Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: DIVIZE Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slovan Karlovy Vary AVrchní
rozhodčí:
Duchoslav Karel
HOSTUJÍCÍ:TJ Slavoj Kynšperk ARozhodčí:Surma Radek
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kulturní dům Sadov č. p. 69, Vedle závodu Sedlecký kaolín a.s.Rozhodčí:Surma Daniel
Datum dle rozpisu24. 02. 2018 14:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:Čáp Ladislav ml.
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:3 TJ Slovan Karlovy Vary A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Čáp Ladislav ml.
Čáp Ladislav st.
 
 
Liška Jan
Moldavčuk David
 
 
     3110
2.Surma Radek
Surma Daniel
 
 

 
 
WO    3020
3.Surma RadekLiška Jan     3030
4.Čáp Ladislav st.Moldavčuk David     3140
5.Čáp Ladislav ml.Rosová Jaroslava     3050
6.Surma DanielWO    3060
7.Čáp Ladislav st.Liška Jan     3070
8.Čáp Ladislav ml.Moldavčuk David     3080
9.Surma DanielRosová Jaroslava     3190
10.Surma RadekWO    30100
11.Čáp Ladislav ml.Liška Jan         
12.Surma DanielMoldavčuk David         
13.Surma RadekRosová Jaroslava         
14.Čáp Ladislav st.         
15.Surma DanielLiška Jan         
16.Surma RadekMoldavčuk David         
17.Čáp Ladislav st.Rosová Jaroslava         
18.Čáp Ladislav ml.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Surma Radek10Liška Jan02
Čáp Ladislav st.20Moldavčuk David02
Čáp Ladislav ml.20Rosová Jaroslava02
Surma Daniel10   
WO30WO03



Zápis o utkání
Název soutěže: DIVIZE Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Ostrov AVrchní
rozhodčí:
Vysocký Ivan
HOSTUJÍCÍ:TJ Baník Sokolov ARozhodčí:Zika Petr
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ Myslbekova 996, 363 01 OstrovRozhodčí:Dvořák Jiří
Datum dle rozpisu24. 02. 2018 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
17:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:635:25 TJ Ostrov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Provazník Jan st.
Čonka Martin
 
 
Paprštein Ladislav
Visinger Jakub
 
 
     3010
2.Vysocký Ivan
Dvořák Jindřich
 
 
Beníšek Karel
Drahokoupil Jakub
 
 
     0311
3.Provazník Jan st.Paprštein Ladislav     1312
4.Vysocký IvanVisinger Jakub     1313
5.Dvořák JindřichDrahokoupil Jakub     3223
6.Čonka MartinBeníšek Karel     3133
7.Vysocký IvanPaprštein Ladislav     3043
8.Dvořák JindřichVisinger Jakub     1344
9.Čonka MartinDrahokoupil Jakub     3054
10.Provazník Jan st.Beníšek Karel     3064
11.Dvořák JindřichPaprštein Ladislav     0365
12.Čonka MartinVisinger Jakub     2366
13.Provazník Jan st.Drahokoupil Jakub     3076
14.Vysocký IvanBeníšek Karel     3286
15.Čonka MartinPaprštein Ladislav     3096
16.Provazník Jan st.Visinger Jakub     32106
17.Vysocký IvanDrahokoupil Jakub     31  
18.Dvořák JindřichBeníšek Karel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Provazník Jan st.31Paprštein Ladislav22
Vysocký Ivan21Visinger Jakub31
Dvořák Jindřich12Drahokoupil Jakub03
Čonka Martin31Beníšek Karel03
Zápas č.17 dohrán před dosažením 10. bodu



Zápis o utkání
Název soutěže: DIVIZE Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Batesta Chodov BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Slovan Karlovy Vary BRozhodčí:Kořínek Jan
Hráno v místnosti
přesná adresa
Smetanova 738, 357 35 Chodov, tělocvična ZŠ J. A. Komenského, zadní vchodRozhodčí:Kruliš David
Datum dle rozpisu24. 02. 2018 14:30 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:20Rozhodčí:Morová Natálie
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1021:32 TJ Slovan Karlovy Vary B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kruliš David
Sankotová Klára
 
 
Kopárek Jiří
Kročák Roman
 
 
     2301
2.Kořínek Jan
Morová Natálie
 
 
Švec Jan
Heřman Jaroslav
 
 
     3211
3.Morová NatálieŠvec Jan     0312
4.Sankotová KláraHeřman Jaroslav     1313
5.Kruliš DavidKopárek Jiří     1314
6.Kořínek JanKročák Roman     3024
7.Sankotová KláraŠvec Jan     0325
8.Kruliš DavidHeřman Jaroslav     3035
9.Kořínek JanKopárek Jiří     3045
10.Morová NatálieKročák Roman     1346
11.Kruliš DavidŠvec Jan     1347
12.Kořínek JanHeřman Jaroslav     3057
13.Morová NatálieKopárek Jiří     0358
14.Sankotová KláraKročák Roman     0359
15.Kořínek JanŠvec Jan     03510
16.Morová NatálieHeřman Jaroslav         
17.Sankotová KláraKopárek Jiří         
18.Kruliš DavidKročák Roman         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Morová Natálie03Švec Jan40
Sankotová Klára03Heřman Jaroslav12
Kruliš David12Kopárek Jiří21
Kořínek Jan31Kročák Roman21



Zápis o utkání
Název soutěže: DIVIZE Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Batesta Chodov AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:KST Karlovy Vary ARozhodčí:Plaček Jaroslav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Smetanova 738, 357 35 Chodov, tělocvična ZŠ J. A. Komenského, zadní vchodRozhodčí:Minář Marek
Datum dle rozpisu24. 02. 2018 14:30 Začátek
utkání
14:30Konec
utkání
17:25Rozhodčí:Noveský Leon
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:536:20 TJ Batesta Chodov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Plaček Jaroslav
Minář Marek
 
 
Kolář Pavel
Völgyesi Zdeňek
 
 
     3110
2.Noveský Leon
Huleš Petr
 
 
Svěrák Boris
Gerba Ondřej
 
 
     3020
3.Huleš PetrVölgyesi Zdeňek     3030
4.Noveský LeonKolář Pavel     1331
5.Plaček JaroslavSvěrák Boris     3241
6.Minář MarekGerba Ondřej     3051
7.Noveský LeonVölgyesi Zdeňek     0352
8.Plaček JaroslavKolář Pavel     2353
9.Minář MarekSvěrák Boris     3163
10.Huleš PetrGerba Ondřej     3073
11.Plaček JaroslavVölgyesi Zdeňek     3083
12.Minář MarekKolář Pavel     1384
13.Huleš PetrSvěrák Boris     3094
14.Noveský LeonGerba Ondřej     2395
15.Minář MarekVölgyesi Zdeňek     31105
16.Huleš PetrKolář Pavel         
17.Noveský LeonSvěrák Boris         
18.Plaček JaroslavGerba Ondřej         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Huleš Petr30Völgyesi Zdeňek13
Noveský Leon03Kolář Pavel30
Plaček Jaroslav21Svěrák Boris03
Minář Marek31Gerba Ondřej12



Zápis o utkání
Název soutěže: DIVIZE Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra Aš AVrchní
rozhodčí:
Jánský Radek
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra Březová ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tyršův důmRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 02. 2018 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1020:36 TJ Jiskra Březová A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Trgo Michael
Nguyen Huy Hac
 
 
Holeček Petr
Pechman Vladimír
 
 
     0301
2.Jánský Radek
Dospíšil Ivan
 
 
Korb Rostislav
Gabriel Karel
 
 
     2302
3.Dospíšil IvanKorb Rostislav     0303
4.Nguyen Huy HacGabriel Karel     0304
5.Trgo MichaelHoleček Petr     0305
6.Jánský RadekPechman Vladimír     3115
7.Nguyen Huy HacKorb Rostislav     0316
8.Trgo MichaelGabriel Karel     3126
9.Jánský RadekHoleček Petr     1327
10.Dospíšil IvanPechman Vladimír     0328
11.Trgo MichaelKorb Rostislav     0329
12.Jánský RadekGabriel Karel     3239
13.Dospíšil IvanHoleček Petr     3149
14.Nguyen Huy HacPechman Vladimír     3159
15.Jánský RadekKorb Rostislav     23510
16.Dospíšil IvanGabriel Karel         
17.Nguyen Huy HacHoleček Petr         
18.Trgo MichaelPechman Vladimír         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Dospíšil Ivan12Korb Rostislav40
Nguyen Huy Hac12Gabriel Karel12
Trgo Michael12Holeček Petr21
Jánský Radek22Pechman Vladimír12



Zápis o utkání
Název soutěže: DIVIZE Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Velká Hleďsebe AVrchní
rozhodčí:
Minařík Jiří
HOSTUJÍCÍ:SK ToužimRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična TJ Sokol Velká Hleďsebe, Klimentov, bývalá kasárna KlimentovRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 02. 2018 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
17:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1031:32 SK Toužim

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.
 
 
Ženíšek Jiří
Daniel Pavel
 
 
WO    0301
2.Hrnčiřík Karel
Pock Václav
 
 
Pohanka Jaroslav
Kheil Jakub
 
 
     3111
3.Friedman MilošDaniel Pavel     2312
4.Pock VáclavŽeníšek Jiří     3022
5.Pohanka JaroslavWO    0323
6.Hrnčiřík KarelKheil Jakub     2324
7.Pock VáclavDaniel Pavel     2325
8.Ženíšek JiříWO    0326
9.Hrnčiřík KarelPohanka Jaroslav     3136
10.Friedman MilošKheil Jakub     3046
11.Daniel PavelWO    0347
12.Hrnčiřík KarelŽeníšek Jiří     3057
13.Friedman MilošPohanka Jaroslav     3067
14.Pock VáclavKheil Jakub     1368
15.Hrnčiřík KarelDaniel Pavel     3078
16.Friedman MilošŽeníšek Jiří     2379
17.Provazník KarelPohanka Jaroslav     13710
18.Kheil Jakub         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Friedman Miloš22Daniel Pavel21
Pock Václav12Ženíšek Jiří12
Hrnčiřík Karel31Pohanka Jaroslav12
Provazník Karel01Kheil Jakub21
WO04WO40

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline