Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Oltec Brno AVrchní
rozhodčí:
Hamadeh Nabil
HOSTUJÍCÍ:KST Sokol Znojmo-Orel Únanov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Vojtova 12, Brno, hala stolního tenisu Moravské SlávieRozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 10. 2017 10:30 Začátek
utkání
10:30Konec
utkání
12:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1017:33439:491KST Sokol Znojmo-Orel Únanov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Fábo Ján
Horák Filip
 
 
Vybíral Matouš
Kříž Bohumil
 
 
-788-953210
2.Pelikán Jan
Novotný Petr
 
 
Ondrovčák Miroslav
Vybíral Pavel
 
 
-9-58-1 1311
3.Novotný PetrKříž Bohumil-9-8-10  0312
4.Pelikán JanOndrovčák Miroslav88-6-8-92313
5.Horák FilipVybíral Matouš-9-6-14  0314
6.Fábo JánVybíral Pavel5-11-97-72315
7.Pelikán JanKříž Bohumil-3-897-52316
8.Horák FilipOndrovčák Miroslav-94-4-4 1317
9.Fábo JánVybíral Matouš674  3027
10.Novotný PetrVybíral Pavel-9-9-8  0328
11.Horák FilipKříž Bohumil-8-13-6  0329
12.Fábo JánOndrovčák Miroslav-104116 3139
13.Novotný PetrVybíral Matouš-8-4-5  03310
14.Pelikán JanVybíral Pavel         
15.Fábo JánKříž Bohumil         
16.Novotný PetrOndrovčák Miroslav         
17.Pelikán JanVybíral Matouš         
18.Horák FilipVybíral Pavel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Novotný Petr03Kříž Bohumil30
Pelikán Jan02Ondrovčák Miroslav21
Horák Filip03Vybíral Matouš21
Fábo Ján21Vybíral Pavel20



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:MK Řeznovice BVrchní
rozhodčí:
Makovický Michal
HOSTUJÍCÍ:KST Sokol Znojmo-Orel Únanov ARozhodčí:Bíla Jindřich
Hráno v místnosti
přesná adresa
Palackého 60, 672 01 Moravský Krumlov, sokolovnaRozhodčí:Bílová Petra
Datum dle rozpisu13. 10. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1020:35473:544KST Sokol Znojmo-Orel Únanov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Yefimova Anastasiia
Peterka Ondřej
 
 
Ondrovčák Radek
Nechvátal Petr
 
 
-8-514-8 1301
2.Horák Aleš
Seďa Jakub
 
 
Vybíral Lukáš
Forman Libor
 
 
-12-6-4  0302
3.Horák AlešVybíral Lukáš-787-7-72303
4.Peterka OndřejForman Libor-8-6-9  0304
5.Seďa JakubOndrovčák Radek-9-96773214
6.Yefimova AnastasiiaNechvátal Petr-39-6683224
7.Peterka OndřejVybíral Lukáš-6-7-7  0325
8.Seďa JakubForman Libor910-9-8-62326
9.Yefimova AnastasiiaOndrovčák Radek-89-9-9 1327
10.Horák AlešNechvátal Petr893  3037
11.Seďa JakubVybíral Lukáš-7-5-8  0338
12.Yefimova AnastasiiaForman Libor-76-9-3 1339
13.Horák AlešOndrovčák Radek7-1177 3149
14.Peterka OndřejNechvátal Petr-97-4-1 13410
15.Yefimova AnastasiiaVybíral Lukáš         
16.Horák AlešForman Libor         
17.Peterka OndřejOndrovčák Radek         
18.Seďa JakubNechvátal Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Horák Aleš21Vybíral Lukáš30
Peterka Ondřej03Forman Libor30
Seďa Jakub12Ondrovčák Radek12
Yefimova Anastasiia12Nechvátal Petr12



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Blansko BVrchní
rozhodčí:
Zukal Adam
HOSTUJÍCÍ:TTC Koral Tišnov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Purkyňova 3, 678 01 Blansko, sídliště Podlesí, pod koberci TrendRozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1017:30406:457TTC Koral Tišnov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zukal Adam
Svoboda Lukáš
 
 
Dospíšil Jiří ml.
Antoš Jiří
 
 
-10-6-6  0301
2.Polívka Martin ml.
Pavlicová Renata
 
 
Dospíšil Pavel
Sedlář David
 
 
56-4-7-42302
3.Zukal AdamDospíšil Jiří ml.-6-81-5 1303
4.Pavlicová RenataAntoš Jiří-79-4-8 1304
5.Polívka Martin ml.Sedlář David659  3014
6.Svoboda LukášVitula Josef-8-95-8 1315
7.Pavlicová RenataDospíšil Jiří ml.-78-1010-92316
8.Polívka Martin ml.Antoš Jiří5-88-9-72317
9.Svoboda LukášSedlář David916-6-6-92318
10.Zukal AdamVitula Josef-5-6-6  0319
11.Polívka Martin ml.Dospíšil Jiří ml.959  3029
12.Svoboda LukášAntoš Jiří-9-5-9  03210
13.Zukal AdamDospíšil Pavel1193  30  
14.Pavlicová RenataVitula Josef         
15.Svoboda LukášDospíšil Jiří ml.         
16.Zukal AdamAntoš Jiří         
17.Pavlicová RenataDospíšil Pavel         
18.Polívka Martin ml.Vitula Josef         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Zukal Adam02Dospíšil Jiří ml.21
Pavlicová Renata02Antoš Jiří30
Polívka Martin ml.21Sedlář David11
Svoboda Lukáš03Vitula Josef20



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Orel Silůvky AVrchní
rozhodčí:
Záděra Luboš
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Brno I BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Anenská 54, Silůvky, herna zadním vchodemRozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:933:40667:713nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Novák Lukáš
Kolbert David
 
 
Martinčík Tomáš
Laicman Petr
 
 
-7-67-7 1301
2.Záděra Luboš
Železný Ladislav
 
 
Poledňa Martin
Prachař Marek
 
 
-7-9-8  0302
3.Pikula RadekPoledňa Martin798  3012
4.Kolbert DavidLaicman Petr-2-8-4  0313
5.Železný LadislavMartinčík Tomáš11-106-9103223
6.Novák LukášPrachař Marek-7849 3133
7.Kolbert DavidPoledňa Martin-5-710-4 1334
8.Železný LadislavLaicman Petr6-10-9-7 1335
9.Novák LukášMartinčík Tomáš12-8-7663245
10.Pikula RadekPrachař Marek7-789 3155
11.Železný LadislavPoledňa Martin8-9-129-92356
12.Novák LukášLaicman Petr-7-8-13  0357
13.Pikula RadekMartinčík Tomáš76-10-973267
14.Kolbert DavidPrachař Marek9-45-483277
15.Novák LukášPoledňa Martin-11-99-6 1378
16.Pikula RadekLaicman Petr-7-4-6  0379
17.Kolbert DavidMartinčík Tomáš109-7-883289
18.Železný LadislavPrachař Marek86-59 3199

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Pikula Radek31Poledňa Martin31
Kolbert David22Laicman Petr40
Železný Ladislav22Martinčík Tomáš04
Novák Lukáš22Prachař Marek04



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra Strážnice AVrchní
rozhodčí:
Morávková Alena
HOSTUJÍCÍ:SK Slatina - Brno ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Bzenecká 1538,Strážnice, Herna na fotbalovém stadionuRozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:20Konec
utkání
13:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:435:21550:491TJ Jiskra Strážnice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Morávek Radim
Jamný Petr
 
 
Jeřábek Vladimír
Slavíček Martin
 
 
-975-733210
2.Morávek Zdeněk
Marek Jaroslav
 
 
Havel Vojtěch
Orság David
 
 
79-11-5-102311
3.Marek JaroslavHavel Vojtěch-48137 3121
4.Morávek ZdeněkOrság David109-23 3131
5.Jamný PetrJeřábek Vladimír-816-8-8 1332
6.Morávek RadimTůma Karel657  3042
7.Morávek ZdeněkHavel Vojtěch9-45-883252
8.Jamný PetrOrság David-8-10-5  0353
9.Morávek RadimJeřábek Vladimír1077  3063
10.Marek JaroslavTůma Karel4-9-912-12364
11.Jamný PetrSlavíček Martin-88-51173274
12.Morávek RadimOrság David10-756 3184
13.Marek JaroslavJeřábek Vladimír886  3094
14.Morávek ZdeněkTůma Karel523  30104
15.Morávek RadimSlavíček Martin         
16.Marek JaroslavOrság David         
17.Morávek ZdeněkJeřábek Vladimír         
18.Jamný PetrTůma Karel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Marek Jaroslav21Havel Vojtěch02
Morávek Zdeněk30Orság David12
Jamný Petr12Jeřábek Vladimír12
Morávek Radim30Tůma Karel12
   Slavíček Martin01



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Vracov AVrchní
rozhodčí:
Kouřil Vít
HOSTUJÍCÍ:SKST Mart Hodonín Stavoimpex DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Mikulčice 506, 69619Rozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:433:19509:451TJ Sokol Vracov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kouřil Vít
Trcala Michal
 
 
Brychta Edo
Skala Ján
 
 
1079  3010
2.Masařík Lukáš
Vašíček Pavel
 
 
Řežáb Jiří
Mádel Ladislav
 
 
-610-6-6 1311
3.Trcala MichalŘežáb Jiří9-4-4-8 1312
4.Kouřil VítBrychta Edo267  3022
5.Masařík LukášMádel Ladislav-11-96683232
6.Vašíček PavelSkala Ján6115  3042
7.Kouřil VítŘežáb Jiří9-4-11-9 1343
8.Masařík LukášBrychta Edo72-8-833253
9.Vašíček PavelMádel Ladislav-101058 3163
10.Trcala MichalSkala Ján798  3073
11.Masařík LukášŘežáb Jiří-5-5-8  0374
12.Vašíček PavelBrychta Edo6-95-963284
13.Trcala MichalMádel Ladislav1089  3094
14.Kouřil VítSkala Ján689  30104
15.Vašíček PavelŘežáb Jiří         
16.Trcala MichalBrychta Edo         
17.Kouřil VítMádel Ladislav         
18.Masařík LukášSkala Ján         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Trcala Michal21Řežáb Jiří30
Kouřil Vít21Brychta Edo03
Masařík Lukáš21Mádel Ladislav03
Vašíček Pavel30Skala Ján03
Rozhodčí nastoupil k utkání jako hráč.

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline