Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Mart Hodonín Stavoimpex DVrchní
rozhodčí:
Brhel Vladimír
HOSTUJÍCÍ:MK Řeznovice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lipová alej 4110/23B, 695 01 Hodonín, Sportovní hala TEZARozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1023:35517:574MK Řeznovice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Podrazil David
Svoboda Petr
 
 
Seďa Jakub
Horák Aleš
 
 
-5-6-6  0301
2.Řežáb Jiří
Mádel Ladislav
 
 
Peterka Ondřej
Novák David
 
 
9-7107 3111
3.Brychta EdoHorák Aleš-9-129-7 1312
4.Podrazil DavidNovák David-411-10-5 1313
5.Svoboda PetrSeďa Jakub-55-4583223
6.Řežáb JiříPeterka Ondřej-9328 3133
7.Podrazil DavidHorák Aleš-410-6-8 1334
8.Svoboda PetrNovák David-2127-9-82335
9.Řežáb JiříSeďa Jakub8-537 3145
10.Brychta EdoPeterka Ondřej-7-7-7  0346
11.Svoboda PetrHorák Aleš-11-8-6  0347
12.Řežáb JiříNovák David11-11-109-62348
13.Brychta EdoSeďa Jakub8-89-3-112349
14.Podrazil DavidPeterka Ondřej-1094-12-723410
15.Řežáb JiříHorák AlešWO    30  
16.Brychta EdoNovák David-7-5-9  03  
17.Podrazil DavidSeďa Jakub         
18.Svoboda PetrPeterka Ondřej         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Brychta Edo03Horák Aleš30
Podrazil David03Novák David30
Svoboda Petr12Seďa Jakub12
Řežáb Jiří21Peterka Ondřej21



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Slatina - Brno AVrchní
rozhodčí:
Jeřábek Vladimír
HOSTUJÍCÍ:KST Oltec Brno ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Slatina - Brno 627 00, ul Tuřanka 1 . herna v 1.patřeRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 10. 2017 09:30 Začátek
utkání
09:30Konec
utkání
12:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:537:21558:498SK Slatina - Brno A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jeřábek Vladimír
Havel Vojtěch
 
 
Fábo Ján
Horák Filip
 
 
7-4-811-82301
2.Tůma Karel
Orság David
 
 
Novotný Petr
Havránek Lukáš
 
 
688  3011
3.Havel VojtěchFábo Ján-6-3-9  0312
4.Orság DavidHorák Filip17-10611 3122
5.Tůma KarelNovotný Petr5-53-563232
6.Jeřábek VladimírHavránek Lukáš3104  3042
7.Orság DavidFábo Ján-59-8-6 1343
8.Tůma KarelHorák Filip83-9-3-32344
9.Jeřábek VladimírNovotný Petr9-989 3154
10.Havel VojtěchHavránek Lukáš578  3064
11.Tůma KarelFábo Ján-98-55-52365
12.Jeřábek VladimírHorák Filip102-99 3175
13.Havel VojtěchNovotný Petr-8937 3185
14.Orság DavidHavránek Lukáš886  3095
15.Jeřábek VladimírFábo Ján488  30105
16.Havel VojtěchHorák Filip53   20  
17.Orság DavidNovotný Petr         
18.Tůma KarelHavránek Lukáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Havel Vojtěch21Fábo Ján31
Orság David21Horák Filip12
Tůma Karel12Novotný Petr03
Jeřábek Vladimír40Havránek Lukáš03



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Brno I BVrchní
rozhodčí:
Janda Roman
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Vracov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kounicova 685/20, Veveří, 602 00 Brno. Hraci mistnost pro KrajRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 10. 2017 10:30 Začátek
utkání
10:30Konec
utkání
13:17Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1021:33504:548TJ Sokol Vracov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Adámek Aleš
Laicman Petr
 
 
Kouřil Vít
Trcala Michal
 
 
-9-98-10 1301
2.Martinčík Tomáš
Poledňa Martin
 
 
Vašíček Pavel
Masařík Lukáš
 
 
-3-66-8 1302
3.Poledňa MartinVašíček Pavel8-5116 3112
4.Adámek AlešMasařík Lukáš-4-89-14 1313
5.Martinčík TomášTrcala Michal-711-10-11 1314
6.Laicman PetrKouřil Vít-869-13-142315
7.Adámek AlešVašíček Pavel-312-5-10 1316
8.Martinčík TomášMasařík Lukáš6-7-6-8 1317
9.Laicman PetrTrcala Michal3114  3027
10.Poledňa MartinKouřil Vít94-8-883237
11.Martinčík TomášVašíček Pavel-8-4-2  0338
12.Laicman PetrMasařík Lukáš3-9-8-9 1339
13.Poledňa MartinTrcala Michal10109  3049
14.Adámek AlešKouřil Vít-11-10-7  03410
15.Laicman PetrVašíček Pavel7-10   11  
16.Poledňa MartinMasařík Lukáš         
17.Adámek AlešTrcala Michal         
18.Martinčík TomášKouřil Vít         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Poledňa Martin30Vašíček Pavel21
Adámek Aleš03Masařík Lukáš30
Martinčík Tomáš03Trcala Michal12
Laicman Petr12Kouřil Vít21



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Koral Tišnov AVrchní
rozhodčí:
Černoch Rostislav
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra Strážnice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Základní škola Smíškova 840, Tišnov, Vchod do haly je vedle hlavního vchodu do ZŠ.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
14:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:740:29673:630TTC Koral Tišnov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dospíšil Pavel
Sedlář David
 
 
Morávek Zdeněk
Marek Jaroslav
 
 
777  3010
2.Dospíšil Jiří ml.
Antoš Jiří
 
 
Morávek Radim
Kubina Jaromír
 
 
-1089-7-72311
3.Antoš JiříKubina Jaromír10-812-12113221
4.Dospíšil Jiří ml.Morávek Radim-1110-12-10 1322
5.Vitula JosefMorávek Zdeněk-57714 3132
6.Sedlář DavidMarek Jaroslav10-93-7-62333
7.Dospíšil Jiří ml.Jamný Petr854  3043
8.Vitula JosefMorávek Radim-7-7-2  0344
9.Sedlář DavidMorávek Zdeněk-759-963254
10.Antoš JiříMarek Jaroslav-5-675-52355
11.Vitula JosefJamný Petr-714-19-82356
12.Sedlář DavidMorávek Radim-11-85-12 1357
13.Antoš JiříMorávek Zdeněk6-389 3167
14.Dospíšil Jiří ml.Marek Jaroslav889  3077
15.Sedlář DavidJamný Petr555  3087
16.Antoš JiříMorávek Radim4-629 3197
17.Dospíšil Jiří ml.Morávek Zdeněk7-757 31107
18.Vitula JosefMarek Jaroslav10    10  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Antoš Jiří31Kubina Jaromír01
Dospíšil Jiří ml.31Morávek Radim31
Vitula Josef12Morávek Zdeněk04
Sedlář David22Marek Jaroslav21
   Jamný Petr12
Z důvodu výpadku el. sítě utkání přerušeno v době od 11:50 hod. do 12:40 hod.



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Sokol Znojmo-Orel Únanov AVrchní
rozhodčí:
Ondrovčák Ladislav
HOSTUJÍCÍ:Orel Silůvky ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolská1272/12,66902Znojmo, vedle sportovní halyRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:233:10466:366KST Sokol Znojmo-Orel Únanov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ondrovčák Radek
Vybíral Marek
 
 
Pikula Radek
Záděra Luboš
 
 
-761113 3110
2.Vybíral Lukáš
Forman Libor
 
 
Kolbert David
Novák Lukáš
 
 
41110  3020
3.Forman LiborKolbert David5-9-11-4 1321
4.Vybíral MarekZáděra Luboš8811  3031
5.Ondrovčák RadekNovák Lukáš-5-1010333241
6.Vybíral LukášPikula Radek536  3051
7.Vybíral MarekKolbert David79-86 3161
8.Ondrovčák RadekZáděra Luboš15118  3071
9.Vybíral LukášNovák Lukáš585  3081
10.Forman LiborPikula Radek883  3091
11.Ondrovčák RadekKolbert David10-810-11-82392
12.Vybíral LukášZáděra Luboš696  30102
13.Forman LiborNovák Lukáš         
14.Vybíral MarekPikula Radek         
15.Vybíral LukášKolbert David         
16.Forman LiborZáděra Luboš         
17.Vybíral MarekNovák Lukáš         
18.Ondrovčák RadekPikula Radek         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Forman Libor11Kolbert David21
Vybíral Marek20Záděra Luboš03
Ondrovčák Radek21Novák Lukáš02
Vybíral Lukáš30Pikula Radek02



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Sokol Znojmo-Orel Únanov BVrchní
rozhodčí:
Pilař Josef
HOSTUJÍCÍ:KST Blansko BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Únanov 222, Budova orlovny,I.patroRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:233:14492:404KST Sokol Znojmo-Orel Únanov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Andorko Pavel
Vybíral Matouš
 
 
Přikryl Jiří
Zukal Adam
 
 
7116  3010
2.Ondrovčák Miroslav
Vybíral Pavel
 
 
Polívka Martin ml.
Petr Michal
 
 
4510  3020
3.Vybíral MatoušPolívka Martin ml.866  3030
4.Andorko PavelZukal Adam-117-11-10 1331
5.Vybíral PavelPetr Michal7-855 3141
6.Ondrovčák MiroslavPřikryl Jiří6-712-1193251
7.Andorko PavelPolívka Martin ml.511-58 3161
8.Vybíral PavelZukal Adam11-10-6393271
9.Ondrovčák MiroslavPetr Michal689  3081
10.Vybíral MatoušPřikryl Jiří911-99 3191
11.Vybíral PavelPolívka Martin ml.-8-8115-32392
12.Ondrovčák MiroslavZukal Adam4-863 31102
13.Vybíral MatoušPetr Michal         
14.Andorko PavelPřikryl Jiří         
15.Ondrovčák MiroslavPolívka Martin ml.         
16.Vybíral MatoušZukal Adam         
17.Andorko PavelPetr Michal         
18.Vybíral PavelPřikryl Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Vybíral Matouš20Polívka Martin ml.12
Andorko Pavel11Zukal Adam12
Vybíral Pavel21Petr Michal02
Ondrovčák Miroslav30Přikryl Jiří02

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline