Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I. třídy A Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Šošůvka AVrchní
rozhodčí:
Obalil Jiří
HOSTUJÍCÍ:Orel Ivančice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Šošůvka 187, 679 13, Kulturní dům je sídlem obecního úřadu ŠošůvkaRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 03. 2018 16:45 Začátek
utkání
16:45Konec
utkání
19:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1028:35558:602Orel Ivančice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Obalil Jiří
Kutil Šimon
 
 
Císarík Pavel
Peška Ladislav
 
 
10-55-9-92301
2.Bezděk Luboš
Kutil Libor
 
 
Štěpán Libor
Šlapanský Jan
 
 
12811  3011
3.Kutil LiborŠtěpán Libor-6-69-1 1312
4.Kutil ŠimonCísarík Pavel-7-9-7  0313
5.Obalil JiříPeška Ladislav-4-10-9  0314
6.Bezděk LubošŠlapanský Jan666  3024
7.Kutil ŠimonŠtěpán Libor-7-6-7  0325
8.Obalil JiříCísarík Pavel5-1-311-92326
9.Bezděk LubošPeška Ladislav62-54 3136
10.Kutil LiborŠlapanský Jan698  3046
11.Obalil JiříŠtěpán Libor-9-1-2  0347
12.Bezděk LubošCísarík Pavel-410-10983257
13.Kutil LiborPeška Ladislav484  3067
14.Kutil ŠimonŠlapanský Jan-89-6853277
15.Bezděk LubošŠtěpán Libor-6-4-10  0378
16.Kutil LiborCísarík Pavel-116-814-82379
17.Kutil ŠimonPeška Ladislav-8-9-12  03710
18.Obalil JiříŠlapanský Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kutil Libor22Štěpán Libor40
Kutil Šimon13Císarík Pavel31
Obalil Jiří03Peška Ladislav22
Bezděk Luboš31Šlapanský Jan03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I. třídy A Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:MK Řeznovice CVrchní
rozhodčí:
Bíla Jindřich
HOSTUJÍCÍ:TTC Koral Tišnov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Palackého 60, 672 01 Moravský Krumlov, sokolovnaRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 03. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
19:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:333:12466:331MK Řeznovice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Fučík Martin
Filák Tomáš
 
 
Hruška Pavel
Cvrkal Rudolf ml.
 
 
2-88-9-142301
2.Pečinka Lukáš
Jedlička Jindřich
 
 
Dospíšil Pavel ml.
Kytner Matěj
 
 
3104  3011
3.Filák TomášDospíšil Pavel ml.291  3021
4.Pečinka LukášKytner Matěj7411  3031
5.Jedlička JindřichHruška Pavel676  3041
6.Fučík MartinCvrkal Rudolf ml.-94-9-5 1342
7.Pečinka LukášDospíšil Pavel ml.4-998 3152
8.Jedlička JindřichKytner Matěj438  3062
9.Fučík MartinHruška Pavel-7-6-8  0363
10.Filák TomášCvrkal Rudolf ml.886  3073
11.Jedlička JindřichDospíšil Pavel ml.646  3083
12.Fučík MartinKytner Matěj5-786 3193
13.Filák TomášHruška Pavel7-946 31103
14.Pečinka LukášCvrkal Rudolf ml.3    10  
15.Fučík MartinDospíšil Pavel ml.         
16.Filák TomášKytner Matěj         
17.Pečinka LukášHruška Pavel         
18.Jedlička JindřichCvrkal Rudolf ml.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Filák Tomáš30Dospíšil Pavel ml.03
Pečinka Lukáš20Kytner Matěj03
Jedlička Jindřich30Hruška Pavel12
Fučík Martin12Cvrkal Rudolf ml.11



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I. třídy A Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Holásky BVrchní
rozhodčí:
Vysloužil Jan
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Rebešovice ARozhodčí:Javůrek Martin
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kraj - Rolencova 690/93, 620 00 Brno-Tuřany, Sál Orlovny, boční vchod zprava zezadu ze zahrádkyRozhodčí:Škvařil Petr
Datum dle rozpisu24. 03. 2018 17:30 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
20:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:1011:31364:445TJ Sokol Rebešovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Javůrek Martin
Vičík Oldřich
 
 
Černý Radek
Fischer Karel
 
 
-3-99-8 1301
2.Vysloužil Jan
Škvařil Petr
 
 
Lučko Martin
Juřík Adam
 
 
-6-8-12  0302
3.Vičík OldřichLučko Martin-10-73-12 1303
4.Vysloužil JanFischer Karel-12-69-4 1304
5.Šturm JanČerný Radek9-9-5-15 1305
6.Javůrek MartinJuřík Adam6-7412 3115
7.Vysloužil JanLučko Martin-8-8-10  0316
8.Šturm JanFischer Karel-7-6-6  0317
9.Javůrek MartinČerný Radek9-11-46-102318
10.Vičík OldřichJuřík Adam-410-5-8 1319
11.Šturm JanLučko Martin-6-77-6 13110
12.Javůrek MartinFischer Karel1054  30  
13.Vičík OldřichČerný Radek         
14.Vysloužil JanJuřík Adam         
15.Javůrek MartinLučko Martin         
16.Vičík OldřichFischer Karel         
17.Vysloužil JanČerný Radek         
18.Šturm JanJuřík Adam         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Vičík Oldřich02Lučko Martin30
Vysloužil Jan02Fischer Karel20
Šturm Jan03Černý Radek20
Javůrek Martin11Juřík Adam11



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I. třídy A Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Slatina - Brno BVrchní
rozhodčí:
Jeřábek Vladimír
HOSTUJÍCÍ:KST Sokol Znojmo-Orel Únanov CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Slatina - Brno 627 00, ul Tuřanka 1 . herna v 1.patřeRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 03. 2018 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
15:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:635:26594:529SK Slatina - Brno B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Tůma Karel
Zetocha Martin
 
 
Adam Petr
Andorko Pavel
 
 
10-9-76 22  
2.Slavíček Martin
Fila Martin
 
 
Vybíral Matouš
Ondrovčák Ladislav
 
 
-98-10-8 1301
3.Fila MartinAndorko Pavel107-8-1063211
4.Tůma KarelVybíral Matouš-7-10-4  0312
5.Slavíček MartinOndrovčák Ladislav-4-978-102313
6.Zetocha MartinAdam Petr699  3023
7.Tůma KarelAndorko Pavel-7-9-7  0324
8.Slavíček MartinVybíral Matouš-9-9-8  0325
9.Zetocha MartinOndrovčák Ladislav475  3035
10.Fila MartinAdam Petr-4-1010763245
11.Slavíček MartinAndorko Pavel9-526 3155
12.Zetocha MartinVybíral Matouš6-5-117-82356
13.Fila MartinOndrovčák Ladislav-671012 3166
14.Tůma KarelAdam Petr7-846 3176
15.Zetocha MartinAndorko Pavel753  3086
16.Fila MartinVybíral Matouš-8824 3196
17.Tůma KarelOndrovčák Ladislav976  30106
18.Slavíček MartinAdam Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Fila Martin40Andorko Pavel13
Tůma Karel22Vybíral Matouš31
Slavíček Martin12Ondrovčák Ladislav13
Zetocha Martin31Adam Petr03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I. třídy A Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Cemo Mokrá AVrchní
rozhodčí:
Vojtěch Miloslav
HOSTUJÍCÍ:KST Blansko CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Mokrá 352, Mokrá-Horákov, 664 04, Tělocvična ZŠRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 03. 2018 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1020:35495:545KST Blansko C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vojtěch Martin
Paták Radek
 
 
Voráč Pavel
Kaluža Tomáš
 
 
-10-8-7  0301
2.Kvapil Zdeněk
Rotrekl Lukáš
 
 
Polívka Ondřej
Petr Michal
 
 
6-1278 3111
3.Vojtěch MartinVoráč Pavel-67-4-8 1312
4.Kvapil ZdeněkKaluža Tomáš-493-5-92313
5.Rotrekl LukášPetr Michal-7-8-6  0314
6.Paták RadekPolívka Ondřej-7-5-7  0315
7.Kvapil ZdeněkVoráč Pavel-89-38-102316
8.Rotrekl LukášKaluža Tomáš-11-6-8  0317
9.Paták RadekPetr Michal-9134-1063227
10.Vojtěch MartinPolívka Ondřej9-5-11-11 1328
11.Rotrekl LukášVoráč Pavel51010  3038
12.Paták RadekKaluža Tomáš-7-10-4  0339
13.Vojtěch MartinPetr Michal2-94-11103249
14.Kvapil ZdeněkPolívka Ondřej8-8-57-923410
15.Paták RadekVoráč Pavel         
16.Vojtěch MartinKaluža Tomáš         
17.Kvapil ZdeněkPetr Michal         
18.Rotrekl LukášPolívka Ondřej         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Vojtěch Martin12Voráč Pavel21
Kvapil Zdeněk03Kaluža Tomáš30
Rotrekl Lukáš12Petr Michal12
Paták Radek12Polívka Ondřej30
Bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I. třídy A Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Hlubočany AVrchní
rozhodčí:
Šmetka Miroslav
HOSTUJÍCÍ:STK Zbraslavec ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
kulturní dům Hlubočany 22Rozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 03. 2018 17:30 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
20:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1022:37524:591STK Zbraslavec A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pořízek Josef
Sirbu Jakub
 
 
Křepela Radim
Krása Petr ml.
 
 
97-58 3110
2.Kovář Jakub
Navrátil Václav
 
 
Těžký Pavel
Pačinek Jakub
 
 
-9-9-7  0311
3.Pořízek JosefKřepela Radim-4-6-7  0312
4.Navrátil VáclavPačinek Jakub-9-686-62313
5.Kovář JakubKrása Petr ml.9-614-9-92314
6.Sirbu JakubTěžký Pavel6-10711 3124
7.Navrátil VáclavKřepela Radim-10-4-5  0325
8.Kovář JakubPačinek Jakub11-5-3-9 1326
9.Sirbu JakubKrása Petr ml.-6-6-8  0327
10.Pořízek JosefTěžký Pavel-10866 3137
11.Kovář JakubKřepela Radim-9-4-9  0338
12.Sirbu JakubPačinek Jakub-88-5-5 1339
13.Pořízek JosefKrása Petr ml.8-9-88123249
14.Navrátil VáclavTěžký Pavel-9102-873259
15.Sirbu JakubKřepela Radim10-9-8-9 13510
16.Pořízek JosefPačinek Jakub         
17.Navrátil VáclavKrása Petr ml.         
18.Kovář JakubTěžký Pavel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Pořízek Josef21Křepela Radim40
Navrátil Václav12Pačinek Jakub30
Kovář Jakub03Krása Petr ml.21
Sirbu Jakub13Těžký Pavel03

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS