Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Blansko BVrchní
rozhodčí:
Voráč Pavel
HOSTUJÍCÍ:KST Oltec Brno ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Purkyňova 3, 678 01 Blansko, sídliště Podlesí, pod koberci TrendRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 03. 2018 17:30 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
20:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1024:35514:550KST Oltec Brno A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Přikryl Jiří
Petr Michal
 
 
Fábo Ján
Horák Filip
 
 
-7-6-8  0301
2.Kaluža Tomáš
Voráč Pavel
 
 
Novotný Petr
Šmídek Roman
 
 
9-85-7103211
3.Kaluža TomášFábo Ján-8-7-7  0312
4.Voráč PavelHorák Filip-99-9-9 1313
5.Petr MichalNovotný Petr-6-1-9  0314
6.Přikryl JiříŠmídek Roman7610  3024
7.Voráč PavelFábo Ján-7-8-8  0325
8.Petr MichalHorák Filip84-75 3135
9.Přikryl JiříNovotný Petr-556-6-102336
10.Kaluža Tomᚊmídek Roman57-8-8-92337
11.Petr MichalFábo Ján-8-98-2 1338
12.Přikryl JiříHorák Filip-27-8953248
13.Kaluža TomášNovotný Petr-93-54-22349
14.Voráč PavelŠmídek Roman10119  3059
15.Přikryl JiříFábo Ján-92-5-9 13510
16.Kaluža TomášHorák Filip         
17.Voráč PavelNovotný Petr         
18.Petr MichalŠmídek Roman         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kaluža Tomáš03Fábo Ján40
Voráč Pavel12Horák Filip12
Petr Michal12Novotný Petr30
Přikryl Jiří22Šmídek Roman12
nejsou



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Orel Silůvky AVrchní
rozhodčí:
Záděra Luboš
HOSTUJÍCÍ:MK Řeznovice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Anenská 54, Silůvky, herna zadním vchodemRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 03. 2018 17:30 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
19:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:1017:32431:500MK Řeznovice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kolbert David
Novák Lukáš
 
 
Jelínek Stanislav
Peterka Ondřej
 
 
-8512-6-82301
2.Záděra Luboš
Pikula Radek
 
 
Novák David
Seďa Jakub
 
 
1111-9-8-62302
3.Kolbert DavidNovák David-6-7-7  0303
4.Záděra LubošJelínek Stanislav-4105-5-82304
5.Novák LukášSeďa Jakub-8-6-10  0305
6.Pikula RadekPeterka Ondřej9-78-9-72306
7.Záděra LubošNovák David98-10-863216
8.Vališ PetrJelínek Stanislav7-8-6-5 1317
9.Pikula RadekSeďa Jakub-13-910-7 1318
10.Kolbert DavidPeterka Ondřej9-7-26-102319
11.Vališ PetrNovák David-469-9-823110
12.Pikula RadekJelínek Stanislav-4-7   02  
13.Kolbert DavidSeďa Jakub         
14.Záděra LubošPeterka Ondřej         
15.Pikula RadekNovák David         
16.Kolbert DavidJelínek Stanislav         
17.Záděra LubošSeďa Jakub         
18.Vališ PetrPeterka Ondřej         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Kolbert David02Novák David21
Záděra Luboš11Jelínek Stanislav20
Novák Lukáš01Seďa Jakub20
Pikula Radek02Peterka Ondřej20
Vališ Petr02   



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Sokol Znojmo-Orel Únanov AVrchní
rozhodčí:
Ondrovčák Ladislav
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra Strážnice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolská1272/12,66902Znojmo, vedle sportovní halyRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 03. 2018 14:30 Začátek
utkání
14:30Konec
utkání
17:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:535:22569:505KST Sokol Znojmo-Orel Únanov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vybíral Marek
Ondrovčák Radek
 
 
Morávek Radim
Prokeš Michal
 
 
-9-116-10 1301
2.Vybíral Lukáš
Forman Libor
 
 
Morávek Zdeněk
Jamný Petr
 
 
-95-121153211
3.Forman LiborMorávek Radim88-85 3121
4.Ondrovčák RadekProkeš Michal-57-6-2 1322
5.Vybíral MarekJamný Petr-61349 3132
6.Vybíral LukášMorávek Zdeněk-8775 3142
7.Ondrovčák RadekMorávek Radim-9-83-10 1343
8.Vybíral MarekProkeš Michal55-108 3153
9.Vybíral LukášJamný Petr-77511 3163
10.Forman LiborMorávek Zdeněk3119  3073
11.Vybíral MarekMorávek Radim8-68-10-42374
12.Vybíral LukášProkeš Michal8114  3084
13.Forman LiborJamný Petr6710  3094
14.Ondrovčák RadekMorávek Zdeněk-6-8-6  0395
15.Vybíral LukášMorávek Radim1087  30105
16.Forman LiborProkeš Michal8108  30  
17.Ondrovčák RadekJamný Petr         
18.Vybíral MarekMorávek Zdeněk         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Forman Libor30Morávek Radim22
Ondrovčák Radek03Prokeš Michal12
Vybíral Marek21Jamný Petr03
Vybíral Lukáš40Morávek Zdeněk12



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Sokol Znojmo-Orel Únanov BVrchní
rozhodčí:
Pilař Josef
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Vracov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Únanov 222, Budova orlovny,I.patroRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 03. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:232:14462:373KST Sokol Znojmo-Orel Únanov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ondrovčák Miroslav
Marek Jaroslav
 
 
Vašíček Pavel
Masařík Lukáš
 
 
744  3010
2.Kříž Bohumil
Vybíral Pavel
 
 
Kouřil Vít
Kouřil Přemysl
 
 
944  3020
3.Marek JaroslavVašíček Pavel-7987 3130
4.Kříž BohumilMasařík Lukáš-10425 3140
5.Vybíral PavelKouřil Vít10-6-4-10 1341
6.Ondrovčák MiroslavKouřil Přemysl966  3051
7.Kříž BohumilVašíček Pavel11-389 3161
8.Vybíral MatoušMasařík Lukáš-15-95-4 1362
9.Ondrovčák MiroslavKouřil Vít-86-8773272
10.Marek JaroslavKouřil Přemysl388  3082
11.Vybíral MatoušVašíček Pavel-6968 3192
12.Ondrovčák MiroslavMasařík Lukáš-8-968432102
13.Marek JaroslavKouřil Vít         
14.Kříž BohumilKouřil Přemysl         
15.Ondrovčák MiroslavVašíček Pavel         
16.Marek JaroslavMasařík Lukáš         
17.Kříž BohumilKouřil Vít         
18.Vybíral MatoušKouřil Přemysl         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Marek Jaroslav20Vašíček Pavel03
Kříž Bohumil20Masařík Lukáš12
Vybíral Pavel01Kouřil Vít11
Ondrovčák Miroslav30Kouřil Přemysl02
Vybíral Matouš11   



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Brno I BVrchní
rozhodčí:
Janda Roman
HOSTUJÍCÍ:SKST Mart Hodonín Stavoimpex DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kounicova 685/20, Veveří, 602 00 Brno. Hraci mistnost pro KrajRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 03. 2018 16:30 Začátek
utkání
16:30Konec
utkání
19:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1021:35514:544SKST Mart Hodonín Stavoimpex D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Poledňa Martin
Toufar Zdeněk
 
 
Brychta Edo
Oleskevych Oleksandr
 
 
-89-127-42301
2.Adámek Aleš
Laicman Petr
 
 
Mádel Ladislav
Řežáb Jiří
 
 
-85-104-102302
3.Toufar ZdeněkBrychta Edo78-413 3112
4.Adámek AlešŘežáb Jiří6-69-8-72313
5.Poledňa MartinOleskevych Oleksandr-6-5-6  0314
6.Herník MiloslavMesaroš Petr7-61-12133224
7.Adámek AlešBrychta Edo745  3034
8.Poledňa MartinŘežáb Jiří-9-6-9  0335
9.Herník MiloslavOleskevych Oleksandr-10-9-7  0336
10.Toufar ZdeněkMesaroš Petr-106-8-9 1337
11.Poledňa MartinBrychta Edo-1176-833247
12.Herník MiloslavŘežáb Jiří-10-6-3  0348
13.Toufar ZdeněkOleskevych Oleksandr-88-7-11 1349
14.Adámek AlešMesaroš Petr8-3-9-10 13410
15.Laicman PetrBrychta Edo-6    01  
16.Toufar ZdeněkŘežáb Jiří         
17.Adámek AlešOleskevych Oleksandr         
18.Poledňa MartinMesaroš Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Toufar Zdeněk12Brychta Edo03
Adámek Aleš12Řežáb Jiří30
Poledňa Martin12Oleskevych Oleksandr30
Herník Miloslav12Mesaroš Petr21



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Koral Tišnov AVrchní
rozhodčí:
Dospíšil Jiří
HOSTUJÍCÍ:SK Slatina - Brno ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Základní škola Smíškova 840, Tišnov, Vchod do haly je vedle hlavního vchodu do ZŠ.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 03. 2018 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:936:38697:710nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Antoš Jiří
Nováček Libor
 
 
Orság David
Kuča Jan
 
 
9-498 3110
2.Vitula Josef
Sedlář David
 
 
Jeřábek Vladimír
Havel Vojtěch
 
 
-9-8118-32311
3.Vitula JosefHavel Vojtěch-8-5-6  0312
4.Sedlář DavidJeřábek Vladimír4127  3022
5.Nováček LiborKuča Jan-12-3-8  0323
6.Antoš JiříOrság David6-99-953233
7.Sedlář DavidHavel Vojtěch107-9-7-112334
8.Nováček LiborJeřábek Vladimír119-610 3144
9.Antoš JiříKuča Jan11-6-8-9 1345
10.Vitula JosefOrság David4-9-118-92346
11.Nováček LiborHavel Vojtěch-7-1-5  0347
12.Antoš JiříJeřábek Vladimír8-95-823257
13.Vitula JosefKuča Jan78-9-673267
14.Sedlář DavidOrság David-8-86-11 1368
15.Antoš JiříHavel Vojtěch-6866 3178
16.Vitula JosefJeřábek Vladimír8-116-893288
17.Sedlář DavidKuča Jan9118  3098
18.Nováček LiborOrság David-4-117-7 1399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Vitula Josef22Havel Vojtěch31
Sedlář David22Jeřábek Vladimír04
Nováček Libor13Kuča Jan22
Antoš Jiří31Orság David31
0

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS