Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: DIVIZE Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Batesta Chodov AVrchní
rozhodčí:
Tonhauser Robert
HOSTUJÍCÍ:TJ Batesta Chodov BRozhodčí:Kalanyos Gabriel
Hráno v místnosti
přesná adresa
Smetanova 738, 357 35 Chodov, tělocvična ZŠ J. A. Komenského, zadní vchodRozhodčí:Minář Marek
Datum dle rozpisu28. 09. 2017 19:00 Začátek
utkání
18:45Konec
utkání
20:00Rozhodčí:Plaček Jaroslav
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:232:11 TJ Batesta Chodov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Tonhauser Robert
Minář Ondřej
 
 
Minář Miloš
Kalanyos Gabriel
 
 
     1301
2.Plaček Jaroslav
Minář Marek
 
 
Kárová Klára
Morová Natálie
 
 
     3011
3.Plaček JaroslavMinář Miloš     3021
4.Tonhauser RobertMorová Natálie     3131
5.Minář OndřejKárová Klára     3241
6.Minář MarekKalanyos Gabriel     3051
7.Tonhauser RobertMinář Miloš     3161
8.Minář OndřejMorová Natálie     3171
9.Minář MarekKárová Klára     3081
10.Plaček JaroslavKalanyos Gabriel     3091
11.Minář OndřejMinář Miloš     1392
12.Minář MarekMorová Natálie     30102
13.Plaček JaroslavKárová Klára         
14.Tonhauser RobertKalanyos Gabriel         
15.Minář MarekMinář Miloš         
16.Plaček JaroslavMorová Natálie         
17.Tonhauser RobertKárová Klára         
18.Minář OndřejKalanyos Gabriel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Plaček Jaroslav20Minář Miloš12
Tonhauser Robert20Morová Natálie03
Minář Ondřej21Kárová Klára02
Minář Marek30Kalanyos Gabriel02



Zápis o utkání
Název soutěže: DIVIZE Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slavoj Kynšperk AVrchní
rozhodčí:
Liška Jan
HOSTUJÍCÍ:TJ Baník Sokolov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Školní 614/7, 357 51 Kynšperk nad OhříRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 09. 2017 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:332:19 TJ Slavoj Kynšperk A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Medvecký Ludovit
Lof Milan
 
 
Paprštein Ladislav
Choděra Miroslav
 
 
     0301
2.Tomšík Jaroslav
Liška Jan
 
 
Drahokoupil Jakub
Beníšek Karel
 
 
     0302
3.Tomšík JaroslavPaprštein Ladislav     3112
4.Moldavčuk DavidChoděra Miroslav     3022
5.Liška JanBeníšek Karel     3132
6.Lof MilanDrahokoupil Jakub     3242
7.Moldavčuk DavidPaprštein Ladislav     3252
8.Liška JanChoděra Miroslav     3162
9.Lof MilanBeníšek Karel     3072
10.Tomšík JaroslavDrahokoupil Jakub     3282
11.Liška JanPaprštein Ladislav     2383
12.Lof MilanChoděra Miroslav     3193
13.Tomšík JaroslavBeníšek Karel     30103
14.Moldavčuk DavidDrahokoupil Jakub         
15.Lof MilanPaprštein Ladislav         
16.Tomšík JaroslavChoděra Miroslav         
17.Moldavčuk DavidBeníšek Karel         
18.Liška JanDrahokoupil Jakub         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Tomšík Jaroslav30Paprštein Ladislav12
Moldavčuk David20Choděra Miroslav03
Liška Jan21Beníšek Karel03
Lof Milan30Drahokoupil Jakub02



Zápis o utkání
Název soutěže: DIVIZE Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slovan Karlovy Vary BVrchní
rozhodčí:
Duchoslav Karel
HOSTUJÍCÍ:KST Karlovy Vary ARozhodčí:Kopárek Jiří
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kulturní dům Sadov č. p. 69, Vedle závodu Sedlecký kaolín a.s.Rozhodčí:Kročák Roman
Datum dle rozpisu30. 09. 2017 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
12:15Rozhodčí:Heřman Jaroslav
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1032:36 KST Karlovy Vary A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kopárek Jiří
Kročák Roman
 
 
Kolář Pavel
Völgyesi Zdeňek
 
 
     1301
2.Švec Jan
Heřman Jaroslav
 
 
Gerba Ondřej
Svěrák Boris
 
 
     0302
3.Švec JanVölgyesi Zdeňek     1303
4.Kopárek JiříKolář Pavel     3213
5.Kročák RomanSvěrák Boris     0314
6.Heřman JaroslavGerba Ondřej     3024
7.Kopárek JiříVölgyesi Zdeňek     1325
8.Kročák RomanKolář Pavel     1326
9.Heřman JaroslavSvěrák Boris     3136
10.Švec JanGerba Ondřej     3046
11.Kročák RomanVölgyesi Zdeňek     0347
12.Heřman JaroslavKolář Pavel     3157
13.Švec JanSvěrák Boris     2358
14.Kopárek JiříGerba Ondřej     3168
15.Heřman JaroslavVölgyesi Zdeňek     1369
16.Švec JanKolář Pavel     3079
17.Kopárek JiříSvěrák Boris     3189
18.Kročák RomanGerba Ondřej     13810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Švec Jan22Völgyesi Zdeňek40
Kopárek Jiří31Kolář Pavel13
Kročák Roman04Svěrák Boris22
Heřman Jaroslav31Gerba Ondřej13



Zápis o utkání
Název soutěže: DIVIZE Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra Březová AVrchní
rozhodčí:
Korb Rostislav
HOSTUJÍCÍ:SK ToužimRozhodčí:Gabriel Karel
Hráno v místnosti
přesná adresa
Hamerská 34 Březová u KVRozhodčí:Pechman Vladimír
Datum dle rozpisu30. 09. 2017 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:20Rozhodčí:Holeček Petr
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:536:22 TJ Jiskra Březová A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Gabriel Karel
Korb Rostislav
 
 
Daniel Pavel
Blažek František
 
 
     3010
2.Holeček Petr
Pechman Vladimír
 
 
Pohanka Jaroslav
Kheil Jakub
 
 
     3220
3.Gabriel KarelDaniel Pavel     1321
4.Holeček PetrPohanka Jaroslav     3131
5.Pechman VladimírKheil Jakub     3241
6.Korb RostislavBlažek František     3051
7.Holeček PetrDaniel Pavel     0352
8.Pechman VladimírPohanka Jaroslav     1353
9.Korb RostislavKheil Jakub     3063
10.Gabriel KarelBlažek František     3073
11.Pechman VladimírDaniel Pavel     2374
12.Korb RostislavPohanka Jaroslav     3184
13.Gabriel KarelKheil Jakub     2385
14.Holeček PetrBlažek František     3095
15.Korb RostislavDaniel Pavel     31105
16.Gabriel KarelPohanka Jaroslav         
17.Holeček PetrKheil Jakub         
18.Pechman VladimírBlažek František         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Gabriel Karel12Daniel Pavel31
Holeček Petr21Pohanka Jaroslav12
Pechman Vladimír12Kheil Jakub12
Korb Rostislav40Blažek František03
Bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: DIVIZE Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Velká Hleďsebe AVrchní
rozhodčí:
Vohlídal Josef
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra Aš ARozhodčí:Hrnčiřík Karel
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična TJ Sokol Velká Hleďsebe, Klimentov, bývalá kasárna KlimentovRozhodčí:Minařík Jiří
Datum dle rozpisu30. 09. 2017 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:10Rozhodčí:Pock Václav
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:334:10 TJ Sokol Velká Hleďsebe A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Volmůt Jindřich
Pock Václav
 
 
Jánský Radek
Dospíšil Ivan
 
 
     3010
2.Hrnčiřík Karel
Minařík Jiří
 
 
Trgo Michael
Nguyen Huy Hac
 
 
     3020
3.Volmůt JindřichJánský Radek     1321
4.Pock VáclavDospíšil Ivan     2322
5.Hrnčiřík KarelNguyen Huy Hac     3032
6.Minařík JiříTrgo Michael     3042
7.Pock VáclavJánský Radek     3052
8.Hrnčiřík KarelDospíšil Ivan     3062
9.Minařík JiříNguyen Huy Hac     3072
10.Volmůt JindřichTrgo Michael     1373
11.Hrnčiřík KarelJánský Radek     3083
12.Minařík JiříDospíšil Ivan     3193
13.Volmůt JindřichNguyen Huy Hac     30103
14.Pock VáclavTrgo Michael         
15.Minařík JiříJánský Radek         
16.Volmůt JindřichDospíšil Ivan         
17.Pock VáclavNguyen Huy Hac         
18.Hrnčiřík KarelTrgo Michael         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Volmůt Jindřich12Jánský Radek12
Pock Václav11Dospíšil Ivan12
Hrnčiřík Karel30Nguyen Huy Hac03
Minařík Jiří30Trgo Michael11
žádné



Zápis o utkání
Název soutěže: DIVIZE Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Ostrov AVrchní
rozhodčí:
Vysocký Ivan
HOSTUJÍCÍ:TJ Slovan Karlovy Vary ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ Myslbekova 996, 363 01 OstrovRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 09. 2017 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
12:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1032:39 TJ Slovan Karlovy Vary A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vysocký Ivan
Vysocká Karolína
 
 
Čáp Ladislav ml.
Čáp Ladislav st.
 
 
     3110
2.Čonka Martin
Novák Radek
 
 
Surma Radek
Ďurža Karel
 
 
     0311
3.Provazník Jan st.Surma Radek     1312
4.Novák RadekĎurža Karel     1313
5.Vysocká KarolínaČáp Ladislav ml.     0314
6.Čonka MartinČáp Ladislav st.     3224
7.Novák RadekSurma Radek     1325
8.Vysocká KarolínaĎurža Karel     2326
9.Čonka MartinČáp Ladislav ml.     3136
10.Provazník Jan st.Čáp Ladislav st.     3146
11.Vysocký IvanSurma Radek     1347
12.Čonka MartinĎurža Karel     3057
13.Provazník Jan st.Čáp Ladislav ml.     3067
14.Novák RadekČáp Ladislav st.     3277
15.Čonka MartinSurma Radek     1378
16.Provazník Jan st.Ďurža Karel     0379
17.Novák RadekČáp Ladislav ml.     3289
18.Vysocký IvanČáp Ladislav st.     13810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Provazník Jan st.22Surma Radek40
Novák Radek22Ďurža Karel31
Vysocká Karolína02Čáp Ladislav ml.13
Čonka Martin31Čáp Ladislav st.13
Vysocký Ivan02   



Zápis o utkání
Název soutěže: DIVIZE Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Batesta Chodov AVrchní
rozhodčí:
Huleš Petr
HOSTUJÍCÍ:TJ Ostrov ARozhodčí:Plaček Jaroslav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Smetanova 738, 357 35 Chodov, tělocvična ZŠ J. A. Komenského, zadní vchodRozhodčí:Minář Marek
Datum dle rozpisu14. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:00Rozhodčí:Noveský Leon
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:132:13 TJ Batesta Chodov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Minář Marek
Plaček Jaroslav
 
 
Čonka Martin
Provazník Jan st.
 
 
     3210
2.Noveský Leon
Huleš Petr
 
 
Vysocký Ivan
Novák Radek
 
 
     3120
3.Noveský LeonProvazník Jan st.     3130
4.Plaček JaroslavNovák Radek     3140
5.Huleš PetrVysocký Ivan     3050
6.Minář MarekČonka Martin     3160
7.Plaček JaroslavProvazník Jan st.     3270
8.Huleš PetrNovák Radek     3080
9.Minář MarekVysocký Ivan     3290
10.Noveský LeonČonka Martin     2391
11.Huleš PetrProvazník Jan st.     30101
12.Minář MarekNovák Radek         
13.Noveský LeonVysocký Ivan         
14.Plaček JaroslavČonka Martin         
15.Minář MarekProvazník Jan st.         
16.Noveský LeonNovák Radek         
17.Plaček JaroslavVysocký Ivan         
18.Huleš PetrČonka Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Noveský Leon11Provazník Jan st.03
Plaček Jaroslav20Novák Radek02
Huleš Petr30Vysocký Ivan02
Minář Marek20Čonka Martin11



Zápis o utkání
Název soutěže: DIVIZE Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Batesta Chodov BVrchní
rozhodčí:
Holeček Zdeněk
HOSTUJÍCÍ:TJ Slovan Karlovy Vary ARozhodčí:Kárová Klára
Hráno v místnosti
přesná adresa
Smetanova 738, 357 35 Chodov, tělocvična ZŠ J. A. Komenského, zadní vchodRozhodčí:Kruliš David
Datum dle rozpisu14. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:50Rozhodčí:Kalanyos Jiří
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1011:32 TJ Slovan Karlovy Vary A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Morová Natálie
Kárová Klára
 
 
Surma Radek
Ďurža Karel
 
 
     0301
2.Kalanyos Jiří
Kruliš David
 
 
Čáp Ladislav st.
Čáp Ladislav ml.
 
 
     3211
3.Morová NatálieSurma Radek     0312
4.Kárová KláraĎurža Karel     1313
5.Kruliš DavidČáp Ladislav ml.     3023
6.Kalanyos JiříČáp Ladislav st.     0324
7.Kárová KláraSurma Radek     0325
8.Kruliš DavidĎurža Karel     0326
9.Kalanyos JiříČáp Ladislav ml.     2327
10.Morová NatálieČáp Ladislav st.     1328
11.Kruliš DavidSurma Radek     1329
12.Kalanyos JiříĎurža Karel     03210
13.Morová NatálieČáp Ladislav ml.         
14.Kárová KláraČáp Ladislav st.         
15.Kalanyos JiříSurma Radek         
16.Morová NatálieĎurža Karel         
17.Kárová KláraČáp Ladislav ml.         
18.Kruliš DavidČáp Ladislav st.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Morová Natálie02Surma Radek30
Kárová Klára02Ďurža Karel30
Kruliš David12Čáp Ladislav ml.11
Kalanyos Jiří03Čáp Ladislav st.20



Zápis o utkání
Název soutěže: DIVIZE Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slavoj Kynšperk AVrchní
rozhodčí:
Liška Jan
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Velká Hleďsebe ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Školní 614/7, 357 51 Kynšperk nad OhříRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 10. 2017 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
12:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1023:32 TJ Sokol Velká Hleďsebe A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Liška Jan
Lof Milan
 
 
Hrnčiřík Karel
Minařík Jiří
 
 
     0301
2.Tomšík Jaroslav
Moldavčuk David
 
 
Pock Václav
Volmůt Jindřich
 
 
     3011
3.Tomšík JaroslavHrnčiřík Karel     2312
4.Moldavčuk DavidMinařík Jiří     0313
5.Liška JanPock Václav     0314
6.Lof MilanVolmůt Jindřich     3024
7.Moldavčuk DavidHrnčiřík Karel     1325
8.Liška JanMinařík Jiří     0326
9.Lof MilanPock Václav     3036
10.Tomšík JaroslavVolmůt Jindřich     3046
11.Liška JanHrnčiřík Karel     0347
12.Lof MilanMinařík Jiří     2348
13.Tomšík JaroslavPock Václav     1349
14.Moldavčuk DavidVolmůt Jindřich     3259
15.Lof MilanHrnčiřík Karel     23510
16.Tomšík JaroslavMinařík Jiří         
17.Moldavčuk DavidPock Václav         
18.Liška JanVolmůt Jindřich         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Tomšík Jaroslav12Hrnčiřík Karel40
Moldavčuk David12Minařík Jiří30
Liška Jan03Pock Václav21
Lof Milan22Volmůt Jindřich03



Zápis o utkání
Název soutěže: DIVIZE Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Baník Sokolov AVrchní
rozhodčí:
Drahokoupil Jakub
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra Aš ARozhodčí:Beníšek Karel
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolov 356 01, Rokycanova 258Rozhodčí:Choděra Miroslav
Datum dle rozpisu14. 10. 2017 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:40Rozhodčí:Paprštein Ladislav
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:435:21 TJ Baník Sokolov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Paprštein Ladislav
Choděra Miroslav
 
 
Jánský Radek
Dospíšil Ivan
 
 
     3110
2.Drahokoupil Jakub
Beníšek Karel
 
 
Trgo Michael
Nguyen Huy Hac
 
 
     3020
3.Beníšek KarelDospíšil Ivan     3230
4.Drahokoupil JakubJánský Radek     1331
5.Paprštein LadislavTrgo Michael     2332
6.Choděra MiroslavNguyen Huy Hac     3042
7.Drahokoupil JakubDospíšil Ivan     3152
8.Paprštein LadislavJánský Radek     2353
9.Choděra MiroslavTrgo Michael     3063
10.Beníšek KarelNguyen Huy Hac     3073
11.Paprštein LadislavDospíšil Ivan     3283
12.Choděra MiroslavJánský Radek     3193
13.Beníšek KarelTrgo Michael     0394
14.Drahokoupil JakubNguyen Huy Hac     32104
15.Choděra MiroslavDospíšil Ivan     30  
16.Beníšek KarelJánský Radek         
17.Drahokoupil JakubTrgo Michael         
18.Paprštein LadislavNguyen Huy Hac         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Beníšek Karel21Dospíšil Ivan03
Drahokoupil Jakub21Jánský Radek21
Paprštein Ladislav12Trgo Michael21
Choděra Miroslav30Nguyen Huy Hac03
Zápas č.15 skončil dříve než zápas č.14



Zápis o utkání
Název soutěže: DIVIZE Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slovan Karlovy Vary BVrchní
rozhodčí:
Duchoslav Karel
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra Březová ARozhodčí:Kopárek Jiří
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kulturní dům Sadov č. p. 69, Vedle závodu Sedlecký kaolín a.s.Rozhodčí:Heřman Jaroslav
Datum dle rozpisu14. 10. 2017 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
12:15Rozhodčí:Švec Jan
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:935:31 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kopárek Jiří
Nohýnek Jan
 
 
Korb Rostislav
Gabriel Karel
 
 
WO    0301
2.Heřman Jaroslav
Švec Jan
 
 
Holeček Petr
Pechman Vladimír
 
 
     3211
3.Švec JanKorb Rostislav     1312
4.Kopárek JiříGabriel Karel     3022
5.Nohýnek JanHoleček Petr     0323
6.Heřman JaroslavPechman Vladimír     1324
7.Kopárek JiříKorb Rostislav     2325
8.Nohýnek JanGabriel Karel     0326
9.Heřman JaroslavHoleček Petr     3036
10.Švec JanPechman Vladimír     3046
11.Nohýnek JanKorb Rostislav     0347
12.Heřman JaroslavGabriel Karel     2348
13.Švec JanHoleček Petr     3158
14.Kopárek JiříPechman Vladimír     3068
15.Heřman JaroslavKorb Rostislav     2369
16.Švec JanGabriel Karel     3179
17.Kopárek JiříHoleček Petr     3089
18.Teiner MartinPechman Vladimír     3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Švec Jan31Korb Rostislav40
Kopárek Jiří31Gabriel Karel22
Nohýnek Jan03Holeček Petr13
Heřman Jaroslav13Pechman Vladimír13
Teiner Martin10   
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: DIVIZE Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Karlovy Vary AVrchní
rozhodčí:
Svěrák Boris
HOSTUJÍCÍ:SK ToužimRozhodčí:Völgyesi Zdeňek
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ Krušnohorská Karlovy VaryRozhodčí:Kolář Pavel
Datum dle rozpisu14. 10. 2017 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:15Rozhodčí:Gerba Ondřej
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:231:9 KST Karlovy Vary A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kolář Pavel
Völgyesi Zdeňek
 
 
Ženíšek Jiří
Mašková Nicole
 
 
     3010
2.Svěrák Boris
Gerba Ondřej
 
 
Pohanka Jaroslav
Kheil Jakub
 
 
     0311
3.Kolář PavelPohanka Jaroslav     3021
4.Svěrák BorisKheil Jakub     3031
5.Gerba OndřejŽeníšek Jiří     3141
6.Völgyesi ZdeňekMašková Nicole     3151
7.Svěrák BorisPohanka Jaroslav     3061
8.Gerba OndřejKheil Jakub     3071
9.Völgyesi ZdeňekŽeníšek Jiří     3081
10.Kolář PavelMašková Nicole     3191
11.Gerba OndřejPohanka Jaroslav     1392
12.Völgyesi ZdeňekKheil Jakub     30102
13.Kolář PavelŽeníšek Jiří         
14.Svěrák BorisMašková Nicole         
15.Völgyesi ZdeňekPohanka Jaroslav         
16.Kolář PavelKheil Jakub         
17.Svěrák BorisŽeníšek Jiří         
18.Gerba OndřejMašková Nicole         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kolář Pavel20Pohanka Jaroslav12
Svěrák Boris20Kheil Jakub03
Gerba Ondřej21Ženíšek Jiří02
Völgyesi Zdeňek30Mašková Nicole02
Bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: DIVIZE Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Batesta Chodov AVrchní
rozhodčí:
Huleš Petr
HOSTUJÍCÍ:TJ Slovan Karlovy Vary ARozhodčí:Plaček Jaroslav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Smetanova 738, 357 35 Chodov, tělocvična ZŠ J. A. Komenského, zadní vchodRozhodčí:Noveský Leon
Datum dle rozpisu14. 10. 2017 14:30 Začátek
utkání
14:30Konec
utkání
17:15Rozhodčí:Tonhauser Robert
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:434:17 TJ Batesta Chodov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Plaček Jaroslav
Tonhauser Robert
 
 
Surma Radek
Ďurža Karel
 
 
     0301
2.Noveský Leon
Huleš Petr
 
 
Čáp Ladislav st.
Čáp Ladislav ml.
 
 
     3011
3.Tonhauser RobertSurma Radek     2312
4.Plaček JaroslavĎurža Karel     3022
5.Noveský LeonČáp Ladislav ml.     3232
6.Huleš PetrČáp Ladislav st.     3042
7.Plaček JaroslavSurma Radek     3052
8.Noveský LeonĎurža Karel     0353
9.Huleš PetrČáp Ladislav ml.     3063
10.Tonhauser RobertČáp Ladislav st.     3073
11.Noveský LeonSurma Radek     2374
12.Huleš PetrĎurža Karel     3184
13.Tonhauser RobertČáp Ladislav ml.     3194
14.Plaček JaroslavČáp Ladislav st.     31104
15.Huleš PetrSurma Radek         
16.Tonhauser RobertĎurža Karel         
17.Plaček JaroslavČáp Ladislav ml.         
18.Noveský LeonČáp Ladislav st.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Tonhauser Robert21Surma Radek21
Plaček Jaroslav30Ďurža Karel12
Noveský Leon12Čáp Ladislav ml.03
Huleš Petr30Čáp Ladislav st.03



Zápis o utkání
Název soutěže: DIVIZE Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Batesta Chodov BVrchní
rozhodčí:
Minář Marek
HOSTUJÍCÍ:TJ Ostrov ARozhodčí:Kárová Klára
Hráno v místnosti
přesná adresa
Smetanova 738, 357 35 Chodov, tělocvična ZŠ J. A. Komenského, zadní vchodRozhodčí:Kruliš David
Datum dle rozpisu14. 10. 2017 14:30 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
15:45Rozhodčí:Kalanyos Jiří
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:105:30 TJ Ostrov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kárová Klára
Morová Natálie
 
 
Čonka Martin
Provazník Jan st.
 
 
     0301
2.Kalanyos Jiří
Kruliš David
 
 
Novák Radek
Vysocký Ivan
 
 
     1302
3.Morová NatálieČonka Martin     0303
4.Kárová KláraProvazník Jan st.     0304
5.Kruliš DavidNovák Radek     3014
6.Kalanyos JiříVysocký Ivan     0315
7.Kárová KláraČonka Martin     0316
8.Kruliš DavidProvazník Jan st.     0317
9.Kalanyos JiříNovák Radek     0318
10.Morová NatálieVysocký Ivan     0319
11.Kruliš DavidČonka Martin     13110
12.Kalanyos JiříProvazník Jan st.         
13.Morová NatálieNovák Radek         
14.Kárová KláraVysocký Ivan         
15.Kalanyos JiříČonka Martin         
16.Morová NatálieProvazník Jan st.         
17.Kárová KláraNovák Radek         
18.Kruliš DavidVysocký Ivan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Morová Natálie02Čonka Martin30
Kárová Klára02Provazník Jan st.20
Kruliš David12Novák Radek11
Kalanyos Jiří02Vysocký Ivan20



Zápis o utkání
Název soutěže: DIVIZE Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slavoj Kynšperk AVrchní
rozhodčí:
Liška Jan
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra Aš ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Školní 614/7, 357 51 Kynšperk nad OhříRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 10. 2017 14:00 Začátek
utkání
13:45Konec
utkání
16:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:336:20 TJ Slavoj Kynšperk A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Lof Milan
Liška Jan
 
 
Trgo Michael
Nguyen Huy Hac
 
 
     3210
2.Tomšík Jaroslav
Moldavčuk David
 
 
Jánský Radek
Dospíšil Ivan
 
 
     3220
3.Tomšík JaroslavTrgo Michael     3030
4.Moldavčuk DavidJánský Radek     2331
5.Liška JanDospíšil Ivan     3141
6.Lof MilanNguyen Huy Hac     3151
7.Moldavčuk DavidTrgo Michael     2352
8.Liška JanJánský Radek     2353
9.Lof MilanDospíšil Ivan     3163
10.Tomšík JaroslavNguyen Huy Hac     3273
11.Liška JanTrgo Michael     3083
12.Lof MilanJánský Radek     3193
13.Tomšík JaroslavDospíšil Ivan     31103
14.Moldavčuk DavidNguyen Huy Hac         
15.Lof MilanTrgo Michael         
16.Tomšík JaroslavJánský Radek         
17.Moldavčuk DavidDospíšil Ivan         
18.Liška JanNguyen Huy Hac         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Tomšík Jaroslav30Trgo Michael12
Moldavčuk David02Jánský Radek21
Liška Jan21Dospíšil Ivan03
Lof Milan30Nguyen Huy Hac02



Zápis o utkání
Název soutěže: DIVIZE Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Baník Sokolov AVrchní
rozhodčí:
Drahokoupil Jakub
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Velká Hleďsebe ARozhodčí:Beníšek Karel
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolov 356 01, Rokycanova 258Rozhodčí:Choděra Miroslav
Datum dle rozpisu14. 10. 2017 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
17:00Rozhodčí:Paprštein Ladislav
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1026:36 TJ Sokol Velká Hleďsebe A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Paprštein Ladislav
Choděra Miroslav
 
 
Hrnčiřík Karel
Minařík Jiří
 
 
     3110
2.Drahokoupil Jakub
Beníšek Karel
 
 
Pock Václav
Volmůt Jindřich
 
 
     3120
3.Beníšek KarelHrnčiřík Karel     0321
4.Paprštein LadislavMinařík Jiří     2322
5.Drahokoupil JakubPock Václav     0323
6.Choděra MiroslavVolmůt Jindřich     3033
7.Paprštein LadislavHrnčiřík Karel     2334
8.Drahokoupil JakubMinařík Jiří     1335
9.Choděra MiroslavPock Václav     3245
10.Beníšek KarelVolmůt Jindřich     3255
11.Drahokoupil JakubHrnčiřík Karel     0356
12.Choděra MiroslavMinařík Jiří     1357
13.Beníšek KarelPock Václav     1358
14.Paprštein LadislavVolmůt Jindřich     3068
15.Choděra MiroslavHrnčiřík Karel     0369
16.Beníšek KarelMinařík Jiří     13610
17.Paprštein LadislavPock Václav         
18.Drahokoupil JakubVolmůt Jindřich         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Beníšek Karel13Hrnčiřík Karel40
Paprštein Ladislav12Minařík Jiří40
Drahokoupil Jakub03Pock Václav21
Choděra Miroslav22Volmůt Jindřich03
Bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: DIVIZE Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slovan Karlovy Vary BVrchní
rozhodčí:
Duchoslav Karel
HOSTUJÍCÍ:SK ToužimRozhodčí:Heřman Jaroslav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kulturní dům Sadov č. p. 69, Vedle závodu Sedlecký kaolín a.s.Rozhodčí:Kopárek Jiří
Datum dle rozpisu14. 10. 2017 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:30Rozhodčí:Švec Jan
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:632:24 TJ Slovan Karlovy Vary B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Švec Jan
Heřman Jaroslav
 
 
Ženíšek Jiří
Mašková Nicole
 
 
     3110
2.Kopárek Jiří
Růžička Vladimír
 
 
Pohanka Jaroslav
Kheil Jakub
 
 
     0311
3.Švec JanPohanka Jaroslav     1312
4.Kopárek JiříKheil Jakub     3022
5.Růžička VladimírŽeníšek Jiří     0323
6.Heřman JaroslavMašková Nicole     3133
7.Kopárek JiříPohanka Jaroslav     3043
8.Růžička VladimírKheil Jakub     0344
9.Heřman JaroslavŽeníšek Jiří     3054
10.Švec JanMašková Nicole     3064
11.Růžička VladimírPohanka Jaroslav     0365
12.Heřman JaroslavKheil Jakub     3175
13.Švec JanŽeníšek Jiří     1376
14.Kopárek JiříMašková Nicole     3086
15.Heřman JaroslavPohanka Jaroslav     3296
16.Švec JanKheil Jakub     31106
17.Kopárek JiříŽeníšek Jiří         
18.Růžička VladimírMašková Nicole         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Švec Jan22Pohanka Jaroslav22
Kopárek Jiří30Kheil Jakub13
Růžička Vladimír03Ženíšek Jiří21
Heřman Jaroslav40Mašková Nicole03



Zápis o utkání
Název soutěže: DIVIZE Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Karlovy Vary AVrchní
rozhodčí:
Svěrák Boris
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra Březová ARozhodčí:Völgyesi Zdeňek
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ Krušnohorská Karlovy VaryRozhodčí:Kolář Pavel
Datum dle rozpisu14. 10. 2017 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:30Rozhodčí:Gerba Ondřej
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:432:20 KST Karlovy Vary A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kolář Pavel
Völgyesi Zdeňek
 
 
Korb Rostislav
Gabriel Karel
 
 
     3110
2.Gerba Ondřej
Svěrák Boris
 
 
Holeček Petr
Pechman Vladimír
 
 
     3020
3.Kolář PavelKorb Rostislav     3130
4.Svěrák BorisGabriel Karel     3240
5.Gerba OndřejHoleček Petr     0341
6.Völgyesi ZdeňekPechman Vladimír     3151
7.Svěrák BorisKorb Rostislav     1352
8.Gerba OndřejGabriel Karel     1353
9.Völgyesi ZdeňekHoleček Petr     3163
10.Kolář PavelPechman Vladimír     3073
11.Gerba OndřejKorb Rostislav     0374
12.Völgyesi ZdeňekGabriel Karel     3084
13.Kolář PavelHoleček Petr     3194
14.Svěrák BorisPechman Vladimír     31104
15.Völgyesi ZdeňekKorb Rostislav         
16.Kolář PavelGabriel Karel         
17.Svěrák BorisHoleček Petr         
18.Gerba OndřejPechman Vladimír         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kolář Pavel30Korb Rostislav21
Svěrák Boris21Gabriel Karel12
Gerba Ondřej03Holeček Petr12
Völgyesi Zdeňek30Pechman Vladimír03
Bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: DIVIZE Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Ostrov AVrchní
rozhodčí:
Vysocký Ivan
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra Březová ARozhodčí:Provazník Jan st.
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ Myslbekova 996, 363 01 OstrovRozhodčí:Čonka Martin
Datum dle rozpisu28. 10. 2017 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:434:20 TJ Ostrov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vysocký Ivan
Provazník Jan st.
 
 
Holeček Petr
Pechman Vladimír
 
 
     3010
2.Čonka Martin
Provazník Jakub
 
 
Korb Rostislav
Gabriel Karel
 
 
     3020
3.Provazník JakubKorb Rostislav     0321
4.Provazník Jan st.Gabriel Karel     3131
5.Vysocký IvanPechman Vladimír     2332
6.Čonka MartinHoleček Petr     3142
7.Provazník Jan st.Korb Rostislav     0343
8.Vysocký IvanGabriel Karel     3153
9.Čonka MartinPechman Vladimír     3063
10.Provazník JakubHoleček Petr     3173
11.Vysocký IvanKorb Rostislav     2374
12.Čonka MartinGabriel Karel     3184
13.Provazník JakubPechman Vladimír     3294
14.Provazník Jan st.Holeček Petr     31104
15.Čonka MartinKorb Rostislav         
16.Provazník JakubGabriel Karel         
17.Provazník Jan st.Pechman Vladimír         
18.Vysocký IvanHoleček Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Provazník Jakub21Korb Rostislav30
Provazník Jan st.21Gabriel Karel03
Vysocký Ivan12Pechman Vladimír12
Čonka Martin30Holeček Petr03
Bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: DIVIZE Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slovan Karlovy Vary AVrchní
rozhodčí:
Duchoslav Karel
HOSTUJÍCÍ:SK ToužimRozhodčí:Ďurža Karel
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kulturní dům Sadov č. p. 69, Vedle závodu Sedlecký kaolín a.s.Rozhodčí:Čáp Ladislav st.
Datum dle rozpisu28. 10. 2017 09:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:Čáp Ladislav ml.
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:234:8 TJ Slovan Karlovy Vary A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Čáp Ladislav ml.
Čáp Ladislav st.
 
 
Kokeš Jan
Mašková Nicole
 
 
     3010
2.Surma Radek
Ďurža Karel
 
 
Ženíšek Jiří
Kheil Jakub
 
 
     3020
3.Surma RadekKheil Jakub     3030
4.Čáp Ladislav ml.Mašková Nicole     3040
5.Čáp Ladislav st.Kokeš Jan     3050
6.Ďurža KarelŽeníšek Jiří     2351
7.Čáp Ladislav ml.Kheil Jakub     2352
8.Čáp Ladislav st.Mašková Nicole     3062
9.Ďurža KarelKokeš Jan     3072
10.Surma RadekŽeníšek Jiří     3082
11.Čáp Ladislav st.Kheil Jakub     3292
12.Ďurža KarelMašková Nicole     30102
13.Surma RadekKokeš Jan         
14.Čáp Ladislav ml.Ženíšek Jiří         
15.Ďurža KarelKheil Jakub         
16.Surma RadekMašková Nicole         
17.Čáp Ladislav ml.Kokeš Jan         
18.Čáp Ladislav st.Ženíšek Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Surma Radek20Kheil Jakub12
Čáp Ladislav ml.11Mašková Nicole03
Čáp Ladislav st.30Kokeš Jan02
Ďurža Karel21Ženíšek Jiří11



Zápis o utkání
Název soutěže: DIVIZE Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Velká Hleďsebe AVrchní
rozhodčí:
Minařík Jiří
HOSTUJÍCÍ:TJ Slovan Karlovy Vary BRozhodčí:Hrnčiřík Karel
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična TJ Sokol Velká Hleďsebe, Klimentov, bývalá kasárna KlimentovRozhodčí:Horník Alexandr
Datum dle rozpisu28. 10. 2017 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
12:00Rozhodčí:Pock Václav
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1025:33 TJ Slovan Karlovy Vary B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pock Václav
Horník Alexandr
 
 
Kopárek Jiří
Kročák Roman
 
 
     1301
2.Hrnčiřík Karel
Minařík Jiří
 
 
Heřman Jaroslav
Švec Jan
 
 
     3111
3.Horník AlexandrHeřman Jaroslav     1312
4.Minařík JiříŠvec Jan     3022
5.Pock VáclavKopárek Jiří     0323
6.Hrnčiřík KarelKročák Roman     3033
7.Minařík JiříHeřman Jaroslav     2334
8.Pock VáclavŠvec Jan     0335
9.Hrnčiřík KarelKopárek Jiří     2336
10.Horník AlexandrKročák Roman     0337
11.Pock VáclavHeřman Jaroslav     1338
12.Hrnčiřík KarelŠvec Jan     3048
13.Horník AlexandrKopárek Jiří     0349
14.Minařík JiříKročák Roman     3059
15.Hrnčiřík KarelHeřman Jaroslav     3269
16.Horník AlexandrŠvec Jan     03610
17.Minařík JiříKopárek Jiří         
18.Pock VáclavKročák Roman         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Horník Alexandr04Heřman Jaroslav31
Minařík Jiří21Švec Jan22
Pock Václav03Kopárek Jiří30
Hrnčiřík Karel31Kročák Roman12
bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: DIVIZE Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra Aš AVrchní
rozhodčí:
Jánský Radek
HOSTUJÍCÍ:KST Karlovy Vary ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tyršův důmRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 10. 2017 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1011:32 KST Karlovy Vary A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jánský Radek
Dospíšil Ivan
 
 
Kolář Pavel
Völgyesi Zdeňek
 
 
     0301
2.Nguyen Huy Hac
Trgo Michael
 
 
Svěrák Boris
Gerba Ondřej
 
 
     2302
3.Nguyen Huy HacVölgyesi Zdeňek     0303
4.Trgo MichaelKolář Pavel     1304
5.Jánský RadekSvěrák Boris     3114
6.Dospíšil IvanGerba Ondřej     1315
7.Trgo MichaelVölgyesi Zdeňek     0316
8.Jánský RadekKolář Pavel     3126
9.Dospíšil IvanSvěrák Boris     0327
10.Nguyen Huy HacGerba Ondřej     0328
11.Jánský RadekVölgyesi Zdeňek     1329
12.Dospíšil IvanKolář Pavel     03210
13.Nguyen Huy HacSvěrák Boris         
14.Trgo MichaelGerba Ondřej         
15.Dospíšil IvanVölgyesi Zdeňek         
16.Nguyen Huy HacKolář Pavel         
17.Trgo MichaelSvěrák Boris         
18.Jánský RadekGerba Ondřej         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Nguyen Huy Hac02Völgyesi Zdeňek30
Trgo Michael02Kolář Pavel21
Jánský Radek21Svěrák Boris11
Dospíšil Ivan03Gerba Ondřej20



Zápis o utkání
Název soutěže: DIVIZE Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Batesta Chodov AVrchní
rozhodčí:
Huleš Petr
HOSTUJÍCÍ:TJ Slavoj Kynšperk ARozhodčí:Minář Marek
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní hala KynšperkRozhodčí:Plaček Jaroslav
Datum dle rozpisu28. 10. 2017 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:33Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:234:12 TJ Batesta Chodov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Minář Marek
Plaček Jaroslav
 
 
Lof Milan
Liška Jan
 
 
     3110
2.Noveský Leon
Huleš Petr
 
 

 
 
WO    3020
3.Noveský LeonLof Milan     2321
4.Plaček JaroslavTomšík Jaroslav     3031
5.Huleš PetrLiška Jan     3241
6.Minář MarekRosová Jaroslava     3051
7.Plaček JaroslavLof Milan     2352
8.Huleš PetrTomšík Jaroslav     3262
9.Minář MarekLiška Jan     3072
10.Noveský LeonRosová Jaroslava     3082
11.Huleš PetrLof Milan     3092
12.Minář MarekTomšík Jaroslav     31102
13.Noveský LeonLiška Jan         
14.Plaček JaroslavRosová Jaroslava         
15.Minář MarekLof Milan         
16.Noveský LeonTomšík Jaroslav         
17.Plaček JaroslavLiška Jan         
18.Huleš PetrRosová Jaroslava         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Noveský Leon11Lof Milan21
Plaček Jaroslav11Tomšík Jaroslav03
Huleš Petr30Liška Jan02
Minář Marek30Rosová Jaroslava02
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: DIVIZE Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Batesta Chodov BVrchní
rozhodčí:
Holeček Zdeněk
HOSTUJÍCÍ:TJ Baník Sokolov ARozhodčí:Tišer Emil ml.
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična 2. ZŠ SokolovRozhodčí:Kořínek Jan
Datum dle rozpisu28. 10. 2017 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:15Rozhodčí:Kruliš David
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:932:32 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.
 
 
Choděra Miroslav
Paprštein Ladislav
 
 
WO    0301
2.Kruliš David
Tišer Emil ml.
 
 
Drahokoupil Jakub
Beníšek Karel
 
 
     1302
3.Kruliš DavidPaprštein Ladislav     3112
4.Kořínek JanChoděra Miroslav     3022
5.Beníšek KarelWO    0323
6.Tišer Emil ml.Drahokoupil Jakub     3133
7.Kořínek JanPaprštein Ladislav     3243
8.Choděra MiroslavWO    0344
9.Tišer Emil ml.Beníšek Karel     3054
10.Kruliš DavidDrahokoupil Jakub     1355
11.Paprštein LadislavWO    0356
12.Tišer Emil ml.Choděra Miroslav     3066
13.Kruliš DavidBeníšek Karel     2367
14.Kořínek JanDrahokoupil Jakub     3077
15.Tišer Emil ml.Paprštein Ladislav     1378
16.Kruliš DavidChoděra Miroslav     3188
17.Kořínek JanBeníšek Karel     3098
18.Drahokoupil JakubWO    0399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Kruliš David22Paprštein Ladislav12
Kořínek Jan40Choděra Miroslav03
Tišer Emil ml.31Beníšek Karel12
   Drahokoupil Jakub12
WO05WO50



Zápis o utkání
Název soutěže: DIVIZE Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Ostrov AVrchní
rozhodčí:
Vysocký Ivan
HOSTUJÍCÍ:SK ToužimRozhodčí:Novák Radek
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ Myslbekova 996, 363 01 OstrovRozhodčí:Provazník Jan st.
Datum dle rozpisu28. 10. 2017 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
17:05Rozhodčí:Čonka Martin
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:634:27 TJ Ostrov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vysocký Ivan
Novák Radek
 
 
Kheil Jakub
Mašková Nicole
 
 
     3010
2.Čonka Martin
Provazník Jan st.
 
 
Ženíšek Jiří
Daniel Pavel
 
 
     1311
3.Provazník Jan st.Kheil Jakub     3221
4.Novák RadekDaniel Pavel     0322
5.Vysocký IvanMašková Nicole     3132
6.Čonka MartinŽeníšek Jiří     3242
7.Novák RadekKheil Jakub     0343
8.Vysocký IvanDaniel Pavel     1344
9.Čonka MartinKokeš Jan     3154
10.Provazník Jan st.Ženíšek Jiří     2355
11.Vysocký IvanKheil Jakub     3165
12.Čonka MartinDaniel Pavel     3275
13.Provazník Jan st.Kokeš Jan     3085
14.Novák RadekŽeníšek Jiří     0386
15.Čonka MartinKheil Jakub     3096
16.Provazník Jan st.Daniel Pavel     30106
17.Novák RadekKokeš Jan     30  
18.Vysocký IvanŽeníšek Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Provazník Jan st.31Kheil Jakub13
Novák Radek03Daniel Pavel22
Vysocký Ivan21Mašková Nicole01
Čonka Martin40Ženíšek Jiří21
   Kokeš Jan02
9.utkání střídání SK Toužim Kokeš Jan za Mašková 17. utkání bylo odehráno před dosažením 10.bodu



Zápis o utkání
Název soutěže: DIVIZE Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slovan Karlovy Vary AVrchní
rozhodčí:
Ďurža Karel
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra Březová ARozhodčí:Čáp Ladislav ml.
Hráno v místnosti
přesná adresa
Březová ul.HamerskáRozhodčí:Čáp Ladislav st.
Datum dle rozpisu26. 10. 2017 17:30 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:Surma Radek
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1032:40 TJ Jiskra Březová A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Surma Radek
Ďurža Karel
 
 
Korb Rostislav
Gabriel Karel
 
 
     3210
2.Čáp Ladislav st.
Čáp Ladislav ml.
 
 
Pechman Vladimír
Hurban Nikola
 
 
     1311
3.Surma RadekKorb Rostislav     0312
4.Čáp Ladislav ml.Gabriel Karel     2313
5.Čáp Ladislav st.Pechman Vladimír     1314
6.Ďurža KarelHurban Nikola     1315
7.Čáp Ladislav ml.Korb Rostislav     0316
8.Čáp Ladislav st.Gabriel Karel     3226
9.Ďurža KarelPechman Vladimír     3136
10.Surma RadekHurban Nikola     3246
11.Čáp Ladislav st.Korb Rostislav     0347
12.Ďurža KarelGabriel Karel     3057
13.Surma RadekPechman Vladimír     3267
14.Čáp Ladislav ml.Hurban Nikola     1368
15.Ďurža KarelKorb Rostislav     0369
16.Surma RadekGabriel Karel     3079
17.Čáp Ladislav ml.Pechman Vladimír     3189
18.Čáp Ladislav st.Hurban Nikola     23810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Surma Radek31Korb Rostislav40
Čáp Ladislav ml.13Gabriel Karel13
Čáp Ladislav st.13Pechman Vladimír13
Ďurža Karel22Hurban Nikola31



Zápis o utkání
Název soutěže: DIVIZE Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Velká Hleďsebe AVrchní
rozhodčí:
Minařík Jiří
HOSTUJÍCÍ:KST Karlovy Vary ARozhodčí:Hrnčiřík Karel
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična TJ Sokol Velká Hleďsebe, Klimentov, bývalá kasárna KlimentovRozhodčí:Horník Alexandr
Datum dle rozpisu28. 10. 2017 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
17:00Rozhodčí:Pock Václav
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1017:34 KST Karlovy Vary A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pock Václav
Horník Alexandr
 
 
Kolář Pavel
Völgyesi Zdeňek
 
 
     0301
2.Hrnčiřík Karel
Minařík Jiří
 
 
Svěrák Boris
Gerba Ondřej
 
 
     1302
3.Horník AlexandrVölgyesi Zdeňek     0303
4.Minařík JiříKolář Pavel     2304
5.Pock VáclavSvěrák Boris     1305
6.Hrnčiřík KarelGerba Ondřej     3215
7.Minařík JiříVölgyesi Zdeňek     0316
8.Pock VáclavKolář Pavel     2317
9.Hrnčiřík KarelSvěrák Boris     3127
10.Horník AlexandrGerba Ondřej     0328
11.Pock VáclavVölgyesi Zdeňek     3138
12.Hrnčiřík KarelKolář Pavel     2339
13.Horník AlexandrSvěrák Boris     03310
14.Minařík JiříGerba Ondřej         
15.Hrnčiřík KarelVölgyesi Zdeňek         
16.Horník AlexandrKolář Pavel         
17.Minařík JiříSvěrák Boris         
18.Pock VáclavGerba Ondřej         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Horník Alexandr03Völgyesi Zdeňek21
Minařík Jiří02Kolář Pavel30
Pock Václav12Svěrák Boris21
Hrnčiřík Karel21Gerba Ondřej11
bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: DIVIZE Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra Aš AVrchní
rozhodčí:
Jánský Radek
HOSTUJÍCÍ:TJ Slovan Karlovy Vary BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tyršův důmRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 10. 2017 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
17:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1026:36 TJ Slovan Karlovy Vary B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jánský Radek
Dospíšil Ivan
 
 
Švec Jan
Heřman Jaroslav
 
 
     0301
2.Trgo Michael
Nguyen Huy Hac
 
 
Kopárek Jiří
Kročák Roman
 
 
     3011
3.Nguyen Huy HacHeřman Jaroslav     0312
4.Trgo MichaelŠvec Jan     1313
5.Jánský RadekKopárek Jiří     3123
6.Dospíšil IvanKročák Roman     3133
7.Trgo MichaelHeřman Jaroslav     0334
8.Jánský RadekŠvec Jan     1335
9.Dospíšil IvanKopárek Jiří     3245
10.Nguyen Huy HacKročák Roman     3155
11.Jánský RadekHeřman Jaroslav     1356
12.Dospíšil IvanŠvec Jan     2357
13.Nguyen Huy HacKopárek Jiří     2358
14.Trgo MichaelKročák Roman     3168
15.Dospíšil IvanHeřman Jaroslav     1369
16.Nguyen Huy HacŠvec Jan     03610
17.Trgo MichaelKopárek Jiří         
18.Jánský RadekKročák Roman         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Nguyen Huy Hac13Heřman Jaroslav40
Trgo Michael12Švec Jan40
Jánský Radek12Kopárek Jiří12
Dospíšil Ivan22Kročák Roman03



Zápis o utkání
Název soutěže: DIVIZE Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Batesta Chodov AVrchní
rozhodčí:
Huleš Petr
HOSTUJÍCÍ:TJ Baník Sokolov ARozhodčí:Plaček Jaroslav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična 2. ZŠ SokolovRozhodčí:Noveský Leon
Datum dle rozpisu28. 10. 2017 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:22Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:431:16 TJ Batesta Chodov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Huleš Adam
Huleš Petr
 
 
Paprštein Ladislav
Choděra Miroslav
 
 
     0301
2.Noveský Leon
Plaček Jaroslav
 
 
Beníšek Karel
Drahokoupil Jakub
 
 
     3111
3.Huleš AdamPaprštein Ladislav     0312
4.Plaček JaroslavChoděra Miroslav     3022
5.Noveský LeonBeníšek Karel     3032
6.Huleš PetrDrahokoupil Jakub     3042
7.Plaček JaroslavPaprštein Ladislav     3252
8.Noveský LeonChoděra Miroslav     3062
9.Huleš PetrBeníšek Karel     3072
10.Huleš AdamDrahokoupil Jakub     1373
11.Noveský LeonPaprštein Ladislav     3183
12.Huleš PetrChoděra Miroslav     3093
13.Huleš AdamBeníšek Karel     0394
14.Plaček JaroslavDrahokoupil Jakub     30104
15.Huleš PetrPaprštein Ladislav         
16.Huleš AdamChoděra Miroslav         
17.Plaček JaroslavBeníšek Karel         
18.Noveský LeonDrahokoupil Jakub         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Huleš Adam03Paprštein Ladislav12
Plaček Jaroslav30Choděra Miroslav03
Noveský Leon30Beníšek Karel12
Huleš Petr30Drahokoupil Jakub12



Zápis o utkání
Název soutěže: DIVIZE Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Batesta Chodov BVrchní
rozhodčí:
Holeček Zdeněk
HOSTUJÍCÍ:TJ Slavoj Kynšperk ARozhodčí:Tišer Emil ml.
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní hala KynšperkRozhodčí:Kořínek Jan
Datum dle rozpisu28. 10. 2017 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
15:55Rozhodčí:Kruliš David
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:531:24 TJ Batesta Chodov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.
 
 
Lof Milan
Liška Jan
 
 
WO    0301
2.Kruliš David
Tišer Emil ml.
 
 
Tomšík Jaroslav
Moldavčuk David
 
 
     3011
3.Kruliš DavidLof Milan     1312
4.Kořínek JanTomšík Jaroslav     3122
5.Liška JanWO    0323
6.Tišer Emil ml.Moldavčuk David     3133
7.Kořínek JanLof Milan     3243
8.Tomšík JaroslavWO    0344
9.Tišer Emil ml.Liška Jan     3054
10.Kruliš DavidMoldavčuk David     3164
11.Lof MilanWO    0365
12.Tišer Emil ml.Tomšík Jaroslav     3175
13.Kruliš DavidLiška Jan     3185
14.Kořínek JanMoldavčuk David     3095
15.Tišer Emil ml.Lof Milan     32105
16.Kruliš DavidTomšík Jaroslav         
17.Kořínek JanLiška Jan         
18.Moldavčuk David         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Kruliš David21Lof Milan12
Kořínek Jan30Tomšík Jaroslav02
Tišer Emil ml.40Liška Jan02
   Moldavčuk David03
WO04WO40



Zápis o utkání
Název soutěže: DIVIZE Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slavoj Kynšperk AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Ostrov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Školní 614/7, 357 51 Kynšperk nad OhříRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 11. 2017 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
12:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:932:32 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Lof Milan
Liška Jan
 
 
Čonka Martin
Novák Radek
 
 
     3110
2.Tomšík Jaroslav
Moldavčuk David
 
 
Vysocký Ivan
Provazník Jan st.
 
 
     3020
3.Tomšík JaroslavČonka Martin     3230
4.Moldavčuk DavidProvazník Jan st.     0331
5.Liška JanVysocký Ivan     1332
6.Lof MilanNovák Radek     3142
7.Moldavčuk DavidČonka Martin     1343
8.Liška JanProvazník Jan st.     0344
9.Lof MilanVysocký Ivan     3054
10.Tomšík JaroslavNovák Radek     0355
11.Liška JanČonka Martin     3065
12.Lof MilanProvazník Jan st.     3075
13.Tomšík JaroslavVysocký Ivan     3085
14.Moldavčuk DavidNovák Radek     1386
15.Lof MilanČonka Martin     0387
16.Tomšík JaroslavProvazník Jan st.     2388
17.Moldavčuk DavidVysocký Ivan     3198
18.Liška JanNovák Radek     0399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Tomšík Jaroslav22Čonka Martin22
Moldavčuk David13Provazník Jan st.31
Liška Jan13Vysocký Ivan13
Lof Milan31Novák Radek31



Zápis o utkání
Název soutěže: DIVIZE Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Baník Sokolov AVrchní
rozhodčí:
Drahokoupil Jakub
HOSTUJÍCÍ:TJ Slovan Karlovy Vary ARozhodčí:Choděra Miroslav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolov 356 01, Rokycanova 258Rozhodčí:Paprštein Ladislav
Datum dle rozpisu11. 11. 2017 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:30Rozhodčí:Beníšek Karel
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1020:37 TJ Slovan Karlovy Vary A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Choděra Miroslav
Paprštein Ladislav
 
 
Surma Radek
Ďurža Karel
 
 
     1301
2.Drahokoupil Jakub
Beníšek Karel
 
 
Čáp Ladislav ml.
Čáp Ladislav st.
 
 
     0302
3.Beníšek KarelSurma Radek     0303
4.Paprštein LadislavĎurža Karel     2304
5.Drahokoupil JakubČáp Ladislav st.     3114
6.Choděra MiroslavČáp Ladislav ml.     1315
7.Paprštein LadislavSurma Radek     3225
8.Drahokoupil JakubĎurža Karel     0326
9.Choděra MiroslavČáp Ladislav st.     1327
10.Beníšek KarelČáp Ladislav ml.     3237
11.Drahokoupil JakubSurma Radek     1338
12.Choděra MiroslavĎurža Karel     3248
13.Beníšek KarelČáp Ladislav st.     0349
14.Paprštein LadislavČáp Ladislav ml.     23410
15.Choděra MiroslavSurma Radek         
16.Beníšek KarelĎurža Karel         
17.Paprštein LadislavČáp Ladislav st.         
18.Drahokoupil JakubČáp Ladislav ml.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Beníšek Karel12Surma Radek21
Paprštein Ladislav12Ďurža Karel21
Drahokoupil Jakub12Čáp Ladislav st.21
Choděra Miroslav12Čáp Ladislav ml.21



Zápis o utkání
Název soutěže: DIVIZE Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slovan Karlovy Vary BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Batesta Chodov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kulturní dům Sadov č. p. 69, Vedle závodu Sedlecký kaolín a.s.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 11. 2017 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
12:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1025:36 TJ Batesta Chodov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Teiner Martin
Kopárek Jiří
 
 
Plaček Jaroslav
Minář Marek
 
 
     0301
2.Heřman Jaroslav
Švec Jan
 
 
Huleš Petr
Noveský Leon
 
 
     3211
3.Švec JanPlaček Jaroslav     2312
4.Kopárek JiříMinář Marek     1313
5.Teiner MartinHuleš Petr     1314
6.Heřman JaroslavNoveský Leon     3124
7.Kopárek JiříPlaček Jaroslav     2325
8.Teiner MartinMinář Marek     0326
9.Heřman JaroslavHuleš Petr     3136
10.Švec JanNoveský Leon     1337
11.Teiner MartinPlaček Jaroslav     0338
12.Heřman JaroslavMinář Marek     0339
13.Švec JanHuleš Petr     3049
14.Kopárek JiříNoveský Leon     3159
15.Heřman JaroslavPlaček Jaroslav     3169
16.Švec JanMinář Marek     03610
17.Kopárek JiříHuleš Petr         
18.Teiner MartinNoveský Leon         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Švec Jan13Plaček Jaroslav31
Kopárek Jiří12Minář Marek40
Teiner Martin03Huleš Petr12
Heřman Jaroslav31Noveský Leon12
Připomínka TJ Batesta Chodov A - prach na podlaze. Komise STK vyzývá pořadatele, aby tento nedostatek okamžitě napravil a zajistil řádné hrací podmínky, které nebudou narušovat průběh utkání.



Zápis o utkání
Název soutěže: DIVIZE Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Karlovy Vary AVrchní
rozhodčí:
Svěrák Boris
HOSTUJÍCÍ:TJ Batesta Chodov BRozhodčí:Kolář Pavel
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ Krušnohorská Karlovy VaryRozhodčí:Gerba Ondřej
Datum dle rozpisu11. 11. 2017 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:00Rozhodčí:Völgyesi Zdeněk
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:231:9 KST Karlovy Vary A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kolář Pavel
Völgyesi Zdeňek
 
 

 
 
WO    3010
2.Gerba Ondřej
Řezáč Bohumil
 
 
Kárová Klára
Morová Natálie
 
 
     3020
3.Kolář PavelKruliš David     3230
4.Gerba OndřejKárová Klára     3040
5.Fábera VratislavMorová Natálie     3050
6.Völgyesi ZdeňekWO    3060
7.Gerba OndřejKruliš David     1361
8.Fábera VratislavKárová Klára     3171
9.Völgyesi ZdeňekMorová Natálie     3081
10.Kolář PavelWO    3091
11.Fábera VratislavKruliš David     0392
12.Völgyesi ZdeňekKárová Klára     30102
13.Kolář PavelMorová Natálie         
14.Gerba Ondřej         
15.Völgyesi ZdeňekKruliš David         
16.Kolář PavelKárová Klára         
17.Gerba OndřejMorová Natálie         
18.Fábera Vratislav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Kolář Pavel10Kruliš David21
Gerba Ondřej11Kárová Klára03
Fábera Vratislav21Morová Natálie02
Völgyesi Zdeňek20   
WO30WO03
Bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: DIVIZE Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra Březová AVrchní
rozhodčí:
Holeček Petr
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Velká Hleďsebe ARozhodčí:Pechman
Hráno v místnosti
přesná adresa
Hamerská 34 Březová u KVRozhodčí:Gabriel
Datum dle rozpisu11. 11. 2017 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:837:32 TJ Jiskra Březová A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Gabriel Karel
Hurban Nikola
 
 
Hrnčiřík Karel
Minařík Jiří
 
 
     3210
2.Holeček Petr
Pechman Vladimír
 
 
Pock Václav
Volmůt Jindřich
 
 
     2311
3.Hurban JanHrnčiřík Karel     1312
4.Pechman VladimírMinařík Jiří     0313
5.Holeček PetrPock Václav     3123
6.Gabriel KarelVolmůt Jindřich     3233
7.Pechman VladimírHrnčiřík Karel     1334
8.Holeček PetrMinařík Jiří     1335
9.Gabriel KarelPock Václav     3045
10.Hurban NikolaVolmůt Jindřich     3055
11.Holeček PetrHrnčiřík Karel     2356
12.Gabriel KarelMinařík Jiří     0357
13.Hurban NikolaPock Václav     3067
14.Pechman VladimírVolmůt Jindřich     3177
15.Gabriel KarelHrnčiřík Karel     3187
16.Hurban NikolaMinařík Jiří     3197
17.Pechman VladimírPock Václav     0398
18.Holeček PetrVolmůt Jindřich     30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hurban Jan01Hrnčiřík Karel31
Pechman Vladimír13Minařík Jiří31
Holeček Petr22Pock Václav13
Gabriel Karel31Volmůt Jindřich04
Hurban Nikola30   
Velká Hledsebe špatná kvalita stolů Březová stoly jsou schváleny nejsou mechanicky poškozené. Komise STK - kvalita stolů není v rozporu s pravidly stolního tenisu, pro krajské soutěže vyhovují mistrovským utkáním, domácímu družstvu se pouze doporučuje jejich povrch ošetřit odmašťovacím prostředkem. Připomínku není třeba řešit disciplinárně.



Zápis o utkání
Název soutěže: DIVIZE Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK ToužimVrchní
rozhodčí:
Ženíšek Jiří
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra Aš ARozhodčí:Ženíšek Jiří
Hráno v místnosti
přesná adresa
Školní 492 Toužim, PSČ 364 01, areál fotbalového hřištěRozhodčí:Daniel Pavel
Datum dle rozpisu11. 11. 2017 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:233:10 SK Toužim

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pohanka Jaroslav
Kheil Jakub
 
 
Jánský Radek
Jánská Veronika
 
 
     3010
2.Ženíšek Jiří
Daniel Pavel
 
 
Trgo Michael
Nguyen Huy Hac
 
 
     3020
3.Daniel PavelJánská Veronika     3030
4.Pohanka JaroslavNguyen Huy Hac     3140
5.Kheil JakubJánský Radek     3050
6.Ženíšek JiříTrgo Michael     1351
7.Pohanka JaroslavJánská Veronika     3261
8.Kheil JakubNguyen Huy Hac     2362
9.Ženíšek JiříJánský Radek     3072
10.Daniel PavelTrgo Michael     3082
11.Kheil JakubJánská Veronika     3092
12.Ženíšek JiříNguyen Huy Hac     31102
13.Daniel PavelJánský Radek         
14.Pohanka JaroslavTrgo Michael         
15.Ženíšek JiříJánská Veronika         
16.Daniel PavelNguyen Huy Hac         
17.Pohanka JaroslavJánský Radek         
18.Kheil JakubTrgo Michael         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Daniel Pavel20Jánská Veronika03
Pohanka Jaroslav20Nguyen Huy Hac12
Kheil Jakub21Jánský Radek02
Ženíšek Jiří21Trgo Michael11
nejsou



Zápis o utkání
Název soutěže: DIVIZE Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slavoj Kynšperk AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Slovan Karlovy Vary ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Školní 614/7, 357 51 Kynšperk nad OhříRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 11. 2017 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1021:35 TJ Slovan Karlovy Vary A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Tomšík Jaroslav
Moldavčuk David
 
 
Surma Radek
Ďurža Karel
 
 
     0301
2.Lof Milan
Liška Jan
 
 
Čáp Ladislav st.
Čáp Ladislav ml.
 
 
     1302
3.Tomšík JaroslavSurma Radek     2303
4.Moldavčuk DavidĎurža Karel     1304
5.Liška JanČáp Ladislav st.     0305
6.Lof MilanČáp Ladislav ml.     3215
7.Moldavčuk DavidSurma Radek     0316
8.Liška JanĎurža Karel     2317
9.Lof MilanČáp Ladislav st.     3227
10.Tomšík JaroslavČáp Ladislav ml.     3137
11.Liška JanSurma Radek     0338
12.Lof MilanĎurža Karel     2339
13.Tomšík JaroslavČáp Ladislav st.     3049
14.Moldavčuk DavidČáp Ladislav ml.     13410
15.Lof MilanSurma Radek         
16.Tomšík JaroslavĎurža Karel         
17.Moldavčuk DavidČáp Ladislav st.         
18.Liška JanČáp Ladislav ml.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Tomšík Jaroslav21Surma Radek30
Moldavčuk David03Ďurža Karel30
Liška Jan03Čáp Ladislav st.12
Lof Milan21Čáp Ladislav ml.12



Zápis o utkání
Název soutěže: DIVIZE Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Baník Sokolov AVrchní
rozhodčí:
Drahokoupil Jakub
HOSTUJÍCÍ:TJ Ostrov ARozhodčí:Choděra Miroslav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolov 356 01, Rokycanova 258Rozhodčí:Paprštein Ladislav
Datum dle rozpisu11. 11. 2017 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
17:10Rozhodčí:Beníšek Karel
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1024:38 TJ Ostrov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Choděra Miroslav
Paprštein Ladislav
 
 
Čonka Martin
Provazník Jan st.
 
 
     3110
2.Drahokoupil Jakub
Beníšek Karel
 
 
Novák Radek
Vysocký Ivan
 
 
     0311
3.Beníšek KarelČonka Martin     0312
4.Paprštein LadislavProvazník Jan st.     3122
5.Drahokoupil JakubNovák Radek     1323
6.Choděra MiroslavVysocký Ivan     3233
7.Paprštein LadislavČonka Martin     3043
8.Drahokoupil JakubProvazník Jan st.     2344
9.Choděra MiroslavNovák Radek     0345
10.Beníšek KarelVysocký Ivan     1346
11.Drahokoupil JakubČonka Martin     1347
12.Choděra MiroslavProvazník Jan st.     0348
13.Beníšek KarelNovák Radek     3258
14.Paprštein LadislavVysocký Ivan     3268
15.Choděra MiroslavČonka Martin     1369
16.Beníšek KarelProvazník Jan st.     03610
17.Paprštein LadislavNovák Radek         
18.Drahokoupil JakubVysocký Ivan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Beníšek Karel13Čonka Martin31
Paprštein Ladislav30Provazník Jan st.31
Drahokoupil Jakub03Novák Radek21
Choděra Miroslav13Vysocký Ivan12



Zápis o utkání
Název soutěže: DIVIZE Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slovan Karlovy Vary BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Batesta Chodov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kulturní dům Sadov č. p. 69, Vedle závodu Sedlecký kaolín a.s.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 11. 2017 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
15:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:4 TJ Slovan Karlovy Vary B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Teiner Martin
Kopárek Jiří
 
 

 
 
WO    3010
2.Švec Jan
Heřman Jaroslav
 
 
Kárová Klára
Morová Natálie
 
 
     3020
3.Švec JanKruliš David     3030
4.Kopárek JiříKárová Klára     3140
5.Teiner MartinMorová Natálie     3050
6.Heřman JaroslavWO    3060
7.Kopárek JiříKruliš David     3170
8.Teiner MartinKárová Klára     3180
9.Heřman JaroslavMorová Natálie     3190
10.Švec JanWO    30100
11.Teiner MartinKruliš David         
12.Heřman JaroslavKárová Klára         
13.Švec JanMorová Natálie         
14.Kopárek Jiří         
15.Heřman JaroslavKruliš David         
16.Švec JanKárová Klára         
17.Kopárek JiříMorová Natálie         
18.Teiner Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Švec Jan10Kruliš David02
Kopárek Jiří20Kárová Klára02
Teiner Martin20Morová Natálie02
Heřman Jaroslav10   
WO30WO03



Zápis o utkání
Název soutěže: DIVIZE Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Karlovy Vary AVrchní
rozhodčí:
Svěrák Boris
HOSTUJÍCÍ:TJ Batesta Chodov ARozhodčí:Kolář Pavel
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ Krušnohorská Karlovy VaryRozhodčí:Gerba Ondřej
Datum dle rozpisu11. 11. 2017 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1013:31 TJ Batesta Chodov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kolář Pavel
Völgyesi Zdeňek
 
 
Minář Marek
Plaček Jaroslav
 
 
     3010
2.Gerba Ondřej
Řezáč Bohumil
 
 
Noveský Leon
Huleš Petr
 
 
     1311
3.Kolář PavelMinář Marek     0312
4.Gerba OndřejPlaček Jaroslav     0313
5.Řezáč BohumilHuleš Petr     0314
6.Völgyesi ZdeňekNoveský Leon     3024
7.Gerba OndřejMinář Marek     0325
8.Řezáč BohumilPlaček Jaroslav     0326
9.Völgyesi ZdeňekHuleš Petr     3036
10.Kolář PavelNoveský Leon     0337
11.Řezáč BohumilMinář Marek     0338
12.Völgyesi ZdeňekPlaček Jaroslav     3148
13.Kolář PavelHuleš Petr     0349
14.Gerba OndřejNoveský Leon     03410
15.Völgyesi ZdeňekMinář Marek         
16.Kolář PavelPlaček Jaroslav         
17.Gerba OndřejHuleš Petr         
18.Řezáč BohumilNoveský Leon         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kolář Pavel03Minář Marek30
Gerba Ondřej03Plaček Jaroslav21
Řezáč Bohumil03Huleš Petr21
Völgyesi Zdeňek30Noveský Leon21
Bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: DIVIZE Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra Březová AVrchní
rozhodčí:
Dušek Jan
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra Aš ARozhodčí:Holeček
Hráno v místnosti
přesná adresa
Hamerská 34 Březová u KVRozhodčí:Pechman
Datum dle rozpisu11. 11. 2017 14:00 Začátek
utkání
14:30Konec
utkání
16:30Rozhodčí:Gabriel
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:436:21 TJ Jiskra Březová A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Gabriel Karel
Hurban Nikola
 
 
Trgo Michael
Nguyen Huy Hac
 
 
     3110
2.Holeček Petr
Pechman Vladimír
 
 
Jánský Radek
Jánská Veronika
 
 
     0311
3.Hurban NikolaTrgo Michael     3121
4.Pechman VladimírJánský Radek     3231
5.Holeček PetrNguyen Huy Hac     3041
6.Gabriel KarelJánská Veronika     3051
7.Pechman VladimírTrgo Michael     2352
8.Skokov JaroslavJánský Radek     2353
9.Gabriel KarelNguyen Huy Hac     2354
10.Hurban NikolaJánská Veronika     3264
11.Skokov JaroslavTrgo Michael     3074
12.Gabriel KarelJánský Radek     3184
13.Hurban NikolaNguyen Huy Hac     3294
14.Pechman VladimírJánská Veronika     30104
15.Gabriel KarelTrgo Michael         
16.Hurban NikolaJánský Radek         
17.Pechman VladimírNguyen Huy Hac         
18.Skokov JaroslavJánská Veronika         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hurban Nikola30Trgo Michael12
Pechman Vladimír21Jánský Radek12
Holeček Petr10Nguyen Huy Hac12
Gabriel Karel21Jánská Veronika03
Skokov Jaroslav11   
Bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: DIVIZE Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK ToužimVrchní
rozhodčí:
Ženíšek Jiří
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Velká Hleďsebe ARozhodčí:Ženíšek Jiří
Hráno v místnosti
přesná adresa
Školní 492 Toužim, PSČ 364 01, areál fotbalového hřištěRozhodčí:Daniel Pavel
Datum dle rozpisu11. 11. 2017 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
17:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:838:31 SK Toužim

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pohanka Jaroslav
Kheil Jakub
 
 
Hrnčiřík Karel
Minařík Jiří
 
 
     1301
2.Ženíšek Jiří
Daniel Pavel
 
 
Pock Václav
Volmůt Jindřich
 
 
     2302
3.Pohanka JaroslavHrnčiřík Karel     3012
4.Kheil JakubMinařík Jiří     1313
5.Daniel PavelPock Václav     1314
6.Ženíšek JiříVolmůt Jindřich     3124
7.Kheil JakubHrnčiřík Karel     0325
8.Daniel PavelMinařík Jiří     3135
9.Ženíšek JiříPock Václav     0336
10.Pohanka JaroslavVolmůt Jindřich     3046
11.Daniel PavelHrnčiřík Karel     1347
12.Ženíšek JiříMinařík Jiří     2348
13.Pohanka JaroslavPock Václav     3158
14.Kheil JakubVolmůt Jindřich     3068
15.Ženíšek JiříHrnčiřík Karel     3178
16.Pohanka JaroslavMinařík Jiří     3288
17.Kheil JakubPock Václav     3198
18.Daniel PavelVolmůt Jindřich     30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Pohanka Jaroslav40Hrnčiřík Karel22
Kheil Jakub22Minařík Jiří22
Daniel Pavel22Pock Václav22
Ženíšek Jiří22Volmůt Jindřich04
nejsou



Zápis o utkání
Název soutěže: DIVIZE Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Ostrov AVrchní
rozhodčí:
Vysocký Ivan
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Velká Hleďsebe ARozhodčí:Provazník Jan
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ Myslbekova 996, 363 01 OstrovRozhodčí:Čonka Martin
Datum dle rozpisu25. 11. 2017 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
12:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:834:33 TJ Ostrov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Čonka Martin
Provazník Jakub
 
 
Hrnčiřík Karel
Minařík Jiří
 
 
     1301
2.Vysocký Ivan
Provazník Jan st.
 
 
Pock Václav
Volmůt Jindřich
 
 
     0302
3.Provazník JakubHrnčiřík Karel     1303
4.Provazník Jan st.Minařík Jiří     3113
5.Vysocký IvanPock Václav     0314
6.Čonka MartinVolmůt Jindřich     3024
7.Provazník Jan st.Hrnčiřík Karel     1325
8.Vysocký IvanMinařík Jiří     0326
9.Čonka MartinPock Václav     3236
10.Provazník JakubVolmůt Jindřich     3046
11.Vysocký IvanHrnčiřík Karel     0347
12.Čonka MartinMinařík Jiří     3257
13.Provazník JakubPock Václav     3167
14.Provazník Jan st.Volmůt Jindřich     3077
15.Čonka MartinHrnčiřík Karel     3187
16.Provazník JakubMinařík Jiří     1388
17.Provazník Jan st.Pock Václav     3298
18.Vysocký IvanVolmůt Jindřich     30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Provazník Jakub22Hrnčiřík Karel31
Provazník Jan st.31Minařík Jiří22
Vysocký Ivan13Pock Václav13
Čonka Martin40Volmůt Jindřich04
Bez



Zápis o utkání
Název soutěže: DIVIZE Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slovan Karlovy Vary AVrchní
rozhodčí:
Duchoslav Karel
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra Aš ARozhodčí:Surma Radek
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kulturní dům Sadov č. p. 69, Vedle závodu Sedlecký kaolín a.s.Rozhodčí:Čáp Ladislav St.
Datum dle rozpisu25. 11. 2017 09:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:Ďurža Karel
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:7 TJ Slovan Karlovy Vary A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Surma Radek
Ďurža Karel
 
 
Jánský Radek
Dospíšil Ivan
 
 
     3110
2.Čáp Ladislav st.
Čáp Ladislav ml.
 
 
Trgo Michael
Nguyen Huy Hac
 
 
     3120
3.Surma RadekJánský Radek     3030
4.Čáp Ladislav ml.Trgo Michael     3040
5.Čáp Ladislav st.Nguyen Huy Hac     3050
6.Ďurža KarelDospíšil Ivan     3160
7.Čáp Ladislav ml.Jánský Radek     3270
8.Čáp Ladislav st.Trgo Michael     3180
9.Ďurža KarelNguyen Huy Hac     3090
10.Surma RadekDospíšil Ivan     31100
11.Čáp Ladislav st.Jánský Radek         
12.Ďurža KarelTrgo Michael         
13.Surma RadekNguyen Huy Hac         
14.Čáp Ladislav ml.Dospíšil Ivan         
15.Ďurža KarelJánský Radek         
16.Surma RadekTrgo Michael         
17.Čáp Ladislav ml.Nguyen Huy Hac         
18.Čáp Ladislav st.Dospíšil Ivan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Surma Radek20Jánský Radek02
Čáp Ladislav ml.20Trgo Michael02
Čáp Ladislav st.20Nguyen Huy Hac02
Ďurža Karel20Dospíšil Ivan02



Zápis o utkání
Název soutěže: DIVIZE Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Batesta Chodov AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra Březová ARozhodčí:Tonhauser Robert
Hráno v místnosti
přesná adresa
Smetanova 738, 357 35 Chodov, tělocvična ZŠ J. A. Komenského, zadní vchodRozhodčí:Plaček Jaroslav
Datum dle rozpisu25. 11. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
14:00Rozhodčí:Noveský Leon
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:937:36 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Plaček Jaroslav
Tonhauser Robert
 
 
Gabriel Karel
Korb Rostislav
 
 
     0301
2.Noveský Leon
Huleš Petr
 
 
Hurban Nikola
Skokov Jaroslav
 
 
     3211
3.Noveský LeonKorb Rostislav     0312
4.Tonhauser RobertGabriel Karel     1313
5.Huleš PetrHurban Nikola     3123
6.Plaček JaroslavSkokov Jaroslav     3033
7.Tonhauser RobertKorb Rostislav     2334
8.Huleš PetrGabriel Karel     3044
9.Plaček JaroslavHurban Nikola     1345
10.Noveský LeonSkokov Jaroslav     2346
11.Huleš PetrKorb Rostislav     1347
12.Plaček JaroslavGabriel Karel     3257
13.Noveský LeonHurban Nikola     1358
14.Tonhauser RobertSkokov Jaroslav     3168
15.Plaček JaroslavKorb Rostislav     3278
16.Noveský LeonGabriel Karel     3188
17.Tonhauser RobertHurban Nikola     2389
18.Huleš PetrSkokov Jaroslav     3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Noveský Leon13Korb Rostislav31
Tonhauser Robert13Gabriel Karel13
Huleš Petr31Hurban Nikola31
Plaček Jaroslav31Skokov Jaroslav13



Zápis o utkání
Název soutěže: DIVIZE Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Batesta Chodov BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK ToužimRozhodčí:Kořínek Jan
Hráno v místnosti
přesná adresa
Smetanova 738, 357 35 Chodov, tělocvična ZŠ J. A. Komenského, zadní vchodRozhodčí:Tišer Emil
Datum dle rozpisu25. 11. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:10Rozhodčí:Kruliš David
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:638:24 TJ Batesta Chodov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kořínek Jan
Tonhauser Martin
 
 
Ženíšek Jiří
Daniel Pavel
 
 
     3110
2.Kruliš David
Tišer Emil ml.
 
 
Pohanka Jaroslav
Kheil Jakub
 
 
     3120
3.Kruliš DavidPohanka Jaroslav     3130
4.Tišer Emil ml.Daniel Pavel     1331
5.Tonhauser MartinKheil Jakub     2332
6.Kořínek JanŽeníšek Jiří     3142
7.Tišer Emil ml.Pohanka Jaroslav     3052
8.Tonhauser MartinDaniel Pavel     1353
9.Kořínek JanKheil Jakub     3063
10.Kruliš DavidŽeníšek Jiří     2364
11.Tonhauser MartinPohanka Jaroslav     1365
12.Kořínek JanDaniel Pavel     3075
13.Kruliš DavidKheil Jakub     1376
14.Tišer Emil ml.Ženíšek Jiří     3186
15.Kořínek JanPohanka Jaroslav     3096
16.Kruliš DavidDaniel Pavel     31106
17.Tišer Emil ml.Kheil Jakub         
18.Tonhauser MartinŽeníšek Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kruliš David22Pohanka Jaroslav13
Tišer Emil ml.21Daniel Pavel22
Tonhauser Martin03Kheil Jakub21
Kořínek Jan40Ženíšek Jiří12



Zápis o utkání
Název soutěže: DIVIZE Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slavoj Kynšperk AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Slovan Karlovy Vary BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Školní 614/7, 357 51 Kynšperk nad OhříRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 11. 2017 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1025:33 TJ Slovan Karlovy Vary B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Tomšík Jaroslav
Moldavčuk David
 
 
Švec Jan
Heřman Jaroslav
 
 
     2301
2.Liška Jan
Konečný Jan
 
 
Kopárek Jiří
Nohýnek Jan
 
 
     3211
3.Tomšík JaroslavHeřman Jaroslav     3121
4.Moldavčuk DavidŠvec Jan     1322
5.Konečný JanKopárek Jiří     0323
6.Liška JanNohýnek Jan     3033
7.Moldavčuk DavidHeřman Jaroslav     0334
8.Konečný JanŠvec Jan     0335
9.Liška JanKopárek Jiří     1336
10.Tomšík JaroslavNohýnek Jan     3046
11.Konečný JanHeřman Jaroslav     0347
12.Liška JanŠvec Jan     3057
13.Tomšík JaroslavKopárek Jiří     2358
14.Moldavčuk DavidNohýnek Jan     3068
15.Liška JanHeřman Jaroslav     0369
16.Tomšík JaroslavŠvec Jan     13610
17.Moldavčuk DavidKopárek Jiří         
18.Konečný JanNohýnek Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Tomšík Jaroslav22Heřman Jaroslav31
Moldavčuk David12Švec Jan31
Konečný Jan03Kopárek Jiří30
Liška Jan22Nohýnek Jan03



Zápis o utkání
Název soutěže: DIVIZE Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Baník Sokolov AVrchní
rozhodčí:
Drahokoupil Jakub
HOSTUJÍCÍ:KST Karlovy Vary ARozhodčí:Beníšek Karel
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolov 356 01, Rokycanova 258Rozhodčí:Paprštein Ladislav
Datum dle rozpisu25. 11. 2017 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:30Rozhodčí:Černý Lukáš
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1018:34 KST Karlovy Vary A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Černý Lukáš
Paprštein Ladislav
 
 
Kolář Pavel
Völgyesi Zdeňek
 
 
     1301
2.Beníšek Karel
Drahokoupil Jakub
 
 
Svěrák Boris
Gerba Ondřej
 
 
     2302
3.Beníšek KarelKolář Pavel     0303
4.Drahokoupil JakubSvěrák Boris     1304
5.Černý LukášGerba Ondřej     1305
6.Paprštein LadislavVölgyesi Zdeňek     1306
7.Drahokoupil JakubKolář Pavel     3116
8.Černý LukášSvěrák Boris     2317
9.Paprštein LadislavGerba Ondřej     3127
10.Beníšek KarelVölgyesi Zdeňek     0328
11.Černý LukášKolář Pavel     0329
12.Paprštein LadislavSvěrák Boris     3239
13.Beníšek KarelGerba Ondřej     13310
14.Drahokoupil JakubVölgyesi Zdeňek         
15.Paprštein LadislavKolář Pavel         
16.Beníšek KarelSvěrák Boris         
17.Drahokoupil JakubGerba Ondřej         
18.Černý LukášVölgyesi Zdeňek         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Beníšek Karel03Kolář Pavel21
Drahokoupil Jakub11Svěrák Boris21
Černý Lukáš03Gerba Ondřej21
Paprštein Ladislav21Völgyesi Zdeňek20
bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: DIVIZE Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Ostrov AVrchní
rozhodčí:
Vysocký Ivan
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra Aš ARozhodčí:Provazník Jan
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ Myslbekova 996, 363 01 OstrovRozhodčí:Čonka Martin
Datum dle rozpisu25. 11. 2017 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:334:19 TJ Ostrov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Čonka Martin
Provazník Jakub
 
 
Jánský Radek
Dospíšil Ivan
 
 
     3210
2.Vysocký Ivan
Provazník Jan st.
 
 
Nguyen Huy Hac
Trgo Michael
 
 
     0311
3.Provazník Jan st.Jánský Radek     2312
4.Provazník JakubTrgo Michael     3122
5.Vysocký IvanNguyen Huy Hac     3232
6.Čonka MartinDospíšil Ivan     3142
7.Provazník JakubJánský Radek     3052
8.Vysocký IvanTrgo Michael     3162
9.Čonka MartinNguyen Huy Hac     3172
10.Provazník Jan st.Dospíšil Ivan     3082
11.Vysocký IvanJánský Radek     2383
12.Čonka MartinTrgo Michael     3293
13.Provazník Jan st.Nguyen Huy Hac     30103
14.Provazník JakubDospíšil Ivan         
15.Čonka MartinJánský Radek         
16.Provazník Jan st.Trgo Michael         
17.Provazník JakubNguyen Huy Hac         
18.Vysocký IvanDospíšil Ivan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Provazník Jan st.21Jánský Radek21
Provazník Jakub20Trgo Michael03
Vysocký Ivan21Nguyen Huy Hac03
Čonka Martin30Dospíšil Ivan02
Bez



Zápis o utkání
Název soutěže: DIVIZE Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slovan Karlovy Vary AVrchní
rozhodčí:
Duchoslav Karel
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Velká Hleďsebe ARozhodčí:Čáp Ladislav ST.
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kulturní dům Sadov č. p. 69, Vedle závodu Sedlecký kaolín a.s.Rozhodčí:Čáp Ladislav ml.
Datum dle rozpisu25. 11. 2017 14:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:Surma Radek
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:736:26 TJ Slovan Karlovy Vary A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Surma Radek
Ďurža Karel
 
 
Pock Václav
Volmůt Jindřich
 
 
     3010
2.Čáp Ladislav st.
Čáp Ladislav ml.
 
 
Hrnčiřík Karel
Minařík Jiří
 
 
     1311
3.Surma RadekHrnčiřík Karel     0312
4.Čáp Ladislav ml.Minařík Jiří     1313
5.Čáp Ladislav st.Pock Václav     2314
6.Ďurža KarelVolmůt Jindřich     3024
7.Čáp Ladislav ml.Hrnčiřík Karel     1325
8.Čáp Ladislav st.Minařík Jiří     1326
9.Ďurža KarelPock Václav     3036
10.Surma RadekVolmůt Jindřich     3046
11.Čáp Ladislav st.Hrnčiřík Karel     0347
12.Ďurža KarelMinařík Jiří     3257
13.Surma RadekPock Václav     3067
14.Čáp Ladislav ml.Volmůt Jindřich     3077
15.Ďurža KarelHrnčiřík Karel     3187
16.Surma RadekMinařík Jiří     3097
17.Čáp Ladislav ml.Pock Václav     32107
18.Čáp Ladislav st.Volmůt Jindřich         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Surma Radek31Hrnčiřík Karel31
Čáp Ladislav ml.22Minařík Jiří22
Čáp Ladislav st.03Pock Václav13
Ďurža Karel40Volmůt Jindřich03



Zápis o utkání
Název soutěže: DIVIZE Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Batesta Chodov AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK ToužimRozhodčí:Tonhauser Robert
Hráno v místnosti
přesná adresa
Smetanova 738, 357 35 Chodov, tělocvična ZŠ J. A. Komenského, zadní vchodRozhodčí:Plaček Jaroslav
Datum dle rozpisu25. 11. 2017 14:30 Začátek
utkání
14:40Konec
utkání
16:35Rozhodčí:Noveský Leon
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:233:11 TJ Batesta Chodov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Noveský Leon
Huleš Petr
 
 

 
 
WO    3010
2.Plaček Jaroslav
Tonhauser Robert
 
 
Kheil Jakub
Ženíšek Jiří
 
 
     2311
3.Tonhauser RobertKheil Jakub     3021
4.Noveský LeonWO    3031
5.Plaček JaroslavPohanka Jaroslav     3041
6.Huleš PetrŽeníšek Jiří     3251
7.Noveský LeonKheil Jakub     3161
8.Plaček JaroslavWO    3071
9.Huleš PetrPohanka Jaroslav     3281
10.Tonhauser RobertŽeníšek Jiří     1382
11.Plaček JaroslavKheil Jakub     3092
12.Huleš PetrWO    30102
13.Tonhauser RobertPohanka Jaroslav         
14.Noveský LeonŽeníšek Jiří         
15.Huleš PetrKheil Jakub         
16.Tonhauser Robert         
17.Noveský LeonPohanka Jaroslav         
18.Plaček JaroslavŽeníšek Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Tonhauser Robert11Kheil Jakub03
Noveský Leon10Pohanka Jaroslav02
Plaček Jaroslav20Ženíšek Jiří11
Huleš Petr20   
WO40WO04



Zápis o utkání
Název soutěže: DIVIZE Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Batesta Chodov BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra Březová ARozhodčí:Jan Kořínek
Hráno v místnosti
přesná adresa
Smetanova 738, 357 35 Chodov, tělocvična ZŠ J. A. Komenského, zadní vchodRozhodčí:Emil Tišer
Datum dle rozpisu25. 11. 2017 14:30 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
18:15Rozhodčí:David Kruliš
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:933:32 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kořínek Jan
Tonhauser Martin
 
 
Hurban Nikola
Skokov Jaroslav
 
 
     3110
2.Kruliš David
Tišer Emil ml.
 
 
Holeček Petr
Korb Rostislav
 
 
     1311
3.Kruliš DavidKorb Rostislav     2312
4.Tišer Emil ml.Hurban Nikola     2313
5.Tonhauser MartinSkokov Jaroslav     1314
6.Kořínek JanHoleček Petr     3124
7.Tišer Emil ml.Korb Rostislav     3134
8.Tonhauser MartinHurban Nikola     0335
9.Kořínek JanSkokov Jaroslav     3045
10.Kruliš DavidHoleček Petr     0346
11.Tonhauser MartinKorb Rostislav     0347
12.Kořínek JanHurban Nikola     3057
13.Kruliš DavidSkokov Jaroslav     3167
14.Tišer Emil ml.Holeček Petr     3077
15.Korb RostislavWO    0