Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I. třídy A Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Cemo Mokrá AVrchní
rozhodčí:
Vojtěch Tomáš
HOSTUJÍCÍ:MK Řeznovice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Mokrá 352, Mokrá-Horákov, 664 04, Tělocvična ZŠRozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 10. 2017 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
12:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:738:28653:616TJ Cemo Mokrá A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kvapil Zdeněk
Vojtěch Martin
 
 
Filák Tomáš
Telecká Jana
 
 
-10-610-4 1301
2.Paták Radek
Rotrekl Lukáš
 
 
Netolička Lubomír
Frühauf Michael
 
 
-11-979-72302
3.Vojtěch MartinTelecká Jana5-39-5-22303
4.Kvapil ZdeněkFrühauf Michael9-797 3113
5.Rotrekl LukášFilák Tomáš-9-9108-32314
6.Paták RadekNetolička Lubomír988  3024
7.Kvapil ZdeněkTelecká Jana95-126 3134
8.Rotrekl LukášFrühauf Michael-9-12-7  0335
9.Paták RadekFilák Tomáš6-985 3145
10.Vojtěch MartinNetolička Lubomír767  3055
11.Rotrekl LukášTelecká Jana9-13109 3165
12.Paták RadekFrühauf Michael974  3075
13.Vojtěch MartinFilák Tomáš-6-8-8  0376
14.Kvapil ZdeněkNetolička Lubomír1010-1010 3186
15.Paták RadekTelecká Jana-12-97-11 1387
16.Vojtěch MartinFrühauf Michael875  3097
17.Kvapil ZdeněkFilák Tomáš-9-945832107
18.Rotrekl LukášNetolička Lubomír8-7-7  12  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Vojtěch Martin22Telecká Jana22
Kvapil Zdeněk40Frühauf Michael13
Rotrekl Lukáš12Filák Tomáš22
Paták Radek31Netolička Lubomír03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I. třídy A Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Hlubočany AVrchní
rozhodčí:
Šmetka Miroslav
HOSTUJÍCÍ:TJ Šošůvka ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
kulturní dům Hlubočany 22Rozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:535:21547:427TJ Sokol Hlubočany A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kobolka Luboš
Navrátil Václav
 
 
Bezděk Luboš
Kutil Libor
 
 
119-67 3110
2.Sirbu Jakub
Pořízek Josef
 
 
Obalil Jiří
Konečný Štěpán
 
 
-12751 3120
3.Navrátil VáclavBezděk Luboš-6932 3130
4.Pořízek JosefObalil Jiří101-77 3140
5.Kobolka LubošKutil Libor15-695 3150
6.Sirbu JakubKonečný Štěpán8-58-5-62351
7.Pořízek JosefBezděk LubošWO    3061
8.Kobolka LubošObalil Jiří-1010-612-92362
9.Sirbu JakubKutil Libor-9-9-7  0363
10.Navrátil VáclavKonečný Štěpán9-8-5-7 1364
11.Kobolka LubošBezděk LubošWO    3074
12.Sirbu JakubObalil Jiří-6857 3184
13.Navrátil VáclavKutil Libor-8-8-3  0385
14.Pořízek JosefKonečný Štěpán8106  3095
15.Sirbu JakubBezděk LubošWO    30105
16.Navrátil VáclavObalil Jiří         
17.Pořízek JosefKutil Libor         
18.Kobolka LubošKonečný Štěpán         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Navrátil Václav12Bezděk Luboš01
Pořízek Josef20Obalil Jiří12
Kobolka Luboš11Kutil Libor21
Sirbu Jakub12Konečný Štěpán21
WO30WO03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I. třídy A Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Holásky BVrchní
rozhodčí:
Pazdera Miroslav
HOSTUJÍCÍ:STK Zbraslavec ARozhodčí:Javůrek Martin
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kraj - Rolencova 690/93, 620 00 Brno-Tuřany, Sál Orlovny, boční vchod zprava zezadu ze zahrádkyRozhodčí:Javůrek Tomáš
Datum dle rozpisu30. 09. 2017 09:30 Začátek
utkání
09:30Konec
utkání
11:55Rozhodčí:Škvařil Petr
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1015:34399:520STK Zbraslavec A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Javůrek Martin
Vičík Oldřich
 
 
Křepela Radim
Krása Petr ml.
 
 
-5-7-4  0301
2.Javůrek Tomáš
Škvařil Petr
 
 
Těžký Pavel
Pačinek Jakub
 
 
-5-3-8  0302
3.Javůrek MartinKřepela Radim-5-5-7  0303
4.Škvařil PetrPačinek Jakub-7-1097-82304
5.Vičík OldřichKrása Petr ml.-8-8-9  0305
6.Javůrek TomášTěžký Pavel1212-5-6-52306
7.Škvařil PetrKřepela Radim14-78-593216
8.Vičík OldřichPačinek Jakub-89-611-52317
9.Javůrek TomášKrása Petr ml.-148-5593227
10.Javůrek MartinTěžký Pavel-210-8-9 1328
11.Vičík OldřichKřepela Radim-2-7-7  0329
12.Javůrek TomášPačinek Jakub710-9-5-523210
13.Javůrek MartinKrása Petr ml.-107129 31  
14.Škvařil PetrTěžký Pavel         
15.Javůrek TomášKřepela Radim         
16.Javůrek MartinPačinek Jakub         
17.Škvařil PetrKrása Petr ml.         
18.Vičík OldřichTěžký Pavel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Javůrek Martin02Křepela Radim21
Škvařil Petr11Pačinek Jakub30
Vičík Oldřich03Krása Petr ml.11
Javůrek Tomáš12Těžký Pavel20



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I. třídy A Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Slatina - Brno BVrchní
rozhodčí:
Jeřábek Vladimír
HOSTUJÍCÍ:KST Blansko CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Slatina - Brno 627 00, ul Tuřanka 1 . herna v 1.patřeRozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 10. 2017 10:30 Začátek
utkání
10:30Konec
utkání
13:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:434:22543:469SK Slatina - Brno B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Fila Martin
Tůma Karel
 
 
Voráč Pavel
Procházka Ondřej
 
 
6-46-1333210
2.Zetocha Martin
Slavíček Martin
 
 
Kaluža Tomáš
Petr Michal
 
 
9-4-7673220
3.Fila MartinPetr Michal89-108 3130
4.Tůma KarelVoráč Pavel-5896 3140
5.Slavíček MartinKaluža Tomáš58-6-8-102341
6.Zetocha MartinProcházka Ondřej369  3051
7.Tůma KarelPetr Michal-7-7-8  0352
8.Slavíček MartinVoráč Pavel-9845 3162
9.Zetocha MartinKaluža Tomáš-7-11-10  0363
10.Fila MartinProcházka Ondřej-6357 3173
11.Slavíček MartinPetr Michal87-5-9-52374
12.Zetocha MartinVoráč Pavel876  3084
13.Fila MartinKaluža Tomáš6-941 3194
14.Tůma KarelProcházka Ondřej7-979 31104
15.Zetocha MartinPetr Michal         
16.Fila MartinVoráč Pavel         
17.Tůma KarelKaluža Tomáš         
18.Slavíček MartinProcházka Ondřej         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Fila Martin30Petr Michal21
Tůma Karel21Voráč Pavel03
Slavíček Martin12Kaluža Tomáš21
Zetocha Martin21Procházka Ondřej03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I. třídy A Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Orel Ivančice AVrchní
rozhodčí:
Šlapanský Jan
HOSTUJÍCÍ:KST Sokol Znojmo-Orel Únanov CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Chřestová 262/22, 66491 IvančiceRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 09. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:330:19481:440Orel Ivančice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Císarík Pavel
Peška Ladislav
 
 
Vybíral Marek
Vybíral Matouš
 
 
-877-993210
2.Štěpán Libor
Šlapanský Jan
 
 
Ondrovčák Ladislav
Andorko Pavel
 
 
9-7-81133220
3.Císarík PavelVybíral Marek-5-5-6  0321
4.Peška LadislavAndorko Pavel-7-7-7  0322
5.Šlapanský JanVybíral Matouš87-88 3132
6.Štěpán LiborOndrovčák Ladislav216  3042
7.Peška LadislavVybíral Marek-5779 3152
8.Šlapanský JanAndorko Pavel9106  3062
9.Štěpán LiborVybíral Matouš799  3072
10.Císarík PavelOndrovčák Ladislav5-1046 3182
11.Šlapanský JanVybíral Marek-4-7-4  0383
12.Štěpán LiborAndorko Pavel1711-96 3193
13.Císarík PavelVybíral Matouš8-99-101232103
14.Peška LadislavOndrovčák Ladislav         
15.Štěpán LiborVybíral Marek         
16.Císarík PavelAndorko Pavel         
17.Peška LadislavVybíral Matouš         
18.Šlapanský JanOndrovčák Ladislav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Císarík Pavel21Vybíral Marek21
Peška Ladislav11Andorko Pavel12
Šlapanský Jan21Vybíral Matouš03
Štěpán Libor30Ondrovčák Ladislav02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I. třídy A Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Koral Tišnov BVrchní
rozhodčí:
Černoch Rostislav
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Rebešovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Základní škola Smíškova 840, Tišnov, Vchod do haly je vedle hlavního vchodu do ZŠ.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:1010:30306:411TJ Sokol Rebešovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hruška Pavel
Dospíšil Pavel ml.
 
 
Sedláček Josef
Juřík Adam
 
 
9-75-4-142301
2.Cvrkal Rudolf ml.
Cvrkal Richard
 
 
Lučko Martin
Fischer Karel
 
 
-8-7-4  0302
3.Cvrkal Rudolf ml.Fischer Karel-5-5-11  0303
4.Cvrkal RichardLučko Martin-4-5-9  0304
5.Hruška PavelJuřík Adam-510-10-3 1305
6.Dospíšil Pavel ml.Sedláček Josef97-6-3-52306
7.Cvrkal RichardFischer Karel-6-8-5  0307
8.Hruška PavelLučko Martin-73-8-4 1308
9.Dospíšil Pavel ml.Juřík Adam58-4-6-102309
10.Cvrkal Rudolf ml.Sedláček Josef-7-788-823010
11.Hruška PavelFischer Karel-13-8   02  
12.Dospíšil Pavel ml.Lučko Martin         
13.Cvrkal Rudolf ml.Juřík Adam         
14.Cvrkal RichardSedláček Josef         
15.Dospíšil Pavel ml.Fischer Karel         
16.Cvrkal Rudolf ml.Lučko Martin         
17.Cvrkal RichardJuřík Adam         
18.Hruška PavelSedláček Josef         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Cvrkal Rudolf ml.02Fischer Karel20
Cvrkal Richard02Lučko Martin20
Hruška Pavel02Juřík Adam20
Dospíšil Pavel ml.02Sedláček Josef20

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline