Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 1/1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Koral Tišnov AVrchní
rozhodčí:
Dospíšil Jiří
HOSTUJÍCÍ:KST Sokol Znojmo-Orel Únanov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Základní škola Smíškova 840, Tišnov, Vchod do haly je vedle hlavního vchodu do ZŠ.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu31. 03. 2018 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:915:28368:427KST Sokol Znojmo-Orel Únanov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Antoš Jiří
Sedlář David
 
 
Vybíral Marek
Vybíral Lukáš
 
 
81010  3010
2.
 
 

 
 
         
3.Vitula JosefVybíral Lukáš-4-3-8  0311
4.Antoš JiříForman Libor-13-9-10  0312
5.Nováček LiborVybíral Marek-3-9-5  0313
6.Sedlář DavidOndrovčák Radek-8549 3123
7.Antoš JiříVybíral Lukáš788  3033
8.Nováček LiborForman Libor44-9-2-42334
9.Sedlář DavidVybíral Marek9-12-9-8 1335
10.Vitula JosefOndrovčák Radek-65-8-5 1336
11.Nováček LiborVybíral Lukáš-10-7-2  0337
12.Sedlář DavidForman Libor-6-11-4  0338
13.Vitula JosefVybíral Marek-9-998-82339
14.Antoš JiříŠalomoun Ivo10    10  
15.Sedlář DavidVybíral Lukáš         
16.Vitula JosefForman Libor         
17.Antoš JiříVybíral Marek         
18.Nováček LiborŠalomoun Ivo         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Vitula Josef03Vybíral Lukáš21
Antoš Jiří11Forman Libor30
Nováček Libor03Vybíral Marek30
Sedlář David12Ondrovčák Radek11
0



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 1/1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Sokol Znojmo-Orel Únanov BVrchní
rozhodčí:
Ondrovčák Ladislav
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra Strážnice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Únanov 222, Budova orlovny,I.patroRozhodčí:
Datum dle rozpisu31. 03. 2018 16:30 Začátek
utkání
16:30Konec
utkání
20:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:932:34628:616TJ Jiskra Strážnice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ondrovčák Miroslav
Marek Jaroslav
 
 
Prokeš Michal
Morávek Radim
 
 
-955-543210
2.
 
 

 
 
         
3.Marek JaroslavMorávek Zdeněk8610  3020
4.Kříž BohumilMorávek Radim-10-8-9  0321
5.Vybíral PavelProkeš Michal-2-4-9  0322
6.Ondrovčák MiroslavJamný Petr13-975 3132
7.Kříž BohumilMorávek Zdeněk-1264-8-92333
8.Vybíral PavelMorávek Radim5-8-7-8 1334
9.Ondrovčák MiroslavProkeš Michal-66-44-92335
10.Marek JaroslavJamný Petr7711  3045
11.Vybíral PavelMorávek Zdeněk10-6-13-8 1346
12.Ondrovčák MiroslavMorávek Radim8-6810 3156
13.Marek JaroslavProkeš Michal672  3066
14.Kříž BohumilJamný Petr-8-12-8  0367
15.Ondrovčák MiroslavMorávek Zdeněk69-9-10103277
16.Marek JaroslavMorávek Radim-5-6-8  0378
17.Kříž BohumilProkeš Michal-61199 3188
18.Vybíral PavelJamný Petr-97-75-72389

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Marek Jaroslav31Morávek Zdeněk22
Kříž Bohumil13Morávek Radim31
Vybíral Pavel04Prokeš Michal22
Ondrovčák Miroslav31Jamný Petr22

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS