Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I. třídy A Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:MK Řeznovice CVrchní
rozhodčí:
Makovický Michal
HOSTUJÍCÍ:TJ Cemo Mokrá ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
12x6, Palackého 60, 672 01 Moravský Krumlov, sokolovnaRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 01. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:935:38653:703nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Filák Tomáš
Pečinka Lukáš
 
 
Paták Radek
Vojtěch Martin
 
 
-7-9-6  0301
2.Netolička Lubomír
Jedlička Jindřich
 
 
Kvapil Zdeněk
Rotrekl Lukáš
 
 
13-1093 3111
3.Netolička LubomírPaták Radek9-10-7793221
4.Jedlička JindřichKvapil Zdeněk8-27-8-32322
5.Filák TomášVojtěch Martin-6-7107103232
6.Pečinka LukášRotrekl Lukáš6810  3042
7.Jedlička JindřichPaták Radek-7-9-9  0343
8.Filák TomášKvapil Zdeněk878  3053
9.Pečinka LukášVojtěch Martin-67-5-5 1354
10.Netolička LubomírRotrekl Lukáš-14-9-3  0355
11.Filák TomášPaták Radek5-867 3165
12.Pečinka LukášKvapil Zdeněk7-8-11-7 1366
13.Netolička LubomírVojtěch Martin-789-5-42367
14.Jedlička JindřichRotrekl Lukáš-82710 3177
15.Pečinka LukášPaták Radek9-4-111-82378
16.Netolička LubomírKvapil Zdeněk-6-7-3  0379
17.Jedlička JindřichVojtěch Martin-79-5593289
18.Filák TomášRotrekl Lukáš-6-117893299

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Netolička Lubomír13Paták Radek22
Jedlička Jindřich22Kvapil Zdeněk31
Filák Tomáš40Vojtěch Martin22
Pečinka Lukáš13Rotrekl Lukáš13



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I. třídy A Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Šošůvka AVrchní
rozhodčí:
Šindelka Stanislav st.
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Hlubočany ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Šošůvka 187, 679 13, Kulturní dům je sídlem obecního úřadu ŠošůvkaRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 01. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:736:33629:646TJ Šošůvka A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kutil Šimon
Obalil Jiří
 
 
Kovář Jakub
Baričák Marek
 
 
-7105-493210
2.Kutil Libor
Bezděk Luboš
 
 
Pořízek Josef
Sirbu Jakub
 
 
-10-86863220
3.Kutil ŠimonSirbu Jakub-47-6-2 1321
4.Bezděk LubošPořízek Josef1486  3031
5.Obalil JiříKovář Jakub118-11-393241
6.Kutil LiborBaričák Marek-8108-543251
7.Bezděk LubošSirbu Jakub10-1386 3161
8.Obalil JiříPořízek Josef-589-6-92362
9.Kutil LiborKovář Jakub9-579 3172
10.Kutil ŠimonBaričák Marek-8-8-7  0373
11.Obalil JiříSirbu Jakub-7-779-22374
12.Kutil LiborPořízek Josef-6-12-4  0375
13.Kutil ŠimonKovář Jakub-910-8-9 1376
14.Bezděk LubošBaričák Marek6-864 3186
15.Kutil LiborSirbu Jakub787  3096
16.Dvořák LeošPořízek Josef-3-6-5  0397
17.Bezděk LubošKovář Jakub-7644 31107
18.Obalil JiříBaričák Marek         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kutil Šimon03Sirbu Jakub22
Bezděk Luboš40Pořízek Josef31
Obalil Jiří12Kovář Jakub13
Kutil Libor31Baričák Marek12
Dvořák Leoš01   



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I. třídy A Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:STK Zbraslavec AVrchní
rozhodčí:
Těžký Pavel
HOSTUJÍCÍ:TJ Holásky BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Zbraslavec 17, 679 72, 1 - herna stolního tenisu - kulturní dům ZbraslavecRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 01. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:332:13457:355STK Zbraslavec A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Křepela Radim
Krása Petr ml.
 
 
Javůrek Martin
Vičík Oldřich
 
 
-8946 3110
2.Těžký Pavel
Pačinek Jakub
 
 
Babáková Radka
Vysloužil Jan
 
 
47-125 3120
3.Těžký PavelJavůrek Martin2710  3030
4.Krása Petr ml.Babáková Radka-5-6-5  0331
5.Křepela RadimVičík Oldřich866  3041
6.Pačinek JakubVysloužil Jan448  3051
7.Krása Petr ml.Javůrek Martin-114-8-8 1352
8.Křepela RadimBabáková Radka568  3062
9.Pačinek JakubVičík Oldřich-5774 3172
10.Těžký PavelVysloužil Jan967  3082
11.Křepela RadimJavůrek Martin-139-6-8 1383
12.Pačinek JakubBabáková Radka-9788 3193
13.Těžký PavelVičík Oldřich558  30103
14.Krása Petr ml.Vysloužil Jan         
15.Pačinek JakubJavůrek Martin         
16.Těžký PavelBabáková Radka         
17.Krása Petr ml.Vičík Oldřich         
18.Křepela RadimVysloužil Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Těžký Pavel30Javůrek Martin21
Krása Petr ml.02Babáková Radka12
Křepela Radim21Vičík Oldřich03
Pačinek Jakub30Vysloužil Jan02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I. třídy A Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Blansko CVrchní
rozhodčí:
Polívka Martin ml.
HOSTUJÍCÍ:SK Slatina - Brno BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Purkyňova 3, 678 01 Blansko, sídliště Podlesí, pod koberci TrendRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 01. 2018 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1016:34445:502SK Slatina - Brno B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kaluža Tomáš
Voráč Pavel
 
 
Zetocha Martin
Tůma Karel
 
 
-812-6-8 1301
2.Petr Michal
Polívka Ondřej
 
 
Fila Martin
Slavíček Martin
 
 
9-8-75-52302
3.Voráč PavelZetocha Martin-10-8-5  0303
4.Polívka OndřejSlavíček Martin-6-8-4  0304
5.Petr MichalTůma Karel5-9916 3114
6.Kaluža TomášFila Martin-10-9-6  0315
7.Polívka OndřejZetocha Martin7-1-2-9 1316
8.Petr MichalSlavíček Martin-9-79-12 1317
9.Kaluža TomášTůma Karel17-54 3127
10.Voráč PavelFila Martin-797-7-102328
11.Petr MichalZetocha Martin-2-10-10  0329
12.Kaluža TomášSlavíček Martin-873-1133239
13.Voráč PavelTůma Karel-9-11-12  03310
14.Polívka OndřejFila Martin         
15.Kaluža TomášZetocha Martin         
16.Voráč PavelSlavíček Martin         
17.Polívka OndřejTůma Karel         
18.Petr MichalFila Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Voráč Pavel03Zetocha Martin30
Polívka Ondřej02Slavíček Martin21
Petr Michal12Tůma Karel12
Kaluža Tomáš21Fila Martin20



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I. třídy A Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Sokol Znojmo-Orel Únanov CVrchní
rozhodčí:
Ondrovčák Ladislav
HOSTUJÍCÍ:Orel Ivančice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolská1272/12,66902Znojmo, vedle sportovní halyRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 01. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:636:29628:592KST Sokol Znojmo-Orel Únanov C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vybíral Matouš
Adam Petr
 
 
Peška Ladislav
Císarík Pavel
 
 
13-1010-783210
2.Nechvátal Petr
Andorko Pavel
 
 
Štěpán Libor
Šlapanský Jan
 
 
-7-8-9  0311
3.Andorko PavelŠtěpán Libor-3-5-13  0312
4.Adam PetrCísarík Pavel-108-614-82313
5.Vybíral MatoušPeška Ladislav-7-8-8  0314
6.Nechvátal PetrŠlapanský Jan8-85-8-82315
7.Adam PetrŠtěpán Libor-76-8773225
8.Vybíral MatoušCísarík Pavel5913  3035
9.Nechvátal PetrPeška Ladislav464  3045
10.Andorko PavelŠlapanský Jan77-76 3155
11.Vybíral MatoušŠtěpán Libor-79-48-62356
12.Nechvátal PetrCísarík Pavel-99510 3166
13.Andorko PavelPeška Ladislav-86109 3176
14.Adam PetrŠlapanský Jan-754-653286
15.Nechvátal PetrŠtěpán Libor-5-891053296
16.Andorko PavelCísarík Pavel826  30106
17.Adam PetrPeška Ladislav310   20  
18.Vybíral MatoušŠlapanský Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Andorko Pavel31Štěpán Libor22
Adam Petr21Císarík Pavel13
Vybíral Matouš12Peška Ladislav12
Nechvátal Petr31Šlapanský Jan12



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I. třídy A Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Rebešovice AVrchní
rozhodčí:
Cypris Vlastimil
HOSTUJÍCÍ:TTC Koral Tišnov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní 113, Rebešovice, 66461, sportovní areál TJ Sokol RebešoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 01. 2018 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
19:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:4363:242TJ Sokol Rebešovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Černý Radek
Fischer Karel
 
 
Kytner Matěj
Cvrkal Rudolf ml.
 
 
437  3010
2.Juřík Adam
Lučko Martin
 
 
Hruška Pavel
Dospíšil Pavel ml.
 
 
1074  3020
3.Fischer KarelCvrkal Rudolf ml.968  3030
4.Juřík AdamKytner Matěj36-119 3140
5.Černý RadekHruška Pavel1035  3050
6.Lučko MartinDospíšil Pavel ml.698  3060
7.Juřík AdamCvrkal Rudolf ml.-3139 3170
8.Černý RadekKytner Matěj-7511-7103280
9.Lučko MartinHruška Pavel967  3090
10.Fischer KarelDospíšil Pavel ml.783  30100
11.Černý RadekCvrkal Rudolf ml.         
12.Lučko MartinKytner Matěj         
13.Fischer KarelHruška Pavel         
14.Juřík AdamDospíšil Pavel ml.         
15.Lučko MartinCvrkal Rudolf ml.         
16.Fischer KarelKytner Matěj         
17.Juřík AdamHruška Pavel         
18.Černý RadekDospíšil Pavel ml.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Fischer Karel20Cvrkal Rudolf ml.02
Juřík Adam20Kytner Matěj02
Černý Radek20Hruška Pavel02
Lučko Martin20Dospíšil Pavel ml.02

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS