Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Sokol Znojmo-Orel Únanov BVrchní
rozhodčí:
Pilař Josef
HOSTUJÍCÍ:KST Oltec Brno ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Únanov 222, Budova orlovny,I.patroRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 01. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:435:16502:349KST Sokol Znojmo-Orel Únanov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ondrovčák Miroslav
Marek Jaroslav
 
 
Fábo Ján
Horák Filip
 
 
-10-12-5  0301
2.Vybíral Pavel
Vybíral Matouš
 
 

 
 
WO    3011
3.Ondrovčák MiroslavHorák Filip87-58 3121
4.Vybíral MatoušFábo Ján-106-5-6 1322
5.Vybíral PavelNovotný Petr879  3032
6.Marek JaroslavWO    3042
7.Vybíral MatoušHorák Filip9-78-5-82343
8.Vybíral PavelFábo Ján72-9-793253
9.Marek JaroslavNovotný Petr95-75 3163
10.Ondrovčák MiroslavWO    3073
11.Vybíral PavelHorák Filip9-7-77-62374
12.Marek JaroslavFábo Ján1064  3084
13.Ondrovčák MiroslavNovotný Petr889  3094
14.Vybíral MatoušWO    30104
15.Marek JaroslavHorák Filip         
16.Ondrovčák MiroslavFábo Ján         
17.Vybíral MatoušNovotný Petr         
18.Vybíral Pavel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Ondrovčák Miroslav20Horák Filip21
Vybíral Matouš02Fábo Ján12
Vybíral Pavel21Novotný Petr03
Marek Jaroslav20   
WO40WO04



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Sokol Znojmo-Orel Únanov AVrchní
rozhodčí:
Ondrovčák Ladislav
HOSTUJÍCÍ:MK Řeznovice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolská1272/12,66902Znojmo, vedle sportovní halyRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 01. 2018 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:333:17514:433KST Sokol Znojmo-Orel Únanov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vybíral Marek
Ondrovčák Radek
 
 
Novák David
Seďa Jakub
 
 
5910  3010
2.Vybíral Lukáš
Forman Libor
 
 
Jelínek Stanislav
Peterka Ondřej
 
 
1293  3020
3.Forman LiborNovák David810-10-863230
4.Ondrovčák RadekJelínek Stanislav6-7-88-62331
5.Vybíral MarekPeterka Ondřej141211  3041
6.Vybíral LukášSeďa Jakub66-117 3151
7.Ondrovčák RadekNovák David-4-85-8 1352
8.Vybíral MarekJelínek Stanislav-4-96783262
9.Vybíral LukášPeterka Ondřej488  3072
10.Forman LiborSeďa Jakub567  3082
11.Vybíral MarekNovák David-8236 3192
12.Vybíral LukášJelínek Stanislav-10-9-8  0393
13.Forman LiborPeterka Ondřej77-10-71032103
14.Ondrovčák RadekSeďa Jakub11-5   11  
15.Vybíral LukášNovák David         
16.Forman LiborJelínek Stanislav         
17.Ondrovčák RadekPeterka Ondřej         
18.Vybíral MarekSeďa Jakub         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Forman Libor30Novák David12
Ondrovčák Radek02Jelínek Stanislav21
Vybíral Marek30Peterka Ondřej03
Vybíral Lukáš21Seďa Jakub02



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Koral Tišnov AVrchní
rozhodčí:
Černoch Rostislav
HOSTUJÍCÍ:KST Blansko BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Základní škola Smíškova 840, Tišnov, Vchod do haly je vedle hlavního vchodu do ZŠ.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 01. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:132:9411:318TTC Koral Tišnov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Antoš Jiří
Dospíšil Jiří ml.
 
 
Zukal Adam
Polívka Martin ml.
 
 
416  3010
2.Nováček Libor
Vitula Josef
 
 
Přikryl Jiří
Bednář Josef
 
 
-76-4373220
3.Antoš JiříPolívka Martin ml.483  3030
4.Vitula JosefZukal Adam-4-78893240
5.Nováček LiborPřikryl Jiří-68-6593250
6.Dospíšil Jiří ml.Bednář Josef976  3060
7.Vitula JosefPolívka Martin ml.877  3070
8.Dospíšil PavelZukal Adam-611-96-52371
9.Dospíšil Jiří ml.Přikryl Jiří889  3081
10.Antoš JiříBednář Josef848  3091
11.Dospíšil PavelPolívka Martin ml.1248  30101
12.Dospíšil Jiří ml.Zukal Adam3    10  
13.Antoš JiříPřikryl Jiří         
14.Vitula JosefBednář Josef         
15.Dospíšil Jiří ml.Polívka Martin ml.         
16.Antoš JiříZukal Adam         
17.Vitula JosefPřikryl Jiří         
18.Dospíšil PavelBednář Josef         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Antoš Jiří20Polívka Martin ml.03
Vitula Josef20Zukal Adam11
Nováček Libor10Přikryl Jiří02
Dospíšil Jiří ml.20Bednář Josef02
Dospíšil Pavel11   
Bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Brno I BVrchní
rozhodčí:
Kvardová Dana
HOSTUJÍCÍ:Orel Silůvky ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kounicova 685/20, Veveří, 602 00 Brno. Hraci mistnost pro KrajRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 01. 2018 10:30 Začátek
utkání
10:30Konec
utkání
13:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:537:23611:515TJ Sokol Brno I B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Laicman Petr
Martinčík Tomáš
 
 
Pikula Radek
Záděra Luboš
 
 
797  3010
2.Poledňa Martin
Adámek Aleš
 
 
Kolbert David
Novák Lukáš
 
 
-10-117-8 1311
3.Martinčík TomášKolbert David-56-7-4 1312
4.Adámek AlešNovák Lukáš512-7-843222
5.Poledňa MartinZáděra Luboš428  3032
6.Laicman PetrPikula Radek10-9-12-8 1333
7.Adámek AlešKolbert David4-168-10-72334
8.Poledňa MartinNovák Lukáš5-6-105-92335
9.Laicman PetrZáděra Luboš885  3045
10.Martinčík TomášPikula Radek410-98 3155
11.Poledňa MartinKolbert David9-9105 3165
12.Laicman PetrNovák Lukáš95-9-783275
13.Martinčík TomášZáděra Luboš8-984 3185
14.Adámek AlešPikula Radek69-89 3195
15.Laicman PetrKolbert David461  30105
16.Martinčík TomášNovák Lukáš         
17.Adámek AlešZáděra Luboš         
18.Poledňa MartinPikula Radek         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Martinčík Tomáš21Kolbert David22
Adámek Aleš21Novák Lukáš12
Poledňa Martin21Záděra Luboš03
Laicman Petr31Pikula Radek12



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Slatina - Brno AVrchní
rozhodčí:
Jeřábek Vladimír
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra Strážnice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Slatina - Brno 627 00, ul Tuřanka 1 . herna v 1.patřeRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 01. 2018 09:30 Začátek
utkání
09:30Konec
utkání
12:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1015:32393:476TJ Jiskra Strážnice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jeřábek Vladimír
Tůma Karel
 
 
Prokeš Michal
Morávek Radim
 
 
-6-10-7  0301
2.Havel Vojtěch
Kuča Jan
 
 
Marek Jan st.
Morávek Zdeněk
 
 
-6-87-7 1302
3.Fila MartinMorávek Radim-398-2133212
4.Havel VojtěchProkeš Michal696  3022
5.Kuča JanMorávek Zdeněk-98-76-92323
6.Jeřábek VladimírMarek Jan st.-8-6-9  0324
7.Havel VojtěchMorávek Radim9-5-6-7 1325
8.Kuča JanProkeš Michal-79-56-62326
9.Jeřábek VladimírMorávek Zdeněk-9-9-7  0327
10.Fila MartinMarek Jan st.-7-9-3  0328
11.Kuča JanMorávek Radim9-7-8-9 1329
12.Jeřábek VladimírProkeš Michal-57-146-423210
13.Fila MartinMorávek Zdeněk8-88  21  
14.Havel VojtěchMarek Jan st.         
15.Jeřábek VladimírMorávek Radim         
16.Fila MartinProkeš Michal         
17.Havel VojtěchMorávek Zdeněk         
18.Kuča JanMarek Jan st.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Fila Martin11Morávek Radim21
Havel Vojtěch11Prokeš Michal21
Kuča Jan03Morávek Zdeněk20
Jeřábek Vladimír03Marek Jan st.20



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Mart Hodonín Stavoimpex DVrchní
rozhodčí:
Brhel Vladimír
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Vracov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lipová alej 4110/23B, 695 01 Hodonín, Sportovní hala TEZARozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 01. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1021:32489:524TJ Sokol Vracov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Řežáb Jiří
Trunov Yevhenii
 
 
Kouřil Vít
Kouřil Přemysl
 
 
9-9-5-5 1301
2.Skala Ján
Mádel Ladislav
 
 
Vašíček Pavel
Masařík Lukáš
 
 
-8-98-6 1302
3.Mesaroš PetrVašíček Pavel-107-8-11 1303
4.Brychta EdoMasařík Lukáš-69-9-8 1304
5.Trunov YevheniiKouřil Vít-1315-810-102305
6.Řežáb JiříKouřil Přemysl464  3015
7.Brychta EdoVašíček Pavel-5-88-4 1316
8.Trunov YevheniiMasařík Lukáš-6-68-6 1317
9.Řežáb JiříKouřil Vít4-8-15-9 1318
10.Mesaroš PetrKouřil Přemysl115-98 3128
11.Podrazil DavidVašíček Pavel-7-9-5  0329
12.Řežáb JiříMasařík Lukáš9-647 3139
13.Mesaroš PetrKouřil Vít688  3049
14.Brychta EdoKouřil Přemysl-8-8-5  03410
15.Řežáb JiříVašíček Pavel9-11   11  
16.Mesaroš PetrMasařík Lukáš         
17.Brychta EdoKouřil Vít         
18.Podrazil DavidKouřil Přemysl         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Mesaroš Petr21Vašíček Pavel30
Brychta Edo03Masařík Lukáš21
Trunov Yevhenii02Kouřil Vít21
Řežáb Jiří21Kouřil Přemysl12
Podrazil David01   
Domácí střídání: Podrazil David - Trunov

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline