Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I. třídy A Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Orel Ivančice AVrchní
rozhodčí:
Šlapanský Jan
HOSTUJÍCÍ:MK Řeznovice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Chřestová 262/22, 66491 IvančiceRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 11. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:834:34649:620Orel Ivančice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Císarík Pavel
Peška Ladislav
 
 
Jelínek Stanislav
Filák Tomáš
 
 
7-10-71153210
2.Štěpán Libor
Šlapanský Jan
 
 
Netolička Lubomír
Pečinka Lukáš
 
 
7-1089 3120
3.Císarík PavelJelínek Stanislav-6-77-7 1321
4.Peška LadislavPečinka Lukáš-1135-753231
5.Šlapanský JanFilák Tomáš7-10-5-9 1332
6.Štěpán LiborNetolička Lubomír594  3042
7.Peška LadislavJelínek Stanislav411-8-6-102343
8.Šlapanský JanPečinka Lukáš-2-10-12  0344
9.Štěpán LiborFilák Tomáš56-811 3154
10.Císarík PavelNetolička Lubomír994  3064
11.Šlapanský JanJelínek Stanislav-8-6-7  0365
12.Štěpán LiborPečinka Lukáš982  3075
13.Císarík PavelFilák Tomáš-6-7-10  0376
14.Peška LadislavNetolička Lubomír-8-5-6  0377
15.Štěpán LiborJelínek Stanislav1246  3087
16.Císarík PavelPečinka Lukáš5-68-963297
17.Peška LadislavFilák Tomáš-9-9-10  0398
18.Šlapanský JanNetolička Lubomír6-68-9932108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Císarík Pavel22Jelínek Stanislav31
Peška Ladislav13Pečinka Lukáš13
Šlapanský Jan13Filák Tomáš31
Štěpán Libor40Netolička Lubomír13



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I. třídy A Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Koral Tišnov BVrchní
rozhodčí:
Černoch Rostislav
HOSTUJÍCÍ:TJ Šošůvka ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Základní škola Smíškova 840, Tišnov, Vchod do haly je vedle hlavního vchodu do ZŠ.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 11. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:47Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1025:35533:579TJ Šošůvka A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sedlář Jakub
Hruška Pavel
 
 
Obalil Jiří
Dvořák Leoš
 
 
6-5-76-62301
2.Kytner Matěj
Dospíšil Pavel ml.
 
 
Bezděk Luboš
Kutil Libor
 
 
-8-98-10 1302
3.Hruška PavelBezděk Luboš9-8-8-4 1303
4.Cvrkal Rudolf ml.Kutil Libor-7-6-10  0304
5.Kytner MatějObalil Jiří-47-9-12 1305
6.Sedlář JakubDvořák Leoš8-8125 3115
7.Cvrkal Rudolf ml.Bezděk Luboš-5-77-8 1316
8.Kytner MatějKutil Libor-8-6-8  0317
9.Sedlář JakubObalil Jiří6-8111 3127
10.Hruška PavelDvořák Leoš-68-712113237
11.Kytner MatějBezděk Luboš-5-64-6 1338
12.Sedlář JakubKutil Libor6-569 3148
13.Hruška PavelObalil Jiří89-7-8-72349
14.Cvrkal Rudolf ml.Dvořák Leoš777  3059
15.Sedlář JakubBezděk Luboš-8-39-9 13510
16.Hruška PavelKutil Libor6-7-5-7 13  
17.Cvrkal Rudolf ml.Obalil Jiří         
18.Kytner MatějDvořák Leoš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Hruška Pavel12Bezděk Luboš40
Cvrkal Rudolf ml.12Kutil Libor21
Kytner Matěj03Obalil Jiří21
Sedlář Jakub31Dvořák Leoš03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I. třídy A Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Rebešovice AVrchní
rozhodčí:
Němec Stanislav
HOSTUJÍCÍ:SK Slatina - Brno BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní 113, Rebešovice, 66461, sportovní areál TJ Sokol RebešoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 11. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
22:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:638:27656:583TJ Sokol Rebešovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Černý Radek
Juřík Adam
 
 
Fila Martin
Slavíček Martin
 
 
8-118-7-92301
2.Lučko Martin
Fischer Karel
 
 
Tůma Karel
Zetocha Martin
 
 
992  3011
3.Fischer KarelZetocha Martin-12773 3121
4.Juřík AdamTůma Karel9-6-7-8 1322
5.Černý RadekSlavíček Martin58-5-7-82323
6.Lučko MartinFila Martin-104-9983233
7.Juřík AdamZetocha Martin2108  3043
8.Černý RadekTůma Karel-9-10-7  0344
9.Lučko MartinSlavíček Martin5116  3054
10.Fischer KarelFila Martin7-1478 3164
11.Černý RadekZetocha Martin67-10-10113274
12.Lučko MartinTůma Karel8-157-7-82375
13.Fischer KarelSlavíček Martin94-95 3185
14.Juřík AdamFila Martin-46-5-7 1386
15.Lučko MartinZetocha Martin38-10-883296
16.Fischer KarelTůma Karel7106  30106
17.Juřík AdamSlavíček Martin         
18.Černý RadekFila Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Fischer Karel40Zetocha Martin04
Juřík Adam12Tůma Karel31
Černý Radek12Slavíček Martin12
Lučko Martin31Fila Martin12



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I. třídy A Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Sokol Znojmo-Orel Únanov CVrchní
rozhodčí:
Chalupník Jiří
HOSTUJÍCÍ:TJ Holásky BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolská1272/12,66902Znojmo, vedle sportovní halyRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 11. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:02Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:735:30611:570KST Sokol Znojmo-Orel Únanov C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Adam Petr
Vybíral Matouš
 
 
Javůrek Martin
Vičík Oldřich
 
 
7-8711 3110
2.Andorko Pavel
Nechvátal Petr
 
 
Klimeš René
Babáková Radka
 
 
573  3020
3.Nechvátal PetrJavůrek Martin-7-5-10  0321
4.Andorko PavelBabáková Radka-98-36-72322
5.Adam PetrKlimeš René2-642 3132
6.Vybíral MatoušVičík Oldřich-10-810-6 1333
7.Andorko PavelJavůrek Martin-7-8-11  0334
8.Adam PetrBabáková Radka695  3044
9.Vybíral MatoušKlimeš René6-5-119-42345
10.Nechvátal PetrVičík Oldřich-8198 3155
11.Adam PetrJavůrek Martin-6-7-7  0356
12.Vybíral MatoušBabáková Radka-10-8-7  0357
13.Nechvátal PetrKlimeš René8-9-5863267
14.Andorko PavelVičík Oldřich-4786 3177
15.Vybíral MatoušJavůrek Martin910-7-1083287
16.Nechvátal PetrBabáková Radka576  3097
17.Andorko PavelKlimeš René9-955 31107
18.Adam PetrVičík Oldřich612   20  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Nechvátal Petr31Javůrek Martin31
Andorko Pavel22Babáková Radka22
Adam Petr21Klimeš René13
Vybíral Matouš13Vičík Oldřich12



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I. třídy A Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Blansko CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Hlubočany ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Purkyňova 3, 678 01 Blansko, sídliště Podlesí, pod koberci TrendRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 11. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1034:37635:662TJ Sokol Hlubočany A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kaluža Tomáš
Voráč Pavel
 
 
Navrátil Václav
Kovář Jakub
 
 
-69-3663210
2.Petr Michal
Procházka Ondřej
 
 
Pořízek Josef
Sirbu Jakub
 
 
568  3020
3.Voráč PavelSirbu Jakub69-107 3130
4.Petr MichalNavrátil Václav10-8-5793240
5.Procházka OndřejPořízek Josef-3-5-11  0341
6.Kaluža TomášKovář Jakub867  3051
7.Petr MichalSirbu Jakub-117-6-6 1352
8.Procházka OndřejNavrátil Václav-5-1-7  0353
9.Kaluža TomášPořízek Josef-6-86-3 1354
10.Voráč PavelKovář Jakub-8-7-11  0355
11.Procházka OndřejSirbu Jakub-869-9-72356
12.Kaluža TomášNavrátil Václav77-5-9-42357
13.Voráč PavelPořízek Josef8-8-9-9 1358
14.Petr MichalKovář Jakub983  3068
15.Kaluža TomášSirbu Jakub-118127 3178
16.Voráč PavelNavrátil Václav4-11-66-32379
17.Petr MichalPořízek Josef-67107 3189
18.Procházka OndřejKovář Jakub-94-6-6 13810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Voráč Pavel13Sirbu Jakub22
Petr Michal31Navrátil Václav31
Procházka Ondřej04Pořízek Josef31
Kaluža Tomáš22Kovář Jakub22



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I. třídy A Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Cemo Mokrá AVrchní
rozhodčí:
Vojtěch Miloslav
HOSTUJÍCÍ:STK Zbraslavec ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Mokrá 352, Mokrá-Horákov, 664 04, Tělocvična ZŠRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 11. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1015:33422:503STK Zbraslavec A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vojtěch Martin
Levardi Robert
 
 
Krása Petr ml.
Křepela Radim
 
 
-104-7-5 1301
2.Paták Radek
Kvapil Zdeněk
 
 
Těžký Pavel
Pačinek Jakub
 
 
-7-5-9  0302
3.Kvapil ZdeněkKrása Petr ml.3-9-56-122303
4.Levardi RobertPačinek Jakub-9-9-5  0304
5.Paták RadekKřepela Radim-79-8-5 1305
6.Vojtěch MartinTěžký Pavel-911-11773215
7.Levardi RobertKrása Petr ml.7-7-5-3 1316
8.Paták RadekPačinek Jakub-1910-9-5 1317
9.Vojtěch MartinKřepela Radim-10-5-1  0318
10.Kvapil ZdeněkTěžký Pavel13-8-7-4 1319
11.Paták RadekKrása Petr ml.11-775 3129
12.Vojtěch MartinPačinek Jakub-109-413-823210
13.Kvapil ZdeněkKřepela Radim-6-9-4  03  
14.Levardi RobertTěžký Pavel         
15.Vojtěch MartinKrása Petr ml.         
16.Kvapil ZdeněkPačinek Jakub         
17.Levardi RobertKřepela Radim         
18.Paták RadekTěžký Pavel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Kvapil Zdeněk02Krása Petr ml.21
Levardi Robert02Pačinek Jakub30
Paták Radek12Křepela Radim20
Vojtěch Martin12Těžký Pavel11

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS