Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:MK Řeznovice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra Strážnice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
KRAJ - Palackého 60, 672 01 Moravský KrumlovRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 01. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:636:28631:588MK Řeznovice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Peterka Ondřej
Jelínek Stanislav
 
 
Prokeš Michal
Morávek Radim
 
 
-8-1097-32301
2.Novák David
Seďa Jakub
 
 
Morávek Zdeněk
Vránová Radana
 
 
432  3011
3.Peterka OndřejProkeš Michal-7-6-8  0312
4.Novák DavidMorávek Radim-9876 3122
5.Jelínek StanislavMorávek Zdeněk9713  3032
6.Seďa JakubJamný Petr-65-211-102333
7.Novák DavidProkeš Michal-6811-1193243
8.Jelínek StanislavMorávek Radim-13678 3153
9.Seďa JakubMorávek Zdeněk-5-5-5  0354
10.Peterka OndřejJamný Petr-7-87-13 1355
11.Jelínek StanislavProkeš Michal9-929 3165
12.Seďa JakubMorávek Radim-10925 3175
13.Peterka OndřejMorávek Zdeněk-138-12-7 1376
14.Novák DavidJamný Petr8-7411 3186
15.Seďa JakubProkeš Michal119-5-973296
16.Peterka OndřejVránová Radana9-955 31106
17.Novák DavidMorávek Zdeněk         
18.Jelínek StanislavJamný Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Peterka Ondřej13Prokeš Michal13
Novák David30Morávek Radim03
Jelínek Stanislav30Morávek Zdeněk21
Seďa Jakub22Jamný Petr21
   Vránová Radana01
* STŘÍDÁNÍ HOSTŮ -Zápas č. 16. Odchází MORÁVEK RADIM - Nastupuje VRÁNOVÁ RADANA



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Oltec Brno AVrchní
rozhodčí:
Hamadeh Nabil
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Vracov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Vojtova 12, Brno, hala stolního tenisu Moravské SlávieRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 01. 2018 10:30 Začátek
utkání
10:30Konec
utkání
13:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1020:35474:545TJ Sokol Vracov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Fábo Ján
Horák Filip
 
 
Kouřil Vít
Kouřil Přemysl
 
 
-95913 3110
2.Novotný Petr
Kolbaba Bohumír
 
 
Vašíček Pavel
Masařík Lukáš
 
 
-610-1-3 1311
3.Kolbaba BohumírVašíček Pavel-6-7-5  0312
4.Novotný PetrMasařík Lukáš49-9-5-52313
5.Horák FilipKouřil Vít4-48-563223
6.Fábo JánKouřil Přemysl89-8-963233
7.Novotný PetrVašíček Pavel-8-1075-82334
8.Horák FilipMasařík Lukáš-67-10-7 1335
9.Fábo JánKouřil Vít-8-678-92336
10.Kolbaba BohumírKouřil Přemysl-7-7-6  0337
11.Horák FilipVašíček Pavel78-7-10-32338
12.Fábo JánMasařík Lukáš9-9-7-17 1339
13.Mach OndřejKouřil Vít-8-7-7  03310
14.Novotný PetrKouřil Přemysl5-108-8-623  
15.Fábo JánVašíček Pavel         
16.Mach OndřejMasařík Lukáš         
17.Novotný PetrKouřil Vít         
18.Horák FilipKouřil Přemysl         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kolbaba Bohumír02Vašíček Pavel30
Novotný Petr02Masařík Lukáš30
Horák Filip12Kouřil Vít21
Fábo Ján12Kouřil Přemysl11
Mach Ondřej01   
Stridani OLTEC , Ondrej Mach misto Kolbaba



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Orel Silůvky AVrchní
rozhodčí:
Záděra Luboš
HOSTUJÍCÍ:SKST Mart Hodonín Stavoimpex DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Anenská 54, Silůvky, herna zadním vchodemRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 01. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:938:33684:646nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Novák Lukáš
Kolbert David
 
 
Skala Ján
Brychta Edo
 
 
4-1045 3110
2.Záděra Luboš
Pikula Radek
 
 
Mádel Ladislav
Řežáb Jiří
 
 
-128-10-7 1311
3.Kolbert DavidŘežáb Jiří7-666 3121
4.Ertl JakubBrychta Edo679  3031
5.Záděra LubošMesaroš Petr83-99 3141
6.Novák LukášSvoboda Petr868  3051
7.Ertl JakubŘežáb Jiří-7-6-5  0352
8.Záděra LubošBrychta Edo5-6-78-92353
9.Novák LukášMesaroš Petr6-966 3163
10.Kolbert DavidSvoboda Petr-886-8-82364
11.Záděra LubošŘežáb Jiří-9-987-52365
12.Novák LukášBrychta Edo-91210-843275
13.Kolbert DavidMádel Ladislav697  3085
14.Ertl JakubSvoboda Petr89-6-7-102386
15.Pikula RadekŘežáb Jiří-4-8-9  0387
16.Kolbert DavidBrychta Edo-109-8-6 1388
17.Ertl JakubMádel Ladislav-99-10-5 1389
18.Záděra LubošSvoboda Petr1288  3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kolbert David22Řežáb Jiří31
Ertl Jakub13Brychta Edo22
Záděra Luboš22Mesaroš Petr02
Novák Lukáš30Svoboda Petr22
Pikula Radek01Mádel Ladislav11



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Blansko BVrchní
rozhodčí:
Polívka Martin ml.
HOSTUJÍCÍ:SK Slatina - Brno ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Purkyňova 3, 678 01 Blansko, sídliště Podlesí, pod koberci TrendRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 01. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1013:31379:467SK Slatina - Brno A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Petr Michal
Polívka Martin ml.
 
 
Havel Vojtěch
Kuča Jan
 
 
51113  3010
2.Přikryl Jiří
Bednář Josef
 
 
Jeřábek Vladimír
Slavíček Martin
 
 
-8-7-6  0311
3.Bednář JosefJeřábek Vladimír-2-5-4  0312
4.Přikryl JiříHavel Vojtěch-7-10-7  0313
5.Polívka Martin ml.Kuča Jan-1111-89-92314
6.Petr MichalSlavíček Martin-12898 3124
7.Přikryl JiříJeřábek Vladimír8-2-10-6 1325
8.Polívka Martin ml.Havel Vojtěch-8-78-5 1326
9.Petr MichalKuča Jan-889-7-82327
10.Bednář JosefSlavíček Martin-8-9-9  0328
11.Polívka Martin ml.Jeřábek Vladimír-47-10-6 1329
12.Petr MichalHavel Vojtěch-6-13-6  03210
13.Bednář JosefKuča Jan         
14.Přikryl JiříSlavíček Martin         
15.Petr MichalJeřábek Vladimír         
16.Bednář JosefHavel Vojtěch         
17.Přikryl JiříKuča Jan         
18.Polívka Martin ml.Slavíček Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Bednář Josef02Jeřábek Vladimír30
Přikryl Jiří02Havel Vojtěch30
Polívka Martin ml.03Kuča Jan20
Petr Michal12Slavíček Martin11



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Sokol Znojmo-Orel Únanov BVrchní
rozhodčí:
Pilař Josef
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Brno I BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Únanov 222, Budova orlovny,I.patroRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 01. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:234:13469:378KST Sokol Znojmo-Orel Únanov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ondrovčák Miroslav
Marek Jaroslav
 
 
Poledňa Martin
Toufar Zdeněk
 
 
6613  3010
2.Vybíral Pavel
Vybíral Matouš
 
 
Adámek Aleš
Herník Miloslav
 
 
-4-681183220
3.Ondrovčák MiroslavPoledňa Martin-10966 3130
4.Vybíral MatoušHerník Miloslav6-56-5-102331
5.Vybíral PavelAdámek Aleš858  3041
6.Marek JaroslavPrachař Marek923  3051
7.Vybíral MatoušPoledňa Martin-57-46-42352
8.Vybíral PavelHerník Miloslav365  3062
9.Marek JaroslavAdámek Aleš-4764 3172
10.Ondrovčák MiroslavPrachař Marek59-124 3182
11.Vybíral PavelPoledňa Martin789  3092
12.Marek JaroslavHerník Miloslav-7-12610532102
13.Ondrovčák MiroslavAdámek Aleš         
14.Vybíral MatoušPrachař Marek         
15.Marek JaroslavPoledňa Martin         
16.Ondrovčák MiroslavHerník Miloslav         
17.Vybíral MatoušAdámek Aleš         
18.Vybíral PavelPrachař Marek         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Ondrovčák Miroslav20Poledňa Martin12
Vybíral Matouš02Herník Miloslav12
Vybíral Pavel30Adámek Aleš02
Marek Jaroslav30Prachař Marek02



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Sokol Znojmo-Orel Únanov AVrchní
rozhodčí:
Ondrovčák Ladislav
HOSTUJÍCÍ:TTC Koral Tišnov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolská1272/12,66902Znojmo, vedle sportovní halyRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 01. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:234:13474:408KST Sokol Znojmo-Orel Únanov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ondrovčák Radek
Vybíral Marek
 
 
Vitula Josef
Dospíšil Pavel
 
 
911-26 3110
2.Vybíral Lukáš
Forman Libor
 
 
Antoš Jiří
Dospíšil Jiří ml.
 
 
77-3-693220
3.Ondrovčák RadekDospíšil Jiří ml.-589-8-62321
4.Forman LiborAntoš Jiří5129  3031
5.Vybíral MarekVitula Josef688  3041
6.Vybíral LukášDospíšil Pavel389  3051
7.Forman LiborDospíšil Jiří ml.8-79-7-72352
8.Vybíral MarekAntoš Jiří8-85-1493262
9.Vybíral LukášVitula Josef108-99 3172
10.Ondrovčák RadekDospíšil Pavel7912  3082
11.Vybíral MarekDospíšil Jiří ml.655  3092
12.Vybíral LukášAntoš Jiří5-947 31102
13.Ondrovčák RadekVitula Josef-9-5   02  
14.Forman LiborDospíšil Pavel         
15.Vybíral LukášDospíšil Jiří ml.         
16.Ondrovčák RadekAntoš Jiří         
17.Forman LiborVitula Josef         
18.Vybíral MarekDospíšil Pavel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Ondrovčák Radek11Dospíšil Jiří ml.21
Forman Libor11Antoš Jiří03
Vybíral Marek30Vitula Josef02
Vybíral Lukáš30Dospíšil Pavel02

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline