Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Mart Hodonín Stavoimpex DVrchní
rozhodčí:
Mikulecký František
HOSTUJÍCÍ:KST Oltec Brno ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lipová alej 4110/23B, 695 01 Hodonín, Sportovní hala TEZARozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 10. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:936:39656:696nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mádel Ladislav
Řežáb Jiří
 
 
Fábo Ján
Horák Filip
 
 
-89-4-9 1301
2.Podrazil David
Svoboda Petr
 
 
Pelikán Jan
Novotný Petr
 
 
7-6-106-82302
3.Svoboda PetrFábo Ján-69-2-6 1303
4.Podrazil DavidHorák Filip-6-891143213
5.Brychta EdoPelikán Jan9-5-9-10 1314
6.Řežáb JiříNovotný Petr-9819 3124
7.Podrazil DavidFábo Ján-8-10-6  0325
8.Mádel LadislavHorák Filip68-34 3135
9.Řežáb JiříPelikán Jan74-56 3145
10.Svoboda PetrNovotný Petr-9-891183255
11.Mádel LadislavFábo Ján-2-2-9  0356
12.Řežáb JiříHorák Filip7-573 3166
13.Svoboda PetrPelikán Jan-5-87743276
14.Podrazil DavidNovotný Petr-79-610-42377
15.Řežáb JiříFábo Ján66-79 3187
16.Svoboda PetrHorák Filip-68614 3197
17.Podrazil DavidPelikán Jan-3-79-9 1398
18.Mádel LadislavNovotný Petr-47-5-6 1399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Svoboda Petr31Fábo Ján31
Podrazil David13Horák Filip04
Brychta Edo01Pelikán Jan22
Řežáb Jiří40Novotný Petr22
Mádel Ladislav12   



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Slatina - Brno AVrchní
rozhodčí:
Jeřábek Vladimír
HOSTUJÍCÍ:MK Řeznovice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Slatina - Brno 627 00, ul Tuřanka 1 . herna v 1.patřeRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 10. 2017 17:30 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:535:28594:574SK Slatina - Brno A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jeřábek Vladimír
Havel Vojtěch
 
 
Jelínek Stanislav
Peterka Ondřej
 
 
812-7-13-72301
2.Tůma Karel
Orság David
 
 
Pečinka Lukáš
Seďa Jakub
 
 
-99814 3111
3.Tůma KarelJelínek Stanislav-48-4-6 1312
4.Havel VojtěchSeďa Jakub-911-2863222
5.Orság DavidPeterka Ondřej876  3032
6.Jeřábek VladimírPečinka Lukáš-1071-613242
7.Havel VojtěchJelínek Stanislav-4-65813252
8.Orság DavidSeďa Jakub-7-99923262
9.Jeřábek VladimírPeterka Ondřej-6-5-6  0363
10.Tůma KarelPečinka Lukáš8-8102 3173
11.Orság DavidJelínek Stanislav-810-8-7 1374
12.Jeřábek VladimírSeďa Jakub799  3084
13.Tůma KarelPeterka Ondřej-4-104-8 1385
14.Havel VojtěchPečinka Lukáš8-7109 3195
15.Jeřábek VladimírJelínek Stanislav109-7-8732105
16.Tůma KarelSeďa Jakub-5-3-4  03  
17.Havel VojtěchPeterka Ondřej         
18.Orság DavidPečinka Lukáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Tůma Karel12Jelínek Stanislav22
Havel Vojtěch30Seďa Jakub03
Orság David21Peterka Ondřej21
Jeřábek Vladimír31Pečinka Lukáš03



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Brno I BVrchní
rozhodčí:
Janda Roman
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra Strážnice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kounicova 685/20, Veveří, 602 00 Brno. Hraci mistnost pro KrajRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 10. 2017 16:30 Začátek
utkání
16:30Konec
utkání
19:22Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:936:30630:590nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Martinčík Tomáš
Laicman Petr
 
 
Marek Jaroslav
Morávek Zdeněk
 
 
-6-811-8 1301
2.Adámek Aleš
Poledňa Martin
 
 
Kubina Jaromír
Jamný Petr
 
 
8-7-8-7 1302
3.Poledňa MartinKubina Jaromír-3-11-4  0303
4.Adámek AlešJamný Petr275  3013
5.Martinčík TomášMorávek Zdeněk-64-117-72314
6.Laicman PetrMarek Jaroslav10211  3024
7.Adámek AlešKubina Jaromír3-7-8-8 1325
8.Martinčík TomášJamný Petr8-687 3135
9.Laicman PetrMorávek Zdeněk9-556 3145
10.Poledňa MartinMarek Jaroslav94-7-11-122346
11.Martinčík TomášKubina Jaromír888  3056
12.Laicman PetrJamný Petr2710  3066
13.Poledňa MartinMorávek Zdeněk13712  3076
14.Adámek AlešMarek Jaroslav-6-3-7  0377
15.Laicman PetrKubina Jaromír8-6-59-112378
16.Poledňa MartinJamný Petr352  3088
17.Adámek AlešMorávek Zdeněk9-839 3198
18.Martinčík TomášMarek Jaroslav-9-7-9  0399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Poledňa Martin22Kubina Jaromír31
Adámek Aleš22Jamný Petr04
Martinčík Tomáš22Morávek Zdeněk13
Laicman Petr31Marek Jaroslav31



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Koral Tišnov AVrchní
rozhodčí:
Černoch Rostislav
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Vracov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ Smíškova 840, Tišnov 666 01, Tělocvična, vchod vedle školyRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 10. 2017 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
18:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:230:15451:379TTC Koral Tišnov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dospíšil Jiří ml.
Antoš Jiří
 
 
Kouřil Vít
Trcala Miroslav
 
 
33-9-993210
2.Dospíšil Pavel
Sedlář David
 
 
Vašíček Pavel
Masařík Lukáš
 
 
-52-7973220
3.Antoš JiříVašíček Pavel928  3030
4.Vitula JosefMasařík Lukáš6-11-38113240
5.Sedlář DavidTrcala Michal5108  3050
6.Dospíšil Jiří ml.Kouřil Vít8-897 3160
7.Vitula JosefVašíček Pavel3-789 3170
8.Sedlář DavidMasařík Lukáš649  3080
9.Dospíšil Jiří ml.Trcala Michal59-104 3190
10.Antoš JiříKouřil Vít-11-2-6  0391
11.Dospíšil PavelVašíček Pavel-10-8-9  0392
12.Dospíšil Jiří ml.Masařík Lukáš61011  30102
13.Antoš JiříTrcala Michal811   20  
14.Vitula JosefKouřil Vít         
15.Dospíšil Jiří ml.Vašíček Pavel         
16.Antoš JiříMasařík Lukáš         
17.Vitula JosefTrcala Michal         
18.Dospíšil PavelKouřil Vít         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Antoš Jiří11Vašíček Pavel12
Vitula Josef20Masařík Lukáš03
Sedlář David20Trcala Michal02
Dospíšil Jiří ml.30Kouřil Vít11
Dospíšil Pavel01   
0



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Sokol Znojmo-Orel Únanov AVrchní
rozhodčí:
Ondrovčák Ladislav
HOSTUJÍCÍ:KST Blansko BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolská1272/12,66902Znojmo, vedle sportovní halyRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 10. 2017 14:30 Začátek
utkání
14:30Konec
utkání
16:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:232:15501:420KST Sokol Znojmo-Orel Únanov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vybíral Marek
Ondrovčák Radek
 
 
Polívka Martin ml.
Přikryl Jiří
 
 
1077  3010
2.Vybíral Lukáš
Forman Libor
 
 
Zukal Adam
Petr Michal
 
 
3-88-953220
3.Forman LiborPolívka Martin ml.888  3030
4.Ondrovčák RadekZukal Adam-88412 3140
5.Vybíral MarekPetr Michal98-10-10-112341
6.Vybíral LukášPřikryl Jiří949  3051
7.Ondrovčák RadekPolívka Martin ml.-10138-10113261
8.Vybíral MarekZukal Adam9-685 3171
9.Vybíral LukášPetr Michal10-985 3181
10.Forman LiborPřikryl Jiří-10-8-9  0382
11.Vybíral MarekPolívka Martin ml.587  3092
12.Vybíral LukášZukal Adam-8-1287632102
13.Forman LiborPetr Michal-9553 31  
14.Ondrovčák RadekPřikryl Jiří         
15.Vybíral LukášPolívka Martin ml.         
16.Forman LiborZukal Adam         
17.Ondrovčák RadekPetr Michal         
18.Vybíral MarekPřikryl Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Forman Libor11Polívka Martin ml.03
Ondrovčák Radek20Zukal Adam03
Vybíral Marek21Petr Michal11
Vybíral Lukáš30Přikryl Jiří11



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Sokol Znojmo-Orel Únanov BVrchní
rozhodčí:
Pilař Josef
HOSTUJÍCÍ:Orel Silůvky ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Únanov 222, Budova orlovny,I.patroRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 10. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:57Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:435:17526:445KST Sokol Znojmo-Orel Únanov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ondrovčák Miroslav
Vybíral Pavel
 
 
Záděra Luboš
Pikula Radek
 
 
9-10-5-6 1301
2.Kříž Bohumil
Vybíral Matouš
 
 
Kolbert David
Novák Lukáš
 
 
-895-9-112302
3.Kříž BohumilKolbert David-11-6-8  0303
4.Vybíral PavelPikula Radek751  3013
5.Vybíral MatoušZáděra Luboš6-1089 3123
6.Ondrovčák MiroslavNovák Lukáš8-977 3133
7.Vybíral PavelKolbert David-53911 3143
8.Vybíral MatoušPikula Radek876  3053
9.Ondrovčák MiroslavZáděra Luboš667  3063
10.Kříž BohumilNovák Lukáš8-855 3173
11.Vybíral MatoušKolbert David-77-69-92374
12.Ondrovčák MiroslavPikula Radek6-5126 3184
13.Kříž BohumilZáděra Luboš8117  3094
14.Vybíral PavelNovák Lukáš1095  30104
15.Ondrovčák MiroslavKolbert David8    10  
16.Kříž BohumilPikula Radek         
17.Vybíral PavelZáděra Luboš         
18.Vybíral MatoušNovák Lukáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Kříž Bohumil21Kolbert David21
Vybíral Pavel30Pikula Radek03
Vybíral Matouš21Záděra Luboš03
Ondrovčák Miroslav30Novák Lukáš03

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS