Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Brno I BVrchní
rozhodčí:
Kvardová Dana
HOSTUJÍCÍ:MK Řeznovice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kounicova 685/20, Veveří, 602 00 Brno. Hraci mistnost pro KrajRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 11. 2017 10:30 Začátek
utkání
10:30Konec
utkání
13:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:937:32657:630nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Martinčík Tomáš
Laicman Petr
 
 
Seďa Jakub
Yefimova Anastasiia
 
 
5410  3010
2.Poledňa Martin
Adámek Aleš
 
 
Filák Tomáš
Peterka Ondřej
 
 
109-83 3120
3.Poledňa MartinSeďa Jakub-597-6-52321
4.Laicman PetrYefimova Anastasiia647  3031
5.Martinčík TomášFilák Tomáš-8-810-7 1332
6.Adámek AlešPeterka Ondřej-69-14-9 1333
7.Laicman PetrSeďa Jakub51-103 3143
8.Martinčík TomášYefimova Anastasiia9310  3053
9.Adámek AlešFilák Tomáš5-995 3163
10.Poledňa MartinPeterka Ondřej12-9-8-11 1364
11.Martinčík TomášSeďa Jakub-3-8109-82365
12.Adámek AlešYefimova Anastasiia-2735 3175
13.Poledňa MartinFilák Tomáš-55-12-4 1376
14.Laicman PetrPeterka Ondřej-5-8710-122377
15.Adámek AlešSeďa Jakub-7-5-10  0378
16.Poledňa MartinYefimova Anastasiia8611  3088
17.Laicman PetrFilák Tomáš9-1089 3198
18.Martinčík TomášPeterka Ondřej-3-5-9  0399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Poledňa Martin13Seďa Jakub31
Laicman Petr31Yefimova Anastasiia04
Martinčík Tomáš13Filák Tomáš22
Adámek Aleš22Peterka Ondřej40



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Koral Tišnov AVrchní
rozhodčí:
Černoch Rostislav
HOSTUJÍCÍ:KST Oltec Brno ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Základní škola Smíškova 840, Tišnov, Vchod do haly je vedle hlavního vchodu do ZŠ.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 11. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:28Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:432:17474:411TTC Koral Tišnov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vitula Josef
Dospíšil Pavel
 
 
Fábo Ján
Horák Filip
 
 
7-5-6-6 1301
2.Antoš Jiří
Dospíšil Jiří ml.
 
 
Pelikán Jan
Novotný Petr
 
 
1146  3011
3.Antoš JiříFábo Ján-79-9873221
4.Vitula JosefHorák Filip736  3031
5.Dospíšil PavelPelikán Jan-9-5-6  0332
6.Dospíšil Jiří ml.Novotný Petr6-5112 3142
7.Vitula JosefFábo Ján9-8-6-8 1343
8.Dospíšil PavelHorák Filip75-128 3153
9.Dospíšil Jiří ml.Pelikán Jan976  3063
10.Antoš JiříNovotný Petr773  3073
11.Dospíšil PavelFábo Ján-3-7-7  0374
12.Dospíšil Jiří ml.Horák Filip6108  3084
13.Antoš JiříPelikán Jan5113  3094
14.Vitula JosefNovotný Petr10-549 31104
15.Dospíšil Jiří ml.Fábo Ján-6    01  
16.Antoš JiříHorák Filip         
17.Vitula JosefPelikán Jan         
18.Dospíšil PavelNovotný Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Antoš Jiří30Fábo Ján21
Vitula Josef21Horák Filip03
Dospíšil Pavel12Pelikán Jan12
Dospíšil Jiří ml.30Novotný Petr03



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Sokol Znojmo-Orel Únanov AVrchní
rozhodčí:
Chalupník Jiří
HOSTUJÍCÍ:SK Slatina - Brno ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolská1272/12,66902Znojmo, vedle sportovní halyRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 11. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:27Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:435:19537:493KST Sokol Znojmo-Orel Únanov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ondrovčák Radek
Vybíral Marek
 
 
Havel Vojtěch
Tůma Karel
 
 
-10-49-4 1301
2.Vybíral Lukáš
Forman Libor
 
 
Jeřábek Vladimír
Slavíček Martin
 
 
879  3011
3.Forman LiborHavel Vojtěch-87-77-72312
4.Vybíral MarekTůma Karel85-88 3122
5.Ondrovčák RadekSlavíček Martin698  3032
6.Vybíral LukášFila Martin974  3042
7.Vybíral MarekHavel Vojtěch-10-7-14  0343
8.Ondrovčák RadekTůma Karel7105  3053
9.Vybíral LukášSlavíček Martin99-59 3163
10.Forman LiborFila Martin95-65 3173
11.Ondrovčák RadekHavel Vojtěch1110-4-9-22374
12.Vybíral LukášTůma Karel12-11118 3184
13.Forman LiborSlavíček Martin6-11-6483294
14.Vybíral MarekFila Martin-10779 31104
15.Vybíral LukášHavel Vojtěch         
16.Forman LiborTůma Karel         
17.Vybíral MarekSlavíček Martin         
18.Ondrovčák RadekFila Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Forman Libor21Havel Vojtěch30
Vybíral Marek21Tůma Karel03
Ondrovčák Radek21Slavíček Martin03
Vybíral Lukáš30Fila Martin03



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Sokol Znojmo-Orel Únanov BVrchní
rozhodčí:
Pilař Josef
HOSTUJÍCÍ:SKST Mart Hodonín Stavoimpex DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Únanov 222, Budova orlovny,I.patroRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 11. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:20Konec
utkání
12:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:234:9473:352KST Sokol Znojmo-Orel Únanov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ondrovčák Miroslav
Vybíral Matouš
 
 
Mádel Ladislav
Brychta Edo
 
 
378  3010
2.Kříž Bohumil
Vybíral Pavel
 
 
Skala Ján
 
 
WO    3020
3.Kříž BohumilŘežáb Jiří411-814 3130
4.Vybíral MatoušBrychta Edo-9-5815-62331
5.Vybíral PavelMesaroš Petr1084  3041
6.Ondrovčák MiroslavMádel Ladislav468  3051
7.Vybíral MatoušŘežáb Jiří-79-109-82352
8.Vybíral PavelBrychta Edo9810  3062
9.Ondrovčák MiroslavMesaroš Petr-97814 3172
10.Kříž BohumilMádel Ladislav4814  3082
11.Vybíral PavelŘežáb Jiří4511  3092
12.Ondrovčák MiroslavBrychta Edo-10795 31102
13.Kříž BohumilMesaroš Petr         
14.Vybíral MatoušMádel Ladislav         
15.Ondrovčák MiroslavŘežáb Jiří         
16.Kříž BohumilBrychta Edo         
17.Vybíral MatoušMesaroš Petr         
18.Vybíral PavelMádel Ladislav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Kříž Bohumil20Řežáb Jiří12
Vybíral Matouš02Brychta Edo12
Vybíral Pavel30Mesaroš Petr02
Ondrovčák Miroslav30Mádel Ladislav02
WO10WO01
Z důvodu púozdního příjezdu hostí začalo utkání přesně po uplynutí čekací doby v 10:20



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Blansko BVrchní
rozhodčí:
Přikryl Jiří
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Vracov ARozhodčí:Procházka Ondřej
Hráno v místnosti
přesná adresa
Purkyňova 3, 678 01 Blansko, sídliště Podlesí, pod koberci TrendRozhodčí:Voráč Pavel
Datum dle rozpisu26. 11. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1013:30345:432TJ Sokol Vracov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Přikryl Jiří
Fiala Karel
 
 
Vašíček Pavel
Masařík Lukáš
 
 
-5-6-5  0301
2.Polívka Martin ml.
Petr Michal
 
 
Trcala Michal
Kouřil Vít
 
 
-6-7-9  0302
3.Fiala KarelVašíček Pavel-11-36-4 1303
4.Polívka Martin ml.Masařík Lukáš6510  3013
5.Petr MichalKouřil Vít-88-4-3 1314
6.Přikryl JiříTrcala Michal-10-10-1  0315
7.Polívka Martin ml.Vašíček Pavel676  3025
8.Petr MichalMasařík Lukáš-9811-6-52326
9.Přikryl JiříKouřil Vít-9-9-7  0327
10.Fiala KarelTrcala Michal-8-6-8  0328
11.Petr MichalVašíček Pavel-7-58-7 1329
12.Přikryl JiříMasařík Lukáš9-88-6-723210
13.Fiala KarelKouřil Vít-7-6-6  03  
14.Polívka Martin ml.Trcala Michal         
15.Přikryl JiříVašíček Pavel         
16.Fiala KarelMasařík Lukáš         
17.Polívka Martin ml.Kouřil Vít         
18.Petr MichalTrcala Michal         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Fiala Karel02Vašíček Pavel21
Polívka Martin ml.20Masařík Lukáš21
Petr Michal03Kouřil Vít20
Přikryl Jiří03Trcala Michal20
nejsou



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Orel Silůvky AVrchní
rozhodčí:
Záděra Luboš
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra Strážnice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Anenská 54, Silůvky, herna zadním vchodemRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 11. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1025:37540:582TJ Jiskra Strážnice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Novák Lukáš
Kolbert David
 
 
Kubina Jaromír
Morávek Zdeněk
 
 
-3-11-9  0301
2.Záděra Luboš
Kolbert Radek
 
 
Jamný Petr
Marek Jaroslav
 
 
5-7-8-8 1302
3.Záděra LubošKubina Jaromír8-334 3112
4.Novák LukášMarek Jaroslav-6-8-9  0313
5.Kolbert RadekMorávek Zdeněk-6-6-8  0314
6.Kolbert DavidJamný Petr383  3024
7.Novák LukášKubina Jaromír-8-7-2  0325
8.Škorpík JanMarek Jaroslav-2-7-8  0326
9.Kolbert DavidMorávek Zdeněk117-89 3136
10.Záděra LubošJamný Petr547  3046
11.Škorpík JanKubina Jaromír-4-6-9  0347
12.Kolbert DavidMarek Jaroslav747  3057
13.Záděra LubošMorávek Zdeněk79-85 3167
14.Novák LukášJamný Petr-7-10-7  0368
15.Kolbert DavidKubina Jaromír-7-8-10  0369
16.Záděra LubošMarek Jaroslav-810-7693279
17.Novák LukášMorávek Zdeněk-108-119103289
18.Škorpík JanJamný Petr-4-5-6  03810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Záděra Luboš40Kubina Jaromír31
Novák Lukáš13Marek Jaroslav22
Kolbert Radek01Morávek Zdeněk13
Kolbert David31Jamný Petr22
Škorpík Jan03   

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS