Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I. třídy A Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Šošůvka AVrchní
rozhodčí:
Obalil Jiří
HOSTUJÍCÍ:KST Sokol Znojmo-Orel Únanov CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Šošůvka 187, 679 13, Kulturní dům je sídlem obecního úřadu ŠošůvkaRozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:841:31691:633TJ Šošůvka A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kutil Libor
Kutil Šimon
 
 
Vybíral Matouš
Adam Petr
 
 
-7-437-62301
2.Bezděk Luboš
Obalil Jiří
 
 
Ondrovčák Ladislav
Andorko Pavel
 
 
-8994 3111
3.Kutil ŠimonVybíral Marek-4-6-5  0312
4.Obalil JiříAndorko Pavel-116-6-11 1313
5.Kutil LiborOndrovčák Ladislav7810  3023
6.Bezděk LubošAdam Petr156  3033
7.Obalil JiříVybíral Marek-34-810103243
8.Kutil LiborAndorko Pavel-97-128-122344
9.Bezděk LubošOndrovčák Ladislav677  3054
10.Kutil ŠimonAdam Petr8-5-7-9 1355
11.Kutil LiborVybíral Marek8-109-1-102356
12.Bezděk LubošAndorko Pavel7115  3066
13.Kutil ŠimonOndrovčák Ladislav10-478 3176
14.Obalil JiříAdam Petr-8-139343286
15.Bezděk LubošVybíral Marek-97-75-102387
16.Kutil ŠimonAndorko Pavel8-9-6-8 1388
17.Obalil JiříOndrovčák Ladislav348  3098
18.Kutil LiborAdam Petr5-648 31108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kutil Šimon13Vybíral Marek31
Obalil Jiří31Andorko Pavel31
Kutil Libor22Ondrovčák Ladislav04
Bezděk Luboš31Adam Petr13



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I. třídy A Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:MK Řeznovice CVrchní
rozhodčí:
Makovický Michal
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Rebešovice ARozhodčí:Polák Jaromír
Hráno v místnosti
přesná adresa
Palackého 60, 672 01 Moravský Krumlov, sokolovnaRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 10. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1026:36573:585TJ Sokol Rebešovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Netolička Lubomír
Jedlička Jindřich
 
 
Juřík Adam
Sedláček Josef
 
 
-10-97-9 1301
2.Pečinka Lukáš
Filák Tomáš
 
 
Fischer Karel
Lučko Martin
 
 
-1010-8-7 1302
3.Netolička LubomírLučko Martin-89-8-9 1303
4.Jedlička JindřichFischer Karel-7-7-9  0304
5.Filák TomášJuřík Adam-79-8853214
6.Pečinka LukášSedláček Josef858  3024
7.Jedlička JindřichLučko Martin-6-8-11  0325
8.Filák TomášFischer Karel-9-6-11  0326
9.Pečinka LukášJuřík Adam11-977 3136
10.Netolička LubomírSedláček Josef91-4-5-72337
11.Filák TomášLučko Martin7-76-9-82338
12.Pečinka LukášFischer Karel6-5-6943248
13.Netolička LubomírJuřík Adam57-125 3158
14.Jedlička JindřichSedláček Josef-7-617-112359
15.Pečinka LukášLučko Martin-8-898-523510
16.Netolička LubomírFischer Karel-7-967-923  
17.Jedlička JindřichJuřík Adam         
18.Filák TomášSedláček Josef         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Netolička Lubomír12Lučko Martin40
Jedlička Jindřich03Fischer Karel21
Filák Tomáš12Juřík Adam03
Pečinka Lukáš31Sedláček Josef21
Utkání č,16 skončilo dříve než 15



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I. třídy A Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Blansko CVrchní
rozhodčí:
Voráč Pavel
HOSTUJÍCÍ:TTC Koral Tišnov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Purkyňova 3, 678 01 Blansko, sídliště Podlesí, pod koberci TrendRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 10. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:131:8407:260KST Blansko C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Voráč Pavel
Procházka Ondřej
 
 
Hruška Pavel
Dospíšil Pavel ml.
 
 
594  3010
2.Petr Michal
Kaluža Tomáš
 
 
Cvrkal Rudolf ml.
Sedlář Jakub
 
 
78-9-5103220
3.Petr MichalSedlář Jakub-5-119-8 1321
4.Voráč PavelDospíšil Pavel ml.7-97-633231
5.Procházka OndřejHruška Pavel-9767 3141
6.Kaluža TomášCvrkal Rudolf ml.746  3051
7.Voráč PavelSedlář JakubWO    3061
8.Procházka OndřejDospíšil Pavel ml.10410  3071
9.Kaluža TomášHruška Pavel866  3081
10.Petr MichalCvrkal Rudolf ml.1055  3091
11.Procházka OndřejSedlář JakubWO    30101
12.Kaluža TomášDospíšil Pavel ml.2    10  
13.Petr MichalHruška Pavel         
14.Voráč PavelCvrkal Rudolf ml.         
15.Kaluža TomášSedlář Jakub         
16.Petr MichalDospíšil Pavel ml.         
17.Voráč PavelHruška Pavel         
18.Procházka OndřejCvrkal Rudolf ml.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Petr Michal11Sedlář Jakub10
Voráč Pavel10Dospíšil Pavel ml.02
Procházka Ondřej20Hruška Pavel02
Kaluža Tomáš20Cvrkal Rudolf ml.02
WO20WO02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I. třídy A Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:STK Zbraslavec AVrchní
rozhodčí:
Těžký Pavel
HOSTUJÍCÍ:Orel Ivančice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Zbraslavec 17, 679 72, 1 - herna stolního tenisu - kulturní dům ZbraslavecRozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:835:29598:572STK Zbraslavec A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Křepela Radim
Krása Petr ml.
 
 
Štěpán Libor
Šlapanský Jan
 
 
-81067 3110
2.Těžký Pavel
Pačinek Jakub
 
 
Císarík Pavel
Peška Ladislav
 
 
-3-11-5  0311
3.Těžký PavelŠtěpán Libor-15-8-7  0312
4.Křepela RadimCísarík Pavel-6597 3122
5.Krása Petr ml.Šlapanský Jan979  3032
6.Pačinek JakubPeška Ladislav897  3042
7.Křepela RadimŠtěpán Libor-79-6-9 1343
8.Krása Petr ml.Císarík Pavel741  3053
9.Pačinek JakubŠlapanský Jan68-36 3163
10.Těžký PavelPeška Ladislav-5-3-11  0364
11.Krása Petr ml.Štěpán Libor7-6-8-7 1365
12.Pačinek JakubCísarík Pavel476  3075
13.Těžký PavelŠlapanský Jan8-7-14-6 1376
14.Křepela RadimPeška Ladislav658  3086
15.Pačinek JakubŠtěpán Libor-667-8-62387
16.Těžký PavelCísarík Pavel-11-9-1  0388
17.Křepela RadimŠlapanský Jan35-77 3198
18.Krása Petr ml.Peška Ladislav-9977 31108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Těžký Pavel04Štěpán Libor40
Křepela Radim31Císarík Pavel13
Krása Petr ml.31Šlapanský Jan13
Pačinek Jakub31Peška Ladislav13



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I. třídy A Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Cemo Mokrá AVrchní
rozhodčí:
Vojtěch Martin
HOSTUJÍCÍ:SK Slatina - Brno BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Mokrá 352, Mokrá-Horákov, 664 04, Tělocvična ZŠRozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 10. 2017 12:00 Začátek
utkání
12:00Konec
utkání
15:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1034:42689:737SK Slatina - Brno B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kvapil Zdeněk
Vojtěch Martin
 
 
Tůma Karel
Fila Martin
 
 
5-68-11103210
2.Paták Radek
Rotrekl Lukáš
 
 
Tůma Pavel
Zetocha Martin
 
 
8-8-89113220
3.Vojtěch MartinTůma Karel4-9-6973230
4.Kvapil ZdeněkFila Martin-8-10-11  0331
5.Rotrekl LukášTůma Pavel-5467 3141
6.Paták RadekZetocha Martin7-6-812-72342
7.Kvapil ZdeněkTůma Karel12-9-9-6 1343
8.Rotrekl LukášFila Martin-37115 3153
9.Paták RadekTůma Pavel-91297 3163
10.Vojtěch MartinZetocha Martin-7-777-72364
11.Rotrekl LukášTůma Karel8-118-573274
12.Paták RadekFila Martin-646-5-62375
13.Vojtěch MartinTůma Pavel10-7-4-8 1376
14.Kvapil ZdeněkZetocha Martin6-4-5-6 1377
15.Paták RadekTůma Karel-8-98-4 1378
16.Vojtěch MartinFila Martin-5-6-6  0379
17.Kvapil ZdeněkTůma Pavel-99711 3189
18.Rotrekl LukášZetocha Martin-8-7-9  03810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Vojtěch Martin13Tůma Karel22
Kvapil Zdeněk13Fila Martin31
Rotrekl Lukáš31Tůma Pavel13
Paták Radek13Zetocha Martin40



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I. třídy A Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Hlubočany AVrchní
rozhodčí:
Šmetka Miroslav
HOSTUJÍCÍ:TJ Holásky BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
kulturní dům Hlubočany 22Rozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:434:17498:436TJ Sokol Hlubočany A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pořízek Josef
Sirbu Jakub
 
 
Škvařil Petr
Vysloužil Jan
 
 
9510  3010
2.Kobolka Luboš
Navrátil Václav
 
 
Babáková Radka
Žilka Milan
 
 
98-3-763220
3.Pořízek JosefBabáková Radka-9-8-5  0321
4.Navrátil VáclavŠkvařil Petr6510  3031
5.Kobolka LubošŽilka Milan-9-738-82332
6.Sirbu JakubVysloužil Jan888  3042
7.Navrátil VáclavBabáková Radka-6-5-8  0343
8.Kobolka LubošŠkvařil Petr797  3053
9.Sirbu JakubŽilka Milan795  3063
10.Pořízek JosefVysloužil Jan566  3073
11.Kobolka LubošBabáková Radka-11107-6-22374
12.Sirbu JakubŠkvařil Petr6126  3084
13.Pořízek JosefŽilka Milan-71066 3194
14.Navrátil VáclavVysloužil Jan8-64-10732104
15.Sirbu JakubBabáková Radka         
16.Pořízek JosefŠkvařil Petr         
17.Navrátil VáclavŽilka Milan         
18.Kobolka LubošVysloužil Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Pořízek Josef21Babáková Radka30
Navrátil Václav21Škvařil Petr03
Kobolka Luboš12Žilka Milan12
Sirbu Jakub30Vysloužil Jan03

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS