Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: DIVIZE Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra Březová AVrchní
rozhodčí:
Korb Rostislav
HOSTUJÍCÍ:TJ Ostrov ARozhodčí:Hurban
Hráno v místnosti
přesná adresa
Hamerská 35 Březová u KVRozhodčí:Pechman
Datum dle rozpisu10. 02. 2018 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:10Rozhodčí:Gabriel
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:534:21 TJ Jiskra Březová A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hurban Nikola
Pechman Vladimír
 
 
Čonka Martin
Vysocký Ivan
 
 
     2301
2.Gabriel Karel
Korb Rostislav
 
 
Provazník Jan st.
Provazník Jakub
 
 
     3211
3.Korb RostislavProvazník Jakub     3021
4.Gabriel KarelČonka Martin     0322
5.Pechman VladimírProvazník Jan st.     1323
6.Hurban NikolaVysocký Ivan     3033
7.Gabriel KarelProvazník Jakub     3143
8.Pechman VladimírČonka Martin     0344
9.Hurban NikolaProvazník Jan st.     3054
10.Korb RostislavVysocký Ivan     3064
11.Pechman VladimírProvazník Jakub     3174
12.Hurban NikolaČonka Martin     3184
13.Korb RostislavProvazník Jan st.     3194
14.Gabriel KarelVysocký Ivan     1395
15.Hurban NikolaProvazník Jakub     30105
16.Korb RostislavČonka Martin         
17.Gabriel KarelProvazník Jan st.         
18.Pechman VladimírVysocký Ivan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Korb Rostislav30Provazník Jakub04
Gabriel Karel12Čonka Martin21
Pechman Vladimír12Provazník Jan st.12
Hurban Nikola40Vysocký Ivan12
Bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: DIVIZE Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK ToužimVrchní
rozhodčí:
Ženíšek Jiří
HOSTUJÍCÍ:TJ Slovan Karlovy Vary ARozhodčí:Ženíšek Jiří
Hráno v místnosti
přesná adresa
Školní 492 Toužim, PSČ 364 01, areál fotbalového hřištěRozhodčí:Daniel Pavel
Datum dle rozpisu10. 02. 2018 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1025:30 TJ Slovan Karlovy Vary A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kheil Jakub
Mašková Nicole
 
 

 
 
WO    3010
2.Ženíšek Jiří
Daniel Pavel
 
 
Surma Radek
Ďurža Karel
 
 
     2311
3.Mašková NicoleSurma Radek     0312
4.Ženíšek JiříĎurža Karel     0313
5.Daniel PavelČáp Ladislav st.     3023
6.Kheil JakubWO    3033
7.Ženíšek JiříSurma Radek     0334
8.Daniel PavelĎurža Karel     2335
9.Kheil JakubČáp Ladislav st.     3045
10.Mašková NicoleWO    3055
11.Daniel PavelSurma Radek     0356
12.Kheil JakubĎurža Karel     1357
13.Mašková NicoleČáp Ladislav st.     1358
14.Ženíšek JiříWO    3068
15.Kheil JakubSurma Radek     1369
16.Mašková NicoleĎurža Karel     03610
17.Ženíšek JiříČáp Ladislav st.         
18.Daniel Pavel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Mašková Nicole03Surma Radek40
Ženíšek Jiří02Ďurža Karel40
Daniel Pavel12Čáp Ladislav st.12
Kheil Jakub12   
WO40WO04
Nejsou



Zápis o utkání
Název soutěže: DIVIZE Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slovan Karlovy Vary BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Velká Hleďsebe ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kulturní dům Sadov č. p. 69, Vedle závodu Sedlecký kaolín a.s.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 02. 2018 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
12:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:536:25 TJ Slovan Karlovy Vary B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kopárek Jiří
Kročák Roman
 
 
Minařík Jiří
Urban Miroslav
 
 
     3210
2.Švec Jan
Heřman Jaroslav
 
 
Pock Václav
Friedman Miloš
 
 
     3120
3.Heřman JaroslavFriedman Miloš     1321
4.Kopárek JiříMinařík Jiří     3131
5.Kročák RomanPock Václav     2332
6.Švec JanUrban Miroslav     3042
7.Kopárek JiříFriedman Miloš     3252
8.Kročák RomanMinařík Jiří     1353
9.Švec JanPock Václav     3063
10.Heřman JaroslavUrban Miroslav     3173
11.Kročák RomanFriedman Miloš     1374
12.Švec JanMinařík Jiří     3284
13.Heřman JaroslavPock Václav     1385
14.Kopárek JiříUrban Miroslav     3095
15.Švec JanFriedman Miloš     31105
16.Heřman JaroslavMinařík Jiří     03  
17.Kopárek JiříPock Václav         
18.Kročák RomanUrban Miroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Heřman Jaroslav12Friedman Miloš22
Kopárek Jiří30Minařík Jiří12
Kročák Roman03Pock Václav21
Švec Jan40Urban Miroslav03



Zápis o utkání
Název soutěže: DIVIZE Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Karlovy Vary AVrchní
rozhodčí:
Svěrák Boris
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra Aš ARozhodčí:Řezáč Bohumil
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ Krušnohorská Karlovy VaryRozhodčí:Völgyesi Zdeněk
Datum dle rozpisu10. 02. 2018 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:00Rozhodčí:Kolář Pavel
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:632:22 KST Karlovy Vary A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kolář Pavel
Völgyesi Zdeňek
 
 

 
 
WO    3010
2.
 
 
Jánský Radek
Trgo Michael
 
 
WO    0311
3.Kolář PavelJánský Radek     3021
4.Řezáč BohumilTrgo Michael     1322
5.         
6.Völgyesi ZdeňekDospíšil Ivan     3132
7.Řezáč BohumilJánský Radek     0333
8.Trgo Michael     0334
9.Völgyesi ZdeňekWO    3044
10.Kolář PavelDospíšil Ivan     3054
11.Jánský RadekWO    0355
12.Völgyesi ZdeňekTrgo Michael     3165
13.Kolář PavelWO    3075
14.Řezáč BohumilDospíšil Ivan     1376
15.Völgyesi ZdeňekJánský Radek     3186
16.Kolář PavelTrgo Michael     3196
17.Řezáč BohumilWO    30106
18.Dospíšil Ivan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Kolář Pavel30Jánský Radek12
Řezáč Bohumil03Trgo Michael22
01Dospíšil Ivan12
Völgyesi Zdeňek30   
WO42WO24
Bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: DIVIZE Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slavoj Kynšperk AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Batesta Chodov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Školní 614/7, 357 51 Kynšperk nad OhříRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 02. 2018 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
10:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:104:30 TJ Batesta Chodov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Lof Milan
Moldavčuk David
 
 
Plaček Jaroslav
Minář Marek
 
 
     0301
2.Liška Jan
Rosová Jaroslava
 
 
Huleš Petr
Noveský Leon
 
 
     0302
3.Moldavčuk DavidMinář Marek     1303
4.Rosová JaroslavaPlaček Jaroslav     0304
5.Liška JanNoveský Leon     0305
6.Lof MilanHuleš Petr     0306
7.Rosová JaroslavaMinář Marek     0307
8.Liška JanPlaček Jaroslav     0308
9.Lof MilanNoveský Leon     3018
10.Moldavčuk DavidHuleš Petr     0319
11.Liška JanMinář MarekWO    03110
12.Lof MilanPlaček Jaroslav         
13.Moldavčuk DavidNoveský Leon         
14.Rosová JaroslavaHuleš Petr         
15.Lof MilanMinář Marek         
16.Moldavčuk DavidPlaček Jaroslav         
17.Rosová JaroslavaNoveský Leon         
18.Liška JanHuleš Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Moldavčuk David02Minář Marek20
Rosová Jaroslava02Plaček Jaroslav20
Liška Jan02Noveský Leon11
Lof Milan11Huleš Petr20
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: DIVIZE Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Baník Sokolov AVrchní
rozhodčí:
Drahokoupil Jakub
HOSTUJÍCÍ:TJ Batesta Chodov BRozhodčí:Beníšek Karel
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolov 356 01, Rokycanova 258Rozhodčí:Visinger Jakub
Datum dle rozpisu10. 02. 2018 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
12:30Rozhodčí:Paprštein Ladislav
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:933:36 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Drahokoupil Jakub
Beníšek Karel
 
 
Kořínek Jan
Morová Natálie
 
 
     3010
2.Visinger Jakub
Paprštein Ladislav
 
 
Tišer Emil ml.
Kruliš David
 
 
     3220
3.Paprštein LadislavKořínek Jan     1321
4.Drahokoupil JakubTišer Emil ml.     0322
5.Visinger JakubKruliš David     3232
6.Beníšek KarelMorová Natálie     3242
7.Drahokoupil JakubKořínek Jan     1343
8.Visinger JakubTišer Emil ml.     0344
9.Beníšek KarelKruliš David     0345
10.Paprštein LadislavMorová Natálie     3055
11.Visinger JakubKořínek Jan     3265
12.Beníšek KarelTišer Emil ml.     0366
13.Paprštein LadislavKruliš David     3076
14.Drahokoupil JakubMorová Natálie     3086
15.Beníšek KarelKořínek Jan     1387
16.Paprštein LadislavTišer Emil ml.     1388
17.Drahokoupil JakubKruliš David     2389
18.Visinger JakubMorová Natálie     3199

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Paprštein Ladislav22Kořínek Jan31
Drahokoupil Jakub13Tišer Emil ml.40
Visinger Jakub31Kruliš David22
Beníšek Karel13Morová Natálie04
bez připomínek

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline