Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra Strážnice AVrchní
rozhodčí:
Morávková Alena
HOSTUJÍCÍ:MK Řeznovice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Bzenecká 1538,Strážnice, Herna na fotbalovém stadionuRozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:735:29589:577TJ Jiskra Strážnice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Marek Jaroslav
Morávek Zdeněk
 
 
Seďa Jakub
Jelínek Stanislav
 
 
-6747 3110
2.Morávek Radim
Kubina Jaromír
 
 
Novák David
Peterka Ondřej
 
 
-10-8-6  0311
3.Morávek RadimNovák David7-5122 3121
4.Morávek ZdeněkJelínek Stanislav-7468 3131
5.Marek JaroslavSeďa Jakub-99-119-102332
6.Kubina JaromírPeterka Ondřej-6-210-6 1333
7.Morávek ZdeněkNovák David8-8-5793243
8.Marek JaroslavJelínek Stanislav9-8129 3153
9.Kubina JaromírSeďa Jakub-69-117-102354
10.Morávek RadimPeterka Ondřej589  3064
11.Marek JaroslavNovák David-3-6-7  0365
12.Jamný PetrJelínek Stanislav-8-4-6  0366
13.Morávek RadimSeďa Jakub569  3076
14.Morávek ZdeněkPeterka Ondřej3-95-1043286
15.Jamný PetrNovák David-3-3-4  0387
16.Morávek RadimJelínek Stanislav596  3097
17.Morávek ZdeněkSeďa Jakub588  30107
18.Marek JaroslavPeterka Ondřej         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Morávek Radim40Novák David22
Morávek Zdeněk40Jelínek Stanislav13
Marek Jaroslav12Seďa Jakub22
Kubina Jaromír02Peterka Ondřej12
Jamný Petr02   



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Vracov AVrchní
rozhodčí:
Kouřil Vít
HOSTUJÍCÍ:KST Oltec Brno ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
TJ Sokol Vracov, Sokolská 900, 696 42 VracovRozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:37Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:837:31658:603TJ Sokol Vracov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Trcala Michal
Kouřil Vít
 
 
Fábo Ján
Horák Filip
 
 
-95510 3110
2.Vašíček Pavel
Masařík Lukáš
 
 
Pelikán Jan
Novotný Petr
 
 
484  3020
3.Trcala MichalFábo Ján-38129 3130
4.Kouřil VítHorák Filip61110  3040
5.Masařík LukášPelikán Jan-48-53-22341
6.Vašíček PavelNovotný Petr537  3051
7.Kouřil VítFábo Ján-511-6-8 1352
8.Masařík LukášHorák Filip65-65 3162
9.Vašíček PavelPelikán Jan-5-8-7  0363
10.Trcala MichalNovotný Petr8-6-9-9 1364
11.Masařík LukášFábo Ján-7-7-7  0365
12.Vašíček PavelHorák Filip55-101 3175
13.Trcala MichalPelikán Jan-5118-11-142376
14.Kouřil VítNovotný Petr-1173-833286
15.Vašíček PavelFábo Ján-8-10-10  0387
16.Trcala MichalHorák Filip388  3097
17.Kouřil VítPelikán Jan-7-149-10 1398
18.Masařík LukášNovotný Petr48-98 31108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Trcala Michal22Fábo Ján31
Kouřil Vít22Horák Filip04
Masařík Lukáš22Pelikán Jan40
Vašíček Pavel22Novotný Petr13
Rozhodčí nastoupil do zápasu jako hráč.



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Mart Hodonín Stavoimpex DVrchní
rozhodčí:
Brhel Vladimír
HOSTUJÍCÍ:Orel Silůvky ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lipová alej 4110/23B, 695 01 Hodonín, Sportovní hala TEZARozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 09. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:232:11432:306SKST Mart Hodonín Stavoimpex D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Brychta Edo
Mádel Ladislav
 
 
Záděra Luboš
Železný Ladislav
 
 
-5-76463210
2.Broiakovskyi Vsevolod
Řežáb Jiří
 
 
Novák Lukáš
Kolbert David
 
 
384  3020
3.Brychta EdoŽelezný Ladislav7-98-6-92321
4.Mádel LadislavKolbert David-10-6-6  0322
5.Broiakovskyi VsevolodNovák Lukáš583  3032
6.Řežáb JiříZáděra Luboš468  3042
7.Svoboda PetrŽelezný Ladislav887  3052
8.Broiakovskyi VsevolodKolbert David224  3062
9.Řežáb JiříNovák Lukáš975  3072
10.Brychta EdoZáděra Luboš-6513-393282
11.Broiakovskyi VsevolodŽelezný Ladislav421  3092
12.Řežáb JiříKolbert David7-974 31102
13.Brychta EdoNovák Lukáš9-9   11  
14.Svoboda PetrZáděra Luboš         
15.Řežáb JiříŽelezný Ladislav         
16.Brychta EdoKolbert David         
17.Svoboda PetrNovák Lukáš         
18.Broiakovskyi VsevolodZáděra Luboš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Brychta Edo11Železný Ladislav12
Mádel Ladislav01Kolbert David12
Broiakovskyi Vsevolod30Novák Lukáš02
Řežáb Jiří30Záděra Luboš02
Svoboda Petr10   
Střídání domácích: Svoboda Petr za Ladislava Mádela



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Slatina - Brno AVrchní
rozhodčí:
Jeřábek Vladimír
HOSTUJÍCÍ:KST Blansko BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Slatina - Brno 627 00, ul Tuřanka 1 . herna v 1.patřeRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 09. 2017 09:30 Začátek
utkání
09:30Konec
utkání
12:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:536:22577:505SK Slatina - Brno A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jeřábek Vladimír
Havel Vojtěch
 
 
Polívka Martin ml.
Polívka Ondřej
 
 
698  3010
2.Orság David
Kuča Jan
 
 
Svoboda Lukáš
Zukal Adam
 
 
56-1011 3120
3.Orság DavidSvoboda Lukáš-10-6-9  0321
4.Havel VojtěchPolívka Martin ml.597  3031
5.Kuča JanPolívka Ondřej10-7610 3141
6.Jeřábek VladimírZukal Adam-91048 3151
7.Havel VojtěchSvoboda Lukáš787  3061
8.Kuča JanPolívka Martin ml.-877-10-102362
9.Jeřábek VladimírPolívka Ondřej-77-64-72363
10.Tůma KarelZukal Adam6-4-9-9 1364
11.Kuča JanSvoboda Lukáš-9759 3174
12.Jeřábek VladimírPolívka Martin ml.5-3106 3184
13.Tůma KarelPolívka Ondřej-7-112-9 1385
14.Havel VojtěchZukal Adam79-55 3195
15.Jeřábek VladimírSvoboda Lukáš9-1078 31105
16.Tůma KarelPolívka Martin ml.-7    01  
17.Havel VojtěchPolívka Ondřej         
18.Kuča JanZukal Adam         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Orság David01Svoboda Lukáš13
Havel Vojtěch30Polívka Martin ml.12
Kuča Jan21Polívka Ondřej21
Jeřábek Vladimír31Zukal Adam12
Tůma Karel02   



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Brno I BVrchní
rozhodčí:
Babušík Tomáš
HOSTUJÍCÍ:KST Sokol Znojmo-Orel Únanov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kounicova 685/20, Veveří, 602 00 Brno. Hraci mistnost pro KrajRozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 10. 2017 10:30 Začátek
utkání
10:30Konec
utkání
12:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1015:31393:447KST Sokol Znojmo-Orel Únanov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Martinčík Tomáš
Laicman Petr
 
 
Vybíral Matouš
Andorko Pavel
 
 
9-10-6-12 1301
2.Poledňa Martin
Adámek Aleš
 
 
Vybíral Pavel
Ondrovčák Miroslav
 
 
-810-69-82302
3.Martinčík TomášVybíral Pavel4-3-4-8 1303
4.Laicman PetrOndrovčák Miroslav-5-8-6  0304
5.Poledňa MartinVybíral Matouš41-86 3114
6.Adámek AlešAndorko Pavel18-6-9-92315
7.Laicman PetrVybíral Pavel98-8-10-122316
8.Poledňa MartinOndrovčák Miroslav-7-7-5  0317
9.Dočekal PetrVybíral Matouš-4-4-8  0318
10.Martinčík TomášAndorko Pavel686  3028
11.Poledňa MartinVybíral Pavel-8-11-9  0329
12.Dočekal PetrOndrovčák Miroslav7-3-9-6 13210
13.Martinčík TomášVybíral Matouš         
14.Laicman PetrAndorko Pavel         
15.Dočekal PetrVybíral Pavel         
16.Martinčík TomášOndrovčák Miroslav         
17.Laicman PetrVybíral Matouš         
18.Poledňa MartinAndorko Pavel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Martinčík Tomáš11Vybíral Pavel30
Laicman Petr02Ondrovčák Miroslav30
Poledňa Martin12Vybíral Matouš11
Adámek Aleš01Andorko Pavel11
Dočekal Petr02   



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Koral Tišnov AVrchní
rozhodčí:
Černoch Rostislav
HOSTUJÍCÍ:KST Sokol Znojmo-Orel Únanov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Základní škola Smíškova 840, Tišnov, Vchod do haly je vedle hlavního vchodu do ZŠ.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:433:16486:331TTC Koral Tišnov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dospíšil Pavel
Vitula Josef
 
 

 
 
WO    3010
2.Antoš Jiří
Dospíšil Jiří ml.
 
 
Ondrovčák Radek
Vybíral Lukáš
 
 
6911  3020
3.Antoš JiříVybíral Lukáš-7-6-8  0321
4.Vitula JosefOndrovčák Radek7-6157 3131
5.Hulák JiříOndrovčák Ladislav43-78 3141
6.Dospíšil Jiří ml.WO    3051
7.Vitula JosefVybíral Lukáš8-610-3-82352
8.Hulák JiříOndrovčák Radek4-9-7-6 1353
9.Dospíšil Jiří ml.Ondrovčák Ladislav8124  3063
10.Antoš JiříWO    3073
11.Hulák JiříVybíral Lukáš-8-7-6  0374
12.Dospíšil Jiří ml.Ondrovčák Radek-9-710773284
13.Antoš JiříOndrovčák Ladislav258  3094
14.Vitula JosefWO    30104
15.Dospíšil Jiří ml.Vybíral Lukáš         
16.Antoš JiříOndrovčák Radek         
17.Vitula JosefOndrovčák Ladislav         
18.Hulák Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Antoš Jiří11Vybíral Lukáš30
Vitula Josef11Ondrovčák Radek12
Hulák Jiří12Ondrovčák Ladislav03
Dospíšil Jiří ml.20   
WO40WO04

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline