Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra Strážnice AVrchní
rozhodčí:
Morávková Alena
HOSTUJÍCÍ:KST Oltec Brno ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Bzenecká 1538,Strážnice, Herna na fotbalovém stadionuRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 09. 2017 16:30 Začátek
utkání
16:30Konec
utkání
18:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:335:14501:414TJ Jiskra Strážnice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Marek Jaroslav
Morávek Zdeněk
 
 
Fábo Ján
Horák Filip
 
 
894  3010
2.Morávek Radim
Kubina Jaromír
 
 
Novotný Petr
Pelikán Jan
 
 
9-9-8-9 1311
3.Morávek RadimFábo Ján7104  3021
4.Morávek ZdeněkHorák Filip674  3031
5.Marek JaroslavPelikán Jan-5597 3141
6.Kubina JaromírNovotný Petr58-89 3151
7.Morávek ZdeněkFábo Ján-998-8-62352
8.Marek JaroslavHorák Filip7910  3062
9.Kubina JaromírPelikán Jan-66-136103272
10.Morávek RadimNovotný Petr94-59 3182
11.Marek JaroslavFábo Ján-563-10-102383
12.Kubina JaromírHorák Filip1098  3093
13.Morávek RadimPelikán Jan1046  30103
14.Morávek ZdeněkNovotný Petr6-9   11  
15.Kubina JaromírFábo Ján         
16.Morávek RadimHorák Filip         
17.Morávek ZdeněkPelikán Jan         
18.Marek JaroslavNovotný Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Morávek Radim30Fábo Ján21
Morávek Zdeněk11Horák Filip03
Marek Jaroslav21Pelikán Jan03
Kubina Jaromír30Novotný Petr02



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Vracov AVrchní
rozhodčí:
Kouřil Vít
HOSTUJÍCÍ:MK Řeznovice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
TJ Sokol Vracov, Sokolská 900, 696 42 VracovRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 09. 2017 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
17:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:334:24577:542TJ Sokol Vracov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Trcala Michal
Kouřil Vít
 
 
Seďa Jakub
Jelínek Stanislav
 
 
10-43-1093210
2.Vašíček Pavel
Masařík Lukáš
 
 
Novák David
Peterka Ondřej
 
 
8-9-46103220
3.Trcala MichalNovák David6-7-9-10 1321
4.Kouřil VítJelínek Stanislav-9-1374-72322
5.Masařík LukášSeďa Jakub7910  3032
6.Vašíček PavelPeterka Ondřej115-64 3142
7.Kouřil VítNovák David-9-116-11 1343
8.Masařík LukášJelínek Stanislav-5-445103253
9.Vašíček PavelSeďa Jakub-98-10973263
10.Trcala MichalPeterka Ondřej10-7-87133273
11.Masařík LukášNovák David-8-4108123283
12.Vašíček PavelJelínek Stanislav6811  3093
13.Trcala MichalSeďa Jakub7-27-91032103
14.Kouřil VítPeterka Ondřej-856  21  
15.Vašíček PavelNovák David         
16.Trcala MichalJelínek Stanislav         
17.Kouřil VítSeďa Jakub         
18.Masařík LukášPeterka Ondřej         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Trcala Michal21Novák David21
Kouřil Vít02Jelínek Stanislav12
Masařík Lukáš30Seďa Jakub03
Vašíček Pavel30Peterka Ondřej02
Hlavní rozhodčí nastoupil do utkání jako hráč.



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Mart Hodonín Stavoimpex DVrchní
rozhodčí:
Mikulecký František
HOSTUJÍCÍ:KST Blansko BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lipová alej 4110/23B, 695 01 Hodonín, Sportovní hala TEZARozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 09. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:435:20525:444SKST Mart Hodonín Stavoimpex D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mádel Ladislav
Brychta Edo
 
 
Polívka Martin ml.
Přikryl Jiří
 
 
4-2-7-5 1301
2.Řežáb Jiří
Svoboda Petr
 
 
Svoboda Lukáš
Zukal Adam
 
 
1010-99 3111
3.Brychta EdoSvoboda Lukáš-7-53-4 1312
4.Mádel LadislavPolívka Martin ml.9-88-3-82313
5.Svoboda PetrZukal Adam-811-10893223
6.Řežáb JiříPřikryl Jiří765  3033
7.Mádel LadislavSvoboda Lukáš8-9-5-9 1334
8.Svoboda PetrPolívka Martin ml.-8787 3144
9.Řežáb JiříZukal Adam948  3054
10.Brychta EdoPřikryl Jiří-6331 3164
11.Svoboda PetrSvoboda Lukáš6-55-1083274
12.Řežáb JiříPolívka Martin ml.582  3084
13.Brychta EdoZukal Adam53-73 3194
14.Broiakovskyi VsevolodPřikryl Jiří4610  30104
15.Řežáb JiříSvoboda Lukáš         
16.Brychta EdoPolívka Martin ml.         
17.Broiakovskyi VsevolodZukal Adam         
18.Svoboda PetrPřikryl Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Brychta Edo21Svoboda Lukáš21
Mádel Ladislav02Polívka Martin ml.12
Svoboda Petr30Zukal Adam03
Řežáb Jiří30Přikryl Jiří03
Broiakovskyi Vsevolod10   
S - střídání v domácím celku Vsevolod Broiakovskyi za hráče Ladislava Mádela (č.14)



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Slatina - Brno AVrchní
rozhodčí:
Jeřábek Vladimír
HOSTUJÍCÍ:Orel Silůvky ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Slatina - Brno 627 00, ul Tuřanka 1 . herna v 1.patřeRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 09. 2017 17:30 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:435:21551:457SK Slatina - Brno A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jeřábek Vladimír
Havel Vojtěch
 
 
Pikula Radek
Novák Lukáš
 
 
8-9107 3110
2.Tůma Karel
Kuča Jan
 
 
Záděra Luboš
Železný Ladislav
 
 
7-7-48-82311
3.Tůma KarelŽelezný Ladislav358  3021
4.Havel VojtěchNovák Lukáš685  3031
5.Kuča JanPikula Radek7-74-733241
6.Jeřábek VladimírZáděra Luboš7-677 3151
7.Havel VojtěchŽelezný Ladislav10-103-1193261
8.Kuča JanNovák Lukáš-10686 3171
9.Jeřábek VladimírPikula Radek-9-9810-92372
10.Tůma KarelZáděra Luboš-6-5-6  0373
11.Kuča JanŽelezný Ladislav7-9-9-9 1374
12.Jeřábek VladimírNovák Lukáš943  3084
13.Tůma KarelPikula Radek-6-73923294
14.Havel VojtěchZáděra Luboš384  30104
15.Jeřábek VladimírŽelezný Ladislav-7    01  
16.Tůma KarelNovák Lukáš         
17.Havel VojtěchPikula Radek         
18.Kuča JanZáděra Luboš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Tůma Karel21Železný Ladislav12
Havel Vojtěch30Novák Lukáš03
Kuča Jan21Pikula Radek12
Jeřábek Vladimír21Záděra Luboš12



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Brno I BVrchní
rozhodčí:
Babušík Tomáš
HOSTUJÍCÍ:KST Sokol Znojmo-Orel Únanov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kounicova 685/20, Veveří, 602 00 Brno. Hraci mistnost pro KrajRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 09. 2017 16:30 Začátek
utkání
16:30Konec
utkání
19:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:736:27593:549TJ Sokol Brno I B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Martinčík Tomáš
Laicman Petr
 
 
Vybíral Lukáš
Ondrovčák Radek
 
 
-118-6-6 1301
2.Poledňa Martin
Adámek Aleš
 
 
Nechvátal Petr
Ondrovčák Ladislav
 
 
654  3011
3.Martinčík TomášVybíral Lukáš-5-89-2 1312
4.Adámek AlešOndrovčák Radek-59-611-92313
5.Poledňa MartinNechvátal Petr14-875 3123
6.Laicman PetrOndrovčák Ladislav-8897 3133
7.Adámek AlešVybíral Lukáš-1113-6-9 1334
8.Poledňa MartinOndrovčák Radek101-119 3144
9.Laicman PetrNechvátal Petr665  3054
10.Martinčík TomášOndrovčák Ladislav695  3064
11.Poledňa MartinVybíral Lukáš-1-3-9  0365
12.Laicman PetrOndrovčák Radek9-759 3175
13.Martinčík TomášNechvátal Petr976  3085
14.Adámek AlešOndrovčák Ladislav3-935 3195
15.Laicman PetrVybíral Lukáš-8-3-3  0396
16.Martinčík TomášOndrovčák Radek4-8-10-3 1397
17.Adámek AlešNechvátal Petr4-1062 31107
18.Poledňa MartinOndrovčák Ladislav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Martinčík Tomáš22Vybíral Lukáš40
Adámek Aleš22Ondrovčák Radek22
Poledňa Martin21Nechvátal Petr04
Laicman Petr31Ondrovčák Ladislav03



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Koral Tišnov AVrchní
rozhodčí:
Černoch Rostislav
HOSTUJÍCÍ:KST Sokol Znojmo-Orel Únanov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Základní škola Smíškova 840, Tišnov, Vchod do haly je vedle hlavního vchodu do ZŠ.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 09. 2017 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
19:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1033:40670:693KST Sokol Znojmo-Orel Únanov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vitula Josef
Dospíšil Pavel
 
 
Ondrovčák Miroslav
Vybíral Matouš
 
 
-756-753210
2.Dospíšil Jiří ml.
Antoš Jiří
 
 
Kříž Bohumil
Vybíral Pavel
 
 
775  3020
3.Antoš JiříOndrovčák Miroslav710-7-5123230
4.Vitula JosefKříž Bohumil-58-910-62331
5.Dospíšil PavelVybíral Pavel-8-6-9  0332
6.Dospíšil Jiří ml.Vybíral Matouš7-97-1193242
7.Vitula JosefOndrovčák Miroslav-999-7-62343
8.Dospíšil PavelKříž Bohumil-7-7-8  0344
9.Dospíšil Jiří ml.Vybíral Pavel-3-88583254
10.Antoš JiříVybíral Matouš6513  3064
11.Dospíšil PavelOndrovčák Miroslav-7-6-11  0365
12.Dospíšil Jiří ml.Kříž Bohumil86-8-9-82366
13.Antoš JiříVybíral Pavel-8-5-10  0367
14.Vitula JosefAndorko Pavel7107  3077
15.Dospíšil Jiří ml.Ondrovčák Miroslav-6-1098-122378
16.Antoš JiříKříž Bohumil3-4-5973288
17.Vitula JosefVybíral Pavel-5-8-9  0389
18.Dospíšil PavelAndorko Pavel-92-4-9 13810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Antoš Jiří31Ondrovčák Miroslav31
Vitula Josef13Kříž Bohumil31
Dospíšil Pavel04Vybíral Pavel31
Dospíšil Jiří ml.22Vybíral Matouš02
   Andorko Pavel11

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS