Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I. třídy A Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Rebešovice AVrchní
rozhodčí:
Němec Stanislav
HOSTUJÍCÍ:TJ Šošůvka ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní 113, Rebešovice, 66461, sportovní areál TJ Sokol RebešoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 01. 2018 17:30 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
19:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:232:8416:322TJ Sokol Rebešovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Lučko Martin
Juřík Adam
 
 
Bezděk Luboš
Obalil Jiří
 
 
9139  3010
2.Fischer Karel
Černý Libor
 
 
Kutil Šimon
Krátký Marek
 
 
7-10103 3120
3.Fischer KarelBezděk Luboš-7-6-10  0321
4.Juřík AdamObalil Jiří-6998 3131
5.Černý RadekKutil Šimon663  3041
6.Lučko MartinDvořák Leoš625  3051
7.Juřík AdamBezděk Luboš911-6-4-52352
8.Černý RadekObalil Jiří296  3062
9.Lučko MartinKutil Šimon787  3072
10.Fischer KarelDvořák Leoš10104  3082
11.Černý RadekBezděk Luboš8108  3092
12.Lučko MartinObalil Jiří756  30102
13.Fischer KarelKrátký Marek         
14.Juřík AdamDvořák Leoš         
15.Lučko MartinBezděk Luboš         
16.Fischer KarelObalil Jiří         
17.Juřík AdamKrátký Marek         
18.Černý RadekDvořák Leoš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Fischer Karel11Bezděk Luboš21
Juřík Adam11Obalil Jiří03
Černý Radek30Kutil Šimon02
Lučko Martin30Dvořák Leoš02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I. třídy A Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Sokol Znojmo-Orel Únanov CVrchní
rozhodčí:
Ondrovčák Ladislav
HOSTUJÍCÍ:MK Řeznovice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolská1272/12,66902Znojmo, vedle sportovní halyRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 01. 2018 11:30 Začátek
utkání
11:30Konec
utkání
14:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1032:33644:639MK Řeznovice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Nechvátal Petr
Andorko Pavel
 
 
Filák Tomáš
Jedlička Jindřich
 
 
91-47 3110
2.Ondrovčák Ladislav
Adam Petr
 
 
Striegler Tomáš
Netolička Lubomír
 
 
-6-9913-112311
3.Ondrovčák LadislavNetolička Lubomír8-1278 3121
4.Adam PetrStriegler Tomáš77-74 3131
5.Nechvátal PetrFilák Tomáš-5-7-8  0332
6.Andorko PavelJedlička Jindřich6712  3042
7.Adam PetrNetolička Lubomír878  3052
8.Nechvátal PetrStriegler Tomáš-95-9-7 1353
9.Andorko PavelFilák Tomáš-1010-10-9 1354
10.Vybíral MatoušJedlička Jindřich-6-10-9  0355
11.Nechvátal PetrNetolička Lubomír9118  3065
12.Andorko PavelStriegler Tomáš8108  3075
13.Vybíral MatoušFilák Tomáš-11-89-8 1376
14.Adam PetrJedlička Jindřich-99-7-6 1377
15.Andorko PavelNetolička Lubomír-11-1010-12 1378
16.Vybíral MatoušStriegler Tomáš89-8-10-92379
17.Adam PetrFilák Tomáš-6-494-1323710
18.Nechvátal PetrJedlička Jindřich-6-789 22  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Ondrovčák Ladislav10Netolička Lubomír13
Adam Petr22Striegler Tomáš22
Nechvátal Petr12Filák Tomáš40
Andorko Pavel22Jedlička Jindřich21
Vybíral Matouš03   



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I. třídy A Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Orel Ivančice AVrchní
rozhodčí:
Šlapanský Jan
HOSTUJÍCÍ:KST Blansko CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Chřestová 262/22, 66491 IvančiceRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 01. 2018 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:536:23572:492Orel Ivančice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Císarík Pavel
Peška Ladislav
 
 
Fiala Karel
Petr Michal
 
 
-6751 3110
2.Štěpán Libor
Šlapanský Jan
 
 
Kaluža Tomáš
Voráč Pavel
 
 
-96-87-102311
3.Císarík PavelKaluža Tomáš98-83 3121
4.Peška LadislavVoráč Pavel947  3031
5.Šlapanský JanPetr Michal9-8-10-8 1332
6.Štěpán LiborFiala Karel-9785 3142
7.Peška LadislavKaluža Tomáš579  3052
8.Šlapanský JanVoráč Pavel-7-696-62353
9.Štěpán LiborPetr Michal83-47 3163
10.Císarík PavelFiala Karel-71067 3173
11.Šlapanský JanKaluža Tomáš-14-3-9  0374
12.Štěpán LiborVoráč Pavel5-947 3184
13.Císarík PavelPetr Michal-77-4-6 1385
14.Peška LadislavFiala Karel974  3095
15.Štěpán LiborKaluža Tomáš-106-75532105
16.Císarík PavelVoráč Pavel5-10-4  12  
17.Peška LadislavPetr Michal         
18.Šlapanský JanFiala Karel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Císarík Pavel21Kaluža Tomáš13
Peška Ladislav30Voráč Pavel12
Šlapanský Jan03Petr Michal21
Štěpán Libor40Fiala Karel03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I. třídy A Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Koral Tišnov BVrchní
rozhodčí:
Černoch Rostislav
HOSTUJÍCÍ:STK Zbraslavec ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Základní škola Smíškova 840, Tišnov, Vchod do haly je vedle hlavního vchodu do ZŠ.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 01. 2018 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
17:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:106:30267:352STK Zbraslavec A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kytner Matěj
Cvrkal Rudolf ml.
 
 
Křepela Radim
Krása Petr ml.
 
 
-2-7-0  0301
2.Dospíšil Pavel ml.
Hruška Pavel
 
 
Těžký Pavel
Pačinek Jakub
 
 
-6-7-3  0302
3.Kytner MatějTěžký Pavel-10-5-8  0303
4.Cvrkal Rudolf ml.Pačinek Jakub-6-5-7  0304
5.Hruška PavelKrása Petr ml.-7-78-10 1305
6.Dospíšil Pavel ml.Křepela Radim-10-44-10 1306
7.Cvrkal Rudolf ml.Těžký Pavel-9-76-4 1307
8.Hruška PavelPačinek Jakub-6-9-8  0308
9.Dospíšil Pavel ml.Krása Petr ml.-9-5-6  0309
10.Kytner MatějKřepela RadimWO    3019
11.Hruška PavelTěžký Pavel-9-8-7  03110
12.Dospíšil Pavel ml.Pačinek Jakub         
13.Kytner MatějKrása Petr ml.         
14.Cvrkal Rudolf ml.Křepela Radim         
15.Dospíšil Pavel ml.Těžký Pavel         
16.Kytner MatějPačinek Jakub         
17.Cvrkal Rudolf ml.Krása Petr ml.         
18.Hruška PavelKřepela Radim         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Kytner Matěj01Těžký Pavel30
Cvrkal Rudolf ml.02Pačinek Jakub20
Hruška Pavel03Krása Petr ml.20
Dospíšil Pavel ml.02Křepela Radim10
WO10WO01
Bez připomínek.



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I. třídy A Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Holásky BVrchní
rozhodčí:
Pazdera Miroslav
HOSTUJÍCÍ:TJ Cemo Mokrá ARozhodčí:Klimeš Viktor
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kraj - Rolencova 690/93, 620 00 Brno-Tuřany, Sál Orlovny, boční vchod zprava zezadu ze zahrádkyRozhodčí:Javůrek Leoš
Datum dle rozpisu27. 01. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:334:16524:432TJ Holásky B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Javůrek Martin
Babák Petr
 
 
Paták Radek
Vojtěch Martin
 
 
869  3010
2.Javůrek Tomáš
Babáková Radka
 
 
Kvapil Zdeněk
Rotrekl Lukáš
 
 
1175  3020
3.Javůrek MartinPaták Radek4-689 3130
4.Javůrek TomášKvapil Zdeněk-7-86-8 1331
5.Babáková RadkaRotrekl Lukáš17-10-4-10 1332
6.Babák PetrVojtěch Martin884  3042
7.Javůrek TomášPaták Radek7-992 3152
8.Babáková RadkaKvapil Zdeněk7-10-87-72353
9.Babák PetrRotrekl Lukáš4-5410 3163
10.Javůrek MartinVojtěch Martin564  3073
11.Babáková RadkaPaták Radek1058  3083
12.Babák PetrKvapil Zdeněk6-94-1393293
13.Javůrek MartinRotrekl Lukáš98-9-101432103
14.Javůrek TomášVojtěch Martin-978  21  
15.Babák PetrPaták Radek         
16.Javůrek MartinKvapil Zdeněk         
17.Javůrek TomášRotrekl Lukáš         
18.Babáková RadkaVojtěch Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Javůrek Martin30Paták Radek03
Javůrek Tomáš11Kvapil Zdeněk21
Babáková Radka12Rotrekl Lukáš12
Babák Petr30Vojtěch Martin02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I. třídy A Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Slatina - Brno BVrchní
rozhodčí:
Jeřábek Vladimír
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Hlubočany ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Slatina - Brno 627 00, ul Tuřanka 1 . herna v 1.patřeRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 01. 2018 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
16:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:534:24587:511SK Slatina - Brno B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Slavíček Martin
Fila Martin
 
 
Sirbu Jakub
Pořízek Josef
 
 
-107-9493210
2.Zetocha Martin
Tůma Karel
 
 
Kovář Jakub
Kobolka Luboš
 
 
-10-11-9  0311
3.Slavíček MartinSirbu Jakub-9-8-10  0312
4.Tůma KarelPořízek Josef-127-7-7 1313
5.Fila MartinKovář Jakub886  3023
6.Zetocha MartinKobolka Luboš-6487 3133
7.Tůma KarelSirbu Jakub-711-77-102334
8.Fila MartinPořízek Josef12-849 3144
9.Zetocha MartinKovář Jakub67-113 3154
10.Slavíček MartinKobolka Luboš59-98 3164
11.Fila MartinSirbu Jakub4-744 3174
12.Zetocha MartinPořízek Josef695  3084
13.Slavíček MartinKovář Jakub-11-884133294
14.Tůma KarelKobolka Luboš-3-68-9 1395
15.Zetocha MartinSirbu Jakub776  30105
16.Slavíček MartinPořízek Josef         
17.Tůma KarelKovář Jakub         
18.Fila MartinKobolka Luboš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Slavíček Martin21Sirbu Jakub22
Tůma Karel03Pořízek Josef12
Fila Martin30Kovář Jakub03
Zetocha Martin40Kobolka Luboš12

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS