Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Sokol Znojmo-Orel Únanov AVrchní
rozhodčí:
Chalupník Jiří
HOSTUJÍCÍ:KST Oltec Brno ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolská1272/12,66902Znojmo, vedle sportovní halyRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 01. 2018 14:30 Začátek
utkání
14:35Konec
utkání
16:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:535:20539:394KST Sokol Znojmo-Orel Únanov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ondrovčák Radek
Šalomoun Ivo
 
 

 
 
WO    3010
2.Vybíral Lukáš
Forman Libor
 
 
Fábo Ján
Horák Filip
 
 
897  3020
3.Forman LiborFábo Ján5-1058 3130
4.Ondrovčák RadekHorák Filip-9-98-5 1331
5.Šalomoun IvoNovotný Petr611-125 3141
6.Vybíral LukášWO    3051
7.Ondrovčák RadekFábo Ján-8-93-5 1352
8.Šalomoun IvoHorák Filip-67-3-7 1353
9.Vybíral LukášNovotný Petr4-1098 3163
10.Forman LiborWO    3073
11.Šalomoun IvoFábo Ján-5-8-6  0374
12.Vybíral LukášHorák Filip8-5-66-92375
13.Forman LiborNovotný Petr-81157 3185
14.Ondrovčák RadekWO    3095
15.Vybíral LukášFábo Ján129-78 31105
16.Forman LiborHorák Filip7-5-37 22  
17.Ondrovčák RadekNovotný Petr         
18.Šalomoun Ivo         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Forman Libor20Fábo Ján22
Ondrovčák Radek02Horák Filip30
Šalomoun Ivo12Novotný Petr03
Vybíral Lukáš21   
WO40WO04



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Sokol Znojmo-Orel Únanov BVrchní
rozhodčí:
Pilař Josef
HOSTUJÍCÍ:MK Řeznovice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Únanov 222, Budova orlovny,I.patroRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 01. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:638:25640:589KST Sokol Znojmo-Orel Únanov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ondrovčák Miroslav
Marek Jaroslav
 
 
Novák David
Seďa Jakub
 
 
81011  3010
2.Kříž Bohumil
Vybíral Pavel
 
 
Jelínek Stanislav
Peterka Ondřej
 
 
-88-8-7 1311
3.Marek JaroslavNovák David6-7-8-5 1312
4.Kříž BohumilJelínek Stanislav-9-97-10 1313
5.Vybíral PavelPeterka Ondřej7610  3023
6.Ondrovčák MiroslavSeďa Jakub536  3033
7.Kříž BohumilNovák David6-7-915-82334
8.Vybíral PavelJelínek Stanislav-68-10-9 1335
9.Ondrovčák MiroslavPeterka Ondřej448  3045
10.Marek JaroslavSeďa Jakub-3979 3155
11.Vybíral PavelNovák David157-9-3-82356
12.Ondrovčák MiroslavJelínek Stanislav-99-18753266
13.Marek JaroslavFilák Tomáš899  3076
14.Kříž BohumilSeďa Jakub9-86-793286
15.Ondrovčák MiroslavNovák David-98-117103296
16.Marek JaroslavJelínek Stanislav989  30106
17.Kříž BohumilFilák Tomáš         
18.Vybíral PavelSeďa Jakub         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Marek Jaroslav31Novák David31
Kříž Bohumil12Jelínek Stanislav22
Vybíral Pavel12Peterka Ondřej02
Ondrovčák Miroslav40Seďa Jakub03
   Filák Tomáš01



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Brno I BVrchní
rozhodčí:
Charitonov Vitalij
HOSTUJÍCÍ:KST Blansko BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kounicova 685/20, Veveří, 602 00 Brno. Hraci mistnost pro KrajRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 01. 2018 16:30 Začátek
utkání
16:35Konec
utkání
18:38Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:231:13444:373TJ Sokol Brno I B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Martinčík Tomáš
Laicman Petr
 
 
Zukal Adam
Polívka Martin ml.
 
 
1357  3010
2.Poledňa Martin
Adámek Aleš
 
 
Přikryl Jiří
Bednář Josef
 
 
7-7411 3120
3.Martinčík TomášPolívka Martin ml.1112-96 3130
4.Adámek AlešZukal Adam68-6-673240
5.Poledňa MartinBednář Josef-10667 3150
6.Laicman PetrPřikryl Jiří-7-9-3  0351
7.Adámek AlešPolívka Martin ml.987  3061
8.Poledňa MartinZukal Adam47-74 3171
9.Laicman PetrBednář Josef479  3081
10.Martinčík TomášPřikryl Jiří-8-12-8 1382
11.Herník MiloslavPolívka Martin ml.989  3092
12.Laicman PetrZukal Adam-710412 31102
13.Martinčík TomášBednář Josef234  30  
14.Adámek AlešPřikryl Jiří         
15.Laicman PetrPolívka Martin ml.         
16.Martinčík TomášZukal Adam         
17.Adámek AlešBednář Josef         
18.Herník MiloslavPřikryl Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Martinčík Tomáš11Polívka Martin ml.03
Adámek Aleš20Zukal Adam03
Poledňa Martin20Bednář Josef02
Laicman Petr21Přikryl Jiří20
Herník Miloslav10   



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Koral Tišnov AVrchní
rozhodčí:
Černoch Rostislav
HOSTUJÍCÍ:Orel Silůvky ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Základní škola Smíškova 840, Tišnov, Vchod do haly je vedle hlavního vchodu do ZŠ.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 01. 2018 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
17:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:131:8411:235TTC Koral Tišnov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Antoš Jiří
Dospíšil Jiří ml.
 
 
Novák Lukáš
Kolbert Radek
 
 
-7-49853210
2.Vitula Josef
Dospíšil Pavel
 
 

 
 
WO    3020
3.Antoš JiříWO    3030
4.Vitula JosefPikula Radek768  3040
5.Dospíšil PavelKolbert David-72-8-4 1341
6.Dospíšil Jiří ml.Novák Lukáš-96813 3151
7.Vitula JosefWO    3061
8.Dospíšil PavelPikula Radek910-1010 3171
9.Dospíšil Jiří ml.Kolbert David114-138 3181
10.Antoš JiříNovák Lukáš657  3091
11.Dospíšil PavelWO    30101
12.Dospíšil Jiří ml.Pikula Radek         
13.Antoš JiříKolbert David         
14.Vitula JosefNovák Lukáš         
15.Dospíšil Jiří ml.         
16.Antoš JiříPikula Radek         
17.Vitula JosefKolbert David         
18.Dospíšil PavelNovák Lukáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Antoš Jiří10Pikula Radek02
Vitula Josef10Kolbert David11
Dospíšil Pavel11Novák Lukáš02
Dospíšil Jiří ml.20   
WO40WO04
Bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Mart Hodonín Stavoimpex DVrchní
rozhodčí:
Mikulecký František
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra Strážnice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lipová alej 4110/23B, 695 01 Hodonín, Sportovní hala TEZARozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 01. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1023:37509:586TJ Jiskra Strážnice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Skala Ján
Brychta Edo
 
 
Morávek Radim
Prokeš Michal
 
 
-9-9-5  0301
2.Mádel Ladislav
Řežáb Jiří
 
 
Marek Jan st.
Morávek Zdeněk
 
 
-811110 3111
3.Podrazil DavidMorávek Radim-67-4-7 1312
4.Brychta EdoProkeš Michal10-9-5-4 1313
5.Řežáb JiříMorávek Zdeněk7-64-1063223
6.Mesaroš PetrMarek Jan st.15-258 3133
7.Brychta EdoMorávek Radim67-17 3143
8.Řežáb JiříProkeš Michal2-699 3153
9.Mesaroš PetrMorávek Zdeněk-5-8-8  0354
10.Podrazil DavidMarek Jan st.-48-3-8 1355
11.Řežáb JiříMorávek Radim-58-7-9 1356
12.Mesaroš PetrProkeš Michal-7-16-6  0357
13.Podrazil DavidMorávek Zdeněk-5-75-4 1358
14.Brychta EdoMarek Jan st.-7-6-8  0359
15.Mesaroš PetrMorávek Radim-71349 3169
16.Podrazil DavidProkeš Michal-9-8-4  03610
17.Brychta EdoMorávek Zdeněk         
18.Řežáb JiříMarek Jan st.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Podrazil David04Morávek Radim22
Brychta Edo12Prokeš Michal31
Řežáb Jiří21Morávek Zdeněk21
Mesaroš Petr22Marek Jan st.21
-



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Slatina - Brno AVrchní
rozhodčí:
Jeřábek Vladimír
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Vracov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Slatina - Brno 627 00, ul Tuřanka 1 . herna v 1.patřeRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 01. 2018 17:30 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:432:20513:456SK Slatina - Brno A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jeřábek Vladimír
Havel Vojtěch
 
 
Kouřil Vít
Trcala Michal
 
 
-10-9-4  0301
2.Kuča Jan
Tůma Karel
 
 
Vašíček Pavel
Masařík Lukáš
 
 
-7-6-8  0302
3.Kuča JanVašíček Pavel97-33 3112
4.Havel VojtěchMasařík Lukáš771  3022
5.Tůma KarelKouřil Vít-7-14810-92323
6.Jeřábek VladimírTrcala Michal10103  3033
7.Havel VojtěchVašíček Pavel55-118 3143
8.Tůma KarelMasařík Lukáš1179  3053
9.Jeřábek VladimírKouřil Vít-11-881183263
10.Kuča JanTrcala Michal747  3073
11.Tůma KarelVašíček Pavel-6-10-4  0374
12.Jeřábek VladimírMasařík Lukáš477  3084
13.Kuča JanKouřil Vít-848-683294
14.Havel VojtěchTrcala Michal8-77-6732104
15.Jeřábek VladimírVašíček Pavel-11-5-10  03  
16.Kuča JanMasařík Lukáš         
17.Havel VojtěchKouřil Vít         
18.Tůma KarelTrcala Michal         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Kuča Jan30Vašíček Pavel12
Havel Vojtěch30Masařík Lukáš03
Tůma Karel12Kouřil Vít12
Jeřábek Vladimír30Trcala Michal03

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline