Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 1/2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Sokol Znojmo-Orel Únanov AVrchní
rozhodčí:
Ondrovčák Ladislav
HOSTUJÍCÍ:TTC Koral Tišnov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolská1272/12,66902Znojmo, vedle sportovní halyRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 04. 2018 16:30 Začátek
utkání
16:30Konec
utkání
18:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:230:14450:398KST Sokol Znojmo-Orel Únanov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vybíral Lukáš
Vybíral Marek
 
 
Antoš Jiří
Nováček Libor
 
 
8610  3010
2.
 
 

 
 
         
3.Vybíral LukášAntoš Jiří8-10115 3120
4.Forman LiborNováček Libor-89-6493230
5.Šalomoun IvoVitula Josef6-10-58103240
6.Vybíral MarekDospíšil Pavel843  3050
7.Forman LiborAntoš Jiří68-1014 3160
8.Šalomoun IvoNováček Libor-8-51011-22361
9.Vybíral MarekVitula Josef61012  3071
10.Vybíral LukášDospíšil Pavel-6847 3181
11.Šalomoun IvoAntoš Jiří-8-410-9 1382
12.Vybíral MarekNováček Libor610-118 3192
13.Vybíral LukášVitula Josef7    10  
14.Forman LiborDospíšil Pavel         
15.Vybíral MarekAntoš Jiří         
16.Vybíral LukášNováček Libor         
17.Forman LiborVitula Josef         
18.Šalomoun IvoDospíšil Pavel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Vybíral Lukáš20Antoš Jiří12
Forman Libor20Nováček Libor12
Šalomoun Ivo12Vitula Josef02
Vybíral Marek30Dospíšil Pavel02



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 1/2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra Strážnice AVrchní
rozhodčí:
Jamný Pavel
HOSTUJÍCÍ:KST Sokol Znojmo-Orel Únanov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Bzenecká 1538,Strážnice, Herna na fotbalovém stadionuRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 04. 2018 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
18:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:430:20483:431TJ Jiskra Strážnice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Morávek Radim
Morávek Zdeněk
 
 
Ondrovčák Miroslav
Vybíral Matouš
 
 
3-588 3110
2.
 
 

 
 
         
3.Obrdlík ŠtěpánAndorko Pavel-7-9105103220
4.Morávek ZdeněkOndrovčák Miroslav-6-83-7 1321
5.Jamný PetrKříž Bohumil-85-9-8 1322
6.Morávek RadimVybíral Matouš255  3032
7.Morávek ZdeněkAndorko Pavel37-413 3142
8.Jamný PetrOndrovčák Miroslav-5-6-9  0343
9.Morávek RadimKříž Bohumil477  3053
10.Obrdlík ŠtěpánVybíral Matouš98-4-793263
11.Jamný PetrAndorko Pavel8610  3073
12.Morávek RadimOndrovčák Miroslav-1078-10123283
13.Obrdlík ŠtěpánKříž Bohumil-9-48-8 1384
14.Morávek ZdeněkVybíral Matouš964  3094
15.Morávek RadimVybíral Pavel-11    01  
16.Obrdlík ŠtěpánOndrovčák Miroslav         
17.Morávek ZdeněkKříž Bohumil         
18.Jamný PetrVybíral Matouš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Obrdlík Štěpán21Andorko Pavel03
Morávek Zdeněk21Ondrovčák Miroslav21
Jamný Petr12Kříž Bohumil21
Morávek Radim30Vybíral Matouš03
Střídání Vybíral Pavel za Andorko Pavel

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS