Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Oltec Brno AVrchní
rozhodčí:
Hamadeh Nabil
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Brno I BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Vojtova 12, Brno, hala stolního tenisu Moravské SlávieRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 03. 2018 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:835:33626:612KST Oltec Brno A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Fábo Ján
Horák Filip
 
 
Poledňa Martin
Toufar Zdeněk
 
 
-8-27-9 1301
2.Pelikán Jan
Novotný Petr
 
 
Adámek Aleš
Laicman Petr
 
 
-9-7-2  0302
3.Novotný PetrAdámek Aleš4-10-3-6 1303
4.Pelikán JanPoledňa Martin-6-10-8  0304
5.Horák FilipLaicman Petr-4735 3114
6.Fábo JánToufar Zdeněk486  3024
7.Pelikán JanAdámek Aleš-9-3-5  0325
8.Horák FilipPoledňa Martin-85-4-6 1326
9.Fábo JánLaicman Petr115-136 3136
10.Novotný PetrToufar Zdeněk84-10-773246
11.Horák FilipAdámek Aleš-8-98-7 1347
12.Fábo JánPoledňa Martin-5469 3157
13.Novotný PetrLaicman Petr-914-6-8 1358
14.Pelikán JanPrachař Marek796  3068
15.Fábo JánAdámek Aleš378  3078
16.Novotný PetrPoledňa Martin-512-10693288
17.Pelikán JanLaicman Petr687  3098
18.Horák FilipPrachař Marek-1177-4632108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Novotný Petr22Adámek Aleš31
Pelikán Jan22Poledňa Martin22
Horák Filip22Laicman Petr13
Fábo Ján40Toufar Zdeněk02
   Prachař Marek02



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:MK Řeznovice BVrchní
rozhodčí:
Bíla Jindřich
HOSTUJÍCÍ:TTC Koral Tišnov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
KRAJ - Palackého 60, 672 01 Moravský KrumlovRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 03. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:735:28619:564MK Řeznovice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Novák David
Seďa Jakub
 
 
Dospíšil Pavel
Sedlář David
 
 
8123  3010
2.Peterka Ondřej
Bíla Jindřich
 
 
Antoš Jiří
Nováček Libor
 
 
839  3020
3.Bíla JindřichAntoš Jiří-7-12-7  0321
4.Novák DavidSedlář David5-5119 3131
5.Peterka OndřejVitula Josef6119  3041
6.Seďa JakubNováček Libor-1098-723251
7.Novák DavidAntoš Jiří2-579 3161
8.Peterka OndřejSedlář David-13-9-11  0362
9.Seďa JakubVitula Josef-7-8-9  0363
10.Bíla JindřichNováček Libor8-910-833273
11.Peterka OndřejAntoš Jiří9-3-7-6 1374
12.Seďa JakubSedlář David86-6-9-82375
13.Bíla JindřichVitula Josef-1266-5-92376
14.Novák DavidNováček Libor622  3086
15.Seďa JakubAntoš Jiří-15458 3196
16.Bíla JindřichSedlář David-7-4-8  0397
17.Novák DavidVitula Josef896  30107
18.Peterka OndřejNováček Libor         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Bíla Jindřich13Antoš Jiří22
Novák David40Sedlář David31
Peterka Ondřej12Vitula Josef22
Seďa Jakub22Nováček Libor03



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Mart Hodonín Stavoimpex DVrchní
rozhodčí:
Mikulecký František
HOSTUJÍCÍ:KST Sokol Znojmo-Orel Únanov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lipová alej 4110/23B, 695 01 Hodonín, Sportovní hala TEZARozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 03. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:533:17478:332SKST Mart Hodonín Stavoimpex D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mádel Ladislav
Řežáb Jiří
 
 

 
 
WO    3010
2.Skala Ján
Oleskevych Oleksandr
 
 
Vybíral Lukáš
Vybíral Marek
 
 
-8-6-7  0311
3.Skala JánOndrovčák Radek9-7-7-9 1312
4.Řežáb JiříVybíral Lukáš8156  3022
5.Oleskevych OleksandrVybíral Marek9-58-763232
6.Mesaroš PetrWO    3042
7.Řežáb JiříOndrovčák Radek275  3052
8.Oleskevych OleksandrVybíral Lukáš4611  3062
9.Mesaroš PetrVybíral Marek-6-8-9  0363
10.Skala JánWO    3073
11.Oleskevych OleksandrOndrovčák Radek5107  3083
12.Mesaroš PetrVybíral Lukáš8-1111-5-82384
13.Skala JánVybíral Marek-7-7-9  0385
14.Řežáb JiříWO    3095
15.Mesaroš PetrOndrovčák Radek6WOWO  30105
16.Skala JánVybíral LukášWO    03  
17.Řežáb JiříVybíral MarekWO    03  
18.Oleskevych Oleksandr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Skala Ján02Ondrovčák Radek13
Řežáb Jiří20Vybíral Lukáš12
Oleskevych Oleksandr30Vybíral Marek21
Mesaroš Petr12   
WO40WO04
Hráč Řežáb Jiří odstoupil pro zranění ramene.



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Slatina - Brno AVrchní
rozhodčí:
Jeřábek Vladimír
HOSTUJÍCÍ:KST Sokol Znojmo-Orel Únanov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Slatina - Brno 627 00, ul Tuřanka 1 . herna v 1.patřeRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 03. 2018 17:30 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:840:37691:679SK Slatina - Brno A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jeřábek Vladimír
Havel Vojtěch
 
 
Vybíral Pavel
Kříž Bohumil
 
 
-5896 3110
2.Kuča Jan
Tůma Karel
 
 
Ondrovčák Miroslav
Marek Jaroslav
 
 
3-2-6-4 1311
3.Jeřábek VladimírKříž Bohumil578  3021
4.Tůma KarelOndrovčák Miroslav-78135 3131
5.Kuča JanMarek Jaroslav68-610 3141
6.Havel VojtěchVybíral Pavel-4-368-22342
7.Tůma KarelKříž Bohumil-6-571363252
8.Kuča JanOndrovčák Miroslav-6-7-9  0353
9.Havel VojtěchMarek Jaroslav-312-6793263
10.Jeřábek VladimírVybíral Pavel6-8-101123273
11.Kuča JanKříž Bohumil-7-6-8  0374
12.Havel VojtěchOndrovčák Miroslav-7-65143284
13.Jeřábek VladimírMarek Jaroslav-9-810-8 1385
14.Tůma KarelVybíral Pavel-66-74-92386
15.Havel VojtěchKříž Bohumil168  3096
16.Jeřábek VladimírOndrovčák Miroslav-533-6-52397
17.Tůma KarelVybíral Matouš-8-978-72398
18.Kuča JanVybíral Pavel-5-10104732108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Jeřábek Vladimír22Kříž Bohumil13
Tůma Karel22Ondrovčák Miroslav22
Kuča Jan22Marek Jaroslav12
Havel Vojtěch31Vybíral Pavel22
   Vybíral Matouš10



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra Strážnice AVrchní
rozhodčí:
Morávková Alena
HOSTUJÍCÍ:KST Blansko BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Bzenecká 1538,Strážnice, Herna na fotbalovém stadionuRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 03. 2018 16:30 Začátek
utkání
16:45Konec
utkání
18:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:4368:241TJ Jiskra Strážnice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Prokeš Michal
Jamný Petr
 
 
Bednář Josef
Fiala Karel
 
 
6-8-9543210
2.Morávek Zdeněk
Obrdlík Štěpán
 
 
Procházka Ondřej
Polívka Martin ml.
 
 
789  3020
3.Obrdlík ŠtěpánPolívka Martin ml.96-36 3130
4.Morávek ZdeněkBednář Josef388  3040
5.Jamný PetrFiala Karel10156  3050
6.Prokeš MichalProcházka Ondřej355  3060
7.Morávek ZdeněkPolívka Martin ml.346  3070
8.Jamný PetrBednář Josef649  3080
9.Prokeš MichalFiala Karel1077  3090
10.Obrdlík ŠtěpánProcházka Ondřej5-1066 31100
11.Jamný PetrPolívka Martin ml.         
12.Prokeš MichalBednář Josef         
13.Obrdlík ŠtěpánFiala Karel         
14.Morávek ZdeněkProcházka Ondřej         
15.Prokeš MichalPolívka Martin ml.         
16.Obrdlík ŠtěpánBednář Josef         
17.Morávek ZdeněkFiala Karel         
18.Jamný PetrProcházka Ondřej         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Obrdlík Štěpán20Polívka Martin ml.02
Morávek Zdeněk20Bednář Josef02
Jamný Petr20Fiala Karel02
Prokeš Michal20Procházka Ondřej02



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Vracov AVrchní
rozhodčí:
Kouřil Vít
HOSTUJÍCÍ:Orel Silůvky ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
TJ Sokol Vracov, Sokolská 900, 696 42 VracovRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 03. 2018 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:635:25558:516TJ Sokol Vracov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kouřil Vít
Vašíček Pavel
 
 
Novák Lukáš
Kolbert David
 
 
469  3010
2.Kouřil Přemysl
Nikl Pavel
 
 
Železný Ladislav
Pikula Radek
 
 
465  3020
3.Vašíček PavelKolbert David10-743 3130
4.Kouřil VítŽelezný Ladislav-75123 3140
5.Nikl PavelPikula Radek3118  3050
6.Kouřil PřemyslNovák Lukáš69-74 3160
7.Kouřil VítKolbert David78-79 3170
8.Nikl PavelŽelezný Ladislav74-93 3180
9.Kouřil PřemyslPikula Radek-10-10-6  0381
10.Vašíček PavelNovák Lukáš-9-77-5 1382
11.Nikl PavelKolbert David113-6-8-82383
12.Kouřil PřemyslŽelezný LadislavWO    0384
13.Vašíček PavelPikula Radek7-10-9823294
14.Kouřil VítNovák Lukáš-206-118-92395
15.Kouřil PřemyslKolbert DavidWO    0396
16.Vašíček PavelŽelezný Ladislav977  30106
17.Kouřil VítPikula Radek         
18.Nikl PavelNovák Lukáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Vašíček Pavel31Kolbert David12
Kouřil Vít21Železný Ladislav03
Nikl Pavel21Pikula Radek12
Kouřil Přemysl11Novák Lukáš21
WO02WO20
Rozhodčí nastoupil k zápasu jako hráč.

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS