Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:MK Řeznovice BVrchní
rozhodčí:
Bíla Jindřich
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Brno I BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
KRAJ - Palackého 60, 672 01 Moravský KrumlovRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 03. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:738:29639:596MK Řeznovice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Seďa Jakub
Novák David
 
 
Toufar Zdeněk
Poledňa Martin
 
 
7-4108 3110
2.Peterka Ondřej
Bíla Jindřich
 
 
Martinčík Tomáš
Laicman Petr
 
 
58-29 3120
3.Bíla JindřichPoledňa Martin-8-8-7  0321
4.Seďa JakubAdámek Aleš8-7-4-9 1322
5.Peterka OndřejMartinčík Tomáš7-9-7-7 1323
6.Novák DavidToufar Zdeněk147  3033
7.Seďa JakubPoledňa Martin9-108-1093243
8.Peterka OndřejAdámek Aleš6-814-5-42344
9.Novák DavidMartinčík Tomáš-9446 3154
10.Bíla JindřichToufar Zdeněk-113-34-42355
11.Peterka OndřejPoledňa Martin-6-1113-12 1356
12.Novák DavidAdámek Aleš4-533 3166
13.Bíla JindřichMartinčík Tomáš8104  3076
14.Seďa JakubToufar Zdeněk-6-88673286
15.Novák DavidPoledňa Martin51010  3096
16.Bíla JindřichAdámek Aleš9-12-4-8 1397
17.Seďa JakubMartinčík Tomáš897  30107
18.Peterka OndřejToufar Zdeněk         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Bíla Jindřich13Poledňa Martin22
Seďa Jakub31Adámek Aleš31
Peterka Ondřej03Martinčík Tomáš13
Novák David40Toufar Zdeněk12



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Oltec Brno AVrchní
rozhodčí:
Hamadeh Nabil
HOSTUJÍCÍ:TTC Koral Tišnov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Vojtova 12, Brno, hala stolního tenisu Moravské SlávieRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 03. 2018 10:30 Začátek
utkání
10:30Konec
utkání
12:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1019:32445:508TTC Koral Tišnov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Novotný Petr
Pelikán Jan
 
 
Antoš Jiří
Nováček Libor
 
 
-3-6-6  0301
2.Fábo Ján
Horák Filip
 
 
Dospíšil Jiří ml.
Sedlář David
 
 
545  3011
3.Pelikán JanAntoš Jiří-8-4-9  0312
4.Novotný PetrVitula Josef9-8711 3122
5.Horák FilipSedlář David-9-7-5  0323
6.Fábo JánNováček Libor487  3033
7.Novotný PetrAntoš Jiří-4-10-3  0334
8.Horák FilipVitula Josef9-6-12-5 1335
9.Fábo JánSedlář David612-4-6-122336
10.Pelikán JanNováček Libor6-5-9-11 1337
11.Horák FilipAntoš Jiří-61110-10-92338
12.Fábo JánVitula Josef91-137 3148
13.Pelikán JanSedlář David9-7-2-3 1349
14.Novotný PetrNováček Libor-11-9-6  03410
15.Fábo JánAntoš Jiří         
16.Pelikán JanVitula Josef         
17.Novotný PetrSedlář David         
18.Horák FilipNováček Libor         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Pelikán Jan03Antoš Jiří30
Novotný Petr12Vitula Josef12
Horák Filip03Sedlář David30
Fábo Ján21Nováček Libor21



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Slatina - Brno AVrchní
rozhodčí:
Jeřábek Vladimír
HOSTUJÍCÍ:KST Sokol Znojmo-Orel Únanov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Slatina - Brno 627 00, ul Tuřanka 1 . herna v 1.patřeRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 03. 2018 09:30 Začátek
utkání
09:30Konec
utkání
12:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1029:39612:654KST Sokol Znojmo-Orel Únanov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jeřábek Vladimír
Kuča Jan
 
 
Vybíral Lukáš
Ondrovčák Radek
 
 
8-88-5-82301
2.Fila Martin
Slavíček Martin
 
 
Forman Libor
Vybíral Marek
 
 
-1-6-6  0302
3.Slavíček MartinOndrovčák Radek-85-8-8 1303
4.Fila MartinForman Libor-7-6-7  0304
5.Kuča JanVybíral Lukáš118-6-5133214
6.Jeřábek VladimírVybíral Marek610-75 3124
7.Fila MartinOndrovčák Radek-88-10-6 1325
8.Kuča JanForman Libor-5-10-10  0326
9.Jeřábek VladimírVybíral Lukáš6-7117 3136
10.Slavíček MartinVybíral Marek-4-7101253246
11.Kuča JanOndrovčák Radek6-77-863256
12.Jeřábek VladimírForman Libor956  3066
13.Slavíček MartinVybíral Lukáš9-10-6-5 1367
14.Fila MartinVybíral Marek-99-9-9 1368
15.Jeřábek VladimírOndrovčák Radek4-8610 3178
16.Slavíček MartinForman Libor-764-9-52379
17.Fila MartinVybíral Lukáš-8-10-6  03710
18.Kuča JanVybíral Marek-5    01  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Slavíček Martin13Ondrovčák Radek22
Fila Martin04Forman Libor31
Kuča Jan21Vybíral Lukáš22
Jeřábek Vladimír40Vybíral Marek12



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Mart Hodonín Stavoimpex DVrchní
rozhodčí:
Brhel Vladimír
HOSTUJÍCÍ:KST Sokol Znojmo-Orel Únanov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lipová alej 4110/23B, 695 01 Hodonín, Sportovní hala TEZARozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 03. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:738:30632:619SKST Mart Hodonín Stavoimpex D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mádel Ladislav
Řežáb Jiří
 
 
Vybíral Pavel
Kříž Bohumil
 
 
10-6-5-4 1301
2.Mesaroš Petr
Oleskevych Oleksandr
 
 
Marek Jaroslav
Ondrovčák Miroslav
 
 
597  3011
3.Brychta EdoKříž Bohumil-4-89-1 1312
4.Řežáb JiříOndrovčák Miroslav45-84 3122
5.Oleskevych OleksandrVybíral Pavel-8477 3132
6.Mesaroš PetrMarek Jaroslav12-10-7-9 1333
7.Řežáb JiříKříž Bohumil-98-5973243
8.Oleskevych OleksandrOndrovčák Miroslav73-99 3153
9.Mesaroš PetrVybíral Pavel79-412 3163
10.Brychta EdoMarek Jaroslav-77-4-4 1364
11.Oleskevych OleksandrKříž Bohumil6810  3074
12.Mesaroš PetrOndrovčák Miroslav-61011-9103284
13.Brychta EdoVybíral Pavel-7-9-5  0385
14.Řežáb JiříMarek Jaroslav103-88 3195
15.Mesaroš PetrKříž Bohumil4-9-69-32396
16.Mádel LadislavOndrovčák Miroslav-9-10910-72397
17.Řežáb JiříVybíral Pavel567  30107
18.Oleskevych OleksandrMarek Jaroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Brychta Edo03Kříž Bohumil22
Řežáb Jiří40Ondrovčák Miroslav13
Oleskevych Oleksandr30Vybíral Pavel13
Mesaroš Petr22Marek Jaroslav21
Mádel Ladislav01   
16- Domácí střídání: Mádel/ Brychta



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Vracov AVrchní
rozhodčí:
Kouřil Vít
HOSTUJÍCÍ:KST Blansko BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
TJ Sokol Vracov, Sokolská 900, 696 42 VracovRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 03. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:03Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:535:23554:494TJ Sokol Vracov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kouřil Vít
Vašíček Pavel
 
 
Polívka Ondřej
Polívka Martin ml.
 
 
579  3010
2.Kouřil Přemysl
Nikl Pavel
 
 
Petr Michal
Přikryl Jiří
 
 
-10-6102-82311
3.Masařík LukášPřikryl Jiří-9-5-8  0312
4.Kouřil VítPolívka Martin ml.34-57 3122
5.Nikl PavelPolívka Ondřej8-2105 3132
6.Vašíček PavelPetr Michal-912-87-92333
7.Kouřil VítPřikryl Jiří347  3043
8.Nikl PavelPolívka Martin ml.97-57 3153
9.Vašíček PavelPolívka Ondřej757  3063
10.Masařík LukášPetr Michal-7-4-8  0364
11.Nikl PavelPřikryl Jiří-75138 3174
12.Vašíček PavelPolívka Martin ml.96-7-553284
13.Masařík LukášPolívka Ondřej-7-799103294
14.Kouřil PřemyslPetr Michal-76-7-9 1395
15.Vašíček PavelPřikryl Jiří357  30105
16.Masařík LukášPolívka Martin ml.         
17.Kouřil PřemyslPolívka Ondřej         
18.Nikl PavelPetr Michal         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Masařík Lukáš12Přikryl Jiří13
Kouřil Vít20Polívka Martin ml.03
Nikl Pavel30Polívka Ondřej03
Vašíček Pavel31Petr Michal30
Kouřil Přemysl01   



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra Strážnice AVrchní
rozhodčí:
Morávková Alena
HOSTUJÍCÍ:Orel Silůvky ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Bzenecká 1538,Strážnice, Herna na fotbalovém stadionuRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 03. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:935:36686:696nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Prokeš Michal
Jamný Petr
 
 
Záděra Luboš
Pikula Radek
 
 
69-8-10103210
2.Morávek Zdeněk
Obrdlík Štěpán
 
 
Novák Lukáš
Kolbert David
 
 
-6-8-5  0311
3.Obrdlík ŠtěpánKolbert David-99-4-5 1312
4.Morávek ZdeněkZáděra Luboš-65114 3122
5.Jamný PetrPikula Radek94-910 3132
6.Prokeš MichalNovák Lukáš997  3042
7.Morávek JindřichKolbert David-4-64-7 1343
8.Jamný PetrZáděra Luboš-9710-4-92344
9.Prokeš MichalPikula Radek569  3054
10.Obrdlík ŠtěpánNovák Lukáš7-9-8-10 1355
11.Jamný PetrKolbert David-99-67-112356
12.Prokeš MichalZáděra Luboš3-7312 3166
13.Obrdlík ŠtěpánPikula Radek10-1010-1493276
14.Morávek JindřichNovák Lukáš-6-710-4 1377
15.Prokeš MichalKolbert David-10-11-6  0378
16.Obrdlík ŠtěpánZáděra Luboš8711  3088
17.Morávek JindřichPikula Radek-9-10-6  0389
18.Jamný PetrNovák Lukáš15-6-108133299

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Obrdlík Štěpán22Kolbert David40
Morávek Zdeněk10Záděra Luboš13
Jamný Petr22Pikula Radek13
Prokeš Michal31Novák Lukáš22
Morávek Jindřich03   

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS