Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: DIVIZE Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Ostrov AVrchní
rozhodčí:
Vysocký Ivan
HOSTUJÍCÍ:TJ Slavoj Kynšperk ARozhodčí:Čonka Martin
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ Myslbekova 996, 363 01 OstrovRozhodčí:Dvořák Jindřich
Datum dle rozpisu24. 02. 2018 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
10:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:432:14 TJ Ostrov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vysocký Ivan
Čonka Martin
 
 

 
 
WO    3010
2.Dvořák Jindřich
Zika Petr
 
 
Liška Jan
Moldavčuk David
 
 
     1311
3.Vysocký IvanLiška Jan     3121
4.Zika PetrMoldavčuk David     0322
5.Dvořák JindřichRosová Jaroslava     3032
6.Čonka MartinWO    3042
7.Zika PetrLiška Jan     0343
8.Dvořák JindřichMoldavčuk David     1344
9.Čonka MartinRosová Jaroslava     3054
10.Vysocký IvanWO    3064
11.Dvořák JindřichLiška Jan     3174
12.Čonka MartinMoldavčuk David     3084
13.Vysocký IvanRosová Jaroslava     3094
14.Zika PetrWO    30104
15.Čonka MartinLiška Jan         
16.Vysocký IvanMoldavčuk David         
17.Zika PetrRosová Jaroslava         
18.Dvořák Jindřich         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Vysocký Ivan20Liška Jan12
Zika Petr02Moldavčuk David21
Dvořák Jindřich21Rosová Jaroslava03
Čonka Martin20   
WO40WO04



Zápis o utkání
Název soutěže: DIVIZE Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slovan Karlovy Vary AVrchní
rozhodčí:
Duchoslav Karel
HOSTUJÍCÍ:TJ Baník Sokolov ARozhodčí:surma radek
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kulturní dům Sadov č. p. 69, Vedle závodu Sedlecký kaolín a.s.Rozhodčí:surma daniel
Datum dle rozpisu24. 02. 2018 09:00 Začátek
utkání
00:09Konec
utkání
00:00Rozhodčí:čáp ladislav ml.
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:534:24 TJ Slovan Karlovy Vary A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Surma Radek
Surma Daniel
 
 
Paprštein Ladislav
Visinger Jakub
 
 
     3210
2.Čáp Ladislav ml.
Čáp Ladislav st.
 
 
Drahokoupil Jakub
Beníšek Karel
 
 
     3020
3.Surma DanielPaprštein Ladislav     0321
4.Čáp Ladislav ml.Visinger Jakub     3031
5.Čáp Ladislav st.Drahokoupil Jakub     3141
6.Surma RadekBeníšek Karel     3151
7.Čáp Ladislav ml.Paprštein Ladislav     3261
8.Čáp Ladislav st.Visinger Jakub     2362
9.Surma RadekDrahokoupil Jakub     3172
10.Surma DanielBeníšek Karel     0373
11.Čáp Ladislav st.Paprštein Ladislav     2374
12.Surma RadekVisinger Jakub     3184
13.Surma DanielDrahokoupil Jakub     0385
14.Čáp Ladislav ml.Beníšek Karel     3095
15.Surma RadekPaprštein Ladislav     31105
16.Surma DanielVisinger Jakub         
17.Čáp Ladislav ml.Drahokoupil Jakub         
18.Čáp Ladislav st.Beníšek Karel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Surma Daniel03Paprštein Ladislav22
Čáp Ladislav ml.30Visinger Jakub12
Čáp Ladislav st.12Drahokoupil Jakub12
Surma Radek40Beníšek Karel12



Zápis o utkání
Název soutěže: DIVIZE Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Batesta Chodov AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Slovan Karlovy Vary BRozhodčí:Plaček Jaroslav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Smetanova 738, 357 35 Chodov, tělocvična ZŠ J. A. Komenského, zadní vchodRozhodčí:Minář Marek
Datum dle rozpisu24. 02. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:35Rozhodčí:Noveský Leon
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:335:16 TJ Batesta Chodov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Plaček Jaroslav
Minář Marek
 
 
Švec Jan
Heřman Jaroslav
 
 
     3110
2.Noveský Leon
Huleš Petr
 
 
Kopárek Jiří
Kročák Roman
 
 
     3120
3.Huleš PetrŠvec Jan     1321
4.Noveský LeonHeřman Jaroslav     2322
5.Plaček JaroslavKopárek Jiří     3032
6.Minář MarekKročák Roman     3142
7.Noveský LeonŠvec Jan     3252
8.Plaček JaroslavHeřman Jaroslav     3062
9.Minář MarekKopárek Jiří     3172
10.Huleš PetrKročák Roman     3082
11.Plaček JaroslavŠvec Jan     2383
12.Minář MarekHeřman Jaroslav     3093
13.Huleš PetrKopárek Jiří     31103
14.Noveský LeonKročák Roman     30  
15.Minář MarekŠvec Jan         
16.Huleš PetrHeřman Jaroslav         
17.Noveský LeonKopárek Jiří         
18.Plaček JaroslavKročák Roman         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Huleš Petr21Švec Jan21
Noveský Leon11Heřman Jaroslav12
Plaček Jaroslav21Kopárek Jiří03
Minář Marek30Kročák Roman02



Zápis o utkání
Název soutěže: DIVIZE Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Batesta Chodov BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:KST Karlovy Vary ARozhodčí:Kořínek Jan
Hráno v místnosti
přesná adresa
Smetanova 738, 357 35 Chodov, tělocvična ZŠ J. A. Komenského, zadní vchodRozhodčí:Kruliš David
Datum dle rozpisu24. 02. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:40Rozhodčí:Sankotová Klára
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1021:34 KST Karlovy Vary A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kruliš David
Sankotová Klára
 
 
Kolář Pavel
Völgyesi Zdeňek
 
 
     0301
2.Kořínek Jan
Morová Natálie
 
 
Svěrák Boris
Gerba Ondřej
 
 
     2302
3.Sankotová KláraVölgyesi Zdeňek     0303
4.Kořínek JanKolář Pavel     3013
5.Morová NatálieSvěrák Boris     1314
6.Kruliš DavidGerba Ondřej     3224
7.Kořínek JanVölgyesi Zdeňek     3134
8.Morová NatálieKolář Pavel     0335
9.Kruliš DavidSvěrák Boris     3145
10.Sankotová KláraGerba Ondřej     0346
11.Morová NatálieVölgyesi Zdeňek     0347
12.Kruliš DavidKolář Pavel     1348
13.Sankotová KláraSvěrák Boris     1349
14.Kořínek JanGerba Ondřej     3059
15.Kruliš DavidVölgyesi Zdeňek     13510
16.Sankotová KláraKolář Pavel         
17.Kořínek JanSvěrák Boris         
18.Morová NatálieGerba Ondřej         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Sankotová Klára03Völgyesi Zdeňek31
Kořínek Jan30Kolář Pavel21
Morová Natálie03Svěrák Boris21
Kruliš David22Gerba Ondřej12



Zápis o utkání
Název soutěže: DIVIZE Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Velká Hleďsebe AVrchní
rozhodčí:
Minařík Jiří
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra Březová ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična TJ Sokol Velká Hleďsebe, Klimentov, bývalá kasárna KlimentovRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 02. 2018 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
12:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:733:32 TJ Sokol Velká Hleďsebe A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Friedman Miloš
Horník Evžen
 
 
Holeček Petr
Pechman Vladimír
 
 
     2301
2.Hrnčiřík Karel
Pock Václav
 
 
Gabriel Karel
Korb Rostislav
 
 
     0302
3.Horník EvženKorb Rostislav     0303
4.Pock VáclavGabriel Karel     3213
5.Friedman MilošPechman Vladimír     3123
6.Hrnčiřík KarelHoleček Petr     3233
7.Pock VáclavKorb Rostislav     3043
8.Friedman MilošGabriel Karel     3053
9.Hrnčiřík KarelPechman Vladimír     3163
10.Horník EvženHoleček Petr     1364
11.Friedman MilošKorb Rostislav     0365
12.Hrnčiřík KarelGabriel Karel     3275
13.Horník EvženPechman Vladimír     3185
14.Pock VáclavHoleček Petr     3195
15.Hrnčiřík KarelKorb Rostislav     0396
16.Horník EvženGabriel Karel     0397
17.Pock VáclavPechman Vladimír     31107
18.Friedman MilošHoleček Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Horník Evžen13Korb Rostislav31
Pock Václav40Gabriel Karel13
Friedman Miloš21Pechman Vladimír04
Hrnčiřík Karel31Holeček Petr12



Zápis o utkání
Název soutěže: DIVIZE Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra Aš AVrchní
rozhodčí:
Jánský Radek
HOSTUJÍCÍ:SK ToužimRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tyršův důmRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 02. 2018 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1021:32 SK Toužim

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Trgo Michael
Nguyen Huy Hac
 
 
Ženíšek Jiří
Daniel Pavel
 
 
     0301
2.Jánský Radek
Dospíšil Ivan
 
 
Pohanka Jaroslav
Kheil Jakub
 
 
     0302
3.Dospíšil IvanDaniel Pavel     2303
4.Nguyen Huy HacPohanka Jaroslav     1304
5.Trgo MichaelKheil Jakub     2305
6.Jánský RadekŽeníšek Jiří     2306
7.Nguyen Huy HacDaniel Pavel     0307
8.Trgo MichaelPohanka Jaroslav     3017
9.Jánský RadekKheil Jakub     3227
10.Dospíšil IvanŽeníšek Jiří     1328
11.Trgo MichaelDaniel Pavel     2329
12.Jánský RadekPohanka Jaroslav     3039
13.Dospíšil IvanKheil Jakub     23310
14.Nguyen Huy HacŽeníšek Jiří     03  
15.Jánský RadekDaniel Pavel         
16.Dospíšil IvanPohanka Jaroslav         
17.Nguyen Huy HacKheil Jakub         
18.Trgo MichaelŽeníšek Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Dospíšil Ivan03Daniel Pavel30
Nguyen Huy Hac02Pohanka Jaroslav12
Trgo Michael12Kheil Jakub21
Jánský Radek21Ženíšek Jiří20

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline