Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Orel Silůvky AVrchní
rozhodčí:
Záděra Luboš
HOSTUJÍCÍ:KST Oltec Brno ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Anenská 54, Silůvky, herna zadním vchodemRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 03. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:532:27576:548Orel Silůvky A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kolbert David
Novák Lukáš
 
 
Fábo Ján
Horák Filip
 
 
-9-7-8  0301
2.Pikula Radek
Záděra Luboš
 
 
Novotný Petr
Šmídek Roman
 
 
7-7-93113211
3.Záděra LubošFábo Ján-8-65-10 1312
4.Vališ PetrHorák Filip7-38-1393222
5.Pikula RadekNovotný Petr-4-11-7  0323
6.Kolbert DavidŠmídek Roman1-979 3133
7.Vališ PetrFábo Ján-3-7-5  0334
8.Pikula RadekHorák Filip-111156 3144
9.Kolbert DavidNovotný Petr-8888 3154
10.Záděra LubošŠmídek Roman-88117 3164
11.Pikula RadekFábo Ján-79-7-9 1365
12.Kolbert DavidHorák Filip1096  3075
13.Záděra LubošNovotný Petr4-956 3185
14.Vališ PetrŠmídek Roman7-136-1093295
15.Kolbert DavidFábo Ján109-88 31105
16.Záděra LubošHorák Filip         
17.Vališ PetrNovotný Petr         
18.Pikula RadekŠmídek Roman         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Záděra Luboš21Fábo Ján31
Vališ Petr21Horák Filip03
Pikula Radek12Novotný Petr12
Kolbert David40Šmídek Roman03



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Blansko BVrchní
rozhodčí:
Přikryl Jiří
HOSTUJÍCÍ:MK Řeznovice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Purkyňova 3, 678 01 Blansko, sídliště Podlesí, pod koberci TrendRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 03. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1022:34513:560MK Řeznovice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Polívka Ondřej
Petr Michal
 
 
Peterka Ondřej
Filák Tomáš
 
 
8-8-4-4 1301
2.Přikryl Jiří
Kaluža Tomáš
 
 
Seďa Jakub
Novák David
 
 
810-8-573211
3.Polívka OndřejNovák David875  3021
4.Kaluža TomášSeďa Jakub-83-8-8 1322
5.Petr MichalFilák Tomáš8613  3032
6.Přikryl JiříPeterka Ondřej1494  3042
7.Kaluža TomášNovák David-6-8-7  0343
8.Petr MichalSeďa Jakub-10-8-7  0344
9.Přikryl JiříFilák Tomáš-5-69-5 1345
10.Polívka OndřejPeterka Ondřej12-9-14-8 1346
11.Petr MichalNovák David-89-8-9 1347
12.Přikryl JiříSeďa Jakub8-10-55-92348
13.Polívka OndřejFilák Tomáš-9-8-10  0349
14.Kaluža TomášPeterka Ondřej-78-9893259
15.Přikryl JiříNovák David-7-8-5  03510
16.Polívka OndřejSeďa Jakub         
17.Kaluža TomášFilák Tomáš         
18.Petr MichalPeterka Ondřej         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Polívka Ondřej12Novák David31
Kaluža Tomáš12Seďa Jakub30
Petr Michal12Filák Tomáš21
Přikryl Jiří13Peterka Ondřej12
nejsou



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Sokol Znojmo-Orel Únanov BVrchní
rozhodčí:
Pilař Josef
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra Strážnice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Únanov 222, Budova orlovny,I.patroRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 03. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:535:25591:536KST Sokol Znojmo-Orel Únanov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vybíral Pavel
Kříž Bohumil
 
 
Morávek Zdeněk
Jamný Petr
 
 
-8784 3110
2.Ondrovčák Miroslav
Andorko Pavel
 
 
Prokeš Michal
Morávek Radim
 
 
5-12-49-102311
3.Andorko PavelProkeš Michal5-511-11-82312
4.Kříž BohumilMorávek Radim-6-6-7  0313
5.Vybíral PavelMorávek Zdeněk6104  3023
6.Ondrovčák MiroslavJamný Petr748  3033
7.Kříž BohumilProkeš Michal-98109 3143
8.Vybíral PavelMorávek Radim8-6-3-11 1344
9.Ondrovčák MiroslavMorávek Zdeněk-9874 3154
10.Andorko PavelJamný Petr-6-1161053264
11.Vybíral PavelProkeš Michal-4-10-3  0365
12.Ondrovčák MiroslavMorávek Radim4-1059 3175
13.Andorko PavelMorávek Zdeněk-91258 3185
14.Kříž BohumilJamný Petr-97-11883295
15.Ondrovčák MiroslavProkeš Michal-10377 31105
16.Andorko PavelMorávek Radim-7    01  
17.Kříž BohumilMorávek Zdeněk         
18.Vybíral PavelJamný Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Andorko Pavel21Prokeš Michal22
Kříž Bohumil21Morávek Radim21
Vybíral Pavel12Morávek Zdeněk03
Ondrovčák Miroslav40Jamný Petr03



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Sokol Znojmo-Orel Únanov AVrchní
rozhodčí:
Chalupník Jiří
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Vracov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolská1272/12,66902Znojmo, vedle sportovní halyRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 03. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:56Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:635:28595:569KST Sokol Znojmo-Orel Únanov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ondrovčák Radek
Vybíral Marek
 
 
Kouřil Vít
Kouřil Přemysl
 
 
-9-66-8 1301
2.Vybíral Lukáš
Forman Libor
 
 
Vašíček Pavel
Masařík Lukáš
 
 
564  3011
3.Forman LiborVašíček Pavel77-5-5-92312
4.Ondrovčák RadekMasařík Lukáš10-7-9773222
5.Vybíral LukášKouřil Vít96-93 3132
6.Vybíral MarekKouřil Přemysl1177  3042
7.Ondrovčák RadekVašíček Pavel-178-393252
8.Vybíral LukášMasařík Lukáš428  3062
9.Vybíral MarekKouřil Vít878  3072
10.Forman LiborKouřil Přemysl-64-5-7 1373
11.Vybíral LukášVašíček Pavel7-888 3183
12.Vybíral MarekMasařík Lukáš-8-9-6  0384
13.Forman LiborKouřil Vít10-7-9-3 1385
14.Ondrovčák RadekKouřil Přemysl8-67-1173295
15.Vybíral MarekVašíček Pavel-6-13-10  0396
16.Forman LiborMasařík Lukáš8-6-12111032106
17.Ondrovčák RadekKouřil Vít9    10  
18.Vybíral LukášKouřil Přemysl         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Forman Libor13Vašíček Pavel22
Ondrovčák Radek30Masařík Lukáš13
Vybíral Lukáš30Kouřil Vít12
Vybíral Marek22Kouřil Přemysl12



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Koral Tišnov AVrchní
rozhodčí:
Dospíšil Jiří
HOSTUJÍCÍ:SKST Mart Hodonín Stavoimpex DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Základní škola Smíškova 840, Tišnov, Vchod do haly je vedle hlavního vchodu do ZŠ.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 03. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:838:32680:666TTC Koral Tišnov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dospíšil Pavel
Sedlář David
 
 
Mesaroš Petr
Řežáb Jiří
 
 
115-37 3110
2.Nováček Libor
Antoš Jiří
 
 
Brychta Edo
Oleskevych Oleksandr
 
 
77-68 3120
3.Vitula JosefOleskevych Oleksandr5-10-9-11 1321
4.Sedlář DavidŘežáb Jiří7-119-9113231
5.Nováček LiborMesaroš Petr10-3-10-11 1332
6.Antoš JiříBrychta Edo-79-9-12 1333
7.Sedlář DavidOleskevych Oleksandr-8-12-8  0334
8.Nováček LiborŘežáb Jiří-47-6-11 1335
9.Antoš JiříMesaroš Petr10-9-8383245
10.Vitula JosefBrychta Edo11102  3055
11.Nováček LiborOleskevych Oleksandr-2911-9-82356
12.Antoš JiříŘežáb Jiří-8-99-5 1357
13.Vitula JosefSkala Ján584  3067
14.Sedlář DavidBrychta Edo1078  3077
15.Antoš JiříOleskevych Oleksandr-5-87-4 1378
16.Vitula JosefŘežáb Jiří-567-6103288
17.Sedlář DavidSkala Ján10116  3098
18.Nováček LiborBrychta Edo887  30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Vitula Josef31Oleskevych Oleksandr40
Sedlář David31Řežáb Jiří22
Nováček Libor13Mesaroš Petr11
Antoš Jiří13Brychta Edo13
   Skala Ján02
0



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Brno I BVrchní
rozhodčí:
Janda Roman
HOSTUJÍCÍ:SK Slatina - Brno ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kounicova 685/20, Veveří, 602 00 Brno. Hraci mistnost pro KrajRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 03. 2018 10:30 Začátek
utkání
10:30Konec
utkání
13:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1021:36505:545SK Slatina - Brno A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Laicman Petr
Martinčík Tomáš
 
 
Jeřábek Vladimír
Havel Vojtěch
 
 
-87-9553210
2.Poledňa Martin
Rakovický Milan
 
 
Slavíček Martin
Kuča Jan
 
 
-106-6-9 1311
3.Rakovický MilanHavel Vojtěch-6-11108-22312
4.Poledňa MartinKuča Jan10-86-853222
5.Martinčík TomášSlavíček Martin4-586 3132
6.Herník MiloslavJeřábek Vladimír10-8-6-6 1333
7.Poledňa MartinHavel Vojtěch-851-5-72334
8.Martinčík TomášKuča Jan1-12-8-8 1335
9.Herník MiloslavSlavíček Martin-75-3-8 1336
10.Rakovický MilanJeřábek Vladimír-7-10-2  0337
11.Martinčík TomášHavel Vojtěch-11-313-10 1338
12.Laicman PetrKuča Jan68-79 3148
13.Rakovický MilanSlavíček Martin-9-7-6  0349
14.Poledňa MartinJeřábek Vladimír-9-8-10  03410
15.Laicman PetrHavel Vojtěch         
16.Rakovický MilanKuča Jan         
17.Poledňa MartinSlavíček Martin         
18.Martinčík TomášJeřábek Vladimír         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Rakovický Milan03Havel Vojtěch30
Poledňa Martin12Kuča Jan12
Martinčík Tomáš12Slavíček Martin21
Herník Miloslav02Jeřábek Vladimír30
Laicman Petr10   

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS