Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: DIVIZE Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Velká Hleďsebe AVrchní
rozhodčí:
Minařík Jiří
HOSTUJÍCÍ:TJ Ostrov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična TJ Sokol Velká Hleďsebe, Klimentov, bývalá kasárna KlimentovRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 03. 2018 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:130:10 TJ Sokol Velká Hleďsebe A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Friedman Miloš
Pock Václav
 
 
Provazník Jan st.
Novák Radek
 
 
     3210
2.Hrnčiřík Karel
Minařík Jiří
 
 
Zika Petr
Vysocký Ivan
 
 
     3020
3.Pock VáclavProvazník Jan st.     3130
4.Minařík JiříVysocký Ivan     3040
5.Friedman MilošNovák Radek     0341
6.Hrnčiřík KarelZika Petr     3051
7.Minařík JiříProvazník Jan st.     3161
8.Friedman MilošVysocký Ivan     3071
9.Hrnčiřík KarelNovák Radek     3281
10.Pock VáclavZika Petr     3091
11.Friedman MilošProvazník Jan st.     31101
12.Hrnčiřík KarelVysocký Ivan         
13.Pock VáclavNovák Radek         
14.Minařík JiříZika Petr         
15.Hrnčiřík KarelProvazník Jan st.         
16.Pock VáclavVysocký Ivan         
17.Minařík JiříNovák Radek         
18.Friedman MilošZika Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Pock Václav20Provazník Jan st.03
Minařík Jiří20Vysocký Ivan02
Friedman Miloš21Novák Radek11
Hrnčiřík Karel20Zika Petr02



Zápis o utkání
Název soutěže: DIVIZE Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra Aš AVrchní
rozhodčí:
Jánský Radek
HOSTUJÍCÍ:TJ Slovan Karlovy Vary ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tyršův důmRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 03. 2018 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1014:32 TJ Slovan Karlovy Vary A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jánský Radek
Jánská Veronika
 
 
Čáp Ladislav ml.
Čáp Ladislav st.
 
 
     0301
2.
 
 
Surma Radek
Surma Daniel
 
 
WO    0302
3.Dospíšil IvanSurma Radek     0303
4.Jánská VeronikaČáp Ladislav st.     0304
5.Jánský RadekČáp Ladislav ml.     3014
6.Nguyen Huy HacSurma Daniel     3024
7.Jánská VeronikaSurma Radek     0325
8.Jánský RadekČáp Ladislav st.     2326
9.Nguyen Huy HacČáp Ladislav ml.     1327
10.Dospíšil IvanSurma Daniel     3237
11.Jánský RadekSurma Radek     2338
12.Nguyen Huy HacČáp Ladislav st.     0339
13.Dospíšil IvanČáp Ladislav ml.     03310
14.Jánská VeronikaSurma Daniel         
15.Nguyen Huy HacSurma Radek         
16.Dospíšil IvanČáp Ladislav st.         
17.Jánská VeronikaČáp Ladislav ml.         
18.Jánský RadekSurma Daniel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Dospíšil Ivan12Surma Radek30
Jánská Veronika02Čáp Ladislav st.30
Jánský Radek12Čáp Ladislav ml.21
Nguyen Huy Hac12Surma Daniel02
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: DIVIZE Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra Březová AVrchní
rozhodčí:
Korb Rostislav
HOSTUJÍCÍ:TJ Batesta Chodov ARozhodčí:Hurban
Hráno v místnosti
přesná adresa
Hamerská 35 Březová u KVRozhodčí:Skokov
Datum dle rozpisu10. 03. 2018 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:50Rozhodčí:Gabriel
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:536:25 TJ Jiskra Březová A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hurban Nikola
Skokov Jaroslav
 
 
Minář Marek
Plaček Jaroslav
 
 
     3110
2.Gabriel Karel
Korb Rostislav
 
 
Huleš Petr
Huleš Adam
 
 
     3020
3.Korb RostislavMinář Marek     3130
4.Gabriel KarelPlaček Jaroslav     3240
5.Skokov JaroslavHuleš Petr     3150
6.Hurban NikolaHuleš Adam     3060
7.Gabriel KarelMinář Marek     1361
8.Skokov JaroslavPlaček Jaroslav     2362
9.Hurban NikolaHuleš Petr     0363
10.Korb RostislavHuleš Adam     3073
11.Skokov JaroslavMinář Marek     1374
12.Hurban NikolaPlaček Jaroslav     2375
13.Korb RostislavHuleš Petr     3285
14.Gabriel KarelHuleš Adam     3195
15.Hurban NikolaMinář Marek     32105
16.Korb RostislavPlaček Jaroslav         
17.Gabriel KarelHuleš Petr         
18.Skokov JaroslavHuleš Adam         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Korb Rostislav30Minář Marek22
Gabriel Karel21Plaček Jaroslav21
Skokov Jaroslav12Huleš Petr12
Hurban Nikola22Huleš Adam03
Bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: DIVIZE Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK ToužimVrchní
rozhodčí:
Ženíšek Jiří
HOSTUJÍCÍ:TJ Batesta Chodov BRozhodčí:Ženíšek Jiří
Hráno v místnosti
přesná adresa
Školní 492 Toužim, PSČ 364 01, areál fotbalového hřištěRozhodčí:Daniel Pavel
Datum dle rozpisu10. 03. 2018 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
12:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:936:34 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ženíšek Jiří
Kokeš Jan
 
 
Kruliš David
Tišer Emil ml.
 
 
     0301
2.Pohanka Jaroslav
Kheil Jakub
 
 
Tonhauser Martin
Morová Natálie
 
 
     3211
3.Kokeš JanKruliš David     2312
4.Ženíšek JiříTišer Emil ml.     0313
5.Pohanka JaroslavTonhauser Martin     3123
6.Kheil JakubMorová Natálie     3033
7.Ženíšek JiříKruliš David     3143
8.Pohanka JaroslavTišer Emil ml.     3053
9.Kheil JakubTonhauser Martin     2354
10.Kokeš JanMorová Natálie     0355
11.Pohanka JaroslavKruliš David     2356
12.Kheil JakubTišer Emil ml.     3066
13.Kokeš JanTonhauser Martin     1367
14.Ženíšek JiříMorová Natálie     3077
15.Kheil JakubKruliš David     2378
16.Kokeš JanTišer Emil ml.     0379
17.Ženíšek JiříTonhauser Martin     3289
18.Pohanka JaroslavMorová Natálie     3199

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kokeš Jan04Kruliš David31
Ženíšek Jiří31Tišer Emil ml.22
Pohanka Jaroslav31Tonhauser Martin22
Kheil Jakub22Morová Natálie13
Nejsou



Zápis o utkání
Název soutěže: DIVIZE Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slovan Karlovy Vary BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Slavoj Kynšperk ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kulturní dům Sadov č. p. 69, Vedle závodu Sedlecký kaolín a.s.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 03. 2018 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:633:22 TJ Slovan Karlovy Vary B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kročák Roman
Heřman Jaroslav
 
 
Lof Milan
Liška David
 
 
WO    0301
2.Švec Jan
Kopárek Jiří
 
 

 
 
WO    3011
3.Heřman JaroslavLof MilanWO    0312
4.Kopárek JiříTomšík Jaroslav     2313
5.Kročák RomanLiška Jan     3023
6.Švec JanWO    3033
7.Kopárek JiříLof Milan     3043
8.Kročák RomanTomšík Jaroslav     3253
9.Švec JanLiška Jan     3163
10.Heřman Jaroslav         
11.Kročák RomanLof Milan     1364
12.Švec JanTomšík Jaroslav     3174
13.Heřman JaroslavLiška JanWO    0375
14.Kopárek JiříWO    3085
15.Švec JanLof Milan     3095
16.Heřman JaroslavTomšík JaroslavWO    0396
17.Kopárek JiříLiška Jan     30106
18.Kročák Roman         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Kopárek Jiří21Lof Milan12
Kročák Roman21Tomšík Jaroslav12
Švec Jan30Liška Jan03
WO34WO43



Zápis o utkání
Název soutěže: DIVIZE Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Karlovy Vary AVrchní
rozhodčí:
Svěrák Boris
HOSTUJÍCÍ:TJ Baník Sokolov ARozhodčí:Gerba Ondřej
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ Krušnohorská Karlovy VaryRozhodčí:Völgyesi Zdeněk
Datum dle rozpisu10. 03. 2018 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:30Rozhodčí:Kolář Pavel
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:334:16 KST Karlovy Vary A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kolář Pavel
Völgyesi Zdeňek
 
 
Paprštein Ladislav
Visinger Jakub
 
 
     3010
2.Svěrák Boris
Gerba Ondřej
 
 
Drahokoupil Jakub
Beníšek Karel
 
 
     3220
3.Kolář PavelPaprštein Ladislav     3130
4.Svěrák BorisVisinger Jakub     0331
5.Gerba OndřejDrahokoupil Jakub     2332
6.Völgyesi ZdeňekBeníšek Karel     3042
7.Svěrák BorisPaprštein Ladislav     3252
8.Gerba OndřejVisinger Jakub     3162
9.Völgyesi ZdeňekDrahokoupil Jakub     3172
10.Kolář PavelBeníšek Karel     3082
11.Gerba OndřejPaprštein Ladislav     2383
12.Völgyesi ZdeňekVisinger Jakub     3093
13.Kolář PavelDrahokoupil Jakub     30103
14.Svěrák BorisBeníšek Karel         
15.Völgyesi ZdeňekPaprštein Ladislav         
16.Kolář PavelVisinger Jakub         
17.Svěrák BorisDrahokoupil Jakub         
18.Gerba OndřejBeníšek Karel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kolář Pavel30Paprštein Ladislav12
Svěrák Boris11Visinger Jakub12
Gerba Ondřej12Drahokoupil Jakub12
Völgyesi Zdeňek30Beníšek Karel02
Bez připomínek

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS