Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Brno I BVrchní
rozhodčí:
Kvardová Dana
HOSTUJÍCÍ:KST Oltec Brno ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kounicova 685/20, Veveří, 602 00 Brno. Hraci mistnost pro KrajRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 11. 2017 16:30 Začátek
utkání
16:30Konec
utkání
19:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:936:33622:601nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Martinčík Tomáš
Laicman Petr
 
 
Pelikán Jan
Novotný Petr
 
 
-89-6963210
2.Adámek Aleš
Poledňa Martin
 
 
Fábo Ján
Horák Filip
 
 
3-35-993220
3.Martinčík TomášHorák Filip-96-6-8 1321
4.Laicman PetrNovotný Petr477  3031
5.Adámek AlešPelikán Jan896  3041
6.Poledňa MartinFábo Ján-7-57-7 1342
7.Laicman PetrHorák Filip98-2-6-102343
8.Adámek AlešNovotný Petr397  3053
9.Poledňa MartinPelikán Jan-115-8-4 1354
10.Martinčík TomášFábo Ján-1-4-9  0355
11.Adámek AlešHorák Filip9-625 3165
12.Poledňa MartinNovotný Petr746  3075
13.Martinčík TomášPelikán Jan5108  3085
14.Laicman PetrFábo Ján-3-74-9 1386
15.Poledňa MartinHorák Filip-49-93-52387
16.Martinčík TomášNovotný Petr4-978 3197
17.Laicman PetrPelikán Jan5-11-9-7 1398
18.Adámek AlešFábo Ján-10-7-6  0399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Martinčík Tomáš22Horák Filip31
Laicman Petr13Novotný Petr04
Adámek Aleš31Pelikán Jan22
Poledňa Martin13Fábo Ján40



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Koral Tišnov AVrchní
rozhodčí:
Černoch Rostislav
HOSTUJÍCÍ:MK Řeznovice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Základní škola Smíškova 840, Tišnov, Vchod do haly je vedle hlavního vchodu do ZŠ.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 11. 2017 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
18:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:333:14487:344TTC Koral Tišnov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dospíšil Jiří ml.
Antoš Jiří
 
 
Peterka Ondřej
Seďa Jakub
 
 
849  3010
2.Hruška Pavel
Vitula Josef
 
 

 
 
WO    3020
3.Vitula JosefSeďa Jakub9-71210 3130
4.Dospíšil Jiří ml.Peterka Ondřej19-8-1083240
5.Dospíšil PavelJelínek Stanislav597  3050
6.Antoš JiříWO    3060
7.Dospíšil Jiří ml.Seďa Jakub10-510-7-122361
8.Dospíšil PavelPeterka Ondřej-8-9-6  0362
9.Antoš JiříJelínek Stanislav789  3072
10.Vitula JosefWO    3082
11.Dospíšil PavelSeďa Jakub-11-105-8 1383
12.Antoš JiříPeterka Ondřej-97-78103293
13.Vitula JosefJelínek Stanislav567  30103
14.Dospíšil Jiří ml.         
15.Antoš JiříSeďa Jakub         
16.Vitula JosefPeterka Ondřej         
17.Dospíšil Jiří ml.Jelínek Stanislav         
18.Dospíšil Pavel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Vitula Josef20Seďa Jakub21
Dospíšil Jiří ml.11Peterka Ondřej12
Dospíšil Pavel12Jelínek Stanislav03
Antoš Jiří20   
WO30WO03



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Sokol Znojmo-Orel Únanov AVrchní
rozhodčí:
Ondrovčák Ladislav
HOSTUJÍCÍ:SKST Mart Hodonín Stavoimpex DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolská1272/12,66902Znojmo, vedle sportovní halyRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 11. 2017 14:30 Začátek
utkání
14:30Konec
utkání
16:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:632:22523:492KST Sokol Znojmo-Orel Únanov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ondrovčák Radek
Vybíral Marek
 
 
Řežáb Jiří
Mádel Ladislav
 
 
7-5-2-8 1301
2.Forman Libor
Vybíral Lukáš
 
 
Brychta Edo
Mesaroš Petr
 
 
977  3011
3.Forman LiborŘežáb Jiří-6-7-9  0312
4.Ondrovčák LadislavBrychta Edo-8-8-7  0313
5.Ondrovčák RadekMesaroš Petr-5-7-10  0314
6.Vybíral MarekMádel Ladislav71510  3024
7.Ondrovčák LadislavŘežáb Jiří-10-10-6  0325
8.Ondrovčák RadekBrychta Edo749  3035
9.Vybíral MarekMesaroš Petr5-1096 3145
10.Forman LiborMádel Ladislav1259  3055
11.Ondrovčák RadekŘežáb Jiří-857-193265
12.Vybíral MarekBrychta Edo8-889 3175
13.Forman LiborMesaroš Petr677  3085
14.Vybíral LukášMádel Ladislav3118  3095
15.Vybíral MarekŘežáb Jiří-7-79-10 1396
16.Forman LiborBrychta Edo875  30106
17.Vybíral LukášMesaroš Petr         
18.Ondrovčák RadekMádel Ladislav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Forman Libor31Řežáb Jiří31
Ondrovčák Ladislav02Brychta Edo13
Ondrovčák Radek21Mesaroš Petr12
Vybíral Marek31Mádel Ladislav03
Vybíral Lukáš10   



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Sokol Znojmo-Orel Únanov BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Slatina - Brno ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Únanov 222, Budova orlovny,I.patroRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 11. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:535:20542:469KST Sokol Znojmo-Orel Únanov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ondrovčák Miroslav
Vybíral Matouš
 
 
Kuča Jan
Orság David
 
 
8-99-653210
2.Kříž Bohumil
Vybíral Pavel
 
 
Jeřábek Vladimír
Havel Vojtěch
 
 
-6710-10-82311
3.Kříž BohumilJeřábek Vladimír6108  3021
4.Vybíral MatoušHavel Vojtěch-5-11-5  0322
5.Vybíral PavelOrság David475  3032
6.Ondrovčák MiroslavKuča Jan689  3042
7.Vybíral MatoušJeřábek Vladimír-8-9-9  0343
8.Vybíral PavelHavel Vojtěch985  3053
9.Ondrovčák MiroslavOrság David688  3063
10.Kříž BohumilKuča Jan3-755 3173
11.Vybíral PavelJeřábek Vladimír87-9-6-52374
12.Ondrovčák MiroslavHavel Vojtěch3611  3084
13.Kříž BohumilOrság David-10-98-5 1385
14.Vybíral MatoušKuča Jan-486-1253295
15.Ondrovčák MiroslavTůma Karel885  30105
16.Kříž BohumilHavel Vojtěch         
17.Vybíral MatoušOrság David         
18.Vybíral PavelKuča Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kříž Bohumil21Jeřábek Vladimír21
Vybíral Matouš12Havel Vojtěch12
Vybíral Pavel21Orság David12
Ondrovčák Miroslav40Kuča Jan03
   Tůma Karel01



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Blansko BVrchní
rozhodčí:
Přikryl Jiří
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra Strážnice ARozhodčí:Procházka Ondřej
Hráno v místnosti
přesná adresa
Purkyňova 3, 678 01 Blansko, sídliště Podlesí, pod koberci TrendRozhodčí:Voráč Pavel
Datum dle rozpisu25. 11. 2017 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
19:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1031:37591:637TJ Jiskra Strážnice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Polívka Martin ml.
Petr Michal
 
 
Morávek Zdeněk
Marek Jaroslav
 
 
-8-8-8  0301
2.Přikryl Jiří
Voráč Pavel
 
 
Kubina Jaromír
Jamný Petr
 
 
774  3011
3.Polívka Martin ml.Kubina Jaromír-6-76-8 1312
4.Voráč PavelMorávek Zdeněk-610-59-42313
5.Přikryl JiříMarek Jaroslav-9-989-52314
6.Petr MichalJamný Petr-4106-9113224
7.Voráč PavelKubina Jaromír6-87-5-72325
8.Přikryl JiříMorávek Zdeněk-65-7-7 1326
9.Petr MichalMarek Jaroslav-76-5-4 1327
10.Polívka Martin ml.Jamný Petr86-4-753237
11.Přikryl JiříKubina Jaromír-4-7-5  0338
12.Petr MichalMorávek Zdeněk9106  3048
13.Polívka Martin ml.Marek Jaroslav-68-98-72349
14.Voráč PavelJamný Petr-5-810973259
15.Petr MichalKubina Jaromír3-977 3169
16.Polívka Martin ml.Morávek Zdeněk-78-68-823610
17.Voráč PavelMarek Jaroslav-6-7-5  03  
18.Přikryl JiříJamný Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Polívka Martin ml.13Kubina Jaromír31
Voráč Pavel12Morávek Zdeněk31
Přikryl Jiří03Marek Jaroslav30
Petr Michal31Jamný Petr03
nejsou



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Orel Silůvky AVrchní
rozhodčí:
Záděra Luboš
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Vracov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Anenská 54, Silůvky, herna zadním vchodemRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 11. 2017 17:30 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1024:36538:585TJ Sokol Vracov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Novák Lukáš
Kolbert David
 
 
Masařík Lukáš
Vašíček Pavel
 
 
8-6-8-10 1301
2.Záděra Luboš
Kolbert Radek
 
 
Trcala Michal
Kouřil Vít
 
 
-8107-853211
3.Kolbert RadekVašíček Pavel-9-4-10  0312
4.Kolbert DavidMasařík Lukáš7-859 3122
5.Záděra LubošKouřil Vít8-7-9-4 1323
6.Novák LukášTrcala Michal-896-7-102324
7.Kolbert DavidVašíček Pavel9-10-36-72325
8.Záděra LubošMasařík Lukáš886  3035
9.Novák LukášKouřil Vít-8-710-3 1336
10.Ertl JakubTrcala Michal-12793 3146
11.Záděra LubošVašíček Pavel-9-7-10  0347
12.Novák LukášMasařík Lukáš-6-15-8  0348
13.Ertl JakubKouřil Vít5-4-9-6 1349
14.Kolbert DavidTrcala Michal-1089-433259
15.Novák LukášVašíček Pavel-8-59-5 13510
16.Ertl JakubMasařík Lukáš9    10  
17.Kolbert DavidKouřil Vít         
18.Záděra LubošTrcala Michal         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kolbert Radek01Vašíček Pavel40
Kolbert David21Masařík Lukáš12
Záděra Luboš12Kouřil Vít30
Novák Lukáš04Trcala Michal12
Ertl Jakub11   

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS