Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I. třídy B Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra Strážnice BVrchní
rozhodčí:
Jamný Pavel
HOSTUJÍCÍ:TJ Brno-Bystrc ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Bzenecká 1538,Strážnice, Herna na fotbalovém stadionuRozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 09. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1021:34481:540TJ Brno-Bystrc A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Marek Jan st.
Obrdlík Štěpán
 
 
Kamenický Tomáš
Mikuš Juraj
 
 
8-9412 3110
2.Vránová Radana
Kamenský Petr
 
 
Trávníček Tomáš
Weiser Daniel
 
 
9105  3020
3.Obrdlík ŠtěpánMikuš Juraj-6-9-7  0321
4.Kamenský PetrWeiser Daniel-6-7-7  0322
5.Vránová RadanaKamenický Tomáš-8-6-11  0323
6.Marek Jan st.Trávníček Tomáš6611  3033
7.Kamenský PetrMikuš Juraj-7-9-3  0334
8.Vránová RadanaWeiser Daniel-787-8-82335
9.Marek Jan st.Kamenický Tomáš988  3045
10.Obrdlík ŠtěpánTrávníček Tomáš-9-7-7  0346
11.Vránová RadanaMikuš Juraj-7-5-7  0347
12.Marek Jan st.Weiser Daniel410-53 3157
13.Obrdlík ŠtěpánKamenický Tomáš-9-8-13  0358
14.Kamenský PetrTrávníček Tomáš-6-5-6  0359
15.Marek Jan st.Mikuš Juraj8-59-8103269
16.Obrdlík ŠtěpánWeiser Daniel5-6-7-4 13610
17.Kamenský PetrKamenický Tomáš         
18.Vránová RadanaTrávníček Tomáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Obrdlík Štěpán04Mikuš Juraj31
Kamenský Petr03Weiser Daniel31
Vránová Radana03Kamenický Tomáš21
Marek Jan st.40Trávníček Tomáš21



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I. třídy B Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Orel Silůvky BVrchní
rozhodčí:
Šafařík Jan
HOSTUJÍCÍ:TJ Agrotec Hustopeče BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Anenská 54, Silůvky, herna zadním vchodemRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 09. 2017 09:30 Začátek
utkání
09:30Konec
utkání
12:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:934:35648:659nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vašulín Karel
Vališ Petr
 
 
Melichar Libor
Studýnka František
 
 
-9-8-10  0301
2.Paták Zdeněk
Ertl Jakub
 
 
Studýnka Miloslav
Šafařík Jan
 
 
-107-89-62302
3.Ertl JakubStudýnka František547  3012
4.Vališ PetrMelichar Libor8-107-883222
5.Vašulín KarelŠafařík Jan8-6-5-7 1323
6.Paták ZdeněkStudýnka Miloslav10-7-8-1 1324
7.Vališ PetrStudýnka František-11-9108-72325
8.Vašulín KarelMelichar Libor-9-8-4  0326
9.Paták ZdeněkŠafařík Jan796  3036
10.Ertl JakubStudýnka Miloslav7-998 3146
11.Vašulín KarelStudýnka František9-6-8-5 1347
12.Paták ZdeněkMelichar Libor-111258 3157
13.Ertl JakubŠafařík Jan8-968 3167
14.Vališ PetrStudýnka Miloslav6-978 3177
15.Paták ZdeněkStudýnka František-8-7-6  0378
16.Ertl JakubMelichar Libor6-89-583288
17.Vališ PetrŠafařík Jan1458  3098
18.Vašulín KarelStudýnka Miloslav-4-6-12  0399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Ertl Jakub40Studýnka František31
Vališ Petr31Melichar Libor13
Vašulín Karel04Šafařík Jan13
Paták Zdeněk22Studýnka Miloslav22



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I. třídy B Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Kobylí AVrchní
rozhodčí:
Studýnka Antonín
HOSTUJÍCÍ:TTC Moravská Slavia Brno DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
kraj - Tělocvična ZŠ Kobylí, Školní 661Rozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 09. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1019:35478:548TTC Moravská Slavia Brno D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jangl Marek
Mosnák Milan
 
 
Novák Martin
Ličbinský Roman
 
 
-6-7-4  0301
2.Mocek Milan
Kubík Josef
 
 
Pavelka Jakub
Šefr Filip
 
 
-969-10-112302
3.Kubík JosefLičbinský Roman8-9-9-10 1303
4.Mocek MilanŠefr Filip10-9-5993213
5.Mosnák MilanNovák Martin8-884 3123
6.Jangl MarekPavelka Jakub-13-588-92324
7.Mocek MilanLičbinský Roman-3-9713-62325
8.Mosnák MilanŠefr Filip7-4-7753235
9.Jangl MarekNovák Martin-14-10-9  0336
10.Kubík JosefPavelka Jakub-17-7-7 1337
11.Mosnák MilanLičbinský Roman-8-9-10  0338
12.Jangl MarekŠefr Filip-9-66-3 1339
13.Kubík JosefNovák Martin-99-5-4 13310
14.Mocek MilanPavelka Jakub-612   11  
15.Jangl MarekLičbinský Roman         
16.Kubík JosefŠefr Filip         
17.Mocek MilanNovák Martin         
18.Mosnák MilanPavelka Jakub         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Kubík Josef03Ličbinský Roman30
Mocek Milan11Šefr Filip12
Mosnák Milan21Novák Martin21
Jangl Marek03Pavelka Jakub20
Bez připomínek.



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I. třídy B Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Vracov BVrchní
rozhodčí:
Kouřil Přemysl
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Lanžhot BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
TJ Sokol Vracov, Sokolská 900, 696 42 VracovRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 09. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
22:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1032:35622:652TJ Sokol Lanžhot B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kouřil Přemysl
Studnička Ondřej
 
 
Baláž Branislav
Kalivoda Petr
 
 
-7-5-5  0301
2.Rachunek Martin
Valko Jan
 
 
Grufík Kamil
Polášek Michal
 
 
9-9105 3111
3.Rachunek MartinGrufík Kamil97-99 3121
4.Studnička OndřejKalivoda Petr8108  3031
5.Valko JanPolášek Michal6613  3041
6.Kouřil PřemyslBaláž Branislav-7-814-6 1342
7.Studnička OndřejGrufík Kamil7-915-663252
8.Valko JanKalivoda Petr8-8-57-82353
9.Kouřil PřemyslPolášek Michal687  3063
10.Rachunek MartinBaláž Branislav-3-10-8  0364
11.Valko JanGrufík Kamil-69-6-7 1365
12.Kouřil PřemyslKalivoda Petr-76-78-112366
13.Rachunek MartinPolášek Michal8510  3076
14.Studnička OndřejBaláž Branislav-4-9-8  0377
15.Kouřil PřemyslGrufík Kamil-9-13-5  0378
16.Rachunek MartinKalivoda Petr-8-98-9 1379
17.Studnička OndřejPolášek Michal-9956 3189
18.Valko JanBaláž Branislav-4-58-3 13810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Rachunek Martin22Grufík Kamil22
Studnička Ondřej31Kalivoda Petr31
Valko Jan13Polášek Michal04
Kouřil Přemysl13Baláž Branislav40



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I. třídy B Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Slatina - Brno CVrchní
rozhodčí:
Táborský Jindřich
HOSTUJÍCÍ:SKST Mart Hodonín Stavoimpex ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Slatina - Brno 627 00, ul Tuřanka 1 . herna v 1.patřeRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 09. 2017 17:30 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1024:37552:598SKST Mart Hodonín Stavoimpex E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Halický David
Třináctý Richard
 
 
Podrazil David
Svoboda Petr
 
 
-811-10-6 1301
2.Táborský Jindřich
Traxler Jan
 
 
Trgo Miloš
Buriánek Patrik
 
 
-482-9-142302
3.Halický DavidPodrazil David-10-5-6  0303
4.Traxler JanSvoboda Petr-97-88113213
5.Táborský JindřichTrgo Miloš7-812-683223
6.Třináctý RichardBuriánek Patrik7-9-9-12 1324
7.Traxler JanPodrazil David58-510 3134
8.Táborský JindřichSvoboda Petr-63-99-72335
9.Třináctý RichardTrgo Miloš-95-5-9 1336
10.Halický DavidBuriánek Patrik-8-8-7  0337
11.Táborský JindřichPodrazil David-7-810-4 1338
12.Třináctý RichardSvoboda Petr685  3048
13.Halický DavidTrgo Miloš-4-69-5 1349
14.Traxler JanBuriánek Patrik-1097-753259
15.Třináctý RichardPodrazil David-7-9-6  03510
16.Halický DavidSvoboda Petr         
17.Traxler JanTrgo Miloš         
18.Táborský JindřichBuriánek Patrik         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Halický David03Podrazil David31
Traxler Jan30Svoboda Petr12
Táborský Jindřich12Trgo Miloš21
Třináctý Richard13Buriánek Patrik21



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I. třídy B Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Oltec Brno BVrchní
rozhodčí:
Hamadeh Nabil
HOSTUJÍCÍ:TTC Komořany ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Vojtova 12, Brno, hala stolního tenisu Moravské SlávieRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 09. 2017 14:30 Začátek
utkání
14:30Konec
utkání
16:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1012:32369:452TTC Komořany A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Novotný Petr
Mach Ondřej
 
 
Daněk Zdeněk ml.
Hejdušek Ivan
 
 
-72-8-8 1301
2.Galanda František
Havránek Lukáš
 
 
Daněk Zdeněk st.
Hynšt Martin
 
 
-7-55-7 1302
3.Mach OndřejDaněk Zdeněk ml.-5-4-5  0303
4.Havránek LukášHejdušek Ivan-10-7-8  0304
5.Novotný PetrHynšt Martin11-6146 3114
6.Galanda FrantišekDaněk Zdeněk st.-87-6-11 1315
7.Havránek LukášDaněk Zdeněk ml.-9-35-11 1316
8.Novotný PetrHejdušek Ivan-2-9-7  0317
9.Galanda FrantišekHynšt Martin87-59 3127
10.Mach OndřejDaněk Zdeněk st.-10-4-8  0328
11.Novotný PetrDaněk Zdeněk ml.-7-99-8 1329
12.Galanda FrantišekHejdušek Ivan-5-108-11 13210
13.Mach OndřejHynšt Martin-7-6   02  
14.Havránek LukášDaněk Zdeněk st.         
15.Galanda FrantišekDaněk Zdeněk ml.         
16.Mach OndřejHejdušek Ivan         
17.Havránek LukášHynšt Martin         
18.Novotný PetrDaněk Zdeněk st.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Mach Ondřej02Daněk Zdeněk ml.30
Havránek Lukáš02Hejdušek Ivan30
Novotný Petr12Hynšt Martin02
Galanda František12Daněk Zdeněk st.20

následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline