Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I. třídy A Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:MK Řeznovice CVrchní
rozhodčí:
Bíla Jindřich
HOSTUJÍCÍ:Orel Ivančice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Palackého 60, 672 01 Moravský Krumlov, sokolovnaRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 03. 2018 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1018:35459:553Orel Ivančice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Filák Tomáš
Pečinka Lukáš
 
 
Císarík Pavel
Peška Ladislav
 
 
-7-10-9  0301
2.Netolička Lubomír
Jedlička Jindřich
 
 
Šlapanský Jan
Štěpán Libor
 
 
-9-9-6  0302
3.Netolička LubomírŠtěpán Libor22-78-583212
4.Jedlička JindřichCísarík Pavel-8-6-8  0313
5.Filák TomášPeška Ladislav875  3023
6.Pečinka Lukᚊlapanský Jan10-99-993233
7.Jedlička JindřichŠtěpán Libor-5-7-4  0334
8.Filák TomášCísarík Pavel6-71110 3144
9.Pečinka LukášPeška Ladislav11-7-9-8 1345
10.Netolička LubomírŠlapanský Jan-48-4-7 1346
11.Filák Tomᚊtěpán Libor6-5-2-6 1347
12.Pečinka LukášCísarík Pavel10-7-11-4 1348
13.Netolička LubomírPeška Ladislav-7-9-5  0349
14.Jedlička JindřichŠlapanský Jan89-8-5-823410
15.Pečinka Lukᚊtěpán Libor9-4-712-823  
16.Netolička LubomírCísarík Pavel         
17.Jedlička JindřichPeška Ladislav         
18.Filák Tomᚊlapanský Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Netolička Lubomír12Štěpán Libor21
Jedlička Jindřich03Císarík Pavel21
Filák Tomáš21Peška Ladislav21
Pečinka Lukáš12Šlapanský Jan21



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I. třídy A Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Šošůvka AVrchní
rozhodčí:
Obalil Jiří
HOSTUJÍCÍ:TTC Koral Tišnov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Šošůvka 187, 679 13, Kulturní dům je sídlem obecního úřadu ŠošůvkaRozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 03. 2018 17:30 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
19:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:333:12454:353TJ Šošůvka A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Obalil Jiří
Dvořák Leoš
 
 
Kytner Matěj
Dospíšil Pavel ml.
 
 
3-1034 3110
2.Bezděk Luboš
Kutil Libor
 
 
Hruška Pavel
Cvrkal Rudolf ml.
 
 
1298  3020
3.Kutil LiborDospíšil Pavel ml.844  3030
4.Dvořák LeošKytner Matěj-48-9-9 1331
5.Obalil JiříHruška Pavel7410  3041
6.Bezděk LubošCvrkal Rudolf ml.948  3051
7.Dvořák LeošDospíšil Pavel ml.2-5-9-5 1352
8.Obalil JiříKytner Matěj5-5-4-6 1353
9.Bezděk LubošHruška Pavel4128  3063
10.Kutil LiborCvrkal Rudolf ml.476  3073
11.Obalil JiříDospíšil Pavel ml.10-1186 3183
12.Bezděk LubošKytner Matěj7610  3093
13.Kutil LiborHruška Pavel79-52 31103
14.Dvořák LeošCvrkal Rudolf ml.-5-8-6  03  
15.Bezděk LubošDospíšil Pavel ml.         
16.Kutil LiborKytner Matěj         
17.Dvořák LeošHruška Pavel         
18.Obalil JiříCvrkal Rudolf ml.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kutil Libor30Dospíšil Pavel ml.12
Dvořák Leoš02Kytner Matěj21
Obalil Jiří21Hruška Pavel03
Bezděk Luboš30Cvrkal Rudolf ml.02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I. třídy A Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Slatina - Brno BVrchní
rozhodčí:
Halas Pavel st.
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Rebešovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Slatina - Brno 627 00, ul Tuřanka 1 . herna v 1.patřeRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 03. 2018 10:30 Začátek
utkání
10:35Konec
utkání
14:03Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1026:34560:596TJ Sokol Rebešovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Tůma Karel
Zetocha Martin
 
 
Černý Radek
Fischer Karel
 
 
-107-81373210
2.Fila Martin
Slavíček Martin
 
 
Lučko Martin
Juřík Adam
 
 
649  3020
3.Fila MartinLučko Martin-9510-6-82321
4.Tůma KarelFischer Karel69-7-5-102322
5.Slavíček MartinJuřík Adam10-98-873232
6.Zetocha MartinČerný Radek-87-6-7 1333
7.Tůma KarelLučko Martin-3-153-3 1334
8.Slavíček MartinFischer Karel-6-8-8  0335
9.Zetocha MartinJuřík Adam108-12-11-92336
10.Fila MartinČerný Radek9810  3046
11.Slavíček MartinLučko Martin10-6-4-2 1347
12.Zetocha MartinFischer Karel-119-8-8 1348
13.Fila MartinJuřík Adam988  3058
14.Tůma KarelČerný Radek-7-85-11 1359
15.Zetocha MartinLučko Martin-7-9-8  03510
16.Fila MartinFischer Karel         
17.Tůma KarelJuřík Adam         
18.Slavíček MartinČerný Radek         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Fila Martin21Lučko Martin40
Tůma Karel03Fischer Karel30
Slavíček Martin12Juřík Adam12
Zetocha Martin04Černý Radek21
z.č. 4 ŽK Fischer , č. 10 ŽK Černý č. 14 ŽK Tůma



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I. třídy A Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Holásky BVrchní
rozhodčí:
Vysloužil Jan
HOSTUJÍCÍ:KST Sokol Znojmo-Orel Únanov CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kraj - Rolencova 690/93, 620 00 Brno-Tuřany, Sál Orlovny, boční vchod zprava zezadu ze zahrádkyRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 03. 2018 09:30 Začátek
utkání
09:30Konec
utkání
12:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:637:25613:556TJ Holásky B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Babák Petr
Vičík Oldřich
 
 
Vybíral Matouš
Adam Petr
 
 
-99109 3110
2.Škvařil Petr
Vysloužil Jan
 
 
Andorko Pavel
Nechvátal Petr
 
 
-8-6-3  0311
3.Javůrek MartinVybíral Matouš-878-7-82312
4.Babák PetrAndorko Pavel442  3022
5.Škvařil PetrOndrovčák Ladislav-746-7-72323
6.Vičík OldřichNechvátal Petr1267  3033
7.Babák PetrVybíral Matouš93-96 3143
8.Škvařil PetrAndorko Pavel-9-6-9  0344
9.Vičík OldřichOndrovčák Ladislav9-7-4-4 1345
10.Javůrek MartinAdam Petr975  3055
11.Škvařil PetrVybíral Matouš6814  3065
12.Vičík OldřichAndorko Pavel-13-398-132366
13.Javůrek MartinOndrovčák Ladislav810-14-963276
14.Vysloužil JanAdam Petr6-9-9473286
15.Vičík OldřichVybíral Matouš785  3096
16.Javůrek MartinAndorko Pavel-8989 31106
17.Vysloužil JanOndrovčák Ladislav         
18.Škvařil PetrAdam Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Javůrek Martin31Vybíral Matouš13
Babák Petr20Andorko Pavel22
Škvařil Petr12Ondrovčák Ladislav21
Vičík Oldřich22Nechvátal Petr01
Vysloužil Jan10Adam Petr02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I. třídy A Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Hlubočany AVrchní
rozhodčí:
Šmetka Miroslav
HOSTUJÍCÍ:KST Blansko CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
kulturní dům Hlubočany 22Rozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 03. 2018 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:332:23528:510TJ Sokol Hlubočany A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Navrátil Václav
Kovář Jakub
 
 
Polívka Ondřej
Petr Michal
 
 
-479-1063210
2.Pořízek Josef
Sirbu Jakub
 
 
Kaluža Tomáš
Voráč Pavel
 
 
6-12-64-42311
3.Pořízek JosefKaluža Tomáš752  3021
4.Navrátil VáclavPolívka Ondřej-88-31383231
5.Kovář JakubPetr Michal8-8910 3141
6.Sirbu JakubVoráč Pavel-6-3-6  0342
7.Navrátil VáclavKaluža Tomáš118-85 3152
8.Kovář JakubPolívka Ondřej1149  3062
9.Sirbu JakubPetr Michal-3-8-5  0363
10.Pořízek JosefVoráč Pavel10-109-10113273
11.Kovář JakubKaluža Tomáš-47-8993283
12.Sirbu JakubPolívka Ondřej-10115-763293
13.Pořízek JosefPetr Michal-10115-7632103
14.Navrátil VáclavVoráč Pavel-156  21  
15.Sirbu JakubKaluža Tomáš         
16.Pořízek JosefPolívka Ondřej         
17.Navrátil VáclavPetr Michal         
18.Kovář JakubVoráč Pavel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Pořízek Josef30Kaluža Tomáš03
Navrátil Václav20Polívka Ondřej03
Kovář Jakub30Petr Michal12
Sirbu Jakub12Voráč Pavel11



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I. třídy A Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:STK Zbraslavec AVrchní
rozhodčí:
Těžký Pavel
HOSTUJÍCÍ:TJ Cemo Mokrá ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Zbraslavec 17, 679 72, 1 - herna stolního tenisu - kulturní dům ZbraslavecRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 03. 2018 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:436:19540:451STK Zbraslavec A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Křepela Radim
Krása Petr ml.
 
 
Paták Radek
Vojtěch Martin
 
 
567  3010
2.Těžký Pavel
Pačinek Jakub
 
 
Kvapil Zdeněk
Vojtěch Tomáš
 
 
565  3020
3.Těžký PavelPaták Radek6116  3030
4.Křepela RadimKvapil Zdeněk997  3040
5.Krása Petr ml.Vojtěch Martin-777-9-92341
6.Pačinek JakubVojtěch Tomáš756  3051
7.Křepela RadimPaták Radek-5-11-9  0352
8.Krása Petr ml.Kvapil Zdeněk-898-893262
9.Pačinek JakubVojtěch Martin10-962 3172
10.Těžký PavelVojtěch Tomáš556  3082
11.Krása Petr ml.Paták Radek8-59-4-62383
12.Pačinek JakubKvapil Zdeněk-7-119593293
13.Těžký PavelVojtěch Martin8-97-4-92394
14.Křepela RadimVojtěch Tomáš5-23-9132104
15.Pačinek JakubPaták Radek         
16.Těžký PavelKvapil Zdeněk         
17.Křepela RadimVojtěch Martin         
18.Krása Petr ml.Vojtěch Tomáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Těžký Pavel21Paták Radek21
Křepela Radim21Kvapil Zdeněk03
Krása Petr ml.12Vojtěch Martin21
Pačinek Jakub30Vojtěch Tomáš03

předchozí kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS