Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Oltec Brno AVrchní
rozhodčí:
Hamadeh Nabil
HOSTUJÍCÍ:KST Sokol Znojmo-Orel Únanov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Vojtova 12, Brno, hala stolního tenisu Moravské SlávieRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 10. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:20Konec
utkání
19:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1018:33409:495KST Sokol Znojmo-Orel Únanov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pelikán Jan
Havránek Lukáš
 
 
Forman Libor
Vybíral Lukáš
 
 
-6-11-8  0301
2.Fábo Ján
Novotný Petr
 
 
Ondrovčák Radek
Nechvátal Petr
 
 
-8968 3111
3.Havránek LukášVybíral Lukáš-5-7-6  0312
4.Novotný PetrForman Libor-9-9-7  0313
5.Pelikán JanNechvátal Petr44-6-7-12314
6.Fábo JánOndrovčák Radek796  3024
7.Novotný PetrVybíral Lukáš-910-7-9 1325
8.Pelikán JanForman Libor-2-8-4  0326
9.Fábo JánNechvátal Petr-5649 3136
10.Havránek LukášOndrovčák Radek-26-4-8 1337
11.Pelikán JanVybíral Lukáš-4-5-5  0338
12.Fábo JánForman Libor88-410 3148
13.Havránek LukášNechvátal Petr-6-10-4  0349
14.Novotný PetrOndrovčák Radek-55-810-923410
15.Fábo JánVybíral Lukáš-296-8 22  
16.Havránek LukášForman Libor         
17.Novotný PetrNechvátal Petr         
18.Pelikán JanOndrovčák Radek         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Havránek Lukáš03Vybíral Lukáš30
Novotný Petr03Forman Libor21
Pelikán Jan03Nechvátal Petr21
Fábo Ján30Ondrovčák Radek21



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:MK Řeznovice BVrchní
rozhodčí:
Makovický Michal
HOSTUJÍCÍ:KST Sokol Znojmo-Orel Únanov BRozhodčí:Bíla Jindřich
Hráno v místnosti
přesná adresa
Palackého 60, 672 01 Moravský Krumlov, sokolovnaRozhodčí:Bílová Petra
Datum dle rozpisu14. 10. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:538:20570:503MK Řeznovice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Horák Aleš
Peterka Ondřej
 
 
Vybíral Matouš
Kříž Bohumil
 
 
55-123 3110
2.Jelínek Stanislav
Seďa Jakub
 
 
Ondrovčák Miroslav
Vybíral Pavel
 
 
-810-6-6 1311
3.Peterka OndřejVybíral Matouš658  3021
4.Horák AlešKříž Bohumil9108  3031
5.Jelínek StanislavVybíral Pavel-493-12-42332
6.Seďa JakubOndrovčák Miroslav-99-10-5 1333
7.Horák AlešVybíral Matouš396  3043
8.Jelínek StanislavKříž Bohumil-8-947-12344
9.Seďa JakubVybíral Pavel4124  3054
10.Peterka OndřejOndrovčák Miroslav-611-76-32355
11.Jelínek StanislavVybíral Matouš9-1065 3165
12.Seďa JakubKříž Bohumil8911  3075
13.Peterka OndřejVybíral Pavel-98109 3185
14.Horák AlešOndrovčák Miroslav79-2-943295
15.Seďa JakubVybíral Matouš1167  30105
16.Peterka OndřejKříž Bohumil         
17.Horák AlešVybíral Pavel         
18.Jelínek StanislavOndrovčák Miroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Peterka Ondřej21Vybíral Matouš04
Horák Aleš30Kříž Bohumil12
Jelínek Stanislav12Vybíral Pavel12
Seďa Jakub31Ondrovčák Miroslav21



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Blansko BVrchní
rozhodčí:
Zukal Adam
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Brno I BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Purkyňova 3, 678 01 Blansko, sídliště Podlesí, pod koberci TrendRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 10. 2017 17:30 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
20:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1030:35609:637TJ Sokol Brno I B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zukal Adam
Polívka Martin ml.
 
 
Martinčík Tomáš
Laicman Petr
 
 
8-10-8-9 1301
2.Svoboda Lukáš
Kaluža Tomáš
 
 
Adámek Aleš
Poledňa Martin
 
 
107-136 3111
3.Zukal AdamMartinčík Tomáš10-8-69-52312
4.Petr MichalPoledňa Martin-95-56-52313
5.Polívka Martin ml.Adámek Aleš-107-8-3 1314
6.Svoboda LukášLaicman Petr6-579 3124
7.Petr MichalMartinčík Tomáš10-129-15-52325
8.Polívka Martin ml.Poledňa Martin3719  3035
9.Svoboda LukášAdámek Aleš-67-7-3 1336
10.Zukal AdamLaicman Petr-10559 3146
11.Polívka Martin ml.Martinčík Tomáš-9-53-5 1347
12.Svoboda LukášPoledňa Martin87-5-7-122348
13.Zukal AdamAdámek Aleš-58810 3158
14.Petr MichalLaicman Petr-4-9-6  0359
15.Svoboda LukášMartinčík Tomáš5-1169 3169
16.Zukal AdamPoledňa Martin-4-9-12  03610
17.Petr MichalAdámek Aleš-8    01  
18.Polívka Martin ml.Laicman Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Zukal Adam22Martinčík Tomáš31
Petr Michal03Poledňa Martin31
Polívka Martin ml.12Adámek Aleš21
Svoboda Lukáš22Laicman Petr12



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Orel Silůvky AVrchní
rozhodčí:
Záděra Luboš
HOSTUJÍCÍ:TTC Koral Tišnov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Anenská 54, Silůvky, herna zadním vchodemRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 10. 2017 17:30 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
21:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:734:37643:669Orel Silůvky A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Novák Lukáš
Kolbert David
 
 
Dospíšil Jiří ml.
Antoš Jiří
 
 
-710-9-5 1301
2.Železný Ladislav
Záděra Luboš
 
 
Dospíšil Pavel
Vitula Josef
 
 
-98109 3111
3.Novák LukášDospíšil Jiří ml.4-9-6-8 1312
4.Kolbert DavidAntoš Jiří87-7-553222
5.Pikula RadekDospíšil Pavel-17-12883232
6.Železný LadislavVitula Josef73-69 3142
7.Kolbert DavidDospíšil Jiří ml.-69-7973252
8.Pikula RadekAntoš Jiří-7-9-8  0353
9.Železný LadislavDospíšil Pavel127-1-693263
10.Novák LukášVitula Josef-4-6-5  0364
11.Pikula RadekDospíšil Jiří ml.9-9-57-92365
12.Železný LadislavAntoš Jiří-87-7763275
13.Záděra LubošDospíšil Pavel-4-7-7  0376
14.Kolbert DavidVitula Josef-98-91053286
15.Železný LadislavDospíšil Jiří ml.-7-11-11  0387
16.Záděra LubošAntoš Jiří-104-7883297
17.Kolbert DavidDospíšil Pavel379  30107
18.Pikula RadekVitula Josef7-6-7-8 13  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Novák Lukáš02Dospíšil Jiří ml.31
Kolbert David40Antoš Jiří13
Pikula Radek12Dospíšil Pavel13
Železný Ladislav31Vitula Josef12
Záděra Luboš11   



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra Strážnice AVrchní
rozhodčí:
Morávková Alena
HOSTUJÍCÍ:SKST Mart Hodonín Stavoimpex DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Bzenecká 1538,Strážnice, Herna na fotbalovém stadionuRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 10. 2017 16:30 Začátek
utkání
16:30Konec
utkání
18:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:131:7388:255TJ Jiskra Strážnice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Marek Jaroslav
Morávek Zdeněk
 
 
Mádel Ladislav
Skala Ján
 
 
768  3010
2.Obrdlík Štěpán
Morávek Radim
 
 
Řežáb Jiří
Brychta Edo
 
 
466  3020
3.Morávek RadimŘežáb Jiří8-86-273230
4.Morávek ZdeněkBrychta Edo992  3040
5.Marek JaroslavMádel Ladislav869  3050
6.Obrdlík ŠtěpánSkala Ján242  3060
7.Morávek ZdeněkŘežáb Jiří5-9-5-9 1361
8.Marek JaroslavBrychta Edo534  3071
9.Obrdlík ŠtěpánMádel Ladislav849  3081
10.Morávek RadimSkala Ján433  3091
11.Marek JaroslavŘežáb Jiří-8-677732101
12.Morávek JindřichBrychta Edo-5-4-3  03  
13.Morávek RadimMádel Ladislav         
14.Morávek ZdeněkSkala Ján         
15.Morávek JindřichŘežáb Jiří         
16.Morávek RadimBrychta Edo         
17.Morávek ZdeněkMádel Ladislav         
18.Marek JaroslavSkala Ján         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Morávek Radim20Řežáb Jiří12
Morávek Zdeněk11Brychta Edo02
Marek Jaroslav30Mádel Ladislav02
Obrdlík Štěpán20Skala Ján02



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Vracov AVrchní
rozhodčí:
Kouřil Vít
HOSTUJÍCÍ:SK Slatina - Brno ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Mikulčice 506, 69619Rozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 10. 2017 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:231:16472:421TJ Sokol Vracov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kouřil Vít
Trcala Michal
 
 
Jeřábek Vladimír
Slavíček Martin
 
 
-4689 3110
2.Masařík Lukáš
Vašíček Pavel
 
 
Orság David
Tůma Karel
 
 
397  3020
3.Trcala MichalOrság David13-987 3130
4.Kouřil VítTůma Karel66-117 3140
5.Masařík LukášFila Martin12119  3050
6.Vašíček PavelSlavíček Martin410-56 3160
7.Kouřil VítOrság David3-46-583270
8.Masařík LukášTůma Karel97-9-1053280
9.Vašíček PavelFila Martin7-117-1363290
10.Trcala MichalSlavíček Martin-7-8-4  0391
11.Masařík LukášOrság David-5-49-9 1392
12.Vašíček PavelTůma Karel1288  30102
13.Trcala MichalFila Martin-9    01  
14.Kouřil VítSlavíček Martin         
15.Vašíček PavelOrság David         
16.Trcala MichalTůma Karel         
17.Kouřil VítFila Martin         
18.Masařík LukášSlavíček Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Trcala Michal11Orság David12
Kouřil Vít20Tůma Karel03
Masařík Lukáš21Fila Martin02
Vašíček Pavel30Slavíček Martin11
Rozhodčí nastoupil k utkání jako hráč.

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline