Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:MK Řeznovice BVrchní
rozhodčí:
Makovický Michal
HOSTUJÍCÍ:SKST Mart Hodonín Stavoimpex DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
KRAJ - Palackého 60, 672 01 Moravský KrumlovRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 02. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:736:28586:571MK Řeznovice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bíla Jindřich
Frühauf Michael
 
 
Řežáb Jiří
Mádel Ladislav
 
 
-6-6-3  0301
2.Peterka Ondřej
Novák David
 
 
Brychta Edo
Mesaroš Petr
 
 
-4-10-11  0302
3.Peterka OndřejŘežáb Jiří1087  3012
4.Bíla JindřichMesaroš Petr-9-99-9 1313
5.Frühauf MichaelBrychta Edo9-3-5-5 1314
6.Novák DavidMádel Ladislav769  3024
7.Bíla JindřichŘežáb Jiří-8-858-92325
8.Frühauf MichaelMesaroš Petr-8-6-8  0326
9.Novák DavidBrychta Edo89-8-693236
10.Peterka OndřejMádel Ladislav496  3046
11.Frühauf MichaelŘežáb Jiří-5-694-32347
12.Novák DavidMesaroš Petr685  3057
13.Peterka OndřejBrychta Edo-395-773267
14.Bíla JindřichMádel Ladislav1088  3077
15.Novák DavidŘežáb Jiří865  3087
16.Peterka OndřejMesaroš Petr-9883 3197
17.Bíla JindřichBrychta Edo38-6-8932107
18.Filák TomášMádel Ladislav-9    01  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Peterka Ondřej40Řežáb Jiří22
Bíla Jindřich22Mesaroš Petr22
Frühauf Michael03Brychta Edo13
Novák David40Mádel Ladislav03



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Oltec Brno AVrchní
rozhodčí:
Hamadeh Nabil
HOSTUJÍCÍ:SK Slatina - Brno ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Vojtova 12, Brno, hala stolního tenisu Moravské SlávieRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 02. 2018 10:30 Začátek
utkání
10:30Konec
utkání
12:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1014:31323:461SK Slatina - Brno A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Fábo Ján
Horák Filip
 
 
Kuča Jan
Orság David
 
 
-8-8-6  0301
2.
 
 
Jeřábek Vladimír
Havel Vojtěch
 
 
WO    0302
3.Orság DavidWO    0303
4.Pelikán JanJeřábek Vladimír-711-8-7 1304
5.Horák FilipHavel Vojtěch-139-69-92305
6.Fábo JánKuča Jan787  3015
7.Pelikán JanOrság David8-13-3-6 1316
8.Horák FilipJeřábek Vladimír13-8-67-102317
9.Fábo JánHavel Vojtěch6-666 3127
10.Kuča JanWO    0328
11.Horák FilipOrság David-10-4-9  0329
12.Fábo JánJeřábek Vladimír6-87-1-723210
13.Havel VojtěchWO    03  
14.Pelikán JanKuča Jan         
15.Fábo JánOrság David         
16.Jeřábek Vladimír         
17.Pelikán JanHavel Vojtěch         
18.Horák FilipKuča Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Pelikán Jan02Orság David20
Horák Filip03Jeřábek Vladimír30
Fábo Ján21Havel Vojtěch11
   Kuča Jan01
WO03WO30



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Vracov AVrchní
rozhodčí:
Kouřil Vít
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Brno I BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
TJ Sokol Vracov, Sokolská 900, 696 42 VracovRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 02. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:637:23583:515TJ Sokol Vracov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vašíček Pavel
Masařík Lukáš
 
 
Herník Miloslav
Prachař Marek
 
 
-8-7111163210
2.Kouřil Vít
Trcala Michal
 
 
Toufar Zdeněk
Kopřiva Tomáš
 
 
589  3020
3.Masařík LukášHerník Miloslav989  3030
4.Kouřil VítToufar Zdeněk6137  3040
5.Trcala MichalKopřiva Tomáš-13-4-8  0341
6.Vašíček PavelPrachař Marek6-6-61123251
7.Kouřil VítHerník Miloslav328  3061
8.Trcala MichalToufar Zdeněk-99-9-7 1362
9.Vašíček PavelKopřiva Tomáš462  3072
10.Masařík LukášPrachař Marek778  3082
11.Trcala MichalHerník Miloslav79-5-3-42383
12.Vašíček PavelToufar Zdeněk5-10-6-6 1384
13.Masařík LukášKopřiva Tomáš879  3094
14.Kouřil VítPrachař Marek7-6-96-82395
15.Vašíček PavelHerník Miloslav-6-76-5 1396
16.Masařík LukášToufar Zdeněk75-94 31106
17.Kouřil VítKopřiva Tomáš27   20  
18.Trcala MichalPrachař Marek         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Masařík Lukáš40Herník Miloslav22
Kouřil Vít21Toufar Zdeněk22
Trcala Michal03Kopřiva Tomáš12
Vašíček Pavel22Prachař Marek12



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra Strážnice AVrchní
rozhodčí:
Morávková Alena
HOSTUJÍCÍ:TTC Koral Tišnov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Bzenecká 1538,Strážnice, Herna na fotbalovém stadionuRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 02. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:433:17483:404TJ Jiskra Strážnice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Morávek Radim
Prokeš Michal
 
 
Antoš Jiří
Nováček Libor
 
 
667  3010
2.Jamný Petr
Marek Jan st.
 
 
Vitula Josef
Hruška Pavel
 
 
569  3020
3.Jamný PetrAntoš Jiří7-6-68-62321
4.Prokeš MichalVitula Josef510-610 3131
5.Marek Jan st.Nováček Libor-9-10-4  0332
6.Morávek RadimHruška Pavel3116  3042
7.Prokeš MichalAntoš Jiří75-10-993252
8.Marek Jan st.Vitula Josef-56-5-10 1353
9.Morávek RadimNováček Libor56-107 3163
10.Jamný PetrHruška Pavel-6258 3173
11.Obrdlík ŠtěpánAntoš Jiří-7-3-3  0374
12.Morávek RadimVitula Josef649  3084
13.Jamný PetrNováček Libor9410  3094
14.Prokeš MichalHruška Pavel534  30104
15.Morávek RadimAntoš Jiří         
16.Jamný PetrVitula Josef         
17.Prokeš MichalNováček Libor         
18.Obrdlík ŠtěpánHruška Pavel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Jamný Petr21Antoš Jiří21
Prokeš Michal30Vitula Josef12
Marek Jan st.02Nováček Libor12
Morávek Radim30Hruška Pavel03
Obrdlík Štěpán01   



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Orel Silůvky AVrchní
rozhodčí:
Ondrovčák Ladislav
HOSTUJÍCÍ:KST Sokol Znojmo-Orel Únanov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Anenská 54, Silůvky, herna zadním vchodemRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 02. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:634:24550:441Orel Silůvky A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Novák Lukáš
Kolbert David
 
 
Ondrovčák Ladislav
Ondrovčák Radek
 
 
810-8-683210
2.Železný Ladislav
Pikula Radek
 
 

 
 
WO    3020
3.Kolbert DavidOndrovčák Radek810-811 3130
4.Novák LukášOndrovčák Ladislav6810  3040
5.Železný LadislavVybíral Lukáš-6-8-11  0341
6.Pikula RadekWO    3051
7.Novák LukášOndrovčák Radek-108-4593261
8.Železný LadislavOndrovčák Ladislav-48-610-82362
9.Pikula RadekVybíral Lukáš-8-4-10  0363
10.Kolbert DavidWO    3073
11.Železný LadislavOndrovčák Radek-8-10-4  0374
12.Pikula RadekOndrovčák Ladislav325  3084
13.Kolbert DavidVybíral Lukáš-6-810-6 1385
14.Novák LukášWO    3095
15.Pikula RadekOndrovčák Radek-8-410-5 1396
16.Kolbert DavidOndrovčák Ladislav86-89 31106
17.Novák LukášVybíral Lukáš-4    01  
18.Železný Ladislav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Kolbert David21Ondrovčák Radek22
Novák Lukáš20Ondrovčák Ladislav13
Železný Ladislav03Vybíral Lukáš30
Pikula Radek12   
WO40WO04



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Blansko BVrchní
rozhodčí:
Přikryl Jiří
HOSTUJÍCÍ:KST Sokol Znojmo-Orel Únanov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Purkyňova 3, 678 01 Blansko, sídliště Podlesí, pod koberci TrendRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 02. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
14:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:939:38730:734nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Polívka Martin ml.
Polívka Ondřej
 
 
Kříž Bohumil
Vybíral Matouš
 
 
99-63 3110
2.Přikryl Jiří
Bednář Josef
 
 
Vybíral Pavel
Ondrovčák Miroslav
 
 
-9-98-8 1311
3.Bednář JosefVybíral Pavel-4-6-4  0312
4.Přikryl JiříKříž Bohumil1110-11-6-82313
5.Polívka OndřejVybíral Matouš-5942 3123
6.Polívka Martin ml.Ondrovčák Miroslav-75103 3133
7.Přikryl JiříVybíral Pavel-89-11943243
8.Polívka OndřejKříž Bohumil4-7-99103253
9.Polívka Martin ml.Vybíral Matouš1284  3063
10.Bednář JosefOndrovčák Miroslav89-107 3173
11.Polívka OndřejVybíral Pavel-1010109 3183
12.Polívka Martin ml.Kříž Bohumil8-8-97-82384
13.Bednář JosefVybíral Matouš-10-89-8 1385
14.Přikryl JiříMarek Jaroslav7-39-9133295
15.Polívka Martin ml.Vybíral Pavel-7-7-12  0396
16.Bednář JosefKříž Bohumil-9-798-82397
17.Přikryl JiříVybíral Matouš108-7-4-82398
18.Polívka OndřejMarek Jaroslav-3-767-62399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Bednář Josef13Vybíral Pavel22
Přikryl Jiří22Kříž Bohumil31
Polívka Ondřej31Vybíral Matouš22
Polívka Martin ml.22Ondrovčák Miroslav02
   Marek Jaroslav11
hosté střídají hráče Marek Jaroslav za hráče Ondrovčák Miroslav

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline