Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Oltec Brno AVrchní
rozhodčí:
Novotný Petr
HOSTUJÍCÍ:Orel Silůvky ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Vojtova 12, Brno, hala stolního tenisu Moravské SlávieRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 11. 2017 10:30 Začátek
utkání
10:30Konec
utkání
13:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:736:28591:573KST Oltec Brno A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Fábo Ján
Horák Filip
 
 
Železný Ladislav
Záděra Luboš
 
 
34-75 3110
2.Pelikán Jan
Novotný Petr
 
 
Kolbert David
Novák Lukáš
 
 
-77-4-8 1311
3.Novotný PetrZáděra Luboš669  3021
4.Pelikán JanŽelezný Ladislav9-8107 3131
5.Horák FilipKolbert David7-9-5-8 1332
6.Fábo JánPikula Radek91012  3042
7.Pelikán JanZáděra Luboš-6-4-5  0343
8.Horák FilipŽelezný Ladislav79-8-8-72344
9.Fábo JánKolbert David6-87-1293254
10.Novotný PetrPikula Radek-6-38-10 1355
11.Horák FilipNovák Lukáš7-2-6873265
12.Fábo JánŽelezný Ladislav632  3075
13.Novotný PetrKolbert David-57-8-9 1376
14.Pelikán JanPikula Radek-2-5-6  0377
15.Fábo JánNovák Lukáš128-75 3187
16.Novotný PetrŽelezný Ladislav4812  3097
17.Pelikán JanKolbert David1066  30107
18.Horák FilipPikula Radek-958  21  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Novotný Petr22Záděra Luboš11
Pelikán Jan22Železný Ladislav13
Horák Filip12Kolbert David22
Fábo Ján40Pikula Radek21
   Novák Lukáš02



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:MK Řeznovice BVrchní
rozhodčí:
Makovický Michal
HOSTUJÍCÍ:KST Blansko BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Palackého 60, 672 01 Moravský Krumlov, sokolovnaRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 11. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:535:22563:466MK Řeznovice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Seďa Jakub
Bíla Jindřich
 
 
Bednář Josef
Přikryl Jiří
 
 
7-9-7-6 1301
2.Horák Aleš
Peterka Ondřej
 
 
Zukal Adam
Polívka Martin ml.
 
 
459  3011
3.Horák AlešPolívka Martin ml.569  3021
4.Bíla JindřichZukal Adam47-36 3131
5.Seďa JakubPřikryl Jiří11-8-6-8 1332
6.Peterka OndřejBednář Josef-9-75873242
7.Bíla JindřichPolívka Martin ml.247  3052
8.Seďa JakubZukal Adam-8-8-9  0353
9.Peterka OndřejPřikryl Jiří-10874 3163
10.Horák AlešBednář Josef1311  3073
11.Seďa JakubPolívka Martin ml.7-1477 3183
12.Peterka OndřejZukal Adam-6-779-82384
13.Horák AlešPřikryl Jiří-7-74-7 1385
14.Bíla JindřichBednář Josef288  3095
15.Peterka OndřejPolívka Martin ml.8-117-9232105
16.Horák AlešZukal Adam-8686 31  
17.Bíla JindřichPřikryl Jiří         
18.Seďa JakubBednář Josef         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Horák Aleš21Polívka Martin ml.04
Bíla Jindřich30Zukal Adam21
Seďa Jakub12Přikryl Jiří21
Peterka Ondřej31Bednář Josef03



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra Strážnice AVrchní
rozhodčí:
Morávková Alena
HOSTUJÍCÍ:KST Sokol Znojmo-Orel Únanov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Bzenecká 1538,Strážnice, Herna na fotbalovém stadionuRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 11. 2017 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:536:19556:480TJ Jiskra Strážnice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Marek Jaroslav
Morávek Zdeněk
 
 
Ondrovčák Miroslav
Vybíral Matouš
 
 
-96-51013210
2.Kubina Jaromír
Morávek Radim
 
 
Kříž Bohumil
Vybíral Pavel
 
 
712-10-8-62311
3.Morávek RadimKříž Bohumil99-4-8-82312
4.Morávek ZdeněkOndrovčák Miroslav-88-9-6 1313
5.Marek JaroslavVybíral Matouš9711  3023
6.Kubina JaromírVybíral Pavel14157  3033
7.Morávek ZdeněkKříž Bohumil878  3043
8.Marek JaroslavOndrovčák Miroslav-79-8-9 1344
9.Kubina JaromírVybíral Matouš379  3054
10.Morávek RadimVybíral Pavel-9963 3164
11.Marek JaroslavKříž Bohumil6911  3074
12.Kubina JaromírOndrovčák Miroslav-11-3-8  0375
13.Morávek RadimVybíral Matouš9-559 3185
14.Morávek ZdeněkVybíral Pavel544  3095
15.Kubina JaromírKříž Bohumil543  30105
16.Morávek RadimOndrovčák Miroslav         
17.Morávek ZdeněkVybíral Matouš         
18.Marek JaroslavVybíral Pavel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Morávek Radim21Kříž Bohumil13
Morávek Zdeněk21Ondrovčák Miroslav30
Marek Jaroslav21Vybíral Matouš03
Kubina Jaromír31Vybíral Pavel03



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Vracov AVrchní
rozhodčí:
Kouřil Přemysl
HOSTUJÍCÍ:KST Sokol Znojmo-Orel Únanov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
TJ Sokol Vracov, Sokolská 900, 696 42 VracovRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 11. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1024:34496:566KST Sokol Znojmo-Orel Únanov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kouřil Vít
Nikl Pavel
 
 
Vybíral Marek
Ondrovčák Radek
 
 
6-2107 3110
2.Vašíček Pavel
Masařík Lukáš
 
 
Forman Libor
Vybíral Lukáš
 
 
8-109-4-82311
3.Nikl PavelVybíral Lukáš-5-6-9  0312
4.Kouřil VítVybíral Marek698  3022
5.Masařík LukášOndrovčák Radek-10-1211-5 1323
6.Vašíček PavelForman Libor7-610-1063233
7.Kouřil VítVybíral Lukáš-85-11-0 1334
8.Masařík LukášVybíral Marek-11-3-8  0335
9.Vašíček PavelOndrovčák Radek9-6-89-32336
10.Kouřil PřemyslForman Libor-4-656-22337
11.Masařík LukášVybíral Lukáš-6-10-8  0338
12.Vašíček PavelVybíral Marek119-5-6-42339
13.Kouřil PřemyslOndrovčák Radek3-9107 3149
14.Kouřil VítForman Libor4-76-7-623410
15.Vašíček PavelVybíral Lukáš8-71110 31  
16.Kouřil PřemyslVybíral Marek         
17.Kouřil VítOndrovčák Radek         
18.Masařík LukášForman Libor         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Nikl Pavel01Vybíral Lukáš30
Kouřil Vít12Vybíral Marek21
Masařík Lukáš03Ondrovčák Radek21
Vašíček Pavel12Forman Libor21
Kouřil Přemysl11   



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Mart Hodonín Stavoimpex DVrchní
rozhodčí:
Brhel Vladimír
HOSTUJÍCÍ:TTC Koral Tišnov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lipová alej 4110/23B, 695 01 Hodonín, Sportovní hala TEZARozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 11. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1036:38678:692TTC Koral Tišnov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Brychta Edo
Svoboda Petr
 
 
Dospíšil Jiří ml.
Antoš Jiří
 
 
-1-5-6  0301
2.Řežáb Jiří
Mádel Ladislav
 
 
Dospíšil Pavel
Sedlář David
 
 
6-106-5-92302
3.Brhel ŠtěpánDospíšil Jiří ml.-10-127-10 1303
4.Svoboda PetrAntoš Jiří7-9-5-7 1304
5.Brychta EdoSedlář David69-11-12-72305
6.Řežáb JiříVitula Josef-8778 3115
7.Svoboda PetrDospíšil Jiří ml.8-88-2-62316
8.Brychta EdoAntoš Jiří5-7-9-2 1317
9.Řežáb JiříSedlář David8-877 3127
10.Brhel ŠtěpánVitula Josef-8-107-5 1328
11.Brychta EdoDospíšil Jiří ml.5-107-363238
12.Řežáb JiříAntoš Jiří1059  3048
13.Brhel ŠtěpánDospíšil Pavel-710-8-6 1349
14.Svoboda PetrVitula Josef89-95 3159
15.Řežáb JiříDospíšil Jiří ml.54-5-963269
16.Brhel ŠtěpánAntoš Jiří8108  3079
17.Svoboda PetrDospíšil Pavel-51068 3189
18.Brychta EdoVitula Josef8-10-8-6 13810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Brhel Štěpán13Dospíšil Jiří ml.22
Svoboda Petr22Antoš Jiří22
Brychta Edo13Sedlář David11
Řežáb Jiří40Vitula Josef22
   Dospíšil Pavel11
Zápas č.13: Hosté střídání Dospíšil Pavel za Sedlář David



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Slatina - Brno AVrchní
rozhodčí:
Jeřábek Vladimír
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Brno I BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Slatina - Brno 627 00, ul Tuřanka 1 . herna v 1.patřeRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 11. 2017 09:30 Začátek
utkání
09:30Konec
utkání
11:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:837:30639:505SK Slatina - Brno A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jeřábek Vladimír
Zetocha Martin
 
 

 
 
WO    3010
2.Kuča Jan
Orság David
 
 
Laicman Petr
Adámek Aleš
 
 
-6-94-10 1311
3.Zetocha MartinAdámek Aleš-14-4-8  0312
4.Kuča JanWO    3022
5.Orság DavidLaicman Petr-5977 3132
6.Jeřábek VladimírToufar Zdeněk8-684 3142
7.Kuča JanAdámek Aleš-8-97-12 1343
8.Orság DavidWO    3053
9.Jeřábek VladimírLaicman Petr-102-7-8 1354
10.Zetocha MartinToufar Zdeněk79-2-5-112355
11.Orság DavidAdámek Aleš8-73-653265
12.Jeřábek VladimírWO    3075
13.Zetocha MartinLaicman Petr-11-146-1 1376
14.Kuča JanToufar Zdeněk-9-10-1  0377
15.Jeřábek VladimírAdámek Aleš-49-9-6 1378
16.Zetocha MartinWO    3088
17.Kuča JanLaicman Petr10-9-8973298
18.Orság DavidToufar Zdeněk1187  30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Zetocha Martin03Adámek Aleš31
Kuča Jan12Laicman Petr22
Orság David30Toufar Zdeněk22
Jeřábek Vladimír12   
WO50WO05

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS