Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra Strážnice AVrchní
rozhodčí:
Morávková Alena
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Vracov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Bzenecká 1538,Strážnice, Herna na fotbalovém stadionuRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 09. 2017 16:30 Začátek
utkání
16:30Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:537:23601:551TJ Jiskra Strážnice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Morávek Zdeněk
Kubina Jaromír
 
 
Kouřil Přemysl
Masařík Lukáš
 
 
-897-983210
2.Marek Jan st.
Obrdlík Štěpán
 
 
Kouřil Vít
Trcala Michal
 
 
-8-8-13  0311
3.Obrdlík ŠtěpánTrcala Michal966  3021
4.Morávek ZdeněkMasařík Lukáš-757-8-42322
5.Marek Jan st.Kouřil Vít-8411-5-92323
6.Kubina JaromírKouřil Přemysl-1610-7683233
7.Morávek ZdeněkTrcala Michal91010  3043
8.Marek Jan st.Masařík Lukáš99-7-9-82344
9.Kubina JaromírKouřil Vít876  3054
10.Obrdlík ŠtěpánKouřil Přemysl4-5108 3164
11.Marek Jan st.Trcala Michal-6639 3174
12.Kubina JaromírMasařík Lukáš-108-8-6 1375
13.Obrdlík ŠtěpánKouřil Vít79-99 3185
14.Morávek ZdeněkKouřil Přemysl7108  3095
15.Kubina JaromírTrcala Michal99-96 31105
16.Obrdlík ŠtěpánMasařík Lukáš         
17.Morávek ZdeněkKouřil Vít         
18.Marek Jan st.Kouřil Přemysl         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Obrdlík Štěpán30Trcala Michal04
Morávek Zdeněk21Masařík Lukáš30
Marek Jan st.12Kouřil Vít12
Kubina Jaromír31Kouřil Přemysl03



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Mart Hodonín Stavoimpex DVrchní
rozhodčí:
Mikulecký František
HOSTUJÍCÍ:SK Slatina - Brno ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lipová alej 4110/23B, 695 01 Hodonín, Sportovní hala TEZARozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 09. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1023:33466:490SK Slatina - Brno A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Broiakovskyi Vsevolod
Mesaroš Petr
 
 
Orság David
Kuča Jan
 
 
3-48-1243210
2.Mádel Ladislav
Brychta Edo
 
 
Jeřábek Vladimír
Havel Vojtěch
 
 
8-9-7-3 1311
3.Mesaroš PetrOrság David-5-7-7  0312
4.Mádel LadislavJeřábek Vladimír-10-7-8  0313
5.Brychta EdoHavel Vojtěch-6-6-3  0314
6.Broiakovskyi VsevolodKuča Jan434  3024
7.Mádel LadislavOrság David-7-7-7  0325
8.Brychta EdoJeřábek Vladimír3-5511 3135
9.Broiakovskyi VsevolodHavel VojtěchWO    3045
10.Mesaroš PetrKuča Jan-7-810-6 1346
11.Brychta EdoOrság David7-711-4-72347
12.Broiakovskyi VsevolodJeřábek Vladimír733  3057
13.Mesaroš PetrHavel Vojtěch-5-89-6 1358
14.Mádel LadislavKuča Jan-6-6-7  0359
15.Broiakovskyi VsevolodOrság David686  3069
16.Mesaroš PetrJeřábek Vladimír-3-1-7  03610
17.Mádel LadislavHavel Vojtěch         
18.Brychta EdoKuča Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Mesaroš Petr04Orság David31
Mádel Ladislav03Jeřábek Vladimír22
Brychta Edo12Havel Vojtěch20
Broiakovskyi Vsevolod30Kuča Jan21
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Brno I BVrchní
rozhodčí:
Prachař Marek
HOSTUJÍCÍ:TTC Koral Tišnov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kounicova 685/20, Veveří, 602 00 Brno. Hraci mistnost pro KrajRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 09. 2017 16:30 Začátek
utkání
16:30Konec
utkání
21:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1037:36682:701TTC Koral Tišnov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Rakovický Milan
Prachař Marek
 
 
Dospíšil Jiří ml.
Antoš Jiří
 
 
-77-66-72301
2.Martinčík Tomáš
Toufar Zdeněk
 
 
Dospíšil Pavel
Vitula Josef
 
 
699  3011
3.Prachař MarekDospíšil Jiří ml.-88-5-5 1312
4.Martinčík TomášAntoš Jiří9-466 3122
5.Toufar ZdeněkDospíšil Pavel103-13-11133232
6.Rakovický MilanVitula Josef657  3042
7.Martinčík TomášDospíšil Jiří ml.-7-5-11  0343
8.Toufar ZdeněkAntoš Jiří-7-711-5 1344
9.Rakovický MilanDospíšil Pavel-56126 3154
10.Prachař MarekVitula Josef6-9-69-82355
11.Toufar ZdeněkDospíšil Jiří ml.-511-46-62356
12.Rakovický MilanAntoš Jiří-581014 3166
13.Prachař MarekDospíšil Pavel610-89 3176
14.Poledňa MartinVitula Josef7-97-8-112377
15.Rakovický MilanDospíšil Jiří ml.7-8-37-102378
16.Prachař MarekAntoš Jiří6-12-5-5 1379
17.Poledňa MartinDospíšil Pavel995  3089
18.Toufar ZdeněkVitula Josef-7-6-8  03810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Prachař Marek13Dospíšil Jiří ml.40
Martinčík Tomáš11Antoš Jiří22
Toufar Zdeněk13Dospíšil Pavel04
Rakovický Milan31Vitula Josef31
Poledňa Martin11   



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Sokol Znojmo-Orel Únanov AVrchní
rozhodčí:
Chalupník Jiří
HOSTUJÍCÍ:KST Sokol Znojmo-Orel Únanov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolská1272/12,66902Znojmo, vedle sportovní halyRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 09. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:636:25629:587KST Sokol Znojmo-Orel Únanov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ondrovčák Ladislav
Forman Libor
 
 
Kříž Bohumil
Vybíral Pavel
 
 
-77-9-6 1301
2.Ondrovčák Radek
Vybíral Lukáš
 
 
Ondrovčák Miroslav
Adam Petr
 
 
869  3011
3.Forman LiborKříž Bohumil-86109 3121
4.Ondrovčák LadislavVybíral Pavel-911-10-6 1322
5.Ondrovčák RadekOndrovčák Miroslav1011-612 3132
6.Vybíral LukášAdam Petr786  3042
7.Ondrovčák LadislavKříž Bohumil-8-10-9  0343
8.Ondrovčák RadekVybíral Pavel9-118-863253
9.Vybíral LukášOndrovčák Miroslav-101297 3163
10.Forman LiborAdam Petr897  3073
11.Ondrovčák RadekKříž Bohumil-1010-9-8 1374
12.Vybíral LukášVybíral Pavel9-9-87-102375
13.Forman LiborOndrovčák Miroslav8-10-10-6 1376
14.Ondrovčák LadislavOndra Milan8811  3086
15.Vybíral LukášKříž Bohumil7-6512 3196
16.Forman LiborVybíral Pavel9-1274 31106
17.Ondrovčák LadislavOndrovčák Miroslav1    10  
18.Ondrovčák RadekOndra Milan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Forman Libor31Kříž Bohumil22
Ondrovčák Ladislav12Vybíral Pavel22
Ondrovčák Radek21Ondrovčák Miroslav12
Vybíral Lukáš31Adam Petr02
   Ondra Milan01



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Blansko BVrchní
rozhodčí:
Zukal Adam
HOSTUJÍCÍ:Orel Silůvky ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Purkyňova 3, 678 01 Blansko, sídliště Podlesí, pod koberci TrendRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 09. 2017 17:30 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
21:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1033:36664:687Orel Silůvky A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Přikryl Jiří
Polívka Martin ml.
 
 
Záděra Luboš
Železný Ladislav
 
 
10-6-8-8 1301
2.Svoboda Lukáš
Zukal Adam
 
 
Kolbert David
Novák Lukáš
 
 
39-7-6-72302
3.Polívka Martin ml.Kolbert David-108-8753212
4.Přikryl JiříNovák Lukáš-9-11-6  0313
5.Zukal AdamZáděra Luboš101213  3023
6.Svoboda Lukᚎelezný Ladislav-8-59993233
7.Přikryl JiříKolbert David-98-66-52334
8.Zukal AdamNovák Lukáš9-113-14-122335
9.Svoboda LukášZáděra Luboš569  3045
10.Polívka Martin ml.Železný Ladislav-1-8-11  0346
11.Zukal AdamKolbert David-69-108-52347
12.Svoboda LukášNovák Lukáš-8-99753257
13.Polívka Martin ml.Záděra Luboš-10-97-8 1358
14.Přikryl JiříŽelezný Ladislav12-8-5-2 1359
15.Svoboda LukášKolbert David5118  3069
16.Polívka Martin ml.Novák Lukáš1199  3079
17.Přikryl JiříZáděra Luboš-1013-8-7 13710
18.Zukal AdamŽelezný Ladislav58-4-7 22  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Polívka Martin ml.22Kolbert David22
Přikryl Jiří04Novák Lukáš22
Zukal Adam12Záděra Luboš22
Svoboda Lukáš40Železný Ladislav21
nejsou



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Oltec Brno AVrchní
rozhodčí:
Hamadeh Nabil
HOSTUJÍCÍ:MK Řeznovice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Vojtova 12, Brno, hala stolního tenisu Moravské SlávieRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 09. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1021:34467:535MK Řeznovice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Fábo Ján
Horák Filip
 
 
Telecká Jana
Jelínek Stanislav
 
 
5-92-9-32301
2.Pelikán Jan
Galanda František
 
 
Bíla Jindřich
Horák Aleš
 
 
-4-7-5  0302
3.Fábo JánBíla Jindřich510-97 3112
4.Pelikán JanHorák Aleš-13810-673222
5.Galanda FrantišekTelecká Jana6-89-2-72323
6.Horák FilipJelínek Stanislav-5-63-8 1324
7.Pelikán JanBíla Jindřich-7966 3134
8.Galanda FrantišekHorák Aleš6-18-5-6 1335
9.Horák FilipTelecká Jana789  3045
10.Fábo JánJelínek Stanislav-8-5-7  0346
11.Novotný PetrBíla Jindřich-9-5-8  0347
12.Horák FilipHorák Aleš-4-7-5  0348
13.Fábo JánTelecká Jana-15-457-52349
14.Pelikán JanJelínek Stanislav7-4-7-4 13410
15.Horák FilipBíla Jindřich-6    01  
16.Fábo JánHorák Aleš         
17.Pelikán JanTelecká Jana         
18.Novotný PetrJelínek Stanislav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Fábo Ján12Bíla Jindřich12
Pelikán Jan21Horák Aleš21
Galanda František02Telecká Jana21
Horák Filip12Jelínek Stanislav30
Novotný Petr01   
Stridani domaciho muzstva, Novotny Petr misto Galandy.



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra Strážnice AVrchní
rozhodčí:
Morávková Alena
HOSTUJÍCÍ:KST Oltec Brno ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Bzenecká 1538,Strážnice, Herna na fotbalovém stadionuRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 09. 2017 16:30 Začátek
utkání
16:30Konec
utkání
18:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:335:14501:414TJ Jiskra Strážnice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Marek Jaroslav
Morávek Zdeněk
 
 
Fábo Ján
Horák Filip
 
 
894  3010
2.Morávek Radim
Kubina Jaromír
 
 
Novotný Petr
Pelikán Jan
 
 
9-9-8-9 1311
3.Morávek RadimFábo Ján7104  3021
4.Morávek ZdeněkHorák Filip674  3031
5.Marek JaroslavPelikán Jan-5597 3141
6.Kubina JaromírNovotný Petr58-89 3151
7.Morávek ZdeněkFábo Ján-998-8-62352
8.Marek JaroslavHorák Filip7910  3062
9.Kubina JaromírPelikán Jan-66-136103272
10.Morávek RadimNovotný Petr94-59 3182
11.Marek JaroslavFábo Ján-563-10-102383
12.Kubina JaromírHorák Filip1098  3093
13.Morávek RadimPelikán Jan1046  30103
14.Morávek ZdeněkNovotný Petr6-9   11  
15.Kubina JaromírFábo Ján         
16.Morávek RadimHorák Filip         
17.Morávek ZdeněkPelikán Jan         
18.Marek JaroslavNovotný Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Morávek Radim30Fábo Ján21
Morávek Zdeněk11Horák Filip03
Marek Jaroslav21Pelikán Jan03
Kubina Jaromír30Novotný Petr02



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Vracov AVrchní
rozhodčí:
Kouřil Vít
HOSTUJÍCÍ:MK Řeznovice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
TJ Sokol Vracov, Sokolská 900, 696 42 VracovRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 09. 2017 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
17:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:334:24577:542TJ Sokol Vracov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Trcala Michal
Kouřil Vít
 
 
Seďa Jakub
Jelínek Stanislav
 
 
10-43-1093210
2.Vašíček Pavel
Masařík Lukáš
 
 
Novák David
Peterka Ondřej
 
 
8-9-46103220
3.Trcala MichalNovák David6-7-9-10 1321
4.Kouřil VítJelínek Stanislav-9-1374-72322
5.Masařík LukášSeďa Jakub7910  3032
6.Vašíček PavelPeterka Ondřej115-64 3142
7.Kouřil VítNovák David-9-116-11 1343
8.Masařík LukášJelínek Stanislav-5-445103253
9.Vašíček PavelSeďa Jakub-98-10973263
10.Trcala MichalPeterka Ondřej10-7-87133273
11.Masařík LukášNovák David-8-4108123283
12.Vašíček PavelJelínek Stanislav6811  3093
13.Trcala MichalSeďa Jakub7-27-91032103
14.Kouřil VítPeterka Ondřej-856  21  
15.Vašíček PavelNovák David         
16.Trcala MichalJelínek Stanislav         
17.Kouřil VítSeďa Jakub         
18.Masařík LukášPeterka Ondřej         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Trcala Michal21Novák David21
Kouřil Vít02Jelínek Stanislav12
Masařík Lukáš30Seďa Jakub03
Vašíček Pavel30Peterka Ondřej02
Hlavní rozhodčí nastoupil do utkání jako hráč.



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Mart Hodonín Stavoimpex DVrchní
rozhodčí:
Mikulecký František
HOSTUJÍCÍ:KST Blansko BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lipová alej 4110/23B, 695 01 Hodonín, Sportovní hala TEZARozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 09. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:435:20525:444SKST Mart Hodonín Stavoimpex D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mádel Ladislav
Brychta Edo
 
 
Polívka Martin ml.
Přikryl Jiří
 
 
4-2-7-5 1301
2.Řežáb Jiří
Svoboda Petr
 
 
Svoboda Lukáš
Zukal Adam
 
 
1010-99 3111
3.Brychta EdoSvoboda Lukáš-7-53-4 1312
4.Mádel LadislavPolívka Martin ml.9-88-3-82313
5.Svoboda PetrZukal Adam-811-10893223
6.Řežáb JiříPřikryl Jiří765  3033
7.Mádel LadislavSvoboda Lukáš8-9-5-9 1334
8.Svoboda PetrPolívka Martin ml.-8787 3144
9.Řežáb JiříZukal Adam948  3054
10.Brychta EdoPřikryl Jiří-6331 3164
11.Svoboda PetrSvoboda Lukáš6-55-1083274
12.Řežáb JiříPolívka Martin ml.582  3084
13.Brychta EdoZukal Adam53-73 3194
14.Broiakovskyi VsevolodPřikryl Jiří4610  30104
15.Řežáb JiříSvoboda Lukáš         
16.Brychta EdoPolívka Martin ml.         
17.Broiakovskyi VsevolodZukal Adam         
18.Svoboda PetrPřikryl Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Brychta Edo21Svoboda Lukáš21
Mádel Ladislav02Polívka Martin ml.12
Svoboda Petr30Zukal Adam03
Řežáb Jiří30Přikryl Jiří03
Broiakovskyi Vsevolod10   
S - střídání v domácím celku Vsevolod Broiakovskyi za hráče Ladislava Mádela (č.14)



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Slatina - Brno AVrchní
rozhodčí:
Jeřábek Vladimír
HOSTUJÍCÍ:Orel Silůvky ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Slatina - Brno 627 00, ul Tuřanka 1 . herna v 1.patřeRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 09. 2017 17:30 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:435:21551:457SK Slatina - Brno A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jeřábek Vladimír
Havel Vojtěch
 
 
Pikula Radek
Novák Lukáš
 
 
8-9107 3110
2.Tůma Karel
Kuča Jan
 
 
Záděra Luboš
Železný Ladislav
 
 
7-7-48-82311
3.Tůma KarelŽelezný Ladislav358  3021
4.Havel VojtěchNovák Lukáš685  3031
5.Kuča JanPikula Radek7-74-733241
6.Jeřábek VladimírZáděra Luboš7-677 3151
7.Havel VojtěchŽelezný Ladislav10-103-1193261
8.Kuča JanNovák Lukáš-10686 3171
9.Jeřábek VladimírPikula Radek-9-9810-92372
10.Tůma KarelZáděra Luboš-6-5-6  0373
11.Kuča JanŽelezný Ladislav7-9-9-9 1374
12.Jeřábek VladimírNovák Lukáš943  3084
13.Tůma KarelPikula Radek-6-73923294
14.Havel VojtěchZáděra Luboš384  30104
15.Jeřábek VladimírŽelezný Ladislav-7    01  
16.Tůma KarelNovák Lukáš         
17.Havel VojtěchPikula Radek         
18.Kuča JanZáděra Luboš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Tůma Karel21Železný Ladislav12
Havel Vojtěch30Novák Lukáš03
Kuča Jan21Pikula Radek12
Jeřábek Vladimír21Záděra Luboš12



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Brno I BVrchní
rozhodčí:
Babušík Tomáš
HOSTUJÍCÍ:KST Sokol Znojmo-Orel Únanov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kounicova 685/20, Veveří, 602 00 Brno. Hraci mistnost pro KrajRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 09. 2017 16:30 Začátek
utkání
16:30Konec
utkání
19:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:736:27593:549TJ Sokol Brno I B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Martinčík Tomáš
Laicman Petr
 
 
Vybíral Lukáš
Ondrovčák Radek
 
 
-118-6-6 1301
2.Poledňa Martin
Adámek Aleš
 
 
Nechvátal Petr
Ondrovčák Ladislav
 
 
654  3011
3.Martinčík TomášVybíral Lukáš-5-89-2 1312
4.Adámek AlešOndrovčák Radek-59-611-92313
5.Poledňa MartinNechvátal Petr14-875 3123
6.Laicman PetrOndrovčák Ladislav-8897 3133
7.Adámek AlešVybíral Lukáš-1113-6-9 1334
8.Poledňa MartinOndrovčák Radek101-119 3144
9.Laicman PetrNechvátal Petr665  3054
10.Martinčík TomášOndrovčák Ladislav695  3064
11.Poledňa MartinVybíral Lukáš-1-3-9  0365
12.Laicman PetrOndrovčák Radek9-759 3175
13.Martinčík TomášNechvátal Petr976  3085
14.Adámek AlešOndrovčák Ladislav3-935 3195
15.Laicman PetrVybíral Lukáš-8-3-3  0396
16.Martinčík TomášOndrovčák Radek4-8-10-3 1397
17.Adámek AlešNechvátal Petr4-1062 31107
18.Poledňa MartinOndrovčák Ladislav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Martinčík Tomáš22Vybíral Lukáš40
Adámek Aleš22Ondrovčák Radek22
Poledňa Martin21Nechvátal Petr04
Laicman Petr31Ondrovčák Ladislav03



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Koral Tišnov AVrchní
rozhodčí:
Černoch Rostislav
HOSTUJÍCÍ:KST Sokol Znojmo-Orel Únanov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Základní škola Smíškova 840, Tišnov, Vchod do haly je vedle hlavního vchodu do ZŠ.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 09. 2017 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
19:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1033:40670:693KST Sokol Znojmo-Orel Únanov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vitula Josef
Dospíšil Pavel
 
 
Ondrovčák Miroslav
Vybíral Matouš
 
 
-756-753210
2.Dospíšil Jiří ml.
Antoš Jiří
 
 
Kříž Bohumil
Vybíral Pavel
 
 
775  3020
3.Antoš JiříOndrovčák Miroslav710-7-5123230
4.Vitula JosefKříž Bohumil-58-910-62331
5.Dospíšil PavelVybíral Pavel-8-6-9  0332
6.Dospíšil Jiří ml.Vybíral Matouš7-97-1193242
7.Vitula JosefOndrovčák Miroslav-999-7-62343
8.Dospíšil PavelKříž Bohumil-7-7-8  0344
9.Dospíšil Jiří ml.Vybíral Pavel-3-88583254
10.Antoš JiříVybíral Matouš6513  3064
11.Dospíšil PavelOndrovčák Miroslav-7-6-11  0365
12.Dospíšil Jiří ml.Kříž Bohumil86-8-9-82366
13.Antoš JiříVybíral Pavel-8-5-10  0367
14.Vitula JosefAndorko Pavel7107  3077
15.Dospíšil Jiří ml.Ondrovčák Miroslav-6-1098-122378
16.Antoš JiříKříž Bohumil3-4-5973288
17.Vitula JosefVybíral Pavel-5-8-9  0389
18.Dospíšil PavelAndorko Pavel-92-4-9 13810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Antoš Jiří31Ondrovčák Miroslav31
Vitula Josef13Kříž Bohumil31
Dospíšil Pavel04Vybíral Pavel31
Dospíšil Jiří ml.22Vybíral Matouš02
   Andorko Pavel11



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra Strážnice AVrchní
rozhodčí:
Morávková Alena
HOSTUJÍCÍ:MK Řeznovice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Bzenecká 1538,Strážnice, Herna na fotbalovém stadionuRozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:735:29589:577TJ Jiskra Strážnice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Marek Jaroslav
Morávek Zdeněk
 
 
Seďa Jakub
Jelínek Stanislav
 
 
-6747 3110
2.Morávek Radim
Kubina Jaromír
 
 
Novák David
Peterka Ondřej
 
 
-10-8-6  0311
3.Morávek RadimNovák David7-5122 3121
4.Morávek ZdeněkJelínek Stanislav-7468 3131
5.Marek JaroslavSeďa Jakub-99-119-102332
6.Kubina JaromírPeterka Ondřej-6-210-6 1333
7.Morávek ZdeněkNovák David8-8-5793243
8.Marek JaroslavJelínek Stanislav9-8129 3153
9.Kubina JaromírSeďa Jakub-69-117-102354
10.Morávek RadimPeterka Ondřej589  3064
11.Marek JaroslavNovák David-3-6-7  0365
12.Jamný PetrJelínek Stanislav-8-4-6  0366
13.Morávek RadimSeďa Jakub569  3076
14.Morávek ZdeněkPeterka Ondřej3-95-1043286
15.Jamný PetrNovák David-3-3-4  0387
16.Morávek RadimJelínek Stanislav596  3097
17.Morávek ZdeněkSeďa Jakub588  30107
18.Marek JaroslavPeterka Ondřej         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Morávek Radim40Novák David22
Morávek Zdeněk40Jelínek Stanislav13
Marek Jaroslav12Seďa Jakub22
Kubina Jaromír02Peterka Ondřej12
Jamný Petr02   



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Vracov AVrchní
rozhodčí:
Kouřil Vít
HOSTUJÍCÍ:KST Oltec Brno ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
TJ Sokol Vracov, Sokolská 900, 696 42 VracovRozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:37Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:837:31658:603TJ Sokol Vracov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Trcala Michal
Kouřil Vít
 
 
Fábo Ján
Horák Filip
 
 
-95510 3110
2.Vašíček Pavel
Masařík Lukáš
 
 
Pelikán Jan
Novotný Petr
 
 
484  3020
3.Trcala MichalFábo Ján-38129 3130
4.Kouřil VítHorák Filip61110  3040
5.Masařík LukášPelikán Jan-48-53-22341
6.Vašíček PavelNovotný Petr537  3051
7.Kouřil VítFábo Ján-511-6-8 1352
8.Masařík LukášHorák Filip65-65 3162
9.Vašíček PavelPelikán Jan-5-8-7  0363
10.Trcala MichalNovotný Petr8-6-9-9 1364
11.Masařík LukášFábo Ján-7-7-7  0365
12.Vašíček PavelHorák Filip55-101 3175
13.Trcala MichalPelikán Jan-5118-11-142376
14.Kouřil VítNovotný Petr-1173-833286
15.Vašíček PavelFábo Ján-8-10-10  0387
16.Trcala MichalHorák Filip388  3097
17.Kouřil VítPelikán Jan-7-149-10 1398
18.Masařík LukášNovotný Petr48-98 31108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Trcala Michal22Fábo Ján31
Kouřil Vít22Horák Filip04
Masařík Lukáš22Pelikán Jan40
Vašíček Pavel22Novotný Petr13
Rozhodčí nastoupil do zápasu jako hráč.



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Mart Hodonín Stavoimpex DVrchní
rozhodčí:
Brhel Vladimír
HOSTUJÍCÍ:Orel Silůvky ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lipová alej 4110/23B, 695 01 Hodonín, Sportovní hala TEZARozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 09. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:232:11432:306SKST Mart Hodonín Stavoimpex D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Brychta Edo
Mádel Ladislav
 
 
Záděra Luboš
Železný Ladislav
 
 
-5-76463210
2.Broiakovskyi Vsevolod
Řežáb Jiří
 
 
Novák Lukáš
Kolbert David
 
 
384  3020
3.Brychta EdoŽelezný Ladislav7-98-6-92321
4.Mádel LadislavKolbert David-10-6-6  0322
5.Broiakovskyi VsevolodNovák Lukáš583  3032
6.Řežáb JiříZáděra Luboš468  3042
7.Svoboda PetrŽelezný Ladislav887  3052
8.Broiakovskyi VsevolodKolbert David224  3062
9.Řežáb JiříNovák Lukáš975  3072
10.Brychta EdoZáděra Luboš-6513-393282
11.Broiakovskyi VsevolodŽelezný Ladislav421  3092
12.Řežáb JiříKolbert David7-974 31102
13.Brychta EdoNovák Lukáš9-9   11  
14.Svoboda PetrZáděra Luboš         
15.Řežáb JiříŽelezný Ladislav         
16.Brychta EdoKolbert David         
17.Svoboda PetrNovák Lukáš         
18.Broiakovskyi VsevolodZáděra Luboš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Brychta Edo11Železný Ladislav12
Mádel Ladislav01Kolbert David12
Broiakovskyi Vsevolod30Novák Lukáš02
Řežáb Jiří30Záděra Luboš02
Svoboda Petr10   
Střídání domácích: Svoboda Petr za Ladislava Mádela



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Slatina - Brno AVrchní
rozhodčí:
Jeřábek Vladimír
HOSTUJÍCÍ:KST Blansko BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Slatina - Brno 627 00, ul Tuřanka 1 . herna v 1.patřeRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 09. 2017 09:30 Začátek
utkání
09:30Konec
utkání
12:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:536:22577:505SK Slatina - Brno A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jeřábek Vladimír
Havel Vojtěch
 
 
Polívka Martin ml.
Polívka Ondřej
 
 
698  3010
2.Orság David
Kuča Jan
 
 
Svoboda Lukáš
Zukal Adam
 
 
56-1011 3120
3.Orság DavidSvoboda Lukáš-10-6-9  0321
4.Havel VojtěchPolívka Martin ml.597  3031
5.Kuča JanPolívka Ondřej10-7610 3141
6.Jeřábek VladimírZukal Adam-91048 3151
7.Havel VojtěchSvoboda Lukáš787  3061
8.Kuča JanPolívka Martin ml.-877-10-102362
9.Jeřábek VladimírPolívka Ondřej-77-64-72363
10.Tůma KarelZukal Adam6-4-9-9 1364
11.Kuča JanSvoboda Lukáš-9759 3174
12.Jeřábek VladimírPolívka Martin ml.5-3106 3184
13.Tůma KarelPolívka Ondřej-7-112-9 1385
14.Havel VojtěchZukal Adam79-55 3195
15.Jeřábek VladimírSvoboda Lukáš9-1078 31105
16.Tůma KarelPolívka Martin ml.-7    01  
17.Havel VojtěchPolívka Ondřej         
18.Kuča JanZukal Adam         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Orság David01Svoboda Lukáš13
Havel Vojtěch30Polívka Martin ml.12
Kuča Jan21Polívka Ondřej21
Jeřábek Vladimír31Zukal Adam12
Tůma Karel02   



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Brno I BVrchní
rozhodčí:
Babušík Tomáš
HOSTUJÍCÍ:KST Sokol Znojmo-Orel Únanov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kounicova 685/20, Veveří, 602 00 Brno. Hraci mistnost pro KrajRozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 10. 2017 10:30 Začátek
utkání
10:30Konec
utkání
12:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1015:31393:447KST Sokol Znojmo-Orel Únanov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Martinčík Tomáš
Laicman Petr
 
 
Vybíral Matouš
Andorko Pavel
 
 
9-10-6-12 1301
2.Poledňa Martin
Adámek Aleš
 
 
Vybíral Pavel
Ondrovčák Miroslav
 
 
-810-69-82302
3.Martinčík TomášVybíral Pavel4-3-4-8 1303
4.Laicman PetrOndrovčák Miroslav-5-8-6  0304
5.Poledňa MartinVybíral Matouš41-86 3114
6.Adámek AlešAndorko Pavel18-6-9-92315
7.Laicman PetrVybíral Pavel98-8-10-122316
8.Poledňa MartinOndrovčák Miroslav-7-7-5  0317
9.Dočekal PetrVybíral Matouš-4-4-8  0318
10.Martinčík TomášAndorko Pavel686  3028
11.Poledňa MartinVybíral Pavel-8-11-9  0329
12.Dočekal PetrOndrovčák Miroslav7-3-9-6 13210
13.Martinčík TomášVybíral Matouš         
14.Laicman PetrAndorko Pavel         
15.Dočekal PetrVybíral Pavel         
16.Martinčík TomášOndrovčák Miroslav         
17.Laicman PetrVybíral Matouš         
18.Poledňa MartinAndorko Pavel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Martinčík Tomáš11Vybíral Pavel30
Laicman Petr02Ondrovčák Miroslav30
Poledňa Martin12Vybíral Matouš11
Adámek Aleš01Andorko Pavel11
Dočekal Petr02   



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Koral Tišnov AVrchní
rozhodčí:
Černoch Rostislav
HOSTUJÍCÍ:KST Sokol Znojmo-Orel Únanov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Základní škola Smíškova 840, Tišnov, Vchod do haly je vedle hlavního vchodu do ZŠ.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:433:16486:331TTC Koral Tišnov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dospíšil Pavel
Vitula Josef
 
 

 
 
WO    3010
2.Antoš Jiří
Dospíšil Jiří ml.
 
 
Ondrovčák Radek
Vybíral Lukáš
 
 
6911  3020
3.Antoš JiříVybíral Lukáš-7-6-8  0321
4.Vitula JosefOndrovčák Radek7-6157 3131
5.Hulák JiříOndrovčák Ladislav43-78 3141
6.Dospíšil Jiří ml.WO    3051
7.Vitula JosefVybíral Lukáš8-610-3-82352
8.Hulák JiříOndrovčák Radek4-9-7-6 1353
9.Dospíšil Jiří ml.Ondrovčák Ladislav8124  3063
10.Antoš JiříWO    3073
11.Hulák JiříVybíral Lukáš-8-7-6  0374
12.Dospíšil Jiří ml.Ondrovčák Radek-9-710773284
13.Antoš JiříOndrovčák Ladislav258  3094
14.Vitula JosefWO    30104
15.Dospíšil Jiří ml.Vybíral Lukáš         
16.Antoš JiříOndrovčák Radek         
17.Vitula JosefOndrovčák Ladislav         
18.Hulák Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Antoš Jiří11Vybíral Lukáš30
Vitula Josef11Ondrovčák Radek12
Hulák Jiří12Ondrovčák Ladislav03
Dospíšil Jiří ml.20   
WO40WO04



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Oltec Brno AVrchní
rozhodčí:
Hamadeh Nabil
HOSTUJÍCÍ:KST Sokol Znojmo-Orel Únanov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Vojtova 12, Brno, hala stolního tenisu Moravské SlávieRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 10. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:20Konec
utkání
19:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1018:33409:495KST Sokol Znojmo-Orel Únanov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pelikán Jan
Havránek Lukáš
 
 
Forman Libor
Vybíral Lukáš
 
 
-6-11-8  0301
2.Fábo Ján
Novotný Petr
 
 
Ondrovčák Radek
Nechvátal Petr
 
 
-8968 3111
3.Havránek LukášVybíral Lukáš-5-7-6  0312
4.Novotný PetrForman Libor-9-9-7  0313
5.Pelikán JanNechvátal Petr44-6-7-12314
6.Fábo JánOndrovčák Radek796  3024
7.Novotný PetrVybíral Lukáš-910-7-9 1325
8.Pelikán JanForman Libor-2-8-4  0326
9.Fábo JánNechvátal Petr-5649 3136
10.Havránek LukášOndrovčák Radek-26-4-8 1337
11.Pelikán JanVybíral Lukáš-4-5-5  0338
12.Fábo JánForman Libor88-410 3148
13.Havránek LukášNechvátal Petr-6-10-4  0349
14.Novotný PetrOndrovčák Radek-55-810-923410
15.Fábo JánVybíral Lukáš-296-8 22  
16.Havránek LukášForman Libor         
17.Novotný PetrNechvátal Petr         
18.Pelikán JanOndrovčák Radek         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Havránek Lukáš03Vybíral Lukáš30
Novotný Petr03Forman Libor21
Pelikán Jan03Nechvátal Petr21
Fábo Ján30Ondrovčák Radek21



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:MK Řeznovice BVrchní
rozhodčí:
Makovický Michal
HOSTUJÍCÍ:KST Sokol Znojmo-Orel Únanov BRozhodčí:Bíla Jindřich
Hráno v místnosti
přesná adresa
Palackého 60, 672 01 Moravský Krumlov, sokolovnaRozhodčí:Bílová Petra
Datum dle rozpisu14. 10. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:538:20570:503MK Řeznovice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Horák Aleš
Peterka Ondřej
 
 
Vybíral Matouš
Kříž Bohumil
 
 
55-123 3110
2.Jelínek Stanislav
Seďa Jakub
 
 
Ondrovčák Miroslav
Vybíral Pavel
 
 
-810-6-6 1311
3.Peterka OndřejVybíral Matouš658  3021
4.Horák AlešKříž Bohumil9108  3031
5.Jelínek StanislavVybíral Pavel-493-12-42332
6.Seďa JakubOndrovčák Miroslav-99-10-5 1333
7.Horák AlešVybíral Matouš396  3043
8.Jelínek StanislavKříž Bohumil-8-947-12344
9.Seďa JakubVybíral Pavel4124  3054
10.Peterka OndřejOndrovčák Miroslav-611-76-32355
11.Jelínek StanislavVybíral Matouš9-1065 3165
12.Seďa JakubKříž Bohumil8911  3075
13.Peterka OndřejVybíral Pavel-98109 3185
14.Horák AlešOndrovčák Miroslav79-2-943295
15.Seďa JakubVybíral Matouš1167  30105
16.Peterka OndřejKříž Bohumil         
17.Horák AlešVybíral Pavel         
18.Jelínek StanislavOndrovčák Miroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Peterka Ondřej21Vybíral Matouš04
Horák Aleš30Kříž Bohumil12
Jelínek Stanislav12Vybíral Pavel12
Seďa Jakub31Ondrovčák Miroslav21



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Blansko BVrchní
rozhodčí:
Zukal Adam
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Brno I BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Purkyňova 3, 678 01 Blansko, sídliště Podlesí, pod koberci TrendRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 10. 2017 17:30 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
20:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1030:35609:637TJ Sokol Brno I B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zukal Adam
Polívka Martin ml.
 
 
Martinčík Tomáš
Laicman Petr
 
 
8-10-8-9 1301
2.Svoboda Lukáš
Kaluža Tomáš
 
 
Adámek Aleš
Poledňa Martin
 
 
107-136 3111
3.Zukal AdamMartinčík Tomáš10-8-69-52312
4.Petr MichalPoledňa Martin-95-56-52313
5.Polívka Martin ml.Adámek Aleš-107-8-3 1314
6.Svoboda LukášLaicman Petr6-579 3124
7.Petr MichalMartinčík Tomáš10-129-15-52325
8.Polívka Martin ml.Poledňa Martin3719  3035
9.Svoboda LukášAdámek Aleš-67-7-3 1336
10.Zukal AdamLaicman Petr-10559 3146
11.Polívka Martin ml.Martinčík Tomáš-9-53-5 1347
12.Svoboda LukášPoledňa Martin87-5-7-122348
13.Zukal AdamAdámek Aleš-58810 3158
14.Petr MichalLaicman Petr-4-9-6  0359
15.Svoboda LukášMartinčík Tomáš5-1169 3169
16.Zukal AdamPoledňa Martin-4-9-12  03610
17.Petr MichalAdámek Aleš-8    01  
18.Polívka Martin ml.Laicman Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Zukal Adam22Martinčík Tomáš31
Petr Michal03Poledňa Martin31
Polívka Martin ml.12Adámek Aleš21
Svoboda Lukáš22Laicman Petr12



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Orel Silůvky AVrchní
rozhodčí:
Záděra Luboš
HOSTUJÍCÍ:TTC Koral Tišnov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Anenská 54, Silůvky, herna zadním vchodemRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 10. 2017 17:30 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
21:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:734:37643:669Orel Silůvky A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Novák Lukáš
Kolbert David
 
 
Dospíšil Jiří ml.
Antoš Jiří
 
 
-710-9-5 1301
2.Železný Ladislav
Záděra Luboš
 
 
Dospíšil Pavel
Vitula Josef
 
 
-98109 3111
3.Novák LukášDospíšil Jiří ml.4-9-6-8 1312
4.Kolbert DavidAntoš Jiří87-7-553222
5.Pikula RadekDospíšil Pavel-17-12883232
6.Železný LadislavVitula Josef73-69 3142
7.Kolbert DavidDospíšil Jiří ml.-69-7973252
8.Pikula RadekAntoš Jiří-7-9-8  0353
9.Železný LadislavDospíšil Pavel127-1-693263
10.Novák LukášVitula Josef-4-6-5  0364
11.Pikula RadekDospíšil Jiří ml.9-9-57-92365
12.Železný LadislavAntoš Jiří-87-7763275
13.Záděra LubošDospíšil Pavel-4-7-7  0376
14.Kolbert DavidVitula Josef-98-91053286
15.Železný LadislavDospíšil Jiří ml.-7-11-11  0387
16.Záděra LubošAntoš Jiří-104-7883297
17.Kolbert DavidDospíšil Pavel379  30107
18.Pikula RadekVitula Josef7-6-7-8 13  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Novák Lukáš02Dospíšil Jiří ml.31
Kolbert David40Antoš Jiří13
Pikula Radek12Dospíšil Pavel13
Železný Ladislav31Vitula Josef12
Záděra Luboš11   



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra Strážnice AVrchní
rozhodčí:
Morávková Alena
HOSTUJÍCÍ:SKST Mart Hodonín Stavoimpex DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Bzenecká 1538,Strážnice, Herna na fotbalovém stadionuRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 10. 2017 16:30 Začátek
utkání
16:30Konec
utkání
18:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:131:7388:255TJ Jiskra Strážnice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Marek Jaroslav
Morávek Zdeněk
 
 
Mádel Ladislav
Skala Ján
 
 
768  3010
2.Obrdlík Štěpán
Morávek Radim
 
 
Řežáb Jiří
Brychta Edo
 
 
466  3020
3.Morávek RadimŘežáb Jiří8-86-273230
4.Morávek ZdeněkBrychta Edo992  3040
5.Marek JaroslavMádel Ladislav869  3050
6.Obrdlík ŠtěpánSkala Ján242  3060
7.Morávek ZdeněkŘežáb Jiří5-9-5-9 1361
8.Marek JaroslavBrychta Edo534  3071
9.Obrdlík ŠtěpánMádel Ladislav849  3081
10.Morávek RadimSkala Ján433  3091
11.Marek JaroslavŘežáb Jiří-8-677732101
12.Morávek JindřichBrychta Edo-5-4-3  03  
13.Morávek RadimMádel Ladislav         
14.Morávek ZdeněkSkala Ján         
15.Morávek JindřichŘežáb Jiří         
16.Morávek RadimBrychta Edo         
17.Morávek ZdeněkMádel Ladislav         
18.Marek JaroslavSkala Ján         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Morávek Radim20Řežáb Jiří12
Morávek Zdeněk11Brychta Edo02
Marek Jaroslav30Mádel Ladislav02
Obrdlík Štěpán20Skala Ján02



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Vracov AVrchní
rozhodčí:
Kouřil Vít
HOSTUJÍCÍ:SK Slatina - Brno ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Mikulčice 506, 69619Rozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 10. 2017 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:231:16472:421TJ Sokol Vracov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kouřil Vít
Trcala Michal
 
 
Jeřábek Vladimír
Slavíček Martin
 
 
-4689 3110
2.Masařík Lukáš
Vašíček Pavel
 
 
Orság David
Tůma Karel
 
 
397  3020
3.Trcala MichalOrság David13-987 3130
4.Kouřil VítTůma Karel66-117 3140
5.Masařík LukášFila Martin12119  3050
6.Vašíček PavelSlavíček Martin410-56 3160
7.Kouřil VítOrság David3-46-583270
8.Masařík LukášTůma Karel97-9-1053280
9.Vašíček PavelFila Martin7-117-1363290
10.Trcala MichalSlavíček Martin-7-8-4  0391
11.Masařík LukášOrság David-5-49-9 1392
12.Vašíček PavelTůma Karel1288  30102
13.Trcala MichalFila Martin-9    01  
14.Kouřil VítSlavíček Martin         
15.Vašíček PavelOrság David         
16.Trcala MichalTůma Karel         
17.Kouřil VítFila Martin         
18.Masařík LukášSlavíček Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Trcala Michal11Orság David12
Kouřil Vít20Tůma Karel03
Masařík Lukáš21Fila Martin02
Vašíček Pavel30Slavíček Martin11
Rozhodčí nastoupil k utkání jako hráč.



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Oltec Brno AVrchní
rozhodčí:
Hamadeh Nabil
HOSTUJÍCÍ:KST Sokol Znojmo-Orel Únanov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Vojtova 12, Brno, hala stolního tenisu Moravské SlávieRozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 10. 2017 10:30 Začátek
utkání
10:30Konec
utkání
12:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1017:33439:491KST Sokol Znojmo-Orel Únanov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Fábo Ján
Horák Filip
 
 
Vybíral Matouš
Kříž Bohumil
 
 
-788-953210
2.Pelikán Jan
Novotný Petr
 
 
Ondrovčák Miroslav
Vybíral Pavel
 
 
-9-58-1 1311
3.Novotný PetrKříž Bohumil-9-8-10  0312
4.Pelikán JanOndrovčák Miroslav88-6-8-92313
5.Horák FilipVybíral Matouš-9-6-14  0314
6.Fábo JánVybíral Pavel5-11-97-72315
7.Pelikán JanKříž Bohumil-3-897-52316
8.Horák FilipOndrovčák Miroslav-94-4-4 1317
9.Fábo JánVybíral Matouš674  3027
10.Novotný PetrVybíral Pavel-9-9-8  0328
11.Horák FilipKříž Bohumil-8-13-6  0329
12.Fábo JánOndrovčák Miroslav-104116 3139
13.Novotný PetrVybíral Matouš-8-4-5  03310
14.Pelikán JanVybíral Pavel         
15.Fábo JánKříž Bohumil         
16.Novotný PetrOndrovčák Miroslav         
17.Pelikán JanVybíral Matouš         
18.Horák FilipVybíral Pavel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Novotný Petr03Kříž Bohumil30
Pelikán Jan02Ondrovčák Miroslav21
Horák Filip03Vybíral Matouš21
Fábo Ján21Vybíral Pavel20



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:MK Řeznovice BVrchní
rozhodčí:
Makovický Michal
HOSTUJÍCÍ:KST Sokol Znojmo-Orel Únanov ARozhodčí:Bíla Jindřich
Hráno v místnosti
přesná adresa
Palackého 60, 672 01 Moravský Krumlov, sokolovnaRozhodčí:Bílová Petra
Datum dle rozpisu13. 10. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1020:35473:544KST Sokol Znojmo-Orel Únanov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Yefimova Anastasiia
Peterka Ondřej
 
 
Ondrovčák Radek
Nechvátal Petr
 
 
-8-514-8 1301
2.Horák Aleš
Seďa Jakub
 
 
Vybíral Lukáš
Forman Libor
 
 
-12-6-4  0302
3.Horák AlešVybíral Lukáš-787-7-72303
4.Peterka OndřejForman Libor-8-6-9  0304
5.Seďa JakubOndrovčák Radek-9-96773214
6.Yefimova AnastasiiaNechvátal Petr-39-6683224
7.Peterka OndřejVybíral Lukáš-6-7-7  0325
8.Seďa JakubForman Libor910-9-8-62326
9.Yefimova AnastasiiaOndrovčák Radek-89-9-9 1327
10.Horák AlešNechvátal Petr893  3037
11.Seďa JakubVybíral Lukáš-7-5-8  0338
12.Yefimova AnastasiiaForman Libor-76-9-3 1339
13.Horák AlešOndrovčák Radek7-1177 3149
14.Peterka OndřejNechvátal Petr-97-4-1 13410
15.Yefimova AnastasiiaVybíral Lukáš         
16.Horák AlešForman Libor         
17.Peterka OndřejOndrovčák Radek         
18.Seďa JakubNechvátal Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Horák Aleš21Vybíral Lukáš30
Peterka Ondřej03Forman Libor30
Seďa Jakub12Ondrovčák Radek12
Yefimova Anastasiia12Nechvátal Petr12



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Blansko BVrchní
rozhodčí:
Zukal Adam
HOSTUJÍCÍ:TTC Koral Tišnov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Purkyňova 3, 678 01 Blansko, sídliště Podlesí, pod koberci TrendRozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1017:30406:457TTC Koral Tišnov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zukal Adam
Svoboda Lukáš
 
 
Dospíšil Jiří ml.
Antoš Jiří
 
 
-10-6-6  0301
2.Polívka Martin ml.
Pavlicová Renata
 
 
Dospíšil Pavel
Sedlář David
 
 
56-4-7-42302
3.Zukal AdamDospíšil Jiří ml.-6-81-5 1303
4.Pavlicová RenataAntoš Jiří-79-4-8 1304
5.Polívka Martin ml.Sedlář David659  3014
6.Svoboda LukášVitula Josef-8-95-8 1315
7.Pavlicová RenataDospíšil Jiří ml.-78-1010-92316
8.Polívka Martin ml.Antoš Jiří5-88-9-72317
9.Svoboda LukášSedlář David916-6-6-92318
10.Zukal AdamVitula Josef-5-6-6  0319
11.Polívka Martin ml.Dospíšil Jiří ml.959  3029
12.Svoboda LukášAntoš Jiří-9-5-9  03210
13.Zukal AdamDospíšil Pavel1193  30  
14.Pavlicová RenataVitula Josef         
15.Svoboda LukášDospíšil Jiří ml.         
16.Zukal AdamAntoš Jiří         
17.Pavlicová RenataDospíšil Pavel         
18.Polívka Martin ml.Vitula Josef         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Zukal Adam02Dospíšil Jiří ml.21
Pavlicová Renata02Antoš Jiří30
Polívka Martin ml.21Sedlář David11
Svoboda Lukáš03Vitula Josef20



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Orel Silůvky AVrchní
rozhodčí:
Záděra Luboš
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Brno I BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Anenská 54, Silůvky, herna zadním vchodemRozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:933:40667:713nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Novák Lukáš
Kolbert David
 
 
Martinčík Tomáš
Laicman Petr
 
 
-7-67-7 1301
2.Záděra Luboš
Železný Ladislav
 
 
Poledňa Martin
Prachař Marek
 
 
-7-9-8  0302
3.Pikula RadekPoledňa Martin798  3012
4.Kolbert DavidLaicman Petr-2-8-4  0313
5.Železný LadislavMartinčík Tomáš11-106-9103223
6.Novák LukášPrachař Marek-7849 3133
7.Kolbert DavidPoledňa Martin-5-710-4 1334
8.Železný LadislavLaicman Petr6-10-9-7 1335
9.Novák LukášMartinčík Tomáš12-8-7663245
10.Pikula RadekPrachař Marek7-789 3155
11.Železný LadislavPoledňa Martin8-9-129-92356
12.Novák LukášLaicman Petr-7-8-13  0357
13.Pikula RadekMartinčík Tomáš76-10-973267
14.Kolbert DavidPrachař Marek9-45-483277
15.Novák LukášPoledňa Martin-11-99-6 1378
16.Pikula RadekLaicman Petr-7-4-6  0379
17.Kolbert DavidMartinčík Tomáš109-7-883289
18.Železný LadislavPrachař Marek86-59 3199

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Pikula Radek31Poledňa Martin31
Kolbert David22Laicman Petr40
Železný Ladislav22Martinčík Tomáš04
Novák Lukáš22Prachař Marek04



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra Strážnice AVrchní
rozhodčí:
Morávková Alena
HOSTUJÍCÍ:SK Slatina - Brno ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Bzenecká 1538,Strážnice, Herna na fotbalovém stadionuRozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:20Konec
utkání
13:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:435:21550:491TJ Jiskra Strážnice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Morávek Radim
Jamný Petr
 
 
Jeřábek Vladimír
Slavíček Martin
 
 
-975-733210
2.Morávek Zdeněk
Marek Jaroslav
 
 
Havel Vojtěch
Orság David
 
 
79-11-5-102311
3.Marek JaroslavHavel Vojtěch-48137 3121
4.Morávek ZdeněkOrság David109-23 3131
5.Jamný PetrJeřábek Vladimír-816-8-8 1332
6.Morávek RadimTůma Karel657  3042
7.Morávek ZdeněkHavel Vojtěch9-45-883252
8.Jamný PetrOrság David-8-10-5  0353
9.Morávek RadimJeřábek Vladimír1077  3063
10.Marek JaroslavTůma Karel4-9-912-12364
11.Jamný PetrSlavíček Martin-88-51173274
12.Morávek RadimOrság David10-756 3184
13.Marek JaroslavJeřábek Vladimír886  3094
14.Morávek ZdeněkTůma Karel523  30104
15.Morávek RadimSlavíček Martin         
16.Marek JaroslavOrság David         
17.Morávek ZdeněkJeřábek Vladimír         
18.Jamný PetrTůma Karel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Marek Jaroslav21Havel Vojtěch02
Morávek Zdeněk30Orság David12
Jamný Petr12Jeřábek Vladimír12
Morávek Radim30Tůma Karel12
   Slavíček Martin01



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Vracov AVrchní
rozhodčí:
Kouřil Vít
HOSTUJÍCÍ:SKST Mart Hodonín Stavoimpex DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Mikulčice 506, 69619Rozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:433:19509:451TJ Sokol Vracov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kouřil Vít
Trcala Michal
 
 
Brychta Edo
Skala Ján
 
 
1079  3010
2.Masařík Lukáš
Vašíček Pavel
 
 
Řežáb Jiří
Mádel Ladislav
 
 
-610-6-6 1311
3.Trcala MichalŘežáb Jiří9-4-4-8 1312
4.Kouřil VítBrychta Edo267  3022
5.Masařík LukášMádel Ladislav-11-96683232
6.Vašíček PavelSkala Ján6115  3042
7.Kouřil VítŘežáb Jiří9-4-11-9 1343
8.Masařík LukášBrychta Edo72-8-833253
9.Vašíček PavelMádel Ladislav-101058 3163
10.Trcala MichalSkala Ján798  3073
11.Masařík LukášŘežáb Jiří-5-5-8  0374
12.Vašíček PavelBrychta Edo6-95-963284
13.Trcala MichalMádel Ladislav1089  3094
14.Kouřil VítSkala Ján689  30104
15.Vašíček PavelŘežáb Jiří         
16.Trcala MichalBrychta Edo         
17.Kouřil VítMádel Ladislav         
18.Masařík LukášSkala Ján         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Trcala Michal21Řežáb Jiří30
Kouřil Vít21Brychta Edo03
Masařík Lukáš21Mádel Ladislav03
Vašíček Pavel30Skala Ján03
Rozhodčí nastoupil k utkání jako hráč.



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Mart Hodonín Stavoimpex DVrchní
rozhodčí:
Mikulecký František
HOSTUJÍCÍ:KST Oltec Brno ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lipová alej 4110/23B, 695 01 Hodonín, Sportovní hala TEZARozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 10. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:936:39656:696nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mádel Ladislav
Řežáb Jiří
 
 
Fábo Ján
Horák Filip
 
 
-89-4-9 1301
2.Podrazil David
Svoboda Petr
 
 
Pelikán Jan
Novotný Petr
 
 
7-6-106-82302
3.Svoboda PetrFábo Ján-69-2-6 1303
4.Podrazil DavidHorák Filip-6-891143213
5.Brychta EdoPelikán Jan9-5-9-10 1314
6.Řežáb JiříNovotný Petr-9819 3124
7.Podrazil DavidFábo Ján-8-10-6  0325
8.Mádel LadislavHorák Filip68-34 3135
9.Řežáb JiříPelikán Jan74-56 3145
10.Svoboda PetrNovotný Petr-9-891183255
11.Mádel LadislavFábo Ján-2-2-9  0356
12.Řežáb JiříHorák Filip7-573 3166
13.Svoboda PetrPelikán Jan-5-87743276
14.Podrazil DavidNovotný Petr-79-610-42377
15.Řežáb JiříFábo Ján66-79 3187
16.Svoboda PetrHorák Filip-68614 3197
17.Podrazil DavidPelikán Jan-3-79-9 1398
18.Mádel LadislavNovotný Petr-47-5-6 1399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Svoboda Petr31Fábo Ján31
Podrazil David13Horák Filip04
Brychta Edo01Pelikán Jan22
Řežáb Jiří40Novotný Petr22
Mádel Ladislav12   



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Slatina - Brno AVrchní
rozhodčí:
Jeřábek Vladimír
HOSTUJÍCÍ:MK Řeznovice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Slatina - Brno 627 00, ul Tuřanka 1 . herna v 1.patřeRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 10. 2017 17:30 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:535:28594:574SK Slatina - Brno A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jeřábek Vladimír
Havel Vojtěch
 
 
Jelínek Stanislav
Peterka Ondřej
 
 
812-7-13-72301
2.Tůma Karel
Orság David
 
 
Pečinka Lukáš
Seďa Jakub
 
 
-99814 3111
3.Tůma KarelJelínek Stanislav-48-4-6 1312
4.Havel VojtěchSeďa Jakub-911-2863222
5.Orság DavidPeterka Ondřej876  3032
6.Jeřábek VladimírPečinka Lukáš-1071-613242
7.Havel VojtěchJelínek Stanislav-4-65813252
8.Orság DavidSeďa Jakub-7-99923262
9.Jeřábek VladimírPeterka Ondřej-6-5-6  0363
10.Tůma KarelPečinka Lukáš8-8102 3173
11.Orság DavidJelínek Stanislav-810-8-7 1374
12.Jeřábek VladimírSeďa Jakub799  3084
13.Tůma KarelPeterka Ondřej-4-104-8 1385
14.Havel VojtěchPečinka Lukáš8-7109 3195
15.Jeřábek VladimírJelínek Stanislav109-7-8732105
16.Tůma KarelSeďa Jakub-5-3-4  03  
17.Havel VojtěchPeterka Ondřej         
18.Orság DavidPečinka Lukáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Tůma Karel12Jelínek Stanislav22
Havel Vojtěch30Seďa Jakub03
Orság David21Peterka Ondřej21
Jeřábek Vladimír31Pečinka Lukáš03



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Brno I BVrchní
rozhodčí:
Janda Roman
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra Strážnice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kounicova 685/20, Veveří, 602 00 Brno. Hraci mistnost pro KrajRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 10. 2017 16:30 Začátek
utkání
16:30Konec
utkání
19:22Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:936:30630:590nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Martinčík Tomáš
Laicman Petr
 
 
Marek Jaroslav
Morávek Zdeněk
 
 
-6-811-8 1301
2.Adámek Aleš
Poledňa Martin
 
 
Kubina Jaromír
Jamný Petr
 
 
8-7-8-7 1302
3.Poledňa MartinKubina Jaromír-3-11-4  0303
4.Adámek AlešJamný Petr275  3013
5.Martinčík TomášMorávek Zdeněk-64-117-72314
6.Laicman PetrMarek Jaroslav10211  3024
7.Adámek AlešKubina Jaromír3-7-8-8 1325
8.Martinčík TomášJamný Petr8-687 3135
9.Laicman PetrMorávek Zdeněk9-556 3145
10.Poledňa MartinMarek Jaroslav94-7-11-122346
11.Martinčík TomášKubina Jaromír888  3056
12.Laicman PetrJamný Petr2710  3066
13.Poledňa MartinMorávek Zdeněk13712  3076
14.Adámek AlešMarek Jaroslav-6-3-7  0377
15.Laicman PetrKubina Jaromír8-6-59-112378
16.Poledňa MartinJamný Petr352  3088
17.Adámek AlešMorávek Zdeněk9-839 3198
18.Martinčík TomášMarek Jaroslav-9-7-9  0399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Poledňa Martin22Kubina Jaromír31
Adámek Aleš22Jamný Petr04
Martinčík Tomáš22Morávek Zdeněk13
Laicman Petr31Marek Jaroslav31



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Koral Tišnov AVrchní
rozhodčí:
Černoch Rostislav
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Vracov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ Smíškova 840, Tišnov 666 01, Tělocvična, vchod vedle školyRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 10. 2017 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
18:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:230:15451:379TTC Koral Tišnov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dospíšil Jiří ml.
Antoš Jiří
 
 
Kouřil Vít
Trcala Miroslav
 
 
33-9-993210
2.Dospíšil Pavel
Sedlář David
 
 
Vašíček Pavel
Masařík Lukáš
 
 
-52-7973220
3.Antoš JiříVašíček Pavel928  3030
4.Vitula JosefMasařík Lukáš6-11-38113240
5.Sedlář DavidTrcala Michal5108  3050
6.Dospíšil Jiří ml.Kouřil Vít8-897 3160
7.Vitula JosefVašíček Pavel3-789 3170
8.Sedlář DavidMasařík Lukáš649  3080
9.Dospíšil Jiří ml.Trcala Michal59-104 3190
10.Antoš JiříKouřil Vít-11-2-6  0391
11.Dospíšil PavelVašíček Pavel-10-8-9  0392
12.Dospíšil Jiří ml.Masařík Lukáš61011  30102
13.Antoš JiříTrcala Michal811   20  
14.Vitula JosefKouřil Vít         
15.Dospíšil Jiří ml.Vašíček Pavel         
16.Antoš JiříMasařík Lukáš         
17.Vitula JosefTrcala Michal         
18.Dospíšil PavelKouřil Vít         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Antoš Jiří11Vašíček Pavel12
Vitula Josef20Masařík Lukáš03
Sedlář David20Trcala Michal02
Dospíšil Jiří ml.30Kouřil Vít11
Dospíšil Pavel01   
0



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Sokol Znojmo-Orel Únanov AVrchní
rozhodčí:
Ondrovčák Ladislav
HOSTUJÍCÍ:KST Blansko BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolská1272/12,66902Znojmo, vedle sportovní halyRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 10. 2017 14:30 Začátek
utkání
14:30Konec
utkání
16:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:232:15501:420KST Sokol Znojmo-Orel Únanov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vybíral Marek
Ondrovčák Radek
 
 
Polívka Martin ml.
Přikryl Jiří
 
 
1077  3010
2.Vybíral Lukáš
Forman Libor
 
 
Zukal Adam
Petr Michal
 
 
3-88-953220
3.Forman LiborPolívka Martin ml.888  3030
4.Ondrovčák RadekZukal Adam-88412 3140
5.Vybíral MarekPetr Michal98-10-10-112341
6.Vybíral LukášPřikryl Jiří949  3051
7.Ondrovčák RadekPolívka Martin ml.-10138-10113261
8.Vybíral MarekZukal Adam9-685 3171
9.Vybíral LukášPetr Michal10-985 3181
10.Forman LiborPřikryl Jiří-10-8-9  0382
11.Vybíral MarekPolívka Martin ml.587  3092
12.Vybíral LukášZukal Adam-8-1287632102
13.Forman LiborPetr Michal-9553 31  
14.Ondrovčák RadekPřikryl Jiří         
15.Vybíral LukášPolívka Martin ml.         
16.Forman LiborZukal Adam         
17.Ondrovčák RadekPetr Michal         
18.Vybíral MarekPřikryl Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Forman Libor11Polívka Martin ml.03
Ondrovčák Radek20Zukal Adam03
Vybíral Marek21Petr Michal11
Vybíral Lukáš30Přikryl Jiří11



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Sokol Znojmo-Orel Únanov BVrchní
rozhodčí:
Pilař Josef
HOSTUJÍCÍ:Orel Silůvky ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Únanov 222, Budova orlovny,I.patroRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 10. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:57Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:435:17526:445KST Sokol Znojmo-Orel Únanov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ondrovčák Miroslav
Vybíral Pavel
 
 
Záděra Luboš
Pikula Radek
 
 
9-10-5-6 1301
2.Kříž Bohumil
Vybíral Matouš
 
 
Kolbert David
Novák Lukáš
 
 
-895-9-112302
3.Kříž BohumilKolbert David-11-6-8  0303
4.Vybíral PavelPikula Radek751  3013
5.Vybíral MatoušZáděra Luboš6-1089 3123
6.Ondrovčák MiroslavNovák Lukáš8-977 3133
7.Vybíral PavelKolbert David-53911 3143
8.Vybíral MatoušPikula Radek876  3053
9.Ondrovčák MiroslavZáděra Luboš667  3063
10.Kříž BohumilNovák Lukáš8-855 3173
11.Vybíral MatoušKolbert David-77-69-92374
12.Ondrovčák MiroslavPikula Radek6-5126 3184
13.Kříž BohumilZáděra Luboš8117  3094
14.Vybíral PavelNovák Lukáš1095  30104
15.Ondrovčák MiroslavKolbert David8    10  
16.Kříž BohumilPikula Radek         
17.Vybíral PavelZáděra Luboš         
18.Vybíral MatoušNovák Lukáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Kříž Bohumil21Kolbert David21
Vybíral Pavel30Pikula Radek03
Vybíral Matouš21Záděra Luboš03
Ondrovčák Miroslav30Novák Lukáš03



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Mart Hodonín Stavoimpex DVrchní
rozhodčí:
Brhel Vladimír
HOSTUJÍCÍ:MK Řeznovice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lipová alej 4110/23B, 695 01 Hodonín, Sportovní hala TEZARozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1023:35517:574MK Řeznovice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Podrazil David
Svoboda Petr
 
 
Seďa Jakub
Horák Aleš
 
 
-5-6-6  0301
2.Řežáb Jiří
Mádel Ladislav
 
 
Peterka Ondřej
Novák David
 
 
9-7107 3111
3.Brychta EdoHorák Aleš-9-129-7 1312
4.Podrazil DavidNovák David-411-10-5 1313
5.Svoboda PetrSeďa Jakub-55-4583223
6.Řežáb JiříPeterka Ondřej-9328 3133
7.Podrazil DavidHorák Aleš-410-6-8 1334
8.Svoboda PetrNovák David-2127-9-82335
9.Řežáb JiříSeďa Jakub8-537 3145
10.Brychta EdoPeterka Ondřej-7-7-7  0346
11.Svoboda PetrHorák Aleš-11-8-6  0347
12.Řežáb JiříNovák David11-11-109-62348
13.Brychta EdoSeďa Jakub8-89-3-112349
14.Podrazil DavidPeterka Ondřej-1094-12-723410
15.Řežáb JiříHorák AlešWO    30  
16.Brychta EdoNovák David-7-5-9  03  
17.Podrazil DavidSeďa Jakub         
18.Svoboda PetrPeterka Ondřej         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Brychta Edo03Horák Aleš30
Podrazil David03Novák David30
Svoboda Petr12Seďa Jakub12
Řežáb Jiří21Peterka Ondřej21



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Slatina - Brno AVrchní
rozhodčí:
Jeřábek Vladimír
HOSTUJÍCÍ:KST Oltec Brno ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Slatina - Brno 627 00, ul Tuřanka 1 . herna v 1.patřeRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 10. 2017 09:30 Začátek
utkání
09:30Konec
utkání
12:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:537:21558:498SK Slatina - Brno A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jeřábek Vladimír
Havel Vojtěch
 
 
Fábo Ján
Horák Filip
 
 
7-4-811-82301
2.Tůma Karel
Orság David
 
 
Novotný Petr
Havránek Lukáš
 
 
688  3011
3.Havel VojtěchFábo Ján-6-3-9  0312
4.Orság DavidHorák Filip17-10611 3122
5.Tůma KarelNovotný Petr5-53-563232
6.Jeřábek VladimírHavránek Lukáš3104  3042
7.Orság DavidFábo Ján-59-8-6 1343
8.Tůma KarelHorák Filip83-9-3-32344
9.Jeřábek VladimírNovotný Petr9-989 3154
10.Havel VojtěchHavránek Lukáš578  3064
11.Tůma KarelFábo Ján-98-55-52365
12.Jeřábek VladimírHorák Filip102-99 3175
13.Havel VojtěchNovotný Petr-8937 3185
14.Orság DavidHavránek Lukáš886  3095
15.Jeřábek VladimírFábo Ján488  30105
16.Havel VojtěchHorák Filip53   20  
17.Orság DavidNovotný Petr         
18.Tůma KarelHavránek Lukáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Havel Vojtěch21Fábo Ján31
Orság David21Horák Filip12
Tůma Karel12Novotný Petr03
Jeřábek Vladimír40Havránek Lukáš03



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Brno I BVrchní
rozhodčí:
Janda Roman
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Vracov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kounicova 685/20, Veveří, 602 00 Brno. Hraci mistnost pro KrajRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 10. 2017 10:30 Začátek
utkání
10:30Konec
utkání
13:17Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1021:33504:548TJ Sokol Vracov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Adámek Aleš
Laicman Petr
 
 
Kouřil Vít
Trcala Michal
 
 
-9-98-10 1301
2.Martinčík Tomáš
Poledňa Martin
 
 
Vašíček Pavel
Masařík Lukáš
 
 
-3-66-8 1302
3.Poledňa MartinVašíček Pavel8-5116 3112
4.Adámek AlešMasařík Lukáš-4-89-14 1313
5.Martinčík TomášTrcala Michal-711-10-11 1314
6.Laicman PetrKouřil Vít-869-13-142315
7.Adámek AlešVašíček Pavel-312-5-10 1316
8.Martinčík TomášMasařík Lukáš6-7-6-8 1317
9.Laicman PetrTrcala Michal3114  3027
10.Poledňa MartinKouřil Vít94-8-883237
11.Martinčík TomášVašíček Pavel-8-4-2  0338
12.Laicman PetrMasařík Lukáš3-9-8-9 1339
13.Poledňa MartinTrcala Michal10109  3049
14.Adámek AlešKouřil Vít-11-10-7  03410
15.Laicman PetrVašíček Pavel7-10   11  
16.Poledňa MartinMasařík Lukáš         
17.Adámek AlešTrcala Michal         
18.Martinčík TomášKouřil Vít         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Poledňa Martin30Vašíček Pavel21
Adámek Aleš03Masařík Lukáš30
Martinčík Tomáš03Trcala Michal12
Laicman Petr12Kouřil Vít21



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Koral Tišnov AVrchní
rozhodčí:
Černoch Rostislav
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra Strážnice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Základní škola Smíškova 840, Tišnov, Vchod do haly je vedle hlavního vchodu do ZŠ.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
14:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:740:29673:630TTC Koral Tišnov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dospíšil Pavel
Sedlář David
 
 
Morávek Zdeněk
Marek Jaroslav
 
 
777  3010
2.Dospíšil Jiří ml.
Antoš Jiří
 
 
Morávek Radim
Kubina Jaromír
 
 
-1089-7-72311
3.Antoš JiříKubina Jaromír10-812-12113221
4.Dospíšil Jiří ml.Morávek Radim-1110-12-10 1322
5.Vitula JosefMorávek Zdeněk-57714 3132
6.Sedlář DavidMarek Jaroslav10-93-7-62333
7.Dospíšil Jiří ml.Jamný Petr854  3043
8.Vitula JosefMorávek Radim-7-7-2  0344
9.Sedlář DavidMorávek Zdeněk-759-963254
10.Antoš JiříMarek Jaroslav-5-675-52355
11.Vitula JosefJamný Petr-714-19-82356
12.Sedlář DavidMorávek Radim-11-85-12 1357
13.Antoš JiříMorávek Zdeněk6-389 3167
14.Dospíšil Jiří ml.Marek Jaroslav889  3077
15.Sedlář DavidJamný Petr555  3087
16.Antoš JiříMorávek Radim4-629 3197
17.Dospíšil Jiří ml.Morávek Zdeněk7-757 31107
18.Vitula JosefMarek Jaroslav10    10  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Antoš Jiří31Kubina Jaromír01
Dospíšil Jiří ml.31Morávek Radim31
Vitula Josef12Morávek Zdeněk04
Sedlář David22Marek Jaroslav21
   Jamný Petr12
Z důvodu výpadku el. sítě utkání přerušeno v době od 11:50 hod. do 12:40 hod.



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Sokol Znojmo-Orel Únanov AVrchní
rozhodčí:
Ondrovčák Ladislav
HOSTUJÍCÍ:Orel Silůvky ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolská1272/12,66902Znojmo, vedle sportovní halyRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:233:10466:366KST Sokol Znojmo-Orel Únanov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ondrovčák Radek
Vybíral Marek
 
 
Pikula Radek
Záděra Luboš
 
 
-761113 3110
2.Vybíral Lukáš
Forman Libor
 
 
Kolbert David
Novák Lukáš
 
 
41110  3020
3.Forman LiborKolbert David5-9-11-4 1321
4.Vybíral MarekZáděra Luboš8811  3031
5.Ondrovčák RadekNovák Lukáš-5-1010333241
6.Vybíral LukášPikula Radek536  3051
7.Vybíral MarekKolbert David79-86 3161
8.Ondrovčák RadekZáděra Luboš15118  3071
9.Vybíral LukášNovák Lukáš585  3081
10.Forman LiborPikula Radek883  3091
11.Ondrovčák RadekKolbert David10-810-11-82392
12.Vybíral LukášZáděra Luboš696  30102
13.Forman LiborNovák Lukáš         
14.Vybíral MarekPikula Radek         
15.Vybíral LukášKolbert David         
16.Forman LiborZáděra Luboš         
17.Vybíral MarekNovák Lukáš         
18.Ondrovčák RadekPikula Radek         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Forman Libor11Kolbert David21
Vybíral Marek20Záděra Luboš03
Ondrovčák Radek21Novák Lukáš02
Vybíral Lukáš30Pikula Radek02



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Sokol Znojmo-Orel Únanov BVrchní
rozhodčí:
Pilař Josef
HOSTUJÍCÍ:KST Blansko BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Únanov 222, Budova orlovny,I.patroRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:233:14492:404KST Sokol Znojmo-Orel Únanov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Andorko Pavel
Vybíral Matouš
 
 
Přikryl Jiří
Zukal Adam
 
 
7116  3010
2.Ondrovčák Miroslav
Vybíral Pavel
 
 
Polívka Martin ml.
Petr Michal
 
 
4510  3020
3.Vybíral MatoušPolívka Martin ml.866  3030
4.Andorko PavelZukal Adam-117-11-10 1331
5.Vybíral PavelPetr Michal7-855 3141
6.Ondrovčák MiroslavPřikryl Jiří6-712-1193251
7.Andorko PavelPolívka Martin ml.511-58 3161
8.Vybíral PavelZukal Adam11-10-6393271
9.Ondrovčák MiroslavPetr Michal689  3081
10.Vybíral MatoušPřikryl Jiří911-99 3191
11.Vybíral PavelPolívka Martin ml.-8-8115-32392
12.Ondrovčák MiroslavZukal Adam4-863 31102
13.Vybíral MatoušPetr Michal         
14.Andorko PavelPřikryl Jiří         
15.Ondrovčák MiroslavPolívka Martin ml.         
16.Vybíral MatoušZukal Adam         
17.Andorko PavelPetr Michal         
18.Vybíral PavelPřikryl Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Vybíral Matouš20Polívka Martin ml.12
Andorko Pavel11Zukal Adam12
Vybíral Pavel21Petr Michal02
Ondrovčák Miroslav30Přikryl Jiří02



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Oltec Brno AVrchní
rozhodčí:
Novotný Petr
HOSTUJÍCÍ:KST Blansko BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Vojtova 12, Brno, hala stolního tenisu Moravské SlávieRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 11. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:334:20547:480KST Oltec Brno A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Fábo Ján
Horák Filip
 
 
Polívka Martin ml.
Přikryl Jiří
 
 
469  3010
2.Pelikán Jan
Novotný Petr
 
 
Svoboda Lukáš
Zukal Adam
 
 
109-88 3120
3.Horák FilipSvoboda Lukáš69-9-10123230
4.Pelikán JanZukal Adam-78-76-62331
5.Novotný PetrPřikryl Jiří949  3041
6.Fábo JánPolívka Martin ml.9-10-9753251
7.Pelikán JanSvoboda Lukáš10-4-7-9 1352
8.Novotný PetrZukal Adam56-67 3162
9.Fábo JánPřikryl Jiří8-888 3172
10.Horák FilipPolívka Martin ml.-811-8-8 1373
11.Novotný PetrSvoboda Lukáš2-878 3183
12.Fábo JánZukal Adam-85-10993293
13.Horák FilipPřikryl Jiří83-166 31103
14.Pelikán JanPolívka Martin ml.         
15.Fábo JánSvoboda Lukáš         
16.Horák FilipZukal Adam         
17.Pelikán JanPřikryl Jiří         
18.Novotný PetrPolívka Martin ml.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Horák Filip21Svoboda Lukáš12
Pelikán Jan02Zukal Adam12
Novotný Petr30Přikryl Jiří03
Fábo Ján30Polívka Martin ml.11



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:MK Řeznovice BVrchní
rozhodčí:
Makovický Michal
HOSTUJÍCÍ:Orel Silůvky ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Palackého 60, 672 01 Moravský Krumlov, sokolovnaRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 11. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:537:25612:545MK Řeznovice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Horák Aleš
Seďa Jakub
 
 
Novák Lukáš
Kolbert David
 
 
-6-8111243210
2.Novák David
Peterka Ondřej
 
 
Železný Ladislav
Záděra Luboš
 
 
9-87-4-82311
3.Peterka OndřejŽelezný Ladislav386  3021
4.Horák AlešKolbert David87-9-13-72322
5.Seďa JakubPikula Radek98-97 3132
6.Novák DavidNovák Lukáš-89510 3142
7.Horák AlešŽelezný Ladislav8-7-10873252
8.Seďa JakubKolbert David-7-6-8  0353
9.Novák DavidPikula Radek1278  3063
10.Peterka OndřejZáděra Luboš867  3073
11.Seďa JakubŽelezný Ladislav2-10-86-42374
12.Novák DavidKolbert David64-74 3184
13.Peterka OndřejPikula Radek12-756 3194
14.Horák AlešZáděra Luboš-7-87-10 1395
15.Novák DavidŽelezný Ladislav85-7-7432105
16.Peterka OndřejKolbert David8-94  21  
17.Horák AlešPikula Radek         
18.Seďa JakubZáděra Luboš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Peterka Ondřej30Železný Ladislav13
Horák Aleš12Kolbert David21
Seďa Jakub12Pikula Radek03
Novák David40Novák Lukáš01
   Záděra Luboš11



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra Strážnice AVrchní
rozhodčí:
Morávková Alena
HOSTUJÍCÍ:KST Sokol Znojmo-Orel Únanov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Bzenecká 1538,Strážnice, Herna na fotbalovém stadionuRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 11. 2017 16:30 Začátek
utkání
16:30Konec
utkání
18:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1016:32420:487KST Sokol Znojmo-Orel Únanov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Marek Jaroslav
Morávek Zdeněk
 
 
Vybíral Lukáš
Forman Libor
 
 
13-65-3-82301
2.Kubina Jaromír
Morávek Radim
 
 
Vybíral Marek
Ondrovčák Radek
 
 
5-5118 3111
3.Morávek RadimVybíral Lukáš-4-87-6 1312
4.Morávek ZdeněkForman Libor-986-13-72313
5.Marek JaroslavVybíral Marek10-9-5-9 1314
6.Kubina JaromírOndrovčák Radek-4-1311-7 1315
7.Morávek ZdeněkVybíral Lukáš-6-7-10  0316
8.Marek JaroslavForman Libor-5-7-5  0317
9.Kubina JaromírVybíral Marek-94-10-8 1318
10.Morávek RadimOndrovčák Radek66-65 3128
11.Marek JaroslavVybíral Lukáš9-10-9-8 1329
12.Kubina JaromírForman Libor-7-510-6 13210
13.Morávek RadimVybíral Marek         
14.Morávek ZdeněkOndrovčák Radek         
15.Kubina JaromírVybíral Lukáš         
16.Morávek RadimForman Libor         
17.Morávek ZdeněkVybíral Marek         
18.Marek JaroslavOndrovčák Radek         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Morávek Radim11Vybíral Lukáš30
Morávek Zdeněk02Forman Libor30
Marek Jaroslav03Vybíral Marek20
Kubina Jaromír03Ondrovčák Radek11



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Vracov AVrchní
rozhodčí:
Kouřil Vít
HOSTUJÍCÍ:KST Sokol Znojmo-Orel Únanov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
TJ Sokol Vracov, Sokolská 900, 696 42 VracovRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 11. 2017 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
17:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1031:37623:625KST Sokol Znojmo-Orel Únanov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kouřil Vít
Nikl Pavel
 
 
Ondrovčák Miroslav
Vybíral Matouš
 
 
-9-2-8  0301
2.Vašíček Pavel
Masařík Lukáš
 
 
Kříž Bohumil
Vybíral Pavel
 
 
-7479 3111
3.Masařík LukášVybíral Matouš-575-573221
4.Kouřil VítOndrovčák Miroslav-9-8-4  0322
5.Nikl PavelKříž Bohumil8-79-7-92323
6.Vašíček PavelVybíral Pavel-5-936-72324
7.Kouřil VítVybíral Matouš611-46 3134
8.Nikl PavelOndrovčák Miroslav-8-8-6  0335
9.Vašíček PavelKříž Bohumil-742-3-92336
10.Masařík LukášVybíral Pavel88-71 3146
11.Nikl PavelVybíral Matouš-1017-9383256
12.Vašíček PavelOndrovčák Miroslav-8-7-3  0357
13.Masařík LukášKříž Bohumil-88-5-9 1358
14.Kouřil VítVybíral Pavel253  3068
15.Vašíček PavelVybíral Matouš12-158-7-92369
16.Masařík LukášOndrovčák Miroslav698  3079
17.Kouřil VítKříž Bohumil-8-137-5 13710
18.Nikl PavelVybíral Pavel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Masařík Lukáš31Vybíral Matouš13
Kouřil Vít22Ondrovčák Miroslav31
Nikl Pavel12Kříž Bohumil40
Vašíček Pavel04Vybíral Pavel12
Rozhodčí nastoupil do utkání jako hráč.



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Mart Hodonín Stavoimpex DVrchní
rozhodčí:
Mikulecký František
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Brno I BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lipová alej 4110/23B, 695 01 Hodonín, Sportovní hala TEZARozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 11. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:20Konec
utkání
22:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:737:32639:616SKST Mart Hodonín Stavoimpex D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ilčík Ondřej
Brychta Edo
 
 
Prachař Marek
Kopřiva Tomáš
 
 
87-108 3110
2.Řežáb Jiří
Mádel Ladislav
 
 
Martinčík Tomáš
Laicman Petr
 
 
-7-86-8 1311
3.Mádel LadislavMartinčík Tomáš-8611-953221
4.Brychta EdoPrachař Marek-6-6-10  0322
5.Ilčík OndřejLaicman Petr48-6-6-42323
6.Řežáb JiříKopřiva Tomáš959  3033
7.Brychta EdoMartinčík Tomáš-89-9773243
8.Ilčík OndřejPrachař Marek7-5-29-92344
9.Řežáb JiříLaicman Petr788  3054
10.Podrazil DavidAdámek Aleš-76-66-82355
11.Ilčík OndřejMartinčík Tomáš-6-7-8  0356
12.Řežáb JiříPrachař Marek-68-10273266
13.Podrazil DavidLaicman Petr-6-9-8  0367
14.Brychta EdoAdámek Aleš6810  3077
15.Řežáb JiříMartinčík Tomáš746  3087
16.Podrazil DavidPrachař Marek9-5-7573297
17.Brychta EdoLaicman Petr6-8-78832107
18.Ilčík OndřejAdámek Aleš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Mádel Ladislav10Martinčík Tomáš13
Brychta Edo31Prachař Marek22
Ilčík Ondřej03Laicman Petr22
Řežáb Jiří40Kopřiva Tomáš01
Podrazil David12Adámek Aleš11
Vyhotovena příloha Zápisu



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Slatina - Brno AVrchní
rozhodčí:
Jeřábek Vladimír
HOSTUJÍCÍ:TTC Koral Tišnov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Slatina - Brno 627 00, ul Tuřanka 1 . herna v 1.patřeRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 11. 2017 17:30 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
19:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1012:30376:444TTC Koral Tišnov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jeřábek Vladimír
Slavíček Martin
 
 
Dospíšil Jiří ml.
Antoš Jiří
 
 
-13-8-8  0301
2.Orság David
Kuča Jan
 
 
Dospíšil Pavel
Sedlář David
 
 
9116  3011
3.Tůma KarelDospíšil Jiří ml.13-11-8-10 1312
4.Kuča JanAntoš Jiří-13-9-8  0313
5.Orság DavidSedlář David-6-89-5 1314
6.Jeřábek VladimírVitula Josef6-9-8-3 1315
7.Kuča JanDospíšil Jiří ml.-11-378-82316
8.Orság DavidAntoš Jiří2106  3026
9.Jeřábek VladimírSedlář David-11-10-4  0327
10.Tůma KarelVitula Josef-8-9-12  0328
11.Orság DavidDospíšil Jiří ml.-4-6-8  0329
12.Jeřábek VladimírAntoš Jiří8-5-4-7 13210
13.Tůma KarelSedlář David-118   11  
14.Kuča JanVitula Josef         
15.Jeřábek VladimírDospíšil Jiří ml.         
16.Tůma KarelAntoš Jiří         
17.Kuča JanSedlář David         
18.Orság DavidVitula Josef         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Tůma Karel02Dospíšil Jiří ml.30
Kuča Jan02Antoš Jiří21
Orság David12Sedlář David20
Jeřábek Vladimír03Vitula Josef20



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Oltec Brno AVrchní
rozhodčí:
Novotný Petr
HOSTUJÍCÍ:Orel Silůvky ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Vojtova 12, Brno, hala stolního tenisu Moravské SlávieRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 11. 2017 10:30 Začátek
utkání
10:30Konec
utkání
13:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:736:28591:573KST Oltec Brno A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Fábo Ján
Horák Filip
 
 
Železný Ladislav
Záděra Luboš
 
 
34-75 3110
2.Pelikán Jan
Novotný Petr
 
 
Kolbert David
Novák Lukáš
 
 
-77-4-8 1311
3.Novotný PetrZáděra Luboš669  3021
4.Pelikán JanŽelezný Ladislav9-8107 3131
5.Horák FilipKolbert David7-9-5-8 1332
6.Fábo JánPikula Radek91012  3042
7.Pelikán JanZáděra Luboš-6-4-5  0343
8.Horák FilipŽelezný Ladislav79-8-8-72344
9.Fábo JánKolbert David6-87-1293254
10.Novotný PetrPikula Radek-6-38-10 1355
11.Horák FilipNovák Lukáš7-2-6873265
12.Fábo JánŽelezný Ladislav632  3075
13.Novotný PetrKolbert David-57-8-9 1376
14.Pelikán JanPikula Radek-2-5-6  0377
15.Fábo JánNovák Lukáš128-75 3187
16.Novotný PetrŽelezný Ladislav4812  3097
17.Pelikán JanKolbert David1066  30107
18.Horák FilipPikula Radek-958  21  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Novotný Petr22Záděra Luboš11
Pelikán Jan22Železný Ladislav13
Horák Filip12Kolbert David22
Fábo Ján40Pikula Radek21
   Novák Lukáš02



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:MK Řeznovice BVrchní
rozhodčí:
Makovický Michal
HOSTUJÍCÍ:KST Blansko BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Palackého 60, 672 01 Moravský Krumlov, sokolovnaRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 11. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:535:22563:466MK Řeznovice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Seďa Jakub
Bíla Jindřich
 
 
Bednář Josef
Přikryl Jiří
 
 
7-9-7-6 1301
2.Horák Aleš
Peterka Ondřej
 
 
Zukal Adam
Polívka Martin ml.
 
 
459  3011
3.Horák AlešPolívka Martin ml.569  3021
4.Bíla JindřichZukal Adam47-36 3131
5.Seďa JakubPřikryl Jiří11-8-6-8 1332
6.Peterka OndřejBednář Josef-9-75873242
7.Bíla JindřichPolívka Martin ml.247  3052
8.Seďa JakubZukal Adam-8-8-9  0353
9.Peterka OndřejPřikryl Jiří-10874 3163
10.Horák AlešBednář Josef1311  3073
11.Seďa JakubPolívka Martin ml.7-1477 3183
12.Peterka OndřejZukal Adam-6-779-82384
13.Horák AlešPřikryl Jiří-7-74-7 1385
14.Bíla JindřichBednář Josef288  3095
15.Peterka OndřejPolívka Martin ml.8-117-9232105
16.Horák AlešZukal Adam-8686 31  
17.Bíla JindřichPřikryl Jiří         
18.Seďa JakubBednář Josef         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Horák Aleš21Polívka Martin ml.04
Bíla Jindřich30Zukal Adam21
Seďa Jakub12Přikryl Jiří21
Peterka Ondřej31Bednář Josef03



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra Strážnice AVrchní
rozhodčí:
Morávková Alena
HOSTUJÍCÍ:KST Sokol Znojmo-Orel Únanov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Bzenecká 1538,Strážnice, Herna na fotbalovém stadionuRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 11. 2017 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:536:19556:480TJ Jiskra Strážnice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Marek Jaroslav
Morávek Zdeněk
 
 
Ondrovčák Miroslav
Vybíral Matouš
 
 
-96-51013210
2.Kubina Jaromír
Morávek Radim
 
 
Kříž Bohumil
Vybíral Pavel
 
 
712-10-8-62311
3.Morávek RadimKříž Bohumil99-4-8-82312
4.Morávek ZdeněkOndrovčák Miroslav-88-9-6 1313
5.Marek JaroslavVybíral Matouš9711  3023
6.Kubina JaromírVybíral Pavel14157  3033
7.Morávek ZdeněkKříž Bohumil878  3043
8.Marek JaroslavOndrovčák Miroslav-79-8-9 1344
9.Kubina JaromírVybíral Matouš379  3054
10.Morávek RadimVybíral Pavel-9963 3164
11.Marek JaroslavKříž Bohumil6911  3074
12.Kubina JaromírOndrovčák Miroslav-11-3-8  0375
13.Morávek RadimVybíral Matouš9-559 3185
14.Morávek ZdeněkVybíral Pavel544  3095
15.Kubina JaromírKříž Bohumil543  30105
16.Morávek RadimOndrovčák Miroslav         
17.Morávek ZdeněkVybíral Matouš         
18.Marek JaroslavVybíral Pavel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Morávek Radim21Kříž Bohumil13
Morávek Zdeněk21Ondrovčák Miroslav30
Marek Jaroslav21Vybíral Matouš03
Kubina Jaromír31Vybíral Pavel03



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Vracov AVrchní
rozhodčí:
Kouřil Přemysl
HOSTUJÍCÍ:KST Sokol Znojmo-Orel Únanov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
TJ Sokol Vracov, Sokolská 900, 696 42 VracovRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 11. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1024:34496:566KST Sokol Znojmo-Orel Únanov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kouřil Vít
Nikl Pavel
 
 
Vybíral Marek
Ondrovčák Radek
 
 
6-2107 3110
2.Vašíček Pavel
Masařík Lukáš
 
 
Forman Libor
Vybíral Lukáš
 
 
8-109-4-82311
3.Nikl PavelVybíral Lukáš-5-6-9  0312
4.Kouřil VítVybíral Marek698  3022
5.Masařík LukášOndrovčák Radek-10-1211-5 1323
6.Vašíček PavelForman Libor7-610-1063233
7.Kouřil VítVybíral Lukáš-85-11-0 1334
8.Masařík LukášVybíral Marek-11-3-8  0335
9.Vašíček PavelOndrovčák Radek9-6-89-32336
10.Kouřil PřemyslForman Libor-4-656-22337
11.Masařík LukášVybíral Lukáš-6-10-8  0338
12.Vašíček PavelVybíral Marek119-5-6-42339
13.Kouřil PřemyslOndrovčák Radek3-9107 3149
14.Kouřil VítForman Libor4-76-7-623410
15.Vašíček PavelVybíral Lukáš8-71110 31  
16.Kouřil PřemyslVybíral Marek         
17.Kouřil VítOndrovčák Radek         
18.Masařík LukášForman Libor         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Nikl Pavel01Vybíral Lukáš30
Kouřil Vít12Vybíral Marek21
Masařík Lukáš03Ondrovčák Radek21
Vašíček Pavel12Forman Libor21
Kouřil Přemysl11   



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Mart Hodonín Stavoimpex DVrchní
rozhodčí:
Brhel Vladimír
HOSTUJÍCÍ:TTC Koral Tišnov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lipová alej 4110/23B, 695 01 Hodonín, Sportovní hala TEZARozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 11. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1036:38678