Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I. třídy A Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Cemo Mokrá AVrchní
rozhodčí:
Vojtěch Tomáš
HOSTUJÍCÍ:TJ Šošůvka ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Mokrá 352, Mokrá-Horákov, 664 04, Tělocvična ZŠRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 09. 2017 17:45 Začátek
utkání
17:45Konec
utkání
21:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:940:38723:713nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vojtěch Martin
Kvapil Zdeněk
 
 
Konečný Štěpán
Obalil Jiří
 
 
-9-766-72301
2.Paták Radek
Rotrekl Lukáš
 
 
Bezděk Luboš
Kutil Libor
 
 
76-65 3111
3.Vojtěch MartinBezděk Luboš-995-753221
4.Kvapil ZdeněkObalil Jiří-5-4-11  0322
5.Rotrekl LukášKutil Libor4-4-8-7 1323
6.Paták RadekKonečný Štěpán76-96 3133
7.Kvapil ZdeněkBezděk Luboš-78-6483243
8.Rotrekl LukášObalil Jiří8-107-6-52344
9.Paták RadekKutil Libor-96-91073254
10.Vojtěch MartinKonečný Štěpán-748-5-62355
11.Rotrekl LukášDvořák Leoš10-8-6683265
12.Paták RadekObalil Jiří1684  3075
13.Vojtěch MartinKutil Libor114-3-8-62376
14.Kvapil ZdeněkKonečný Štěpán-8-911-9 1377
15.Paták RadekDvořák Leoš498  3087
16.Vojtěch MartinObalil Jiří-4-1139-62388
17.Kvapil ZdeněkKutil Libor-7-59-7 1389
18.Rotrekl LukášKonečný Štěpán10-8108 3199

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Vojtěch Martin13Bezděk Luboš02
Kvapil Zdeněk13Obalil Jiří31
Rotrekl Lukáš22Kutil Libor31
Paták Radek40Konečný Štěpán22
   Dvořák Leoš02
Střídání v týmu Šošůvky: Dvořák Leoš za Bezděka



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I. třídy A Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Hlubočany AVrchní
rozhodčí:
Šmetka Miroslav
HOSTUJÍCÍ:MK Řeznovice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
kulturní dům Hlubočany 22Rozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 09. 2017 17:30 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
19:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:436:18537:463TJ Sokol Hlubočany A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Navrátil Václav
Kobolka Luboš
 
 
Netolička Lubomír
Frühauf Michael
 
 
810-66 3110
2.Pořízek Josef
Sirbu Jakub
 
 
Veber Marek
Filák Tomáš
 
 
66-9-8-72311
3.Navrátil VáclavVeber Marek439  3021
4.Pořízek JosefFrühauf Michael-8858 3131
5.Kobolka LubošFilák Tomáš9-7-7-8 1332
6.Sirbu JakubNetolička Lubomír8-5-7-10 1333
7.Pořízek JosefVeber Marek769  3043
8.Kobolka LubošFrühauf Michael5107  3053
9.Sirbu JakubFilák Tomáš109-6-9-52354
10.Navrátil VáclavNetolička Lubomír10107  3064
11.Kobolka LubošVeber Marek864  3074
12.Sirbu JakubFrühauf Michael7610  3084
13.Navrátil VáclavFilák Tomáš6-8-61173294
14.Pořízek JosefNetolička Lubomír7-7-104732104
15.Sirbu JakubVeber Marek         
16.Navrátil VáclavFrühauf Michael         
17.Pořízek JosefFilák Tomáš         
18.Kobolka LubošNetolička Lubomír         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Navrátil Václav30Veber Marek03
Pořízek Josef30Frühauf Michael03
Kobolka Luboš21Filák Tomáš21
Sirbu Jakub12Netolička Lubomír12



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I. třídy A Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Holásky BVrchní
rozhodčí:
Pazdera Miroslav
HOSTUJÍCÍ:KST Blansko CRozhodčí:Babáková Radka
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kraj - Rolencova 690/93, 620 00 Brno-Tuřany, Sál Orlovny, boční vchod zprava zezadu ze zahrádkyRozhodčí:Babák Petr
Datum dle rozpisu30. 09. 2017 17:30 Začátek
utkání
17:50Konec
utkání
21:10Rozhodčí:Škvařil Petr
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1030:36635:651KST Blansko C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Javůrek Martin
Vičík Oldřich
 
 
Kaluža Tomáš
Petr Michal
 
 
5-512-9-62301
2.Javůrek Tomáš
Vysloužil Jan
 
 
Voráč Pavel
Procházka Ondřej
 
 
794  3011
3.Javůrek TomášKaluža Tomáš-99-11-7 1312
4.Vysloužil JanVoráč Pavel-9-129-10 1313
5.Vičík OldřichPetr Michal8-4-7-8 1314
6.Javůrek MartinProcházka Ondřej-9127-1063224
7.Vysloužil JanKaluža Tomáš5-11-6-4 1325
8.Vičík OldřichVoráč Pavel-8-8-7  0326
9.Javůrek MartinPetr Michal-9-69-9 1327
10.Javůrek TomášProcházka Ondřej9614  3037
11.Vičík OldřichKaluža Tomáš8910  3047
12.Javůrek MartinVoráč Pavel798  3057
13.Javůrek TomášPetr Michal-94-114-62358
14.Vysloužil JanProcházka Ondřej-9-7-9  0359
15.Javůrek MartinKaluža Tomáš8-107-7103269
16.Javůrek TomášVoráč Pavel8-116-10113279
17.Vysloužil JanPetr Michal-5-6-6  03710
18.Vičík OldřichProcházka Ondřej         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Javůrek Tomáš22Kaluža Tomáš22
Vysloužil Jan04Voráč Pavel22
Vičík Oldřich12Petr Michal40
Javůrek Martin31Procházka Ondřej12



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I. třídy A Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Slatina - Brno BVrchní
rozhodčí:
Jeřábek Vladimír
HOSTUJÍCÍ:STK Zbraslavec ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Slatina - Brno 627 00, ul Tuřanka 1 . herna v 1.patřeRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 09. 2017 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
16:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:534:29632:593SK Slatina - Brno B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Fila Martin
Tůma Karel
 
 
Křepela Radim
Krása Petr ml.
 
 
1096  3010
2.Slavíček Martin
Kulhánek Jaroslav
 
 
Těžký Pavel
Pačinek Jakub
 
 
-8-5-7  0311
3.Kulhánek JaroslavKřepela Radim11-8-8-13 1312
4.Fila MartinPačinek Jakub138-8-8-62313
5.Slavíček MartinKrása Petr ml.7-10811 3123
6.Tůma KarelTěžký Pavel-104-8333233
7.Fila MartinKřepela Radim-104-71123243
8.Slavíček MartinPačinek Jakub-1658-943253
9.Tůma KarelKrása Petr ml.-59-4453263
10.Kulhánek JaroslavTěžký Pavel-3-7-8  0364
11.Slavíček MartinKřepela Radim96-16-693274
12.Tůma KarelPačinek Jakub8146  3084
13.Kulhánek JaroslavKrása Petr ml.8-8-10-6 1385
14.Fila MartinTěžký Pavel9-998 3195
15.Tůma KarelKřepela Radim8-93-91032105
16.Kulhánek JaroslavPačinek Jakub-7-9-7  03  
17.Fila MartinKrása Petr ml.         
18.Slavíček MartinTěžký Pavel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kulhánek Jaroslav03Křepela Radim13
Fila Martin21Pačinek Jakub12
Slavíček Martin30Krása Petr ml.12
Tůma Karel40Těžký Pavel12



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I. třídy A Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Orel Ivančice AVrchní
rozhodčí:
Šlapanský Jan
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Rebešovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Chřestová 262/22, 66491 IvančiceRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 09. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:940:34687:646nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Císarík Pavel
Peška Ladislav
 
 
Černý Radek
Juřík Adam
 
 
957  3010
2.Štěpán Libor
Šlapanský Jan
 
 
Fischer Karel
Lučko Martin
 
 
791  3020
3.Císarík PavelFischer Karel-7-8109-72321
4.Peška LadislavLučko Martin-7-64-4 1322
5.Šlapanský JanJuřík Adam3-56-633232
6.Štěpán LiborČerný Radek672  3042
7.Peška LadislavFischer Karel-7-10-8  0343
8.Šlapanský JanLučko Martin-57-3-6 1344
9.Štěpán LiborJuřík Adam-9537 3154
10.Císarík PavelČerný Radek3-787 3164
11.Šlapanský JanFischer Karel7-7-5-9 1365
12.Štěpán LiborLučko Martin59-57 3175
13.Císarík PavelJuřík Adam-8998 3185
14.Peška LadislavČerný Radek-107-77-102386
15.Štěpán LiborFischer Karel98-10-7-92387
16.Císarík PavelLučko Martin10-10-27-62388
17.Peška LadislavJuřík Adam-9-883-102389
18.Šlapanský JanČerný Radek-57612 3199

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Císarík Pavel22Fischer Karel40
Peška Ladislav04Lučko Martin31
Šlapanský Jan22Juřík Adam13
Štěpán Libor31Černý Radek13



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I. třídy A Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Koral Tišnov BVrchní
rozhodčí:
Krištof Vítězslav
HOSTUJÍCÍ:KST Sokol Znojmo-Orel Únanov CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Základní škola Smíškova 840, Tišnov, Vchod do haly je vedle hlavního vchodu do ZŠ.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 09. 2017 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
17:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1011:30335:358KST Sokol Znojmo-Orel Únanov C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hruška Pavel
Dospíšil Pavel ml.
 
 

 
 
WO    3010
2.Dankovič Jozef
Krištof Lukáš nejml.
 
 
Vybíral Marek
Andorko Pavel
 
 
-6-3-3  0311
3.Dankovič JozefVybíral Marek-5-7-12  0312
4.Dospíšil Pavel ml.Andorko Pavel-6-69-7 1313
5.Hruška PavelAdam Petr-7-6-7  0314
6.Krištof Lukáš nejml.WO    3024
7.Dospíšil Pavel ml.Vybíral Marek-10-5-6  0325
8.Hruška PavelAndorko Pavel8-9-7-10 1326
9.Krištof Lukáš nejml.Adam Petr-3-5-9  0327
10.Dankovič JozefWO    3037
11.Hruška PavelVybíral Marek-8-7-10  0338
12.Krištof Lukáš nejml.Andorko Pavel-6-12-10  0339
13.Dankovič JozefAdam Petr-8-10-4  03310
14.Dospíšil Pavel ml.WO    30  
15.Krištof Lukáš nejml.Vybíral Marek-5-7-10  03  
16.Dankovič JozefAndorko Pavel         
17.Dospíšil Pavel ml.Adam Petr         
18.Hruška Pavel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Dankovič Jozef02Vybíral Marek30
Dospíšil Pavel ml.02Andorko Pavel30
Hruška Pavel03Adam Petr30
Krištof Lukáš nejml.02   
WO30WO03

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS