Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I. třídy A Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Orel Ivančice AVrchní
rozhodčí:
Šlapanský Jan
HOSTUJÍCÍ:TJ Šošůvka ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Chřestová 262/22, 66491 IvančiceRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 11. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:332:17499:379Orel Ivančice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Císarík Pavel
Peška Ladislav
 
 
Kutil Libor
Dvořák Leoš
 
 
756  3010
2.Štěpán Libor
Šlapanský Jan
 
 
Bezděk Luboš
Obalil Jiří
 
 
895  3020
3.Císarík PavelBezděk Luboš4-7-7-8 1321
4.Peška LadislavKutil Libor-10113-953231
5.Šlapanský JanObalil Jiří558  3041
6.Štěpán LiborDvořák Leoš-10-107353251
7.Peška LadislavBezděk Luboš-9-8-9  0352
8.Šlapanský JanKutil Libor-768-813262
9.Štěpán LiborObalil Jiří455  3072
10.Císarík PavelDvořák Leoš484  3082
11.Šlapanský JanBezděk Luboš-118-5-11 1383
12.Štěpán LiborKutil Libor536  3093
13.Císarík PavelObalil Jiří-8-885932103
14.Peška LadislavDvořák Leoš5-8   11  
15.Štěpán LiborBezděk Luboš         
16.Císarík PavelKutil Libor         
17.Peška LadislavObalil Jiří         
18.Šlapanský JanDvořák Leoš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Císarík Pavel21Bezděk Luboš30
Peška Ladislav11Kutil Libor03
Šlapanský Jan21Obalil Jiří03
Štěpán Libor30Dvořák Leoš02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I. třídy A Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Koral Tišnov BVrchní
rozhodčí:
Černoch Rostislav
HOSTUJÍCÍ:MK Řeznovice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Základní škola Smíškova 840, Tišnov, Vchod do haly je vedle hlavního vchodu do ZŠ.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 11. 2017 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
18:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1019:32420:491MK Řeznovice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kytner Matěj
Cvrkal Rudolf ml.
 
 
Filák Tomáš
Striegler Tomáš
 
 
-6-7-6  0301
2.Hruška Pavel
Sedlář Jakub
 
 
Netolička Lubomír
Pečinka Lukáš
 
 
-4-8-7  0302
3.Cvrkal Rudolf ml.Filák Tomáš8-88-4-52303
4.Dospíšil Pavel ml.Pečinka Lukáš-6-9-4  0304
5.Kytner MatějStriegler Tomáš437  3014
6.Sedlář JakubNetolička Lubomír101313  3024
7.Dospíšil Pavel ml.Filák Tomáš-5-4-7  0325
8.Kytner MatějPečinka Lukáš-9-8-7  0326
9.Sedlář JakubStriegler Tomáš778-7-33236
10.Cvrkal Rudolf ml.Netolička Lubomír7-10-7-8 1337
11.Kytner MatějFilák Tomáš-668-7-32338
12.Sedlář JakubPečinka Lukáš5-5-7-7 1339
13.Cvrkal Rudolf ml.Striegler Tomáš759  3049
14.Dospíšil Pavel ml.Netolička Lubomír-6-73-5 13410
15.Sedlář JakubFilák Tomáš79   20  
16.Cvrkal Rudolf ml.Pečinka Lukáš         
17.Dospíšil Pavel ml.Striegler Tomáš         
18.Kytner MatějNetolička Lubomír         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Cvrkal Rudolf ml.12Filák Tomáš30
Dospíšil Pavel ml.03Pečinka Lukáš30
Kytner Matěj12Striegler Tomáš03
Sedlář Jakub21Netolička Lubomír21



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I. třídy A Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Rebešovice AVrchní
rozhodčí:
Němec Stanislav
HOSTUJÍCÍ:TJ Holásky BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní 113, Rebešovice, 66461, sportovní areál TJ Sokol RebešoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 11. 2017 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
12:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:637:27642:577TJ Sokol Rebešovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Černý Radek
Juřík Adam
 
 
Babák Petr
Javůrek Tomáš
 
 
-96-5-4 1301
2.Fischer Karel
Lučko Martin
 
 
Vičík Oldřich
Javůrek Martin
 
 
-67-9-8 1302
3.Fischer KarelJavůrek Martin7-1059 3112
4.Juřík AdamBabák Petr-3-4-5  0313
5.Černý RadekJavůrek Tomáš122-910 3123
6.Lučko MartinVičík Oldřich387  3033
7.Juřík AdamJavůrek Martin5-7-0-10 1334
8.Černý RadekBabák Petr-126-67-82335
9.Lučko MartinJavůrek Tomáš-964-1173245
10.Fischer KarelVičík Oldřich58-7-1063255
11.Černý RadekJavůrek Martin151011  3065
12.Lučko MartinBabák Petr7-13126 3175
13.Fischer KarelJavůrek Tomáš-131078 3185
14.Juřík AdamVičík Oldřich6-143-8-92386
15.Lučko MartinJavůrek Martin-45414 3196
16.Fischer KarelBabák Petr452  30106
17.Juřík AdamJavůrek Tomáš         
18.Černý RadekVičík Oldřich         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Fischer Karel40Javůrek Martin13
Juřík Adam03Babák Petr22
Černý Radek21Javůrek Tomáš03
Lučko Martin40Vičík Oldřich12



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I. třídy A Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Sokol Znojmo-Orel Únanov CVrchní
rozhodčí:
Ondrovčák Ladislav
HOSTUJÍCÍ:SK Slatina - Brno BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolská1272/12,66902Znojmo, vedle sportovní halyRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 11. 2017 14:30 Začátek
utkání
14:30Konec
utkání
18:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1032:41683:721SK Slatina - Brno B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Adam Petr
Vybíral Matouš
 
 
Zetocha Martin
Tůma Karel
 
 
-8-6159-92301
2.Nechvátal Petr
Andorko Pavel
 
 
Fila Martin
Slavíček Martin
 
 
-9-159693211
3.Nechvátal PetrZetocha Martin-77-7-6 1312
4.Andorko PavelTůma Karel-75-8543222
5.Adam PetrSlavíček Martin-88-93-82323
6.Vybíral MatoušFila Martin-9-998103233
7.Andorko PavelZetocha Martin-411-8993243
8.Adam PetrTůma Karel-9-9-6  0344
9.Vybíral MatoušSlavíček Martin11-12-8-8 1345
10.Nechvátal PetrFila Martin6-6106 3155
11.Adam PetrZetocha Martin99-5-6-72356
12.Ondrovčák LadislavTůma Karel-4-8-8  0357
13.Nechvátal PetrSlavíček Martin678  3067
14.Andorko PavelFila Martin-59-8963277
15.Ondrovčák LadislavZetocha Martin8-9-7-5 1378
16.Nechvátal PetrTůma Karel-8-11-6  0379
17.Andorko PavelSlavíček Martin-910-89-923710
18.Adam PetrFila Martin7-5-7  12  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Nechvátal Petr22Zetocha Martin31
Andorko Pavel31Tůma Karel31
Adam Petr03Slavíček Martin31
Vybíral Matouš11Fila Martin03
Ondrovčák Ladislav02   



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I. třídy A Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Blansko CVrchní
rozhodčí:
Voráč Pavel
HOSTUJÍCÍ:TJ Cemo Mokrá ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Purkyňova 3, 678 01 Blansko, sídliště Podlesí, pod koberci TrendRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 11. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:636:26602:587KST Blansko C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kaluža Tomáš
Voráč Pavel
 
 
Vojtěch Martin
Kvapil Zdeněk
 
 
8-8-6763210
2.Petr Michal
Procházka Ondřej
 
 
Paták Radek
Vojtěch Tomáš
 
 
689  3020
3.Voráč PavelPaták Radek109-4-10-82321
4.Petr MichalKvapil Zdeněk-1410-9883231
5.Procházka OndřejVojtěch Martin-8-4-4  0332
6.Kaluža TomášVojtěch Tomáš106-68 3142
7.Petr MichalPaták Radek11-4-7-10 1343
8.Procházka OndřejKvapil Zdeněk13-6410 3153
9.Kaluža TomášVojtěch Martin8-9-8-10 1354
10.Voráč PavelVojtěch Tomáš878  3064
11.Procházka OndřejPaták Radek-9-2-2  0365
12.Kaluža TomášKvapil Zdeněk-1010-59-82366
13.Voráč PavelVojtěch Martin8-973 3176
14.Petr MichalVojtěch Tomáš10612  3086
15.Kaluža TomášPaták Radek-710811 3196
16.Voráč PavelKvapil Zdeněk3310  30106
17.Petr MichalVojtěch Martin-9    01  
18.Procházka OndřejVojtěch Tomáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Voráč Pavel31Paták Radek31
Petr Michal21Kvapil Zdeněk13
Procházka Ondřej12Vojtěch Martin21
Kaluža Tomáš22Vojtěch Tomáš03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I. třídy A Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:STK Zbraslavec AVrchní
rozhodčí:
Těžký Pavel
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Hlubočany ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Zbraslavec 17, 679 72, 1 - herna stolního tenisu - kulturní dům ZbraslavecRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 11. 2017 17:30 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
19:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:532:18483:434STK Zbraslavec A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Křepela Radim
Krása Petr ml.
 
 
Navrátil Václav
Kovář Jakub
 
 
796  3010
2.Těžký Pavel
Pačinek Jakub
 
 
Pořízek Josef
Sirbu Jakub
 
 
-4-119-5 1311
3.Těžký PavelSirbu Jakub6-5-6-6 1312
4.Křepela RadimNavrátil Václav1077  3022
5.Krása Petr ml.Pořízek Josef-8-13-3  0323
6.Pačinek JakubKovář Jakub7109  3033
7.Křepela RadimSirbu Jakub7135  3043
8.Krása Petr ml.Navrátil Václav-7-7-6  0344
9.Pačinek JakubPořízek Josef79-87 3154
10.Těžký PavelKovář Jakub-8954 3164
11.Krása Petr ml.Sirbu Jakub499  3074
12.Pačinek JakubNavrátil Václav10-729 3184
13.Těžký PavelPořízek Josef-9-3-8  0385
14.Křepela RadimKovář Jakub695  3095
15.Pačinek JakubSirbu Jakub563  30105
16.Těžký PavelNavrátil Václav         
17.Křepela RadimPořízek Josef         
18.Krása Petr ml.Kovář Jakub         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Těžký Pavel12Sirbu Jakub13
Křepela Radim30Navrátil Václav12
Krása Petr ml.12Pořízek Josef21
Pačinek Jakub40Kovář Jakub03

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS