan6-9117 3191
11.Nemazal ZdeněkKroc Tomáš97-46 31101
12.Vaník Jiří ml.Cipro Petr569  30111
13.Ruta VladimírŠmíd Jiří6-9-107832121
14.Hofmann Martin st.Sučík Jan10-104-7732131
15.Vaník Jiří ml.Kroc Tomáš44-3-6632141
16.Ruta VladimírCipro Petr-10767 31151
17.Hofmann Martin st.Šmíd Jiří-1576-10-723152
18.Nemazal ZdeněkSučík Jan677  30162

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Ruta Vladimír40Kroc Tomáš04
Zvolánek Pavel11Cipro Petr13
Nemazal Zdeněk40Šmíd Jiří13
Vaník Jiří ml.40Sučík Jan04
Hofmann Martin st.11   



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II.tř. sk.A Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Baník Most EVrchní
rozhodčí:
Žielinský Tomáš
HOSTUJÍCÍ:TJ Baník Březenecká Chomutov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tř. Budovatelů 112/7, 434 01 Most, Sportovní hala, na křižovatce ulic U stadionu a BudovatelůRozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:938:30 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Fiška Václav
Voda Milan
 
 
Drahota David
Sučík Jan
 
 
     3110
2.Mandík Ladislav
Lipiner Petr
 
 
Cipro Petr
Kroc Tomáš
 
 
     0311
3.Fiška VáclavDrahota David     2312
4.Lipiner PetrCipro Petr     1313
5.Mandík LadislavKroc Tomáš     0314
6.Voda MilanSučík Jan     3124
7.Lipiner PetrDrahota David     2325
8.Mandík LadislavCipro Petr     3035
9.Voda MilanKroc Tomáš     3045
10.Fiška VáclavSučík Jan     3055
11.Mandík LadislavDrahota David     0356
12.Voda MilanCipro Petr     3066
13.Fiška VáclavKroc Tomáš     2367
14.Lipiner PetrSučík Jan     3077
15.Voda MilanDrahota David     2378
16.Fiška VáclavCipro Petr     2379
17.Lipiner PetrKroc Tomáš     3089
18.Mandík LadislavSučík Jan     3199

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Fiška Václav13Drahota David40
Lipiner Petr22Cipro Petr22
Mandík Ladislav22Kroc Tomáš22
Voda Milan31Sučík Jan04



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II.tř. sk.A Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Baník Meziboří AVrchní
rozhodčí:
Burš Ivan
HOSTUJÍCÍ:KST Most BRozhodčí:Hocelík Viktor
Hráno v místnosti
přesná adresa
Komenského 340, Meziboří, PSČ 435 13, Malá tělocvičnaRozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 10. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:641:22 TJ Baník Meziboří A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Váňa Hynek
Smejkal Vít
 
 
Zvolánek Pavel
Wachtel Antonín
 
 
665  3010
2.Sirotek Václav
Burš Pavel
 
 
Hofmann Martin st.
Ruta Vladimír
 
 
5-1146 3120
3.Váňa HynekHofmann Martin st.89-75 3130
4.Sirotek VáclavZvolánek Pavel6108  3040
5.Smejkal VítWachtel Antonín554  3050
6.Burš PavelRuta Vladimír797  3060
7.Sirotek VáclavHofmann Martin st.109-87 3170
8.Smejkal VítZvolánek Pavel1087  3080
9.Burš PavelWachtel Antonín476  3090
10.Váňa HynekRuta Vladimír12-9-85-82391
11.Čtvrtečka PetrHofmann Martin st.-16-9-6  0392
12.Burš PavelZvolánek Pavel655  30102
13.Váňa HynekWachtel Antonín567  30112
14.Sirotek VáclavRuta Vladimír12-88-8-923113
15.Burš PavelHofmann Martin st.89-106 31123
16.Váňa HynekZvolánek Pavel     03124
17.Sirotek VáclavWachtel Antonín     03125
18.Čtvrtečka PetrRuta Vladimír9-5-9-7 13126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Váňa Hynek22Hofmann Martin st.13
Sirotek Václav22Zvolánek Pavel13
Smejkal Vít20Wachtel Antonín13
Burš Pavel40Ruta Vladimír31
Čtvrtečka Petr02   



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II.tř. sk.A Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Jirkov DVrchní
rozhodčí:
Šístek Pavel
HOSTUJÍCÍ:Sokol Horní Jiřetín ARozhodčí:Lacina Miloslav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kryt CO při 4. ZŠ JirkovRozhodčí:Obracaník Štefan
Datum dle rozpisu18. 10. 2017 17:30 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
20:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
15:348:20695:579KST Jirkov D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dosedělová Michaela
Fürst Jan
 
 
Hylský Zdeněk
Pech Martin ml.
 
 
9312  3010
2.Krejčí Ladislav
Pašek Lukáš
 
 
Vondráček Josef
Mikač Jiří
 
 
-9128-973220
3.Krejčí LadislavHylský Zdeněk-5-1010563230
4.Pašek LukášPech Martin ml.1077  3040
5.Fürst JanVondráček Josef443  3050
6.Dosedělová MichaelaMikač Jiří497  3060
7.Pašek LukášHylský Zdeněk-2-3-3  0361
8.Fürst JanPech Martin ml.5-5-3483271
9.Dosedělová MichaelaVondráček Josef28-46 3181
10.Krejčí LadislavMikač Jiří899  3091
11.Fürst JanHylský Zdeněk-118-12-7 1392
12.Dosedělová MichaelaPech Martin ml.633  30102
13.Krejčí LadislavVondráček Josef5-8115 31112
14.Fürst LadislavMikač Jiří-178810 31122
15.Dosedělová MichaelaHylský Zdeněk79-126 31132
16.Krejčí LadislavPech Martin ml.9-9-712-723133
17.Fürst LadislavVondráček Josef-4781 31143
18.Fürst JanMikač Jiří61212  30153

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Krejčí Ladislav31Hylský Zdeněk22
Pašek Lukáš11Pech Martin ml.13
Fürst Jan31Vondráček Josef04
Dosedělová Michaela40Mikač Jiří04
Fürst Ladislav20   



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II.tř. sk.A Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Libědice AVrchní
rozhodčí:
Tomeš Jiří
HOSTUJÍCÍ:TJ Klášterec nad Ohří ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Libědice 96, 438 1 Žatec, bývalá školaRozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 10. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:740:30692:619KST Libědice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Soutner Václav st.
Soutner Václav ml.
 
 
Hlaváč Vít
Hlaváč Jiří
 
 
-7-123553210
2.Hadbávny Jan
Stütz Rainer
 
 
Větrovský Milan
Jícha Milan
 
 
1198  3020
3.Hadbávny JanVětrovský Milan-8-5-7  0321
4.Soutner Václav ml.Jícha Milan-885-953231
5.Kalánek JosefHlaváč Vít-5982 3141
6.Soutner Václav st.Kraus Václav-9685 3151
7.Soutner Václav ml.Větrovský Milan9-1211-9-82352
8.Kalánek JosefJícha Milan-9-9-9  0353
9.Soutner Václav st.Hlaváč Vít476  3063
10.Hadbávny JanKraus Václav-12-969-92364
11.Kalánek JosefVětrovský Milan-59-10-5 1365
12.Soutner Václav st.Hlaváč Jiří365  3075
13.Hadbávny JanHlaváč Vít47-134 3185
14.Soutner Václav ml.Kraus Václav89-49 3195
15.Soutner Václav st.Větrovský Milan953  30105
16.Hadbávny JanHlaváč Jiří-6996 31115
17.Soutner Václav ml.Hlaváč Vít8-9-8-6 13116
18.Kalánek JosefKraus Václav-12-410-9 13117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Hadbávny Jan22Větrovský Milan31
Soutner Václav ml.22Jícha Milan11
Kalánek Josef13Hlaváč Vít13
Soutner Václav st.40Kraus Václav22
   Hlaváč Jiří02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II.tř. sk.A Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:ST Kopisty AVrchní
rozhodčí:
Franc Petr
HOSTUJÍCÍ:TJ Sever Žatec CRozhodčí:Loefner Tomáš
Hráno v místnosti
přesná adresa
Hamerská 166,Litvínov 8, U fotbalového hřištěRozhodčí:Pech Jan
Datum dle rozpisu20. 10. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:07Rozhodčí:Soukup Rudolf
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1033:41659:721TJ Sever Žatec C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Nosek Jaroslav
Kafka Milan
 
 
Leska Vojtěch
Průša Dominik
 
 
-6-11-8  0301
2.Soukup Rudolf
Knieradl Josef
 
 
Šmidílek Pavel
Štěpnička Michal
 
 
-3698 3111
3.Kafka MilanLeska Vojtěch-7-2-7  0312
4.Soukup RudolfŠtěpnička Michal-10-76-7 1313
5.Nosek JaroslavPrůša Dominik-79-8-4 1314
6.Knieradl JosefŠmidílek Pavel-10-1095103224
7.Soukup RudolfLeska Vojtěch8-8-9893234
8.Nosek JaroslavŠtěpnička Michal-8-8-7  0335
9.Knieradl JosefPrůša Dominik-6-79-3 1336
10.Kafka MilanŠmidílek Pavel-10-878-82337
11.Nosek JaroslavLeska Vojtěch-6-410-6 1338
12.Knieradl JosefŠtěpnička Michal559  3048
13.Kafka MilanPrůša Dominik-9658 3158
14.Soukup RudolfŠmidílek Pavel5-1-65-142359
15.Knieradl JosefLeska Vojtěch-5-481793269
16.Kafka MilanŠtěpnička Michal7-98-893279
17.Soukup RudolfPrůša Dominik-9988 3189
18.Nosek JaroslavŠmidílek Pavel-77-8-1 13810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kafka Milan22Leska Vojtěch22
Soukup Rudolf22Štěpnička Michal22
Nosek Jaroslav04Průša Dominik22
Knieradl Josef31Šmidílek Pavel31



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II.tř. sk.A Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:OÚ Blažim Tygři AVrchní
rozhodčí:
Bartko Pavel st.
HOSTUJÍCÍ:TTC Litvínov CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
KD BlažimRozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 10. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:934:35643:651nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bartko Ondřej
Uhlík Jiří
 
 
Jankovič Štěpán
Pich Jan
 
 
-6-87-8 1301
2.Zámek Vladimír
Lakatoš Roman
 
 
Fencl Jakub
Glajc Martin
 
 
-4-11-9  0302
3.Zámek VladimírJankovič Štěpán6613  3012
4.Uhlík JiříFencl Jakub8-10-71473222
5.Bartko OndřejPich Jan3-8-106103232
6.Lakatoš RomanGlajc Martin-6-5-4  0333
7.Uhlík JiříJankovič Štěpán-4109-7-52334
8.Bartko OndřejFencl Jakub1212-2-7-62335
9.Lakatoš RomanPich Jan6-8-6643245
10.Zámek VladimírGlajc Martin-4-7-11  0346
11.Bartko OndřejJankovič Štěpán-9-96763256
12.Lakatoš RomanFencl Jakub7510  3066
13.Zámek VladimírPich Jan056  3076
14.Uhlík JiříGlajc Martin-8-79-2 1377
15.Lakatoš RomanJankovič Štěpán-12-4-10  0378
16.Zámek VladimírFencl Jakub7-10-12-4 1379
17.Uhlík JiříPich Jan976  3089
18.Bartko OndřejGlajc Martin1067  3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Zámek Vladimír22Jankovič Štěpán22
Uhlík Jiří22Fencl Jakub22
Bartko Ondřej31Pich Jan04
Lakatoš Roman22Glajc Martin31



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II.tř. sk.A Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:OÚ Blažim Tygři AVrchní
rozhodčí:
Bartko Pavel st.
HOSTUJÍCÍ:SKST Baník Most ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
KD BlažimRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 11. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:736:31611:616OÚ Blažim Tygři A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Káninský Jaroslav
Lakatoš Roman
 
 
Vondráček Filip
Lukaščuk Miroslav
 
 
-5-6-7  0301
2.Bartko Ondřej
Uhlík Jiří
 
 
Lipiner Petr
Mandík Ladislav
 
 
8-89-763211
3.Káninský JaroslavVondráček Filip-7-6-8  0312
4.Uhlík JiříLipiner Petr678  3022
5.Lakatoš RomanMandík Ladislav5711  3032
6.Bartko OndřejLukaščuk Miroslav107-109 3142
7.Uhlík JiříVondráček Filip-7-2-8  0343
8.Lakatoš RomanLipiner Petr689  3053
9.Bartko OndřejMandík Ladislav74-6-8103263
10.Káninský JaroslavLukaščuk Miroslav-3-8-9  0364
11.Lakatoš RomanVondráček Filip-6-8-10  0365
12.Bartko OndřejLipiner Petr6812  3075
13.Káninský JaroslavMandík Ladislav-85-2-5 1376
14.Uhlík JiříLukaščuk Miroslav8-9-5863286
15.Bartko OndřejVondráček Filip108-6-5-82387
16.Káninský JaroslavLipiner Petr-5-69893297
17.Uhlík JiříMandík Ladislav7-937 31107
18.Lakatoš RomanLukaščuk Miroslav769  30117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Káninský Jaroslav13Vondráček Filip40
Uhlík Jiří31Lipiner Petr04
Lakatoš Roman31Mandík Ladislav13
Bartko Ondřej31Lukaščuk Miroslav13



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II.tř. sk.A Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sever Žatec CVrchní
rozhodčí:
Farkota Jiří ml.
HOSTUJÍCÍ:TTC Litvínov CRozhodčí:Šmidílek Pavel
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní hala, Plzeňská 2787, 43801 Žatec, Podměstí (u řeky Ohře)Rozhodčí:Leska Vojtěch
Datum dle rozpisu03. 11. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:05Rozhodčí:Průša Dominik
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1131:40665:713TTC Litvínov C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Leska Vojtěch
Průša Dominik
 
 
Jankovič Štěpán
Glajc Martin
 
 
-115-9-14 1301
2.Šmidílek Pavel
Štěpnička Michal
 
 
Bláha Radek
Fencl Jakub
 
 
-9-79-5 1302
3.Leska VojtěchJankovič Štěpán11-298 3112
4.Štěpnička MichalBláha Radek-8-6-9  0313
5.Průša DominikGlajc Martin-4127-6-82314
6.Šmidílek PavelFencl Jakub-7-812-8 1315
7.Štěpnička MichalJankovič Štěpán-2-5-6  0316
8.Průša DominikBláha Radek467  3026
9.Šmidílek PavelGlajc Martin-9-78-9 1327
10.Leska VojtěchFencl Jakub117-9-933237
11.Průša DominikJankovič Štěpán874  3047
12.Šmidílek PavelBláha Radek11-5-9-10 1348
13.Leska VojtěchGlajc Martin12-699 3158
14.Štěpnička MichalFencl Jakub-10-55-5 1359
15.Plečinda JiříJankovič Štěpán-4-10-5  03510
16.Leska VojtěchBláha Radek-10-91110-723511
17.Štěpnička MichalGlajc Martin7-109-9732611
18.Průša DominikFencl Jakub-77917 31711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Leska Vojtěch31Jankovič Štěpán22
Štěpnička Michal13Bláha Radek31
Průša Dominik31Glajc Martin22
Šmidílek Pavel03Fencl Jakub22
Plečinda Jiří01   



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II.tř. sk.A Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Klášterec nad Ohří AVrchní
rozhodčí:
Hlaváč František
HOSTUJÍCÍ:ST Kopisty ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Gymnázium Klášterec nad Ohří, Chomutovská 459Rozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 11. 2017 17:30 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
20:14Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:545:27 TJ Klášterec nad Ohří A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hlaváč Jiří
Hlaváč Vít
 
 
Kafka Milan
Nosek Jaroslav
 
 
     1301
2.Větrovský Milan
Jícha Milan
 
 
Soukup Rudolf
Knieradl Josef
 
 
     2302
3.Jícha MilanKafka Milan     3112
4.Hlaváč VítSoukup Rudolf     3122
5.Kraus VáclavKnieradl Josef     3032
6.Větrovský MilanNosek Jaroslav     3042
7.Hlaváč VítKafka Milan     3252
8.Kraus VáclavSoukup Rudolf     1353
9.Větrovský MilanKnieradl Josef     3263
10.Jícha MilanNosek Jaroslav     3073
11.Kraus VáclavKafka Milan     3283
12.Větrovský MilanSoukup Rudolf     3293
13.Jícha MilanKnieradl Josef     31103
14.Hlaváč VítNosek Jaroslav     30113
15.Větrovský MilanKafka Milan     31123
16.Hlaváč JiříSoukup Rudolf     03124
17.Hlaváč VítKnieradl Josef     23125
18.Kraus VáclavNosek Jaroslav     30135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Jícha Milan30Kafka Milan04
Hlaváč Vít31Soukup Rudolf22
Kraus Václav31Knieradl Josef13
Větrovský Milan40Nosek Jaroslav04
Hlaváč Jiří01   



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II.tř. sk.A Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Horní Jiřetín AVrchní
rozhodčí:
Piskáček Václav
HOSTUJÍCÍ:KST Libědice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Horská 138, Horní JiřetínRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 11. 2017 10:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1324:44575:687KST Libědice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hylský Zdeněk
Pech Martin st.
 
 
Stütz Rainer
Hadbávny Jan
 
 
1199  3010
2.Vondráček Josef
Piskáček Ondřej
 
 
Soutner Václav st.
Soutner Václav ml.
 
 
-7-3-3  0311
3.Piskáček OndřejSoutner Václav st.-3-10-3  0312
4.Hylský ZdeněkSoutner Václav ml.66-4-5-32313
5.Pech Martin st.Hadbávny Jan-16-8-5  0314
6.Vondráček JosefNovobilský Jan-6-5-8  0315
7.Hylský ZdeněkSoutner Václav st.-8-108-9 1316
8.Pech Martin st.Soutner Václav ml.-8-810-10 1317
9.Vondráček JosefHadbávny Jan87-10-9-112318
10.Piskáček OndřejNovobilský Jan8-108-463228
11.Pech Martin st.Soutner Václav st.-5-9-8  0329
12.Vondráček JosefSoutner Václav ml.-7-912-10 13210
13.Piskáček OndřejHadbávny Jan-1-3-7  03211
14.Hylský ZdeněkNovobilský Jan7-997 31311
15.Vondráček JosefSoutner Václav st.-8-54-4 13312
16.Piskáček OndřejSoutner Václav ml.-9-79-9 13313
17.Hylský ZdeněkHadbávny Jan979  30413
18.Pech Martin st.Novobilský Jan82-3-6932513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Piskáček Ondřej13Soutner Václav st.40
Hylský Zdeněk22Soutner Václav ml.40
Pech Martin st.13Hadbávny Jan31
Vondráček Josef04Novobilský Jan13



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II.tř. sk.A Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Most BVrchní
rozhodčí:
Hofmann Martin ml.
HOSTUJÍCÍ:KST Jirkov DRozhodčí:Městka Petr
Hráno v místnosti
přesná adresa
Albrechtická 414, 434 01 Most, Budova SVČ Most - modrá hernaRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 10. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1035:35676:646KST Jirkov D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zvolánek Pavel
Hofmann Martin st.
 
 
Fürst Jan
Fürst Ladislav
 
 
-10836 3110
2.Nemazal Zdeněk
Vaník Jiří ml.
 
 
Krejčí Ladislav
Pašek Lukáš
 
 
83-9-893220
3.Hofmann Martin st.Krejčí Ladislav-8-379-92321
4.Vaník Jiří ml.Fürst Jan1238  3031
5.Nemazal ZdeněkFürst Ladislav-7-6-8  0332
6.Ruta VladimírPašek Lukáš5-577 3142
7.Vaník Jiří ml.Krejčí Ladislav-9-67-8 1343
8.Nemazal ZdeněkFürst Jan572  3053
9.Ruta VladimírFürst Ladislav-6-710-6 1354
10.Hofmann Martin st.Pašek Lukáš-38-114-132355
11.Nemazal ZdeněkKrejčí Ladislav-4-11-6  0356
12.Ruta VladimírFürst Jan-11710-8-122357
13.Hofmann Martin st.Fürst Ladislav-8-11-9  0358
14.Vaník Jiří ml.Pašek Lukáš656  3068
15.Ruta VladimírKrejčí Ladislav1068  3078
16.Hofmann Martin st.Fürst Jan-9-97-6 1379
17.Vaník Jiří ml.Fürst Ladislav3-89-7-923710
18.Nemazal ZdeněkPašek Lukáš8-14107 31810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Hofmann Martin st.04Krejčí Ladislav31
Vaník Jiří ml.22Fürst Jan22
Nemazal Zdeněk22Fürst Ladislav40
Ruta Vladimír22Pašek Lukáš13



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II.tř. sk.A Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Baník Březenecká Chomutov AVrchní
rozhodčí:
Sojka Theodor
HOSTUJÍCÍ:TJ Baník Meziboří ARozhodčí:Brůha Oldřich
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kryt CO, Zahradní ChomutovRozhodčí:Drahota David
Datum dle rozpisu04. 11. 2017 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
17:00Rozhodčí:Kučera Lubomír
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1424:45585:676TJ Baník Meziboří A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kučera Lubomír
Drahota David
 
 
Smejkal Vít
Burš Pavel
 
 
-313-5-8 1301
2.Cipro Petr
Brůha Oldřich
 
 
Smolka Michael
Čtvrtečka Petr
 
 
8-9-910103211
3.Drahota DavidSmolka Michael-10-8-1  0312
4.Brůha OldřichSmejkal Vít11-9-8-3 1313
5.Cipro PetrBurš Pavel-4-7-4  0314
6.Kučera LubomírČtvrtečka Petr965  3024
7.Brůha OldřichSmolka Michael-7-12-9  0325
8.Cipro PetrSmejkal Vít32-7-6-92326
9.Kučera LubomírBurš Pavel738  3036
10.Drahota DavidČtvrtečka Petr-4993 3146
11.Cipro PetrSmolka Michael-7-64-5 1347
12.Kučera LubomírSmejkal Vít-108-7-8 1348
13.Drahota DavidBurš Pavel8-57-10-62349
14.Tichý JiříČtvrtečka Petr4-6-510-723410
15.Kučera LubomírSmolka Michael-9-9-12  03411
16.Drahota DavidSmejkal Vít-311-3-5 13412
17.Tichý JiříBurš Pavel-6-5-8  03413
18.Cipro PetrČtvrtečka Petr4-9-8-9 13414

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Drahota David13Smolka Michael40
Brůha Oldřich02Smejkal Vít40
Cipro Petr04Burš Pavel31
Kučera Lubomír22Čtvrtečka Petr22
Tichý Jiří02   



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II.tř. sk.A Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Baník Most EVrchní
rozhodčí:
Žielinský Tomáš
HOSTUJÍCÍ:TJ Baník Meziboří ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tř. Budovatelů 112/7, 434 01 Most, Sportovní hala, na křižovatce ulic U stadionu a BudovatelůRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 11. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:542:19 SKST Baník Most E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Schmoranz Pavel
Záruba David
 
 
Smolka Michael
Váňa Hynek
 
 
-1214-87-82301
2.Mandík Ladislav
Voda Milan
 
 
Čtvrtečka Petr
Král Erich
 
 
7104  3011
3.Mandík LadislavSmolka Michael-1-79-7 1312
4.Záruba DavidVáňa Hynek-6-9-3  0313
5.Schmoranz PavelČtvrtečka Petr761  3023
6.Voda MilanKrál Erich8-866 3133
7.Záruba DavidSmolka Michael-7-7-9  0334
8.Schmoranz PavelVáňa Hynek866  3044
9.Voda MilanČtvrtečka Petr-5848 3154
10.Mandík LadislavKrál Erich449  3064
11.Schmoranz PavelSmolka Michael-6-8-9  0365
12.Voda MilanVáňa Hynek947  3075
13.Mandík LadislavČtvrtečka Petr10-8-9293285
14.Záruba DavidKrál Erich688  3095
15.Voda MilanSmolka Michael1247  30105
16.Mandík LadislavVáňa Hynek     30115
17.Záruba DavidČtvrtečka Petr     30125
18.Schmoranz PavelKrál Erich91011  30135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Mandík Ladislav31Smolka Michael31
Záruba David22Váňa Hynek13
Schmoranz Pavel31Čtvrtečka Petr04
Voda Milan40Král Erich04



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II.tř. sk.A Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Jirkov DVrchní
rozhodčí:
Šístek Pavel
HOSTUJÍCÍ:TJ Baník Březenecká Chomutov ARozhodčí:Lacina Miloslav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kryt CO při 4. ZŠ JirkovRozhodčí:Obracaník Štefan
Datum dle rozpisu08. 11. 2017 17:30 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:935:36660:654nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sýkora Libor
Fürst Ladislav
 
 
Kučera Lubomír
Drahota David
 
 
6-3-5-5 1301
2.Pašek Lukáš
Krejčí Ladislav
 
 
Brůha Oldřich
Sučík Jan
 
 
-85-7-8 1302
3.Pašek LukášDrahota David-4710-7-42303
4.Sýkora LiborKučera Lubomír-7-6-9  0304
5.Krejčí LadislavBrůha Oldřich1195  3014
6.Fürst LadislavSučík Jan7-6106 3124
7.Sýkora LiborDrahota David-6-5-5  0325
8.Krejčí LadislavKučera Lubomír5-8-9533235
9.Fürst LadislavBrůha Oldřich-71065 3145
10.Pašek LukášSučík Jan42-8-10-32346
11.Krejčí LadislavDrahota David588  3056
12.Fürst LadislavKučera Lubomír7-1375 3166
13.Pašek LukášBrůha Oldřich-11-10-10  0367
14.Sýkora LiborSučík Jan13-1111-8-62368
15.Fürst LadislavDrahota David-104106 3178
16.Pašek LukášKučera Lubomír-5-9-6  0379
17.Sýkora LiborBrůha Oldřich8-469 3189
18.Krejčí LadislavSučík Jan78-10-1063299

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Pašek Lukáš04Drahota David22
Sýkora Libor13Kučera Lubomír22
Krejčí Ladislav40Brůha Oldřich13
Fürst Ladislav40Sučík Jan22



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II.tř. sk.A Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Libědice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:KST Most BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Libědice 96, 438 1 Žatec, bývalá školaRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 11. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1125:38562:612KST Most B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Novobilský Jan
Molnár Jiří
 
 
Wachtel Antonín
Zvolánek Pavel
 
 
1329  3010
2.Hadbávny Jan
Blažek Jan
 
 
Hofmann Martin st.
Ruta Vladimír
 
 
-310-10-11 1311
3.Hadbávny JanRuta Vladimír34-107 3121
4.Novobilský JanHofmann Martin st.-8-10-7  0322
5.Molnár JiříZvolánek Pavel-10-8-4  0323
6.Blažek JanWachtel Antonín-9889 3133
7.Novobilský JanRuta Vladimír-4-6-4  0334
8.Molnár JiříHofmann Martin st.-9-4-6  0335
9.Blažek JanZvolánek Pavel-5-4-9  0336
10.Hadbávny JanWachtel Antonín1058  3046
11.Molnár JiříRuta Vladimír-5-6-6  0347
12.Blažek JanHofmann Martin st.-8-4-8  0348
13.Hadbávny JanZvolánek Pavel9-788 3158
14.Novobilský JanWachtel Antonín-96105 3168
15.Blažek JanRuta Vladimír-8-8-9  0369
16.Hadbávny JanHofmann Martin st.-89611 3179
17.Novobilský JanZvolánek Pavel2-10-8-9 13710
18.Molnár JiříWachtel Antonín-697-10-823711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hadbávny Jan40Ruta Vladimír31
Novobilský Jan13Hofmann Martin st.31
Molnár Jiří04Zvolánek Pavel31
Blažek Jan13Wachtel Antonín13



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II.tř. sk.A Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:ST Kopisty AVrchní
rozhodčí:
Kafka Milan
HOSTUJÍCÍ:Sokol Horní Jiřetín ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Hamerská 166,Litvínov 8, U fotbalového hřištěRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 11. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1326:41 Sokol Horní Jiřetín A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Soukup Rudolf
Knieradl Josef
 
 
Pech Martin st.
Hylský Zdeněk
 
 
     1301
2.Kafka Milan
Nosek Jaroslav
 
 
Röber Jakub
Mikač Jiří
 
 
     1302
3.Soukup RudolfRöber Jakub     2303
4.Kafka MilanHylský Zdeněk     0304
5.Knieradl JosefPech Martin st.     1305
6.Nosek JaroslavMikač Jiří     0306
7.Kafka MilanRöber Jakub     1307
8.Knieradl JosefHylský Zdeněk     0308
9.Nosek JaroslavPech Martin st.     2309
10.Soukup RudolfMikač Jiří     3019
11.Knieradl JosefRöber Jakub     03110
12.Nosek JaroslavHylský Zdeněk     03111
13.Soukup RudolfPech Martin st.     30211
14.Kafka MilanMikač Jiří     23212
15.Nosek JaroslavRöber Jakub     13213
16.Soukup RudolfHylský Zdeněk     30313
17.Kafka MilanPech Martin st.     32413
18.Knieradl JosefMikač Jiří     30513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Soukup Rudolf31Röber Jakub40
Kafka Milan13Hylský Zdeněk31
Knieradl Josef13Pech Martin st.22
Nosek Jaroslav04Mikač Jiří22



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II.tř. sk.A Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Klášterec nad Ohří AVrchní
rozhodčí:
Hlaváč František
HOSTUJÍCÍ:TTC Litvínov CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Gymnázium Klášterec nad Ohří, Chomutovská 459Rozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 11. 2017 17:30 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1135:42 TTC Litvínov C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hlaváč Vít
Hlaváč Jiří
 
 
Bláha Radek
Fencl Jakub
 
 
     1301
2.Větrovský Milan
Jícha Milan
 
 
Brožová Alena
Jankovič Štěpán
 
 
     3211
3.Jícha MilanBláha Radek     1312
4.Hlaváč VítFencl Jakub     2313
5.Kraus VáclavBrožová Alena     3123
6.Větrovský MilanJankovič Štěpán     3133
7.Hlaváč VítBláha Radek     2334
8.Kraus VáclavFencl Jakub     1335
9.Větrovský MilanBrožová Alena     3145
10.Jícha MilanJankovič Štěpán     2346
11.Kraus VáclavBláha Radek     2347
12.Větrovský MilanFencl Jakub     3157
13.Jícha MilanBrožová Alena     3267
14.Hlaváč VítJankovič Štěpán     1368
15.Větrovský MilanBláha Radek     3178
16.Jícha MilanFencl Jakub     0379
17.Hlaváč VítBrožová Alena     13710
18.Kraus VáclavJankovič Štěpán     13711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Jícha Milan13Bláha Radek31
Hlaváč Vít04Fencl Jakub31
Kraus Václav13Brožová Alena13
Větrovský Milan40Jankovič Štěpán31



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II.tř. sk.A Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:OÚ Blažim Tygři AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sever Žatec CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
KD BlažimRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 11. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:546:27746:628OÚ Blažim Tygři A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Uhlík Jiří
Bartko Ondřej
 
 
Leska Vojtěch
Průša Dominik
 
 
84-77 3110
2.Lakatoš Roman
Zámek Vladimír
 
 
Plečinda Jiří
Šmidílek Pavel
 
 
-101010-11113220
3.Lakatoš RomanLeska Vojtěch-834-9-82321
4.Uhlík JiříPrůša Dominik95-68 3131
5.Bartko OndřejPlečinda Jiří410-92 3141
6.Zámek VladimírŠmidílek Pavel958  3051
7.Uhlík JiříLeska Vojtěch-99-1011-72352
8.Bartko OndřejPrůša Dominik529  3062
9.Zámek VladimírPlečinda Jiří775  3072
10.Lakatoš RomanŠmidílek Pavel98-10-9-112373
11.Bartko OndřejLeska Vojtěch-8979 3183
12.Zámek VladimírPrůša Dominik-10-98-11 1384
13.Lakatoš RomanPlečinda Jiří3-69-883294
14.Uhlík JiříŠmidílek Pavel2-868 31104
15.Zámek VladimírLeska Vojtěch887  30114
16.Lakatoš RomanPrůša Dominik-9-9-10  03115
17.Uhlík JiříPlečinda Jiří-9210-5532125
18.Bartko OndřejŠmidílek Pavel69-67 31135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Lakatoš Roman13Leska Vojtěch22
Uhlík Jiří31Průša Dominik22
Bartko Ondřej40Plečinda Jiří04
Zámek Vladimír31Šmidílek Pavel13



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II.tř. sk.A Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sever Žatec CVrchní
rozhodčí:
Farkota Jiří ml.
HOSTUJÍCÍ:SKST Baník Most ERozhodčí:Štěpnička Michal
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní hala, Plzeňská 2787, 43801 Žatec, Podměstí (u řeky Ohře)Rozhodčí:Leska Vojtěch
Datum dle rozpisu17. 11. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:935:32620:585nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Leska Vojtěch
Průša Dominik
 
 
Fiška Václav
Lukaščuk Miroslav
 
 
9-12-36113210
2.Šmidílek Pavel
Štěpnička Michal
 
 
Mandík Ladislav
Voda Milan
 
 
-1010-95-42311
3.Leska VojtěchVoda Milan-9-10-7  0312
4.Průša DominikLukaščuk Miroslav8-8-9-6 1313
5.Šmidílek PavelMandík Ladislav-8-5-6  0314
6.Štěpnička MichalFiška Václav473  3024
7.Průša DominikVoda Milan9-931 3134
8.Šmidílek PavelLukaščuk Miroslav-3-8-13  0335
9.Štěpnička MichalMandík Ladislav879  3045
10.Leska VojtěchFiška Václav745  3055
11.Šmidílek PavelVoda Milan-576-7-72356
12.Štěpnička MichalLukaščuk Miroslav-9-96-7 1357
13.Leska VojtěchMandík Ladislav-78-36-72358
14.Průša DominikFiška Václav483  3068
15.Štěpnička MichalVoda Milan8811  3078
16.Leska VojtěchLukaščuk Miroslav-8-3-8  0379
17.Průša DominikMandík Ladislav338  3089
18.Šmidílek PavelFiška Václav-4-75593299

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Leska Vojtěch13Voda Milan22
Průša Dominik31Lukaščuk Miroslav40
Šmidílek Pavel13Mandík Ladislav22
Štěpnička Michal31Fiška Václav04



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II.tř. sk.A Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Klášterec nad Ohří AVrchní
rozhodčí:
Hlaváč František
HOSTUJÍCÍ:OÚ Blažim Tygři ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Gymnázium Klášterec nad Ohří, Chomutovská 459Rozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 11. 2017 17:30 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
20:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:837:30 TJ Klášterec nad Ohří A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hlaváč Vít
Kraus Václav
 
 
Bartko Ondřej
Uhlík Jiří
 
 
     0301
2.Větrovský Milan
Jícha Milan
 
 
Káninský Jaroslav
Zámek Vladimír
 
 
     3011
3.Jícha MilanKáninský Jaroslav     3121
4.Hlaváč VítBartko Ondřej     1322
5.Kraus VáclavZámek Vladimír     2323
6.Větrovský MilanUhlík Jiří     0324
7.Hlaváč VítKáninský Jaroslav     3134
8.Kraus VáclavBartko Ondřej     3044
9.Větrovský MilanZámek Vladimír     3054
10.Jícha MilanUhlík Jiří     2355
11.Kraus VáclavKáninský Jaroslav     3265
12.Větrovský MilanBartko Ondřej     3075
13.Jícha MilanZámek Vladimír     2376
14.Hlaváč VítUhlík Jiří     3186
15.Větrovský MilanKáninský Jaroslav     3096
16.Jícha MilanBartko Ondřej     0397
17.Hlaváč VítZámek Vladimír     31107
18.Kraus VáclavUhlík Jiří     03108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Jícha Milan13Káninský Jaroslav04
Hlaváč Vít31Bartko Ondřej22
Kraus Václav22Zámek Vladimír22
Větrovský Milan31Uhlík Jiří31



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II.tř. sk.A Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Horní Jiřetín AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Litvínov CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Horská 138, Horní JiřetínRozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 11. 2017 10:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1227:46628:697TTC Litvínov C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hylský Zdeněk
Pech Martin st.
 
 
Brožová Alena
Jankovič Štěpán
 
 
7-1094 3110
2.Röber Jakub
Piskáček Ondřej
 
 
Bláha Radek
Fencl Jakub
 
 
-8-3-7  0311
3.Hylský ZdeněkJankovič Štěpán-8-35833221
4.Piskáček OndřejBláha Radek-1-1-5  0322
5.Pech Martin st.Fencl Jakub3-9-11-9 1323
6.Röber JakubPich Jan7-988 3133
7.Piskáček OndřejJankovič Štěpán-4-6-4  0334
8.Pech Martin st.Bláha Radek-9-5-7  0335
9.Röber JakubFencl Jakub62-9-7-102336
10.Hylský ZdeněkPich Jan-1026-783246
11.Pech Martin st.Jankovič Štěpán-8-7-7  0347
12.Röber JakubBláha Radek-9-10-10  0348
13.Hylský ZdeněkFencl Jakub78-4-993258
14.Piskáček OndřejPich Jan8-7-67-62359
15.Röber JakubJankovič Štěpán-796-693269
16.Hylský ZdeněkBláha Radek-8-779-723610
17.Piskáček OndřejFencl Jakub-89-89-823611
18.Pech Martin st.Pich Jan-9-8-10  03612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hylský Zdeněk31Jankovič Štěpán22
Piskáček Ondřej04Bláha Radek40
Pech Martin st.04Fencl Jakub31
Röber Jakub22Pich Jan22



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II.tř. sk.A Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Most BVrchní
rozhodčí:
Hofmann Martin ml.
HOSTUJÍCÍ:ST Kopisty ARozhodčí:Městka Petr
Hráno v místnosti
přesná adresa
Albrechtická 414, 434 01 Most, Budova SVČ Most - modrá hernaRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 11. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:639:24627:565KST Most B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hofmann Martin st.
Vaník Jiří ml.
 
 
Kafka Milan
Nosek Jaroslav
 
 
106-10-1083210
2.Zvolánek Pavel
Ruta Vladimír
 
 
Soukup Rudolf
Knieradl Josef
 
 
-5-5-6  0311
3.Hofmann Martin st.Nosek Jaroslav861  3021
4.Zvolánek PavelKafka Milan-8-4-8  0322
5.Vaník Jiří ml.Knieradl Josef-6-11-14  0323
6.Ruta VladimírSoukup Rudolf-118-6-13 1324
7.Zvolánek PavelNosek Jaroslav-95-9493234
8.Vaník Jiří ml.Kafka Milan-868-783244
9.Ruta VladimírKnieradl Josef6711  3054
10.Hofmann Martin st.Soukup Rudolf745  3064
11.Vaník Jiří ml.Nosek Jaroslav885  3074
12.Ruta VladimírKafka Milan689  3084
13.Hofmann Martin st.Knieradl Josef696  3094
14.Zvolánek PavelSoukup Rudolf-8-5-8  0395
15.Ruta VladimírNosek Jaroslav767  30105
16.Hofmann Martin st.Kafka Milan1199  30115
17.Zvolánek PavelKnieradl Josef711-5-4-1123116
18.Vaník Jiří ml.Soukup Rudolf979  30126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hofmann Martin st.40Nosek Jaroslav04
Zvolánek Pavel13Kafka Milan13
Vaník Jiří ml.31Knieradl Josef22
Ruta Vladimír31Soukup Rudolf22



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II.tř. sk.A Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Baník Březenecká Chomutov AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:KST Libědice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kryt CO, Zahradní ChomutovRozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 11. 2017 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
17:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1131:39647:700KST Libědice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sučík Jan
Kroc Tomáš
 
 
Soutner Václav st.
Soutner Václav ml.
 
 
-591010 3110
2.Kučera Lubomír
Drahota David
 
 
Hadbávny Jan
Novobilský Jan
 
 
79-7-743220
3.Drahota DavidSoutner Václav st.-3-912-6 1321
4.Kroc TomášSoutner Václav ml.-7-710-7 1322
5.Sučík JanHadbávny Jan-7116-12-112323
6.Kučera LubomírLhotský Milan6713  3033
7.Kroc TomášSoutner Václav st.-7-5-3  0334
8.Sučík JanSoutner Václav ml.12-5-10-10 1335
9.Kučera LubomírHadbávny Jan4108  3045
10.Drahota DavidLhotský Milan-108310 3155
11.Sučík JanSoutner Václav st.-7-7-5  0356
12.Kučera LubomírSoutner Václav ml.9-9-5-9 1357
13.Drahota DavidHadbávny Jan989  3067
14.Kroc TomášLhotský Milan-5-88-6 1368
15.Kučera LubomírSoutner Václav st.-10410-7-132369
16.Drahota DavidSoutner Václav ml.6-8-6-8 13610
17.Kroc TomášHadbávny Jan-6-6-5  03611
18.Sučík JanLhotský Milan99-10-10632711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Drahota David22Soutner Václav st.40
Kroc Tomáš04Soutner Václav ml.40
Sučík Jan13Hadbávny Jan22
Kučera Lubomír22Lhotský Milan13



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II.tř. sk.A Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Baník Meziboří AVrchní
rozhodčí:
Slivoň Miloš
HOSTUJÍCÍ:KST Jirkov DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Komenského 340, Meziboří, PSČ 435 13, Malá tělocvičnaRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 11. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:542:24 TJ Baník Meziboří A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Smolka Michael
Váňa Hynek
 
 
Fürst Jan
Fürst Ladislav
 
 
713-11-783210
2.Sirotek Václav
Smejkal Vít
 
 
Krejčí Ladislav
Koutská Marie
 
 
297  3020
3.Smolka MichaelFürst Ladislav7-6-8-4 1321
4.Sirotek VáclavFürst Jan79-7-8-82322
5.Váňa HynekKoutská Marie-9776 3132
6.Smejkal VítKrejčí Ladislav9-286 3142
7.Sirotek VáclavFürst Ladislav-51067 3152
8.Váňa HynekFürst Jan11142  3062
9.Smejkal VítKoutská Marie354  3072
10.Smolka MichaelKrejčí Ladislav284  3082
11.Váňa HynekFürst Ladislav83-18 3192
12.Smejkal VítFürst Jan1094  30102
13.Smolka MichaelKoutská Marie-8-9581032112
14.Sirotek VáclavKrejčí Ladislav-10-10-8  03113
15.Čtvrtečka PetrFürst Ladislav8-7810 31123
16.Smolka MichaelFürst Jan8118  30133
17.Sirotek VáclavKoutská Marie     03134
18.Váňa HynekKrejčí Ladislav     03135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Smolka Michael31Fürst Ladislav13
Sirotek Václav13Fürst Jan13
Váňa Hynek31Koutská Marie13
Smejkal Vít30Krejčí Ladislav22
Čtvrtečka Petr10   



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II.tř. sk.A Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Baník Most EVrchní
rozhodčí:
Žielinský Tomáš
HOSTUJÍCÍ:KST Jirkov DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tř. Budovatelů 112/7, 434 01 Most, Sportovní hala, na křižovatce ulic U stadionu a BudovatelůRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 11. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:05Konec
utkání
12:54Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:639:33697:655SKST Baník Most E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Lukaščuk Miroslav
Lipiner Petr
 
 
Fürst Jan
Pašek Lukáš
 
 
9-13-97103210
2.Vondráček Filip
Schmoranz Pavel
 
 
Krejčí Ladislav
Fürst Ladislav
 
 
-136-6-8 1311
3.Vondráček FilipFürst Ladislav8-10910 3121
4.Lipiner PetrKrejčí Ladislav98-6-443231
5.Schmoranz PavelFürst Jan-7-8-7  0332
6.Lukaščuk MiroslavPašek Lukáš-95-9493242
7.Lipiner PetrFürst Ladislav-10-9-6  0343
8.Schmoranz PavelKrejčí Ladislav-9-88-8 1344
9.Lukaščuk MiroslavFürst Jan87-9-443254
10.Vondráček FilipPašek Lukáš285  3064
11.Schmoranz PavelFürst Ladislav7124  3074
12.Lukaščuk MiroslavKrejčí Ladislav-5-8-8  0375
13.Vondráček FilipFürst Jan11-864 3185
14.Lipiner PetrPašek Lukáš8126  3095
15.Lukaščuk MiroslavFürst Ladislav-97-99432105
16.Vondráček FilipKrejčí Ladislav6-857 31115
17.Lipiner PetrFürst Jan-4-79-6 13116
18.Schmoranz PavelPašek Lukáš10-59-8632126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Vondráček Filip40Fürst Ladislav13
Lipiner Petr22Krejčí Ladislav22
Schmoranz Pavel22Fürst Jan22
Lukaščuk Miroslav31Pašek Lukáš04



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II.tř. sk.A Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Libědice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Baník Meziboří ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Libědice 96, 438 1 Žatec, bývalá školaRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 11. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:638:29631:611KST Libědice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Soutner Václav st.
Hadbávny Jan
 
 
Smolka Michael
Váňa Hynek
 
 
898  3010
2.Stütz Rainer
Novobilský Jan
 
 
Burš Pavel
Smejkal Vít
 
 
-7-5-4  0311
3.Soutner Václav ml.Váňa Hynek497  3021
4.Hadbávny JanSmejkal Vít9-99-1263231
5.Lhotský MilanSmolka Michael-4-5-5  0332
6.Soutner Václav st.Burš Pavel8-8-36143242
7.Hadbávny JanVáňa Hynek-4-9-8  0343
8.Lhotský MilanSmejkal Vít-10-109-1 1344
9.Soutner Václav st.Smolka Michael777  3054
10.Soutner Václav ml.Burš Pavel-7-73473264
11.Lhotský MilanVáňa Hynek-27109 3174
12.Soutner Václav st.Smejkal Vít9108  3084
13.Soutner Václav ml.Smolka Michael88-11-593294
14.Hadbávny JanBurš Pavel-910-8-11 1395
15.Soutner Václav st.Váňa Hynek758  30105
16.Novobilský JanČtvrtečka Petr641  30115
17.Hadbávny JanSmolka Michael-684-7632125
18.Lhotský MilanBurš Pavel-5-11-12  03126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Soutner Václav ml.30Váňa Hynek13
Hadbávny Jan22Smejkal Vít12
Lhotský Milan13Smolka Michael13
Soutner Václav st.40Burš Pavel22
Novobilský Jan10Čtvrtečka Petr01



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II.tř. sk.A Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:ST Kopisty AVrchní
rozhodčí:
Dvořák Jiří
HOSTUJÍCÍ:TJ Baník Březenecká Chomutov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Hamerská 166,Litvínov 8, U fotbalového hřištěRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 11. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1617:48 TJ Baník Březenecká Chomutov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Nosek Jaroslav
Pribuš Michal
 
 
Drahota David
Kučera Lubomír
 
 
     1301
2.Soukup Rudolf
Knieradl Josef
 
 
Šmíd Jiří
Kroc Tomáš
 
 
     3011
3.Soukup RudolfDrahota David     0312
4.Nosek JaroslavKučera Lubomír     0313
5.Knieradl JosefŠmíd Jiří     1314
6.Pribuš MichalKroc Tomáš     0315
7.Nosek JaroslavDrahota David     0316
8.Knieradl JosefKučera Lubomír     0317
9.Pribuš MichalŠmíd Jiří     1318
10.Soukup RudolfKroc Tomáš     2319
11.Knieradl JosefDrahota David     13110
12.Pribuš MichalKučera Lubomír     13111
13.Soukup RudolfŠmíd Jiří     30211
14.Nosek JaroslavKroc Tomáš     03212
15.Pribuš MichalDrahota David     03213
16.Soukup RudolfKučera Lubomír     03214
17.Nosek JaroslavŠmíd Jiří     23215
18.Knieradl JosefKroc Tomáš     23216

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Soukup Rudolf13Drahota David40
Nosek Jaroslav04Kučera Lubomír40
Knieradl Josef04Šmíd Jiří31
Pribuš Michal04Kroc Tomáš40



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II.tř. sk.A Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Litvínov CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:KST Most BRozhodčí:vrchní rozhodčí
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Bílého sloupu 510, Litvínov 43601, 1 nadzemní podlažíRozhodčí:Jiosef Kohutka
Datum dle rozpisu25. 11. 2017 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
18:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:833:32617:625TTC Litvínov C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pich Jan
Fencl Jakub
 
 
Ruta Vladimír
Hofmann Martin st.
 
 
849  3010
2.Jankovič Štěpán
Glajc Martin
 
 
Nemazal Zdeněk
Vaník Jiří ml.
 
 
-811916 3120
3.Pich JanRuta Vladimír-7-11-9  0321
4.Fencl JakubHofmann Martin st.369  3031
5.Jankovič ŠtěpánNemazal Zdeněk-8-84-9 1332
6.Glajc MartinVaník Jiří ml.9-79-793242
7.Fencl JakubRuta Vladimír-9-7-5  0343
8.Jankovič ŠtěpánHofmann Martin st.-1044-1183253
9.Glajc MartinNemazal Zdeněk-7776 3163
10.Pich JanVaník Jiří ml.-49-4-8 1364
11.Jankovič ŠtěpánRuta Vladimír-11-88893274
12.Glajc MartinHofmann Martin st.-9-6-8  0375
13.Pich JanNemazal Zdeněk-6-9-7  0376
14.Fencl JakubVaník Jiří ml.-513-7-3 1377
15.Glajc MartinRuta Vladimír997  3087
16.Pich JanHofmann Martin st.977  3097
17.Fencl JakubNemazal Zdeněk71210  30107
18.Jankovič ŠtěpánVaník Jiří ml.-8-5-6  03108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Pich Jan13Ruta Vladimír22
Fencl Jakub22Hofmann Martin st.13
Jankovič Štěpán22Nemazal Zdeněk22
Glajc Martin31Vaník Jiří ml.31



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II.tř. sk.A Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:OÚ Blažim Tygři AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Horní Jiřetín ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
KD BlažimRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 11. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:448:22707:615OÚ Blažim Tygři A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zámek Vladimír
Lakatoš Roman
 
 
Trnka Petr st.
Mikač Jiří
 
 
1064  3010
2.Uhlík Jiří
Bartko Ondřej
 
 
Černuška Josef
Hylský Zdeněk
 
 
6-7410 3120
3.Lakatoš RomanHylský Zdeněk-89-816-42321
4.Bartko OndřejMikač Jiří-956-673231
5.Zámek VladimírČernuška Josef1069  3041
6.Uhlík JiříTrnka Petr st.7810  3051
7.Bartko OndřejHylský Zdeněk-119-3-8 1352
8.Zámek VladimírMikač Jiří7-13-139-62353
9.Uhlík JiříČernuška Josef998  3063
10.Lakatoš RomanTrnka Petr st.869  3073
11.Zámek VladimírHylský Zdeněk-7-77-6 1374
12.Uhlík JiříMikač Jiří833  3084
13.Lakatoš RomanČernuška Josef889  3094
14.Bartko OndřejTrnka Petr st.5-86-111032104
15.Uhlík JiříHylský Zdeněk-784-4232114
16.Lakatoš RomanMikač Jiří1097  30124
17.Bartko OndřejČernuška Josef92-77 31134
18.Káninský JaroslavTrnka Petr st.-7-3129832144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Lakatoš Roman31Hylský Zdeněk31
Bartko Ondřej31Mikač Jiří13
Zámek Vladimír12Černuška Josef04
Uhlík Jiří40Trnka Petr st.04
Káninský Jaroslav10   



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II.tř. sk.A Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sever Žatec CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Klášterec nad Ohří ARozhodčí:Plečinda Jiří
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní hala, Plzeňská 2787, 43801 Žatec, Podměstí (u řeky Ohře)Rozhodčí:Průša Dominik
Datum dle rozpisu24. 11. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:645:27709:597TJ Sever Žatec C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Průša Dominik
Štěpnička Michal
 
 
Hlaváč Vít
Hlaváč Jiří
 
 
157  3010
2.Plečinda Jiří
Keller Filip
 
 
Jícha Milan
Větrovský Milan
 
 
-6-9-6  0311
3.Plečinda JiříHlaváč Vít124-9-3-72312
4.Keller FilipVětrovský Milan-54-8-3 1313
5.Štěpnička MichalJícha Milan74-8-5-92314
6.Průša DominikKraus Václav7-1056 3124
7.Keller FilipHlaváč Vít-10385 3134
8.Štěpnička MichalVětrovský Milan-6-88883244
9.Průša DominikJícha Milan4113  3054
10.Plečinda JiříKraus Václav46-10-12-42355
11.Štěpnička MichalHlaváč Vít-861111 3165
12.Průša DominikVětrovský Milan5-4-9683275
13.Plečinda JiříJícha Milan-611-911-62376
14.Keller FilipKraus Václav169  3086
15.Průša DominikHlaváč Vít529  3096
16.Plečinda JiříVětrovský Milan985  30106
17.Keller FilipJícha Milan-91046 31116
18.Štěpnička MichalKraus Václav-11757 31126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Plečinda Jiří13Hlaváč Vít13
Keller Filip31Větrovský Milan13
Štěpnička Michal31Jícha Milan22
Průša Dominik40Kraus Václav13



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II.tř. sk.A Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Klášterec nad Ohří AVrchní
rozhodčí:
Hlaváč František
HOSTUJÍCÍ:SKST Baník Most ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Gymnázium Klášterec nad Ohří, Chomutovská 459Rozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 12. 2017 17:30 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
20:14Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:445:16 TJ Klášterec nad Ohří A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hlaváč Jiří
Hlaváč Vít
 
 
Schmoranz Pavel
Záruba David
 
 
     0301
2.Větrovský Milan
Jícha Milan
 
 
Sebránek Jan
Hrodek Šimon
 
 
     3011
3.Jícha MilanZáruba David     3221
4.Hlaváč VítHrodek Šimon     3031
5.Kraus VáclavSebránek Jan     3041
6.Větrovský MilanSchmoranz Pavel     3051
7.Hlaváč VítZáruba David     3061
8.Kraus VáclavHrodek Šimon     3071
9.Větrovský MilanSebránek Jan     3081
10.Jícha MilanSchmoranz Pavel     1382
11.Kraus VáclavZáruba David     3092
12.Větrovský MilanHrodek Šimon     30102
13.Hlaváč JiříSebránek Jan     30112
14.Hlaváč VítSchmoranz Pavel     13113
15.Větrovský MilanZáruba David     30123
16.Hlaváč JiříHrodek Šimon     30133
17.Hlaváč VítSebránek Jan     32143
18.Kraus VáclavSchmoranz Pavel     13144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Jícha Milan11Záruba David04
Hlaváč Vít31Hrodek Šimon04
Kraus Václav31Sebránek Jan04
Větrovský Milan40Schmoranz Pavel31
Hlaváč Jiří20   



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II.tř. sk.A Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Horní Jiřetín AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sever Žatec CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Horská 138, Horní JiřetínRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 12. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1523:46611:700TJ Sever Žatec C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hylský Zdeněk
Pech Martin st.
 
 
Plečinda Jiří
Šmidílek Pavel
 
 
-13-6-8  0301
2.Vondráček Josef
Mikač Jiří
 
 
Leska Vojtěch
Průša Dominik
 
 
-6-15-11  0302
3.Pech Martin st.Leska Vojtěch-4-9-8  0303
4.Mikač JiříPlečinda Jiří-106-9-7 1304
5.Vondráček JosefŠmidílek Pavel748  3014
6.Hylský ZdeněkPrůša Dominik11-12110 3124
7.Mikač JiříLeska Vojtěch-1-67-7 1325
8.Vondráček JosefPlečinda Jiří-4-7-5  0326
9.Hylský ZdeněkŠmidílek Pavel-9-7411-92327
10.Pech Martin st.Průša Dominik-7-56-8 1328
11.Vondráček JosefLeska Vojtěch-79-8-8 1329
12.Hylský ZdeněkPlečinda Jiří5-9-88-423210
13.Pech Martin st.Šmidílek Pavel11-10-11-11 13211
14.Mikač JiříPrůša Dominik-44-46-1023212
15.Hylský ZdeněkLeska Vojtěch-69-811-623213
16.Pech Martin st.Plečinda Jiří-8-9-14  03214
17.Mikač JiříŠmidílek Pavel679  30314
18.Vondráček JosefPrůša Dominik-47-3-4 13315

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Pech Martin st.04Leska Vojtěch40
Mikač Jiří13Plečinda Jiří40
Vondráček Josef13Šmidílek Pavel22
Hylský Zdeněk13Průša Dominik31



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II.tř. sk.A Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Most BVrchní
rozhodčí:
Hofmann Martin ml.
HOSTUJÍCÍ:OÚ Blažim Tygři ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Albrechtická 414, 434 01 Most, Budova SVČ Most - modrá hernaRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 11. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:840:36736:717KST Most B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vaník Jiří ml.
Nemazal Zdeněk
 
 
Bartko Ondřej
Uhlík Jiří
 
 
-899-7-72301
2.Ruta Vladimír
Hofmann Martin st.
 
 
Káninský Jaroslav
Zámek Vladimír
 
 
-1010-66103211
3.Ruta VladimírZámek Vladimír-714-5-7 1312
4.Vaník Jiří ml.Uhlík Jiří-9-9121033222
5.Nemazal ZdeněkBartko Ondřej85-8-373232
6.Hofmann Martin st.Káninský Jaroslav5-118-6-122333
7.Vaník Jiří ml.Zámek Vladimír8910  3043
8.Nemazal ZdeněkUhlík Jiří-99-47-52344
9.Hofmann Martin st.Bartko Ondřej-8-6-7  0345
10.Ruta VladimírKáninský Jaroslav-15-78993255
11.Nemazal ZdeněkZámek Vladimír-613-8-9 1356
12.Hofmann Martin st.Uhlík Jiří-5-10-6  0357
13.Ruta VladimírBartko Ondřej768  3067
14.Vaník Jiří ml.Káninský Jaroslav5-9-45-72368
15.Hofmann Martin st.Zámek Vladimír51011  3078
16.Ruta VladimírUhlík Jiří6-793 3188
17.Vaník Jiří ml.Bartko Ondřej2-11-8183298
18.Nemazal ZdeněkKáninský Jaroslav-11587 31108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Ruta Vladimír31Zámek Vladimír22
Vaník Jiří ml.31Uhlík Jiří22
Nemazal Zdeněk22Bartko Ondřej13
Hofmann Martin st.13Káninský Jaroslav22



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II.tř. sk.A Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Baník Březenecká Chomutov AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Litvínov CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kryt CO, Zahradní ChomutovRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 12. 2017 14:00 Začátek
utkání
16:30Konec
utkání
19:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1321:45 TTC Litvínov C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Drahota David
Kučera Lubomír
 
 
Bláha Radek
Fencl Jakub
 
 
-6-2-8  0301
2.Sučík Jan
Šmíd Jiří
 
 
Jankovič Štěpán
Glajc Martin
 
 
8-9-9-8 1302
3.Drahota DavidJankovič Štěpán99-45 3112
4.Sučík JanBláha Radek-1-7-8  0313
5.Šmíd JiříFencl Jakub-6-9-8  0314
6.Kučera LubomírGlajc Martin-9-4-9  0315
7.Sučík JanJankovič Štěpán-5-3-8  0316
8.Šmíd JiříBláha Radek-6-9-7  0317
9.Kučera LubomírFencl Jakub-977-7-92318
10.Drahota DavidGlajc Martin-134-4-9 1319
11.Šmíd JiříJankovič Štěpán-5-5-6  03110
12.Kučera LubomírBláha Radek-7-6118432210
13.Drahota DavidFencl Jakub-9-4-8  03211
14.Sučík JanGlajc Martin11-88-91132311
15.Kučera LubomírJankovič Štěpán55-107 31411
16.Drahota DavidBláha Radek     03412
17.Sučík JanFencl Jakub-8-5610-1123413
18.Šmíd JiříGlajc Martin     30513

Statistika jednotlivých hráčů: