Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Oltec Brno AVrchní
rozhodčí:
Kubín Aleš
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra Strážnice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Vojtova 12, Brno, hala stolního tenisu Moravské SlávieRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 01. 2018 17:00 Začátek
utkání
17:01Konec
utkání
19:12Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1027:33557:582TJ Jiskra Strážnice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Fábo Ján
Horák Filip
 
 
Morávek Radim
Prokeš Michal
 
 
76-8-783210
2.Novotný Petr
Mach Ondřej
 
 
Jamný Petr
Morávek Zdeněk
 
 
-10-5-7  0311
3.Mach OndřejProkeš Michal-79-7-7 1312
4.Novotný PetrMorávek Radim-3-5-7  0313
5.Fábo JánMorávek Zdeněk584  3023
6.Horák FilipJamný Petr-1458-5-112324
7.Novotný PetrProkeš Michal-9-8910-92325
8.Fábo JánMorávek Radim-10-79-11 1326
9.Horák FilipMorávek Zdeněk-59-54-62327
10.Mach OndřejJamný Petr5-96-9-102328
11.Fábo JánProkeš Michal-4-9-10  0329
12.Horák FilipMorávek Radim989  3039
13.Mach OndřejMorávek Zdeněk99-109 3149
14.Novotný PetrJamný Petr993  3059
15.Horák FilipProkeš Michal-9910-8-723510
16.Mach OndřejMorávek Radim         
17.Novotný PetrMorávek Zdeněk         
18.Fábo JánJamný Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Mach Ondřej12Prokeš Michal40
Novotný Petr12Morávek Radim21
Fábo Ján12Morávek Zdeněk12
Horák Filip13Jamný Petr21



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:MK Řeznovice BVrchní
rozhodčí:
Makovický Michal
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Vracov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
KRAJ - Palackého 60, 672 01 Moravský KrumlovRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 01. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:231:19498:434MK Řeznovice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Peterka Ondřej
Jelínek Stanislav
 
 
Vašíček Pavel
Masařík Lukáš
 
 
39-119 3110
2.Novák David
Seďa Jakub
 
 
Kouřil Vít
Kouřil Přemysl
 
 
9-3-9733220
3.Peterka OndřejVašíček Pavel4-7-111033230
4.Novák DavidMasařík Lukáš31-99 3140
5.Jelínek StanislavKouřil Vít-6-7-1  0341
6.Seďa JakubKouřil Přemysl8-764 3151
7.Novák DavidVašíček Pavel-136710 3161
8.Jelínek StanislavMasařík Lukáš4-9812 3171
9.Seďa JakubKouřil Vít-105-9-5 1372
10.Peterka OndřejKouřil Přemysl98-1110 3182
11.Jelínek StanislavVašíček Pavel-9977 3192
12.Seďa JakubMasařík Lukáš-77-79832102
13.Peterka OndřejKouřil Vít         
14.Novák DavidKouřil Přemysl         
15.Seďa JakubVašíček Pavel         
16.Peterka OndřejMasařík Lukáš         
17.Novák DavidKouřil Vít         
18.Jelínek StanislavKouřil Přemysl         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Peterka Ondřej20Vašíček Pavel03
Novák David20Masařík Lukáš03
Jelínek Stanislav21Kouřil Vít20
Seďa Jakub21Kouřil Přemysl02
ŽK- Jelínek Stanislav - Řeznovice - nesportovní chování



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Blansko BVrchní
rozhodčí:
Polívka Martin ml.
HOSTUJÍCÍ:SKST Mart Hodonín Stavoimpex DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Purkyňova 3, 678 01 Blansko, sídliště Podlesí, pod koberci TrendRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 01. 2018 17:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
19:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1018:30447:480SKST Mart Hodonín Stavoimpex D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kaluža Tomáš
Polívka Martin ml.
 
 
Svoboda Petr
Brychta Edo
 
 
343  3010
2.Petr Michal
Polívka Ondřej
 
 
Řežáb Jiří
Mádel Ladislav
 
 
-7-8-6  0311
3.Petr MichalŘežáb Jiří-7-8-7  0312
4.Kaluža TomášBrychta Edo-6-6-7  0313
5.Polívka Martin ml.Svoboda Petr-88-99-82314
6.Polívka OndřejMesaroš Petr867  3024
7.Kaluža TomášŘežáb Jiří-15-11-8  0325
8.Polívka Martin ml.Brychta Edo728  3035
9.Polívka OndřejSvoboda Petr-12-109-8 1336
10.Petr MichalMádel Ladislav6-14-12-9 1337
11.Polívka Martin ml.Řežáb Jiří1198  3047
12.Polívka OndřejBrychta Edo-10-11-7  0348
13.Petr MichalSvoboda Petr-810-8-5 1349
14.Kaluža TomášMádel Ladislav-6-19-4 13410
15.Polívka OndřejŘežáb Jiří-67   11  
16.Petr MichalBrychta Edo         
17.Kaluža TomášSvoboda Petr         
18.Polívka Martin ml.Mádel Ladislav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Petr Michal03Řežáb Jiří21
Kaluža Tomáš03Brychta Edo21
Polívka Martin ml.21Svoboda Petr30
Polívka Ondřej12Mesaroš Petr01
   Mádel Ladislav20
nejsou



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Orel Silůvky AVrchní
rozhodčí:
Záděra Luboš
HOSTUJÍCÍ:SK Slatina - Brno ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Anenská 54, Silůvky, herna zadním vchodemRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 01. 2018 17:30 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:837:33650:614Orel Silůvky A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Novák Lukáš
Kolbert David
 
 
Orság David
Kuča Jan
 
 
78-6-993210
2.Záděra Luboš
Pikula Radek
 
 
Jeřábek Vladimír
Havel Vojtěch
 
 
-4-3-5  0311
3.Novák LukášJeřábek Vladimír8108  3021
4.Ertl JakubHavel Vojtěch-69-11-8 1322
5.Záděra LubošKuča Jan-6376 3132
6.Kolbert DavidOrság David768  3042
7.Ertl JakubJeřábek Vladimír1259  3052
8.Záděra LubošHavel Vojtěch9-65-783262
9.Kolbert DavidKuča Jan-710-9-6 1363
10.Novák LukášOrság David988  3073
11.Záděra LubošJeřábek Vladimír-96-98-32374
12.Kolbert DavidHavel Vojtěch-8-8-8  0375
13.Novák LukášKuča Jan-848-3-102376
14.Ertl JakubOrság DavidWO    3086
15.Kolbert DavidJeřábek Vladimír-8-783103296
16.Novák LukášHavel Vojtěch-10-7-10  0397
17.Ertl JakubKuča Jan-3-98-7 1398
18.Záděra LubošOrság David-9-853432108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Novák Lukáš22Jeřábek Vladimír13
Ertl Jakub12Havel Vojtěch31
Záděra Luboš31Kuča Jan31
Kolbert David22Orság David03
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Sokol Znojmo-Orel Únanov AVrchní
rozhodčí:
Ondrovčák Ladislav
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Brno I BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolská1272/12,66902Znojmo, vedle sportovní halyRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 01. 2018 14:30 Začátek
utkání
14:30Konec
utkání
16:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:132:12454:382KST Sokol Znojmo-Orel Únanov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vybíral Marek
Ondrovčák Radek
 
 
Poledňa Martin
Toufar Zdeněk
 
 
7-67-5-92301
2.Vybíral Lukáš
Forman Libor
 
 
Adámek Aleš
Prachař Marek
 
 
1010-75 3111
3.Forman LiborToufar Zdeněk944  3021
4.Ondrovčák RadekAdámek Aleš12511  3031
5.Vybíral MarekHerník Miloslav69-99 3141
6.Vybíral LukášPoledňa Martin-11956 3151
7.Ondrovčák RadekToufar Zdeněk-9968 3161
8.Vybíral MarekAdámek Aleš1010-49 3171
9.Vybíral LukášHerník Miloslav-68-8863281
10.Forman LiborPoledňa Martin6-769 3191
11.Vybíral MarekToufar Zdeněk-97126 31101
12.Vybíral LukášAdámek Aleš65-8  21  
13.Forman LiborHerník Miloslav         
14.Ondrovčák RadekPoledňa Martin         
15.Vybíral LukášToufar Zdeněk         
16.Forman LiborAdámek Aleš         
17.Ondrovčák RadekHerník Miloslav         
18.Vybíral MarekPoledňa Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Forman Libor20Toufar Zdeněk03
Ondrovčák Radek20Adámek Aleš02
Vybíral Marek30Herník Miloslav02
Vybíral Lukáš20Poledňa Martin02



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Sokol Znojmo-Orel Únanov BVrchní
rozhodčí:
Pilař Josef
HOSTUJÍCÍ:TTC Koral Tišnov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Únanov 222, Budova orlovny,I.patroRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 01. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:837:33657:657KST Sokol Znojmo-Orel Únanov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ondrovčák Miroslav
Marek Jaroslav
 
 
Vitula Josef
Dospíšil Pavel
 
 
-56-7683210
2.Kříž Bohumil
Vybíral Matouš
 
 
Dospíšil Jiří ml.
Antoš Jiří
 
 
-3-5-9  0311
3.Kříž BohumilDospíšil Jiří ml.-14-5-6  0312
4.Marek JaroslavAntoš Jiří-369-9-132313
5.Vybíral PavelVitula Josef10-6-4-8 1314
6.Ondrovčák MiroslavDospíšil Pavel9117  3024
7.Marek JaroslavDospíšil Jiří ml.-4-7-6  0325
8.Vybíral PavelAntoš Jiří-4-58-2 1326
9.Ondrovčák MiroslavVitula Josef-10789 3136
10.Kříž BohumilDospíšil Pavel77-9-12153246
11.Vybíral PavelDospíšil Jiří ml.978  3056
12.Ondrovčák MiroslavAntoš Jiří-1259-863266
13.Kříž BohumilVitula Josef749  3076
14.Marek JaroslavDospíšil Pavel6-13-4673286
15.Ondrovčák MiroslavDospíšil Jiří ml.4-8-106-82387
16.Kříž BohumilAntoš Jiří-64-9-5 1388
17.Marek JaroslavVitula Josef1177  3098
18.Vybíral PavelDospíšil Pavel747  30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kříž Bohumil22Dospíšil Jiří ml.31
Marek Jaroslav22Antoš Jiří31
Vybíral Pavel22Vitula Josef13
Ondrovčák Miroslav31Dospíšil Pavel04

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline