Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Oltec Brno AVrchní
rozhodčí:
Novotný Petr
HOSTUJÍCÍ:KST Blansko BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Vojtova 12, Brno, hala stolního tenisu Moravské SlávieRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 11. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:334:20547:480KST Oltec Brno A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Fábo Ján
Horák Filip
 
 
Polívka Martin ml.
Přikryl Jiří
 
 
469  3010
2.Pelikán Jan
Novotný Petr
 
 
Svoboda Lukáš
Zukal Adam
 
 
109-88 3120
3.Horák FilipSvoboda Lukáš69-9-10123230
4.Pelikán JanZukal Adam-78-76-62331
5.Novotný PetrPřikryl Jiří949  3041
6.Fábo JánPolívka Martin ml.9-10-9753251
7.Pelikán JanSvoboda Lukáš10-4-7-9 1352
8.Novotný PetrZukal Adam56-67 3162
9.Fábo JánPřikryl Jiří8-888 3172
10.Horák FilipPolívka Martin ml.-811-8-8 1373
11.Novotný PetrSvoboda Lukáš2-878 3183
12.Fábo JánZukal Adam-85-10993293
13.Horák FilipPřikryl Jiří83-166 31103
14.Pelikán JanPolívka Martin ml.         
15.Fábo JánSvoboda Lukáš         
16.Horák FilipZukal Adam         
17.Pelikán JanPřikryl Jiří         
18.Novotný PetrPolívka Martin ml.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Horák Filip21Svoboda Lukáš12
Pelikán Jan02Zukal Adam12
Novotný Petr30Přikryl Jiří03
Fábo Ján30Polívka Martin ml.11



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:MK Řeznovice BVrchní
rozhodčí:
Makovický Michal
HOSTUJÍCÍ:Orel Silůvky ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Palackého 60, 672 01 Moravský Krumlov, sokolovnaRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 11. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:537:25612:545MK Řeznovice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Horák Aleš
Seďa Jakub
 
 
Novák Lukáš
Kolbert David
 
 
-6-8111243210
2.Novák David
Peterka Ondřej
 
 
Železný Ladislav
Záděra Luboš
 
 
9-87-4-82311
3.Peterka OndřejŽelezný Ladislav386  3021
4.Horák AlešKolbert David87-9-13-72322
5.Seďa JakubPikula Radek98-97 3132
6.Novák DavidNovák Lukáš-89510 3142
7.Horák AlešŽelezný Ladislav8-7-10873252
8.Seďa JakubKolbert David-7-6-8  0353
9.Novák DavidPikula Radek1278  3063
10.Peterka OndřejZáděra Luboš867  3073
11.Seďa JakubŽelezný Ladislav2-10-86-42374
12.Novák DavidKolbert David64-74 3184
13.Peterka OndřejPikula Radek12-756 3194
14.Horák AlešZáděra Luboš-7-87-10 1395
15.Novák DavidŽelezný Ladislav85-7-7432105
16.Peterka OndřejKolbert David8-94  21  
17.Horák AlešPikula Radek         
18.Seďa JakubZáděra Luboš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Peterka Ondřej30Železný Ladislav13
Horák Aleš12Kolbert David21
Seďa Jakub12Pikula Radek03
Novák David40Novák Lukáš01
   Záděra Luboš11



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra Strážnice AVrchní
rozhodčí:
Morávková Alena
HOSTUJÍCÍ:KST Sokol Znojmo-Orel Únanov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Bzenecká 1538,Strážnice, Herna na fotbalovém stadionuRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 11. 2017 16:30 Začátek
utkání
16:30Konec
utkání
18:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1016:32420:487KST Sokol Znojmo-Orel Únanov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Marek Jaroslav
Morávek Zdeněk
 
 
Vybíral Lukáš
Forman Libor
 
 
13-65-3-82301
2.Kubina Jaromír
Morávek Radim
 
 
Vybíral Marek
Ondrovčák Radek
 
 
5-5118 3111
3.Morávek RadimVybíral Lukáš-4-87-6 1312
4.Morávek ZdeněkForman Libor-986-13-72313
5.Marek JaroslavVybíral Marek10-9-5-9 1314
6.Kubina JaromírOndrovčák Radek-4-1311-7 1315
7.Morávek ZdeněkVybíral Lukáš-6-7-10  0316
8.Marek JaroslavForman Libor-5-7-5  0317
9.Kubina JaromírVybíral Marek-94-10-8 1318
10.Morávek RadimOndrovčák Radek66-65 3128
11.Marek JaroslavVybíral Lukáš9-10-9-8 1329
12.Kubina JaromírForman Libor-7-510-6 13210
13.Morávek RadimVybíral Marek         
14.Morávek ZdeněkOndrovčák Radek         
15.Kubina JaromírVybíral Lukáš         
16.Morávek RadimForman Libor         
17.Morávek ZdeněkVybíral Marek         
18.Marek JaroslavOndrovčák Radek         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Morávek Radim11Vybíral Lukáš30
Morávek Zdeněk02Forman Libor30
Marek Jaroslav03Vybíral Marek20
Kubina Jaromír03Ondrovčák Radek11



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Vracov AVrchní
rozhodčí:
Kouřil Vít
HOSTUJÍCÍ:KST Sokol Znojmo-Orel Únanov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
TJ Sokol Vracov, Sokolská 900, 696 42 VracovRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 11. 2017 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
17:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1031:37623:625KST Sokol Znojmo-Orel Únanov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kouřil Vít
Nikl Pavel
 
 
Ondrovčák Miroslav
Vybíral Matouš
 
 
-9-2-8  0301
2.Vašíček Pavel
Masařík Lukáš
 
 
Kříž Bohumil
Vybíral Pavel
 
 
-7479 3111
3.Masařík LukášVybíral Matouš-575-573221
4.Kouřil VítOndrovčák Miroslav-9-8-4  0322
5.Nikl PavelKříž Bohumil8-79-7-92323
6.Vašíček PavelVybíral Pavel-5-936-72324
7.Kouřil VítVybíral Matouš611-46 3134
8.Nikl PavelOndrovčák Miroslav-8-8-6  0335
9.Vašíček PavelKříž Bohumil-742-3-92336
10.Masařík LukášVybíral Pavel88-71 3146
11.Nikl PavelVybíral Matouš-1017-9383256
12.Vašíček PavelOndrovčák Miroslav-8-7-3  0357
13.Masařík LukášKříž Bohumil-88-5-9 1358
14.Kouřil VítVybíral Pavel253  3068
15.Vašíček PavelVybíral Matouš12-158-7-92369
16.Masařík LukášOndrovčák Miroslav698  3079
17.Kouřil VítKříž Bohumil-8-137-5 13710
18.Nikl PavelVybíral Pavel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Masařík Lukáš31Vybíral Matouš13
Kouřil Vít22Ondrovčák Miroslav31
Nikl Pavel12Kříž Bohumil40
Vašíček Pavel04Vybíral Pavel12
Rozhodčí nastoupil do utkání jako hráč.



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Mart Hodonín Stavoimpex DVrchní
rozhodčí:
Mikulecký František
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Brno I BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lipová alej 4110/23B, 695 01 Hodonín, Sportovní hala TEZARozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 11. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:20Konec
utkání
22:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:737:32639:616SKST Mart Hodonín Stavoimpex D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ilčík Ondřej
Brychta Edo
 
 
Prachař Marek
Kopřiva Tomáš
 
 
87-108 3110
2.Řežáb Jiří
Mádel Ladislav
 
 
Martinčík Tomáš
Laicman Petr
 
 
-7-86-8 1311
3.Mádel LadislavMartinčík Tomáš-8611-953221
4.Brychta EdoPrachař Marek-6-6-10  0322
5.Ilčík OndřejLaicman Petr48-6-6-42323
6.Řežáb JiříKopřiva Tomáš959  3033
7.Brychta EdoMartinčík Tomáš-89-9773243
8.Ilčík OndřejPrachař Marek7-5-29-92344
9.Řežáb JiříLaicman Petr788  3054
10.Podrazil DavidAdámek Aleš-76-66-82355
11.Ilčík OndřejMartinčík Tomáš-6-7-8  0356
12.Řežáb JiříPrachař Marek-68-10273266
13.Podrazil DavidLaicman Petr-6-9-8  0367
14.Brychta EdoAdámek Aleš6810  3077
15.Řežáb JiříMartinčík Tomáš746  3087
16.Podrazil DavidPrachař Marek9-5-7573297
17.Brychta EdoLaicman Petr6-8-78832107
18.Ilčík OndřejAdámek Aleš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Mádel Ladislav10Martinčík Tomáš13
Brychta Edo31Prachař Marek22
Ilčík Ondřej03Laicman Petr22
Řežáb Jiří40Kopřiva Tomáš01
Podrazil David12Adámek Aleš11
Vyhotovena příloha Zápisu



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Slatina - Brno AVrchní
rozhodčí:
Jeřábek Vladimír
HOSTUJÍCÍ:TTC Koral Tišnov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Slatina - Brno 627 00, ul Tuřanka 1 . herna v 1.patřeRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 11. 2017 17:30 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
19:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1012:30376:444TTC Koral Tišnov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jeřábek Vladimír
Slavíček Martin
 
 
Dospíšil Jiří ml.
Antoš Jiří
 
 
-13-8-8  0301
2.Orság David
Kuča Jan
 
 
Dospíšil Pavel
Sedlář David
 
 
9116  3011
3.Tůma KarelDospíšil Jiří ml.13-11-8-10 1312
4.Kuča JanAntoš Jiří-13-9-8  0313
5.Orság DavidSedlář David-6-89-5 1314
6.Jeřábek VladimírVitula Josef6-9-8-3 1315
7.Kuča JanDospíšil Jiří ml.-11-378-82316
8.Orság DavidAntoš Jiří2106  3026
9.Jeřábek VladimírSedlář David-11-10-4  0327
10.Tůma KarelVitula Josef-8-9-12  0328
11.Orság DavidDospíšil Jiří ml.-4-6-8  0329
12.Jeřábek VladimírAntoš Jiří8-5-4-7 13210
13.Tůma KarelSedlář David-118   11  
14.Kuča JanVitula Josef         
15.Jeřábek VladimírDospíšil Jiří ml.         
16.Tůma KarelAntoš Jiří         
17.Kuča JanSedlář David         
18.Orság DavidVitula Josef         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Tůma Karel02Dospíšil Jiří ml.30
Kuča Jan02Antoš Jiří21
Orság David12Sedlář David20
Jeřábek Vladimír03Vitula Josef20

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline