Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I. třídy A Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Šošůvka AVrchní
rozhodčí:
Šindelka Stanislav st.
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Rebešovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Šošůvka 187, 679 13, Kulturní dům je sídlem obecního úřadu ŠošůvkaRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 10. 2017 17:30 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
19:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1017:32425:489TJ Sokol Rebešovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bezděk Luboš
Kutil Libor
 
 
Šenkýř Jiří
Juřík Adam
 
 
2-94-6-102301
2.Obalil Jiří
Dvořák Leoš
 
 
Fischer Karel
Lučko Martin
 
 
-8-6-10  0302
3.Dvořák LeošLučko Martin-7-6-3  0303
4.Kutil LiborFischer Karel-9-2-8  0304
5.Obalil JiříJuřík Adam-61067 3114
6.Bezděk LubošŠenkýř Jiří6-1083 3124
7.Kutil LiborLučko Martin8-11-37-82325
8.Obalil JiříFischer Karel-910-8-5 1326
9.Bezděk LubošJuřík Adam-710-9-5 1327
10.Dvořák LeošŠenkýř Jiří10-10-47-102328
11.Obalil JiříLučko Martin-8-12-8  0329
12.Bezděk LubošFischer Karel7814  3039
13.Dvořák LeošJuřík Adam-1-4-7  03310
14.Kutil LiborŠenkýř Jiří         
15.Bezděk LubošLučko Martin         
16.Dvořák LeošFischer Karel         
17.Kutil LiborJuřík Adam         
18.Obalil JiříŠenkýř Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Dvořák Leoš03Lučko Martin30
Kutil Libor02Fischer Karel21
Obalil Jiří12Juřík Adam21
Bezděk Luboš21Šenkýř Jiří11



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I. třídy A Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:MK Řeznovice CVrchní
rozhodčí:
Makovický Michal
HOSTUJÍCÍ:KST Sokol Znojmo-Orel Únanov CRozhodčí:Polák Jaromír
Hráno v místnosti
přesná adresa
Palackého 60, 672 01 Moravský Krumlov, sokolovnaRozhodčí:Makovický Petr
Datum dle rozpisu14. 10. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1033:38687:691KST Sokol Znojmo-Orel Únanov C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Netolička Lubomír
Jedlička Jindřich
 
 
Vybíral Marek
Adam Petr
 
 
11-6-6-7 1301
2.Filák Tomáš
Pečinka Lukáš
 
 
Ondrovčák Ladislav
Andorko Pavel
 
 
76-98 3111
3.Netolička LubomírVybíral Marek-106-8-5 1312
4.Jedlička JindřichAndorko Pavel10-10-11-8 1313
5.Pečinka LukášOndrovčák Ladislav44-29-583223
6.Filák TomášAdam Petr89-85 3133
7.Jedlička JindřichVybíral Marek-89-88-32334
8.Pečinka LukášAndorko Pavel9-8-10-7 1335
9.Filák TomášOndrovčák Ladislav684  3045
10.Netolička LubomírAdam Petr-6117-933255
11.Pečinka LukášVybíral Marek17-6-8-7 1356
12.Filák TomášAndorko Pavel457  3066
13.Netolička LubomírOndrovčák Ladislav-67-8-6 1367
14.Jedlička JindřichAdam Petr10-67-963277
15.Filák TomášVybíral Marek-1111-8-6 1378
16.Netolička LubomírAndorko Pavel12-8-6-11 1379
17.Jedlička JindřichOndrovčák Ladislav5-62-8-423710
18.Pečinka LukášVybíral Matouš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Netolička Lubomír13Vybíral Marek40
Jedlička Jindřich13Andorko Pavel31
Pečinka Lukáš12Ondrovčák Ladislav22
Filák Tomáš31Adam Petr03
Hráč Vybíral Matouš vystřídal Adam Petr



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I. třídy A Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Blansko CVrchní
rozhodčí:
Voráč Pavel
HOSTUJÍCÍ:Orel Ivančice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Purkyňova 3, 678 01 Blansko, sídliště Podlesí, pod koberci TrendRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1023:34502:563Orel Ivančice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Voráč Pavel
Procházka Ondřej
 
 
Císarík Pavel
Peška Ladislav
 
 
10-6-6-8 1301
2.Kaluža Tomáš
Petr Michal
 
 
Šlapanský Jan
Štěpán Libor
 
 
-7106-9-82302
3.Voráč PavelŠtěpán Libor-1-568-52303
4.Petr MichalCísarík Pavel3-3-6-4 1304
5.Procházka OndřejŠlapanský Jan-9-913-3 1305
6.Kaluža TomášPeška Ladislav655  3015
7.Petr MichalŠtěpán Libor-97-27-92316
8.Procházka OndřejCísarík Pavel-8-128-8 1317
9.Kaluža Tomᚊlapanský Jan-108-7893227
10.Voráč PavelPeška Ladislav-3-9-5  0328
11.Procházka OndřejŠtěpán Libor-8-4-7  0329
12.Kaluža TomášCísarík Pavel7713  3039
13.Voráč PavelŠlapanský Jan85-17-773249
14.Petr MichalPeška Ladislav10-8-10-6 13410
15.Kaluža Tomᚊtěpán Libor9    10  
16.Voráč PavelCísarík Pavel         
17.Petr MichalŠlapanský Jan         
18.Procházka OndřejPeška Ladislav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Voráč Pavel12Štěpán Libor30
Petr Michal03Císarík Pavel21
Procházka Ondřej03Šlapanský Jan12
Kaluža Tomáš30Peška Ladislav21



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I. třídy A Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:STK Zbraslavec AVrchní
rozhodčí:
Těžký Pavel
HOSTUJÍCÍ:TTC Koral Tišnov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Zbraslavec 17, 679 72, 1 - herna stolního tenisu - kulturní dům ZbraslavecRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 10. 2017 17:30 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
19:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:11425:309STK Zbraslavec A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Křepela Radim
Krása Petr ml.
 
 
Hruška Pavel
Dospíšil Pavel ml.
 
 
477  3010
2.Těžký Pavel
Pačinek Jakub
 
 
Cvrkal Rudolf ml.
Kytner Matěj
 
 
-89-8783220
3.Těžký PavelHruška Pavel476  3030
4.Křepela RadimDospíšil Pavel ml.66-107 3140
5.Krása Petr ml.Cvrkal Rudolf ml.962  3050
6.Pačinek JakubKytner Matěj2-6-111083260
7.Křepela RadimHruška Pavel58-7-793270
8.Krása Petr ml.Dospíšil Pavel ml.-8563 3180
9.Pačinek JakubCvrkal Rudolf ml.43-69 3190
10.Těžký PavelKytner Matěj-1244-11532100
11.Krása Petr ml.Hruška Pavel7210  30  
12.Pačinek JakubDospíšil Pavel ml.         
13.Těžký PavelCvrkal Rudolf ml.         
14.Křepela RadimKytner Matěj         
15.Pačinek JakubHruška Pavel         
16.Těžký PavelDospíšil Pavel ml.         
17.Křepela RadimCvrkal Rudolf ml.         
18.Krása Petr ml.Kytner Matěj         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Těžký Pavel20Hruška Pavel02
Křepela Radim20Dospíšil Pavel ml.02
Krása Petr ml.20Cvrkal Rudolf ml.02
Pačinek Jakub20Kytner Matěj02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I. třídy A Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Cemo Mokrá AVrchní
rozhodčí:
Vojtěch Martin
HOSTUJÍCÍ:TJ Holásky BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Mokrá 352, Mokrá-Horákov, 664 04, Tělocvična ZŠRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 10. 2017 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1018:32411:490TJ Holásky B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Paták Radek
Rotrekl Lukáš
 
 
Javůrek Martin
Vičík Oldřich
 
 
9-7-7-13 1301
2.Vojtěch Martin
Kvapil Zdeněk
 
 
Javůrek Tomáš
Babáková Radka
 
 
-3-4-4  0302
3.Vojtěch MartinJavůrek Tomáš-5-11-2  0303
4.Kvapil ZdeněkJavůrek Martin-5-6-7  0304
5.Rotrekl LukášBabáková Radka14-8-5-8 1305
6.Paták RadekVičík Oldřich77-4-5-82306
7.Kvapil ZdeněkJavůrek Tomáš-79-4-6 1307
8.Rotrekl LukášJavůrek Martin-6-771183217
9.Paták RadekBabáková Radka578  3027
10.Vojtěch MartinVičík Oldřich741  3037
11.Rotrekl LukášJavůrek Tomáš-98-6-8 1338
12.Paták RadekJavůrek Martin-94-89-72339
13.Vojtěch MartinBabáková Radka-77-8-2 13310
14.Kvapil ZdeněkVičík Oldřich-810-5  12  
15.Paták RadekJavůrek Tomáš         
16.Vojtěch MartinJavůrek Martin         
17.Kvapil ZdeněkBabáková Radka         
18.Rotrekl LukášVičík Oldřich         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Vojtěch Martin12Javůrek Tomáš30
Kvapil Zdeněk02Javůrek Martin21
Rotrekl Lukáš12Babáková Radka21
Paták Radek12Vičík Oldřich11



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I. třídy A Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Hlubočany AVrchní
rozhodčí:
Šmetka Miroslav
HOSTUJÍCÍ:SK Slatina - Brno BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
kulturní dům Hlubočany 22Rozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 10. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1021:35504:563SK Slatina - Brno B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Navrátil Václav
Kobolka Luboš
 
 
Tůma Karel
Fila Martin
 
 
-815-9-3 1301
2.Pořízek Josef
Sirbu Jakub
 
 
Tůma Pavel
Slavíček Martin
 
 
875  3011
3.Sirbu JakubFila Martin7-3-4993221
4.Pořízek JosefSlavíček Martin486  3031
5.Navrátil VáclavTůma Karel88-11-8-92332
6.Kobolka LubošZetocha Martin-10-8-8  0333
7.Pořízek JosefFila Martin9-76-5-42334
8.Navrátil VáclavSlavíček Martin5-1187 3144
9.Kobolka LubošTůma Karel-10-6-8  0345
10.Sirbu JakubZetocha Martin-8-8-7  0346
11.Navrátil VáclavFila Martin-311-12983256
12.Kobolka LubošSlavíček Martin-7-5-8  0357
13.Sirbu JakubTůma Karel-8-11-9  0358
14.Pořízek JosefZetocha Martin-8-7-7  0359
15.Kobolka LubošFila Martin10-9-7-8 13510
16.Sirbu JakubSlavíček Martin         
17.Pořízek JosefTůma Karel         
18.Navrátil VáclavZetocha Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Sirbu Jakub12Fila Martin22
Pořízek Josef12Slavíček Martin12
Navrátil Václav21Tůma Karel30
Kobolka Luboš04Zetocha Martin30

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS