Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I. třídy A Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Šošůvka AVrchní
rozhodčí:
Šindelka Stanislav st.
HOSTUJÍCÍ:TJ Holásky BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Šošůvka 187, 679 13, Kulturní dům je sídlem obecního úřadu ŠošůvkaRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 02. 2018 17:30 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
19:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:331:21523:474TJ Šošůvka A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Obalil Jiří
Kutil Libor
 
 
Babáková Radka
Žilka Milan
 
 
-5-18753210
2.Bezděk Luboš
Krátký Marek
 
 
Vičík Oldřich
Javůrek Martin
 
 
38-68 3120
3.Kutil LiborJavůrek Martin8-610-873230
4.Obalil JiříŽilka Milan119-99 3140
5.Krátký MarekBabáková Radka-5-17-7  0341
6.Bezděk LubošVičík Oldřich788  3051
7.Obalil JiříJavůrek Martin8-7-9-6 1352
8.Krátký MarekŽilka Milan9-12-51273262
9.Bezděk LubošBabáková Radka106-116 3172
10.Kutil LiborVičík Oldřich-9439 3182
11.Krátký MarekJavůrek Martin-7-8-12  0383
12.Bezděk LubošŽilka Milan3-1894 3193
13.Kutil LiborBabáková Radka-7219 31103
14.Obalil JiříVičík Oldřich         
15.Bezděk LubošJavůrek Martin         
16.Kutil LiborŽilka Milan         
17.Obalil JiříBabáková Radka         
18.Krátký MarekVičík Oldřich         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kutil Libor30Javůrek Martin21
Obalil Jiří11Žilka Milan03
Krátký Marek12Babáková Radka12
Bezděk Luboš30Vičík Oldřich02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I. třídy A Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:MK Řeznovice CVrchní
rozhodčí:
Makovický Michal
HOSTUJÍCÍ:SK Slatina - Brno BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Palackého 60, 672 01 Moravský Krumlov, sokolovnaRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 02. 2018 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
17:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:105:30265:383SK Slatina - Brno B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jedlička Jindřich
Stix Jiří
 
 
Tůma Karel
Zetocha Martin
 
 
-9-5-9  0301
2.Filák Tomáš
Pečinka Lukáš
 
 
Slavíček Martin
Fila Martin
 
 
-4-4-3  0302
3.Jedlička JindřichZetocha Martin-8-679-52303
4.Stix JiříTůma Karel-7-8-8  0304
5.Pečinka LukášSlavíček Martin-10-6-4  0305
6.Filák TomášFila Martin-7-710-10 1306
7.Stix JiříZetocha Martin-7-5-5  0307
8.Pečinka LukášTůma Karel-5-11-20  0308
9.Filák TomášSlavíček Martin4-8-28-52309
10.Jedlička JindřichFila Martin-7-6-8  03010
11.Pečinka LukášZetocha Martin         
12.Filák TomášTůma Karel         
13.Jedlička JindřichSlavíček Martin         
14.Stix JiříFila Martin         
15.Filák TomášZetocha Martin         
16.Jedlička JindřichTůma Karel         
17.Stix JiříSlavíček Martin         
18.Pečinka LukášFila Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Jedlička Jindřich02Zetocha Martin20
Stix Jiří02Tůma Karel20
Pečinka Lukáš02Slavíček Martin20
Filák Tomáš02Fila Martin20



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I. třídy A Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Cemo Mokrá AVrchní
rozhodčí:
Vojtěch Martin
HOSTUJÍCÍ:Orel Ivančice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Mokrá 352, Mokrá-Horákov, 664 04, Tělocvična ZŠRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 02. 2018 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
17:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:935:39689:687nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Paták Radek
Vojtěch Martin
 
 
Císarík Pavel
Peška Ladislav
 
 
-4-59-8 1301
2.Kvapil Zdeněk
Rotrekl Lukáš
 
 
Štěpán Libor
Šlapanský Jan
 
 
9-11-8-5 1302
3.Kvapil ZdeněkŠtěpán Libor-7-9-9  0303
4.Rotrekl LukášCísarík Pavel-109-88-62304
5.Vojtěch MartinPeška Ladislav-11-97173214
6.Paták RadekŠlapanský Jan2-966 3124
7.Rotrekl Lukᚊtěpán Libor-6-7-7  0325
8.Vojtěch MartinCísarík Pavel-7-10-10  0326
9.Paták RadekPeška Ladislav-7-69983236
10.Kvapil ZdeněkŠlapanský Jan578  3046
11.Vojtěch MartinŠtěpán Libor-4-710-9 1347
12.Paták RadekCísarík Pavel-99-8753257
13.Kvapil ZdeněkPeška Ladislav7108  3067
14.Rotrekl Lukᚊlapanský Jan7-12-4-5 1368
15.Paták RadekŠtěpán Libor10-78-7-82369
16.Kvapil ZdeněkCísarík Pavel-6-97553279
17.Rotrekl LukášPeška Ladislav5-10-10673289
18.Vojtěch MartinŠlapanský Jan8-793 3199

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Kvapil Zdeněk31Štěpán Libor40
Rotrekl Lukáš13Císarík Pavel22
Vojtěch Martin22Peška Ladislav04
Paták Radek31Šlapanský Jan13
Vrchní rozhodčí nastoupil jako hráč



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I. třídy A Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Hlubočany AVrchní
rozhodčí:
Šmetka Miroslav
HOSTUJÍCÍ:TTC Koral Tišnov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
kulturní dům Hlubočany 22Rozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 02. 2018 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
18:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:9400:295TJ Sokol Hlubočany A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kovář Jakub
Navrátil Václav
 
 
Kytner Matěj
Dospíšil Pavel ml.
 
 
588  3010
2.Pořízek Josef
Sirbu Jakub
 
 
Hruška Pavel
Cvrkal Rudolf ml.
 
 
834  3020
3.Sirbu JakubKytner Matěj4104  3030
4.Pořízek JosefHruška Pavel413-96 3140
5.Navrátil VáclavDospíšil Pavel ml.-5586 3150
6.Kovář JakubCvrkal Rudolf ml.8-8-109103260
7.Pořízek JosefKytner Matěj7-64-863270
8.Navrátil VáclavHruška Pavel-5596 3180
9.Kovář JakubDospíšil Pavel ml.746  3090
10.Sirbu JakubCvrkal Rudolf ml.5-8-54932100
11.Navrátil VáclavKytner Matěj5610  30  
12.Kovář JakubHruška Pavel         
13.Sirbu JakubDospíšil Pavel ml.         
14.Pořízek JosefCvrkal Rudolf ml.         
15.Kovář JakubKytner Matěj         
16.Sirbu JakubHruška Pavel         
17.Pořízek JosefDospíšil Pavel ml.         
18.Navrátil VáclavCvrkal Rudolf ml.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Sirbu Jakub20Kytner Matěj02
Pořízek Josef20Hruška Pavel02
Navrátil Václav20Dospíšil Pavel ml.02
Kovář Jakub20Cvrkal Rudolf ml.02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I. třídy A Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Blansko CVrchní
rozhodčí:
Voráč Pavel
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Rebešovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Purkyňova 3, 678 01 Blansko, sídliště Podlesí, pod koberci TrendRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 02. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1015:30379:443TJ Sokol Rebešovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Polívka Ondřej
Petr Michal
 
 
Fischer Karel
Černý Radek
 
 
-45-5-10 1301
2.Kaluža Tomáš
Voráč Pavel
 
 
Lučko Martin
Němec Stanislav
 
 
-7-9-10  0302
3.Kaluža TomášFischer Karel11-10-7-7 1303
4.Petr MichalLučko Martin-7-39-8 1304
5.Polívka OndřejČerný Radek897  3014
6.Voráč PavelNěmec Stanislav538  3024
7.Petr MichalFischer Karel-9-8-6  0325
8.Polívka OndřejLučko Martin-710-5-4 1326
9.Voráč PavelČerný Radek-5-9-9  0327
10.Kaluža TomášNěmec Stanislav675  3037
11.Polívka OndřejFischer Karel-9-8-8  0338
12.Voráč PavelLučko Martin-5-9-6  0339
13.Kaluža TomášČerný Radek89-8-2-723310
14.Petr MichalNěmec Stanislav-918  21  
15.Voráč PavelFischer Karel         
16.Kaluža TomášLučko Martin         
17.Petr MichalČerný Radek         
18.Polívka OndřejNěmec Stanislav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Kaluža Tomáš12Fischer Karel30
Petr Michal02Lučko Martin30
Polívka Ondřej12Černý Radek21
Voráč Pavel12Němec Stanislav02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I. třídy A Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:STK Zbraslavec AVrchní
rozhodčí:
Těžký Pavel
HOSTUJÍCÍ:KST Sokol Znojmo-Orel Únanov CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Zbraslavec 17, 679 72, 1 - herna stolního tenisu - kulturní dům ZbraslavecRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 02. 2018 15:30 Začátek
utkání
15:30Konec
utkání
17:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:433:20531:459STK Zbraslavec A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Křepela Radim
Krása Petr ml.
 
 
Šalamoun Lubomír
Adam Petr
 
 
8-349 3110
2.Těžký Pavel
Pačinek Jakub
 
 
Ondrovčák Ladislav
Andorko Pavel
 
 
7-782 3120
3.Těžký PavelAndorko Pavel-9-11-9  0321
4.Křepela RadimAdam Petr1264  3031
5.Krása Petr ml.Ondrovčák Ladislav-11-97-8 1332
6.Pačinek JakubŠalamoun Lubomír5125  3042
7.Křepela RadimAndorko Pavel7-7146 3152
8.Krása Petr ml.Adam Petr-6-9-4  0353
9.Pačinek JakubOndrovčák Ladislav7-108-863263
10.Těžký PavelŠalamoun Lubomír8510  3073
11.Krása Petr ml.Andorko Pavel6-79-9-52374
12.Pačinek JakubAdam Petr666  3084
13.Těžký PavelOndrovčák Ladislav-6610-893294
14.Křepela RadimŠalamoun Lubomír65-95 31104
15.Pačinek JakubAndorko Pavel         
16.Těžký PavelAdam Petr         
17.Křepela RadimOndrovčák Ladislav         
18.Krása Petr ml.Šalamoun Lubomír         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Těžký Pavel21Andorko Pavel21
Křepela Radim30Adam Petr12
Krása Petr ml.03Ondrovčák Ladislav12
Pačinek Jakub30Šalamoun Lubomír03

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS