Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I. třídy A Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Holásky BVrchní
rozhodčí:
Pazdera Miroslav
HOSTUJÍCÍ:MK Řeznovice CRozhodčí:Zimola Ondřej
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kraj - Rolencova 690/93, 620 00 Brno-Tuřany, Sál Orlovny, boční vchod zprava zezadu ze zahrádkyRozhodčí:Babáková Radka
Datum dle rozpisu24. 10. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:45Konec
utkání
21:45Rozhodčí:Pospíšil Josef
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:638:27606:546TJ Holásky B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Javůrek Martin
Babák Petr
 
 
Veber Marek
Netolička Lubomír
 
 
45-69 3110
2.Javůrek Tomáš
Babáková Radka
 
 
Filák Tomáš
Pečinka Lukáš
 
 
7-9-96-62311
3.Babák PetrPečinka Lukáš-410-9-9 1312
4.Škvařil PetrVeber Marek9-542 3122
5.Javůrek MartinFilák Tomáš8-5-6-5 1323
6.Javůrek TomášNetolička Lubomír764  3033
7.Škvařil PetrPečinka Lukáš-7-9-7  0334
8.Javůrek MartinVeber Marek998  3044
9.Javůrek TomášFilák Tomáš-108-5783254
10.Babák PetrNetolička Lubomír-8575 3164
11.Javůrek MartinPečinka Lukáš47-65 3174
12.Javůrek TomášTelecká Jana-9103-643284
13.Babák PetrFilák Tomáš-78-65-72385
14.Škvařil PetrNetolička Lubomír7710  3095
15.Javůrek TomášPečinka Lukáš4-88-6-52396
16.Babák PetrTelecká Jana7-639 31106
17.Škvařil PetrFilák Tomáš         
18.Javůrek MartinNetolička Lubomír         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Babák Petr22Pečinka Lukáš31
Škvařil Petr21Veber Marek02
Javůrek Martin21Filák Tomáš21
Javůrek Tomáš31Netolička Lubomír03
   Telecká Jana02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I. třídy A Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Slatina - Brno BVrchní
rozhodčí:
Jeřábek Vladimír
HOSTUJÍCÍ:TJ Šošůvka ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Slatina - Brno 627 00, ul Tuřanka 1 . herna v 1.patřeRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 10. 2017 10:30 Začátek
utkání
10:30Konec
utkání
13:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:335:16506:440SK Slatina - Brno B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Tůma Karel
Fila Martin
 
 
Bezděk Luboš
Obalil Jiří
 
 
-78-6-8 1301
2.Zetocha Martin
Slavíček Martin
 
 
Kutil Šimon
Dvořák Leoš
 
 
7-65-873211
3.Fila MartinBezděk Luboš1010-104 3121
4.Slavíček MartinObalil Jiří-7867 3131
5.Tůma KarelKutil Šimon397  3041
6.Zetocha MartinDvořák Leoš796  3051
7.Slavíček MartinBezděk Luboš-71038 3161
8.Tůma KarelObalil Jiří8-910-6-42362
9.Zetocha MartinKutil Šimon-6597 3172
10.Fila MartinDvořák Leoš9117  3082
11.Tůma KarelBezděk Luboš98-4-10-52383
12.Zetocha MartinObalil Jiří855  3093
13.Fila MartinKutil Šimon108-117 31103
14.Slavíček MartinDvořák Leoš-883  21  
15.Zetocha MartinBezděk Luboš         
16.Fila MartinObalil Jiří         
17.Slavíček MartinKutil Šimon         
18.Tůma KarelDvořák Leoš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Fila Martin30Bezděk Luboš12
Slavíček Martin20Obalil Jiří12
Tůma Karel12Kutil Šimon03
Zetocha Martin30Dvořák Leoš02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I. třídy A Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Orel Ivančice AVrchní
rozhodčí:
Šlapanský Jan
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Hlubočany ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Chřestová 262/22, 66491 IvančiceRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:842:29689:608Orel Ivančice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Císarík Pavel
Peška Ladislav
 
 
Navrátil Václav
Kobolka Luboš
 
 
552  3010
2.Štěpán Libor
Šlapanský Jan
 
 
Pořízek Josef
Kovář Jakub
 
 
-9736 3120
3.Císarík PavelNavrátil Václav8-811-7-72321
4.Šlapanský JanPořízek Josef-910-610-102322
5.Peška LadislavKovář Jakub-7259 3132
6.Štěpán LiborKobolka Luboš585  3042
7.Šlapanský JanNavrátil Václav5-8-4-4 1343
8.Peška LadislavPořízek Josef-11569 3153
9.Štěpán LiborKovář Jakub687  3063
10.Císarík PavelKobolka Luboš886  3073
11.Peška LadislavNavrátil Václav-9-8-7  0374
12.Štěpán LiborPořízek Josef119-10-10-92375
13.Císarík PavelKovář Jakub86-911 3185
14.Šlapanský JanKobolka Luboš8710  3095
15.Štěpán LiborNavrátil Václav76-4-5-82396
16.Císarík PavelPořízek Josef-4-91-7 1397
17.Šlapanský JanKovář Jakub106-9-5-52398
18.Peška LadislavKobolka Luboš5-946 31108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Císarík Pavel22Navrátil Václav40
Šlapanský Jan13Pořízek Josef31
Peška Ladislav31Kovář Jakub13
Štěpán Libor22Kobolka Luboš04



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I. třídy A Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Koral Tišnov BVrchní
rozhodčí:
Černoch Rostislav
HOSTUJÍCÍ:TJ Cemo Mokrá ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ Smíškova 840, Tišnov 666 01, Tělocvična, vchod vedle školyRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
14:34Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1022:38531:608TJ Cemo Mokrá A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kytner Matěj
Cvrkal Rudolf ml.
 
 
Vojtěch Martin
Kvapil Zdeněk
 
 
9-8-6-8 1301
2.Dospíšil Pavel ml.
Hruška Pavel
 
 
Rotrekl Lukáš
Vojtěch Tomáš
 
 
-7-8-4  0302
3.Kytner MatějVojtěch Martin13-8-91073212
4.Cvrkal Rudolf ml.Kvapil Zdeněk-10-10-4  0313
5.Hruška PavelRotrekl Lukáš610-7-753223
6.Dospíšil Pavel ml.Vojtěch Tomáš-6-9111083233
7.Cvrkal Rudolf ml.Vojtěch Martin-7-6-7  0334
8.Hruška PavelKvapil Zdeněk-8-109-10 1335
9.Dospíšil Pavel ml.Rotrekl Lukáš-10-78-8 1336
10.Kytner MatějVojtěch Tomáš13118  3046
11.Hruška PavelVojtěch Martin-5-7-6  0347
12.Dospíšil Pavel ml.Kvapil Zdeněk-8-710-7 1348
13.Kytner MatějRotrekl Lukáš-9377 3158
14.Cvrkal Rudolf ml.Vojtěch Tomáš8-266 3168
15.Dospíšil Pavel ml.Vojtěch Martin-6-6-8  0369
16.Kytner MatějKvapil Zdeněk-7-6-5  03610
17.Cvrkal Rudolf ml.Rotrekl Lukáš7    10  
18.Hruška PavelVojtěch Tomáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Kytner Matěj31Vojtěch Martin31
Cvrkal Rudolf ml.12Kvapil Zdeněk40
Hruška Pavel12Rotrekl Lukáš12
Dospíšil Pavel ml.13Vojtěch Tomáš03
0



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I. třídy A Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Rebešovice AVrchní
rozhodčí:
Němec Stanislav
HOSTUJÍCÍ:STK Zbraslavec ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní 113, Rebešovice, 66461, sportovní areál TJ Sokol RebešoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:840:32698:647TJ Sokol Rebešovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Juřík Adam
Černý Radek
 
 
Křepela Radim
Krása Petr ml.
 
 
-67-9-6 1301
2.Lučko Martin
Fischer Karel
 
 
Cetkovský Martin
Pačinek Jakub
 
 
14911  3011
3.Fischer KarelKrása Petr ml.6-5-7-3 1312
4.Juřík AdamKřepela Radim-79-6853222
5.Černý RadekPačinek Jakub-10584 3132
6.Lučko MartinCetkovský Martin63-86 3142
7.Juřík AdamKrása Petr ml.-94810 3152
8.Černý RadekKřepela Radim-159-11-10 1353
9.Lučko MartinPačinek Jakub937  3063
10.Fischer KarelCetkovský Martin637  3073
11.Černý RadekKrása Petr ml.10-67-383283
12.Lučko MartinKřepela Radim6-10-3-7 1384
13.Fischer KarelPačinek Jakub-969-7-112385
14.Juřík AdamCetkovský Martin-102-68-92386
15.Lučko MartinKrása Petr ml.-6929 3196
16.Fischer KarelKřepela Radim-11710-10-102397
17.Juřík AdamPačinek Jakub-6-5-7  0398
18.Černý RadekCetkovský Martin836  30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Fischer Karel13Krása Petr ml.13
Juřík Adam22Křepela Radim31
Černý Radek31Pačinek Jakub22
Lučko Martin31Cetkovský Martin13



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I. třídy A Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Sokol Znojmo-Orel Únanov CVrchní
rozhodčí:
Ondrovčák Ladislav
HOSTUJÍCÍ:KST Blansko CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolská1272/12,66902Znojmo, vedle sportovní halyRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:437:20578:500KST Sokol Znojmo-Orel Únanov C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Adam Petr
Vybíral Matouš
 
 
Kaluža Tomáš
Petr Michal
 
 
968  3010
2.Nechvátal Petr
Andorko Pavel
 
 
Voráč Pavel
Procházka Ondřej
 
 
-911-81273220
3.Nechvátal PetrPetr Michal-9-58383230
4.Adam PetrVoráč Pavel7-86-10-102331
5.Andorko PavelKaluža Tomáš98-9-9-62332
6.Vybíral MatoušProcházka Ondřej859  3042
7.Adam PetrPetr Michal-106-5-9 1343
8.Andorko PavelVoráč Pavel7310  3053
9.Vybíral MatoušKaluža Tomáš5-106-883263
10.Nechvátal PetrProcházka Ondřej785  3073
11.Andorko PavelPetr Michal-11969 3183
12.Vybíral MatoušVoráč Pavel7810  3093
13.Nechvátal PetrKaluža Tomáš4-9-96-52394
14.Adam PetrProcházka Ondřej6-1713 31104
15.Vybíral MatoušPetr Michal         
16.Nechvátal PetrVoráč Pavel         
17.Adam PetrKaluža Tomáš         
18.Andorko PavelProcházka Ondřej         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Nechvátal Petr21Petr Michal12
Adam Petr12Voráč Pavel12
Andorko Pavel21Kaluža Tomáš21
Vybíral Matouš30Procházka Ondřej03

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline